رپر های نسل سه

لیست رپرهای نسل سه به همراه بهترین آهنگ های این نسل

در ادامه قرار است درباره رپرهای نسل سه مطالب بسیار جالبی را در اختیار شما قرار دهیم. درست قبل از ارائه این مقاله، بیوگرافی تمام رپرهای نسل دو به همراه معروف ترین کارهای آن ها را به شما ارائه دادیم. حال یکی از نسل ها، نسل سه می باشد که برخی از رپران در این نسل قرار گرفته اند، در حال حاضر اکثر رپرهای نسل سه از شهرت خوبی برخوردارند و طرفداران بسیار زیادی نیز دارند.

برای ورود به سایت شرط بندی رپرهای نسل سوم، می توانید همین حالا روی “ورود به وب سایت” موجود در همین مقاله کلیک کنید.

فهرست مقاله مخفی کردن فهرست
رپر های نسل سه کدامند؟

رپرهای نسل سه کدامند؟

سبک رپ یکی از سبک های موسیقی است که از دهه 80 به صورت حرفه ای و گسترده در ایران شروع به کار کرد و از اواخر دهه هفتاد تا به اکنون افراد زیادی به عنوان رپر یا رپکن وارد این عرصه شدند. حال با توجه به این که رپ از نسل های مختلفی تشکیل شده است به همین دلیل نسل بندی اعضای رپ فارس هر چند وقت یکبار انجام می شود. این موضوع را هم باید افزود که در حال حاضر اکثر رپران در جمع نسل 3 رپ فارسی قرار گرفته اند و به فعالیت می‌ پردازند. حال با توجه به این که این دسته از رپران بسیار معروف و پرطرفدار به شمار می روند، به همین دلیل آشنایی با آن ها کار سختی نیست. حال اگر تمایل دارید تا با رپرهای نسل 3 آشنا شوید، پیشنهاد می‌ کنیم تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

حمید صفت

حمید رضا امیری صفت که این روزها با نام هنری حمید صفت شناخته می شود متولد سال 1372 در تهران می باشد و یکی از رپرهای معروف و سرشناس اهل ایران است که در لیست رپرهای نسل 3 قرار گرفته است. حمید صفت از صدای بسیار قوی و منحصر به فردی برخوردار است و از سبک خاصی هم پیروی می‌ کند، به همین دلیل در حال حاضر در سراسر کشور طرفداران و مخاطبان بسیار زیادی دارد و به یکی از رپرهای معروف اهل ایران تبدیل شده است.

بامداد جعفری

بامداد جعفری که با نام هنری بامداد شناخته می شود، متولد سال 1372 در ایران می باشد. او خواننده سبک رپ است که فعالیت رسمی خود را از سال 1387 و زمانی که 15 سال داشت شروع کرده است. شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید بامداد و داریوش اولین رپکن های تشکل پلاک بودند، اما داریوش پس از مدتی از تشکل پلاک خارج شد و وارد گروه ملتفت شد. از همکاری‌ های بامداد می توان به حضور او در مجموعه های سرباز صفر از داریوش، مجموعه یک از نوید، مجموعه نا از دیگرد و هم چنین مجموعه شهروند از رض اشاره کرد. با توجه به این که بامداد از صدای خوبی برخوردار است و همیشه سعی می کند تا از سبک خاص خود پیروی کند، به همین دلیل این روز ها به یکی از رپرهای معروف تبدیل شده است که طرفداران بسیار زیادی در بین جوانان و نوجوانان دارد.

بهزاد لیتو

این روزها کمتر کسی است که بهزاد لیتو را نشناسد، او متولد سال 1370 در اصفهان می باشد و در حال حاضر به عنوان رپر در حال فعالیت است. بهزاد در ابتدا با عضویت در گروه پایدار شناخته شد و پس از همکاری با گروه زدبازی به شهرت و معروفیت بسیار زیادی رسید. جالب است که بدانید یکی از دلایل مهم معروفیت لیتو، این است که او تا به اکنون همکاری‌ های بسیار جذاب و شنیدنی با خیلی از رپرهای معروف و سرشناس داشته است و از رپران فعالی به شمار می‌ رود که هر چند وقت یک بار ترک جدیدی را منتشر می کند. در حال حاضر بهزاد لیتو در لیست رپرهای نسل سه قرار گرفته است و طرفداران بسیار زیادی در سراسر کشور دارد.

پوریا پوتک

پوریا پوتک

پوریا پوتک یکی دیگر از رپرهای نسل سه می باشد که در سال 1371 در ایران به دنیا آمده است و در حال حاضر در خارج از کشور به فعالیت های خود می پردازد. از پوتک به عنوان یکی از پرکار ترین رپرهای رپ فارسی یاد می‌ شود که تا به اکنون 13 آلبوم و ترک های متعددی را منتشر کرده است. او دارای سبک خاصی است و به همین دلیل توانسته در دنیای رپ جایگاه خوبی را از آن خود کند. حال این موضوع را هم باید افزود که یکی دیگر از دلایلی که این روزها پوتک به شهرت بسیار زیادی رسیده است، فعالیت او در شبکه های مجازی همچون یوتیوب می باشد. از آن جایی که پوتک فعالیت گسترده ای در این شبکه انجام می دهد، به همین دلیل این روزها به عنوان یوتیوبر هم شناخته می‌ شود و حتی خیلی از افراد با توجه به دنیای مجازی با پوتک آشنا شده اند.

موئر

شاید تا به اکنون نام موئر را شنیده اید و یا این که آهنگ های او را گوش کرده اید. موئر یکی از آرتیست های قدیمی رپ فارسی می باشد که سال های نسبتا طولانی است در رپ و هیپ هاپ فعالیت می‌ کند و در حال حاضر طرفداران و مخاطبان بسیار زیادی نیز دارد و دنیای رپ جایگاه خوبی را از آن خود کرده است. با این که موئر تا به اکنون آهنگ های متعددی را منتشر کرده است، اما با انتشار آهنگ هایی همچون کف طهرون، ضربل و ساخت بشر توانست به شهرت و محبوبیت خوبی برسد.

پارسالیپ

از یکی دیگر از رپرهای نسل سه می توان به پارسالیپ رپر معروف و پرحاشیه اهل ایران اشاره کرد. مدتی است که او فعالیت خود را در خوانندگی شروع کرده است و از سبک خاص خود پیروی می کند. البته ناگفته نماند که دلیل معروفیت این رپر حاشیه هایی است که او با گروه زدبازی به ویژه سپهر خلسه داشته است. در حال حاضر پارسالیپ در فضای مجازی همچون یوتیوب هم فعالیت گسترده انجام می دهد و به همین دلیل به عنوان یوتیوبر هم شناخته می شود.

پوبون

پوبون

پوریا بنکداری که این روز ها با نام هنری پوبون شناخته می‌ شود متولد سال 1372 در تهران است. او مدتی است که فعالیت خود را به عنوان خواننده در سبک رپ شروع کرده است و با توجه به صدای فوق العاده و سبک منحصر به فردی که دارد این روز ها توانسته به شهرت و محبوبیت بسیار زیادی برسد و مخاطبان و طرفداران زیادی را هم بدست آورده است. البته ناگفته نماند که یکی از دلایل مهم شهرت این رپر همکاری اش با رپران سرشناس اهل ایران همچون بهزاد لیتو و اعضای گروه زدبازی بوده است. با این حال در حال حاضر پوبون به دلیل صدای خاص و چهره زیبایش به یکی از پر طرفدار ترین رپرهای نسل سه تبدیل شده است. این موضوع را هم باید افزود که پوبون تا به اکنون آهنگ های بسیار جذاب و شنیدنی را چه به تنهایی و چه با همکاری برخی رپران دیگر منتشر کرده است که اکثر آهنگ های او با استقبال بسیار خوب مردم نیز رو به رو شده اند.

اشکان فدایی

اگر به رپ علاقه مند هستید به احتمال زیاد تا به اکنون نام اشکان فدایی را شنیده اید و یا آهنگ های او را گوش کرده اید. اشکان فدایی متولد سال 1368 در ایران است که مدتی است فعالیت خود را به عنوان رپر شروع کرده است. بهتر است بدانید اشکان فدایی با همکاری با برخی از رپران معروف و سرشناس اهل ایران همچون هیچکس و عضویت در برخی از گروه‌ های پرطرفدار مانند ملتفت به شهرت و محبوبیت بسیار زیادی رسیده است و طرفداران زیادی را هم بدست آورده است. حال ناگفته نماند که اشکان تا به اکنون آهنگ های بسیار جذاب و شنیدنی را منتشر کرده است که اکثر آهنگ های او مورد استقبال علاقه مندان به رپ قرار گرفته است. جالب است که بدانید خیلی از افراد بیان کردند که فدایی مهارت بسیار خوبی در انتشار دیس ترک دارد و تا به اکنون دیس ترک های قوی را خطاب به برخی از رپران منتشر کرده است که با استقبال بسیار خوبی هم رو به رو شده اند.

داریوش تبهکار

داریوش تبهکار از رپرهای نسل سه به شمار می‌ رود که در سال 1374 در ایران به دنیا آمده است. او با توجه به علاقه بسیار زیادی که به صنعت موسیقی و خوانندگی داشته است، به همین دلیل در سنین خیلی کم، فعالیت خود را در موسیقی شروع کرده است. بهتر است بدانید که داریوش با عضویت و فعالیت در تشکل پلاک توانست توجهات بسیار زیادی را به سمت خود جلب کند و به شهرت و محبوبیت خوبی رسید. پس از آن او با همکاری اش با برخی از رپرهای معروف و سرشناس توانست به میزان شهرت و محبوبیت خود بی افزاید. در حال حاضر داریوش به یکی از رپرهای محبوب اهل ایران تبدیل شده است که طرفداران بسیار زیادی نیز دارد.

محمدرضا شایع (ممرضا شایع)

مدتی است که محمدرضا شایع معروف به ممرضا شایع در میان مردم و علاقمندان به رپ بسیار محبوب و پرطرفدار شده است، او از دیگر رپرهای نسل سه می باشد. محمدرضا شایع در سال 1372 در تهران به دنیا آمده است و در حال حاضر در ایران به فعالیت های خود می پردازد. محمدرضا شایع از دوران نوجوانی به عنوان رپر زیرزمینی فعالیت خود را شروع کرده است و در مدت زمان کوتاهی توانست به شهرت خوبی برسد. جالب است که بدانید محمدرضا شایع با توجه به علاقه اش به رپ تحصیلات خود را در دانشگاه رها کرد تا به این گونه بتواند به صورت حرفه‌ ای تری در این سبک فعالیت کند. حال ناگفته نماند که این رپر به واسطه همکاری‌ اش با حسین ابلیس رپر معروف و سرشناس اهل ایران و حضورش در لیبل کاغذ توانست به شهرت بسیار زیادی برسد و طرفداران بسیار زیادی را به دست آورد. این روز ها شایع با انتشارات ترک های فوق العاده اش و همکاری با برخی از رپران معروف دیگر توانسته در دنیای رپ جایگاه خوبی را از آن خود کند و به یکی از رپرهای محبوب اهل ایران تبدیل شده است.

ایمانمون

ایمانمون یکی از رپرهای معروف اهل ایران است که با عضویت در گروه بزرگ پایدار توانست در مدت زمان کوتاهی به شهرت و محبوبیت بسیار زیادی برسد و طرفداران زیادی را نیز به دست آورد. ایمانمون یکی از رپرهای با استعداد به شمار می رود که از دوران نوجوانی فعالیت خود را در سبک رپ شروع کرده است و در حال حاضر با توجه به این که از صدای فوق‌ العاده‌ ای برخوردار است و سبک خاصی را برای فعالیت هایش انتخاب کرده است، به همین دلیل امروزه توانسته به شهرت و محبوبیت بسیار زیادی برسد و طرفداران زیادی را نیز در بین جوانان و نوجوانان به دست آورده است. البته ناگفته نماند یکی از مهم ترین دلایل شهرت او عضویت در گروه پایدار و همکاری اش با برخی از رپران محبوب و پرطرفدار می باشد.

کوروش

کوروش وانتونز

کوروش نجفی که این روز ها با نام هنری کوروش وانتونز و کوری شناخته می شود، متولد سال 1374 در تهران است و از رپرهای معروف اهل ایران می باشد. کوروش عضو گروه وانتونز و هم چنین رهبر این گروه هم می باشد. او با توجه به این که از صدای فوق العاده ای برخوردار است و عضو گروه محبوب وانتونز هم می باشد و تا به اکنون همکاری‌ های بسیار جذاب و شنیدنی با برخی از رپرهای معروف داشته است، به همین دلیل این روز ها توانسته در دنیای رپ جایگاه ویژه‌ ای را از آن خود کند و طرفداران و مخاطبان بسیار زیادی را نیز به دست آورده است و به یکی از محبوب ترین رپرهای نسل سه تبدیل شده است.

عماد قویدل

عماد قویدل متولد سال 1367 در ایران است، او خواننده رپ می باشد و به طور معمول در سبک سیاسی و اجتماعی فعالیت می‌ کند و با توجه به ترک های قوی و کوبنده اش این روز ها به شهرت و محبوبیت بسیار زیادی رسیده است و به یکی از رپرهای محبوب نسل سه تبدیل شده است که طرفداران بسیار زیادی نیز در بین جوانان و نوجوانان دارد.

مدگل

مدگل متولد سال 1374 در ایران می باشد و یکی دیگر از رپرهای نسل سه به شمار می‌ رود که در حال حاضر طرفداران و مخاطبان بسیار زیادی دارد. البته ناگفته نماند که او دوست دختر سابق علی جیدال رپر معروف اهل ایران بوده است و یکی از دلایلی که او به این میزان از شهرت و محبوبیت رسیده دوست پسر سابقش و همکاری های جذاب و شنیدنی اش با علی جیدال بوده است. این موضوع را هم باید افزود که در حال حاضر مدگل فعالیت گسترده ای در فضای مجازی همچون یوتیوب هم انجام می دهد و به همین دلیل این روز ها به عنوان یوتیوبر هم شناخته می‌ شود.

توماج صالحی

این روزها کمتر کسی است که توماج صالحی را نشناسد، او مشهور ترین رپر معترض ایران است که در سال 1369 به دنیا آمده است و به طور معمول ترانه‌ های رپ خود را در سبک اعتراضی سیاسی و اجتماعی منتشر می کند و از رپرهای نسل سه به شمار می‌ رود. توماج صالحی مدتی قبل به دلیل حمایت از اعتراضات مردمی دستگیر و روانه زندان شد و در حال حاضر در زندان به سر می‌ برد. او با توجه به شجاعتش و حمایت گسترده از مردم به محبوب ترین رپر فارسی تبدیل شده است که در حال حاضر اکثر مردم ایران او را می‌ شناسند و طرفدار این رپر هستند.

علی اردوان

علی اردوان یکی از رپرهای معروف اهل ایران می باشد که مدتی است فعالیت خود را در سبک رپ شروع کرده است و با توجه به این که از صدای خوبی برخوردار است و تا به اکنون همکاری‌ های بسیار جذابی با برخی از رپرهای معروف و هم چنین گروه زدبازی داشته است، به همین دلیل روزها به شهرت زیادی رسیده و طرفداران بسیار زیادی در سراسر کشور به دست آورده است.

سمی لو

سامان که این روزها با نام هنری سامی لو شناخته می‌ شود متولد سال 1374 در تهران است. او خواننده سبک رپ و هیپ هاپ می باشد که با عضویت در گروه وانتونز توانست به شهرت و محبوبیت بسیار زیادی برسد. سامی لو از صدای بسیار خاص و دلنشینی برخوردار است و از سبک منحصر به فردی در رپ پیروی می‌ کند، به همین دلیل این روز ها توانست به شهرت زیادی برسد و طرفداران فراوانی را نیز به دست آورده است.

رها وانتونز

از یکی دیگر از رپرهای نسل سه می‌ توان به رها وانتونز اشاره کرد که پس از عضویت در گروه مشهور وانتونز و فعالیت در این گروه توانست توجهات زیادی را به سمت خود جلب کند و در حال حاضر به یکی از خوانندگان محبوب و پرطرفدار تبدیل شده است.

آرتا وانتونز

آرتا وانتونز یکدیگر از رپرهای نسل سه به شمار می‌ رود که با عضویت در گروه وانتونز توانست به شهرت بسیار زیادی برسد. او از صدای فوق‌ العاده‌ ای برخوردار است و سبک خاصی در فعالیت هایش دارد، به همین دلیل این روز ها به یکی از محبوب‌ ترین اعضای گروه وانتونز تبدیل شده است که طرفداران بسیار زیادی نیز دارد. البته ناگفته نماند که مدتی است حواشی متعددی در پیرامون این رپر مشاهده می شود که این حواشی باعث به وجود آمدن دردسرهای بسیار زیادی برای این رپر شده اند.

آهنگ رپرهای نسل سه را چگونه دانلود کنیم؟

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید در حال حاضر اکثر ترک هایی که منتشر می‌ شوند و با استقبال خوب مردم به ویژه جوانان و نوجوانان رو به رو می شوند متعلق به رپرهای نسل سه می باشند. این روزها مشاهده می شود که اکثر آهنگ های رپرهای نسل 3 در فضای مجازی ترند می‌ شوند و خیلی از کاربران با این آهنگ ها دابسمش های مختلفی را می سازند. حال اگر تمایل دارید تا به دانلود آهنگ رپرهای نسل 3 بپردازید، پیشنهاد می‌ کنیم تا نام آهنگ مورد علاقه خود را در اینترنت جستجو نمایید تا به این گونه با نتایج خوبی رو به رو شوید و سایت های موسیقی مربوطه برای شما نمایش یابد. حال با مراجعه به هر کدام از این سایت ها می توانید در کوتاه ترین زمان و با فرمت دلخواه به دانلود آهنگ مورد علاقه خود بپردازید و از گوش کردن به آن لذت ببرید. هم چنین ناگفته نماند که اگر به کانال های موسیقی که در تلگرام موجود هستند مراجعه نمایید هم می توانید با یک جستجوی ساده به دانلود آهنگ مورد علاقه خود بپردازید.

بررسی کنسرت های رپرهای نسل سه

بررسی کنسرت های رپرهای نسل سه

این روزها رپرهای نسل سه کنسرت های زیادی برگزار می کنند و جالب است بدانید که با حمایت زیادی از سمت مخاطبان رو به رو می شوند. به عنوان مثال اعضای گروه وانتونز در این زمینه بسیار فعال هستند و معمولا هر چند ماه یک بار اجرایی دارند. همچنین باید بدانید که شایع به عنوان رپری که در ایران زندگی می کند بارها در کشورهای خارجی کنسرت هایی داشته است.

علاوه بر این بهزاد لیتو نیز از دیگر رپرهای نسل سه می باشد که کنسرت های زیادی تا کنون داشته است. وی در برخی از کنسرت های خود به همراه گروه قدیمی و با سابقه زدبازی اجراهایی داشته است و مدعی می باشد که از این موضوع بسیار خوشحال است. همچنین در رابطه با هزینه این کنسرت ها باید بگوییم که هر چه جایگاه تماشاچی ها به استیج نزدیک تر باشد بلیط نیز گران تر می باشد.

کدام رپرهای نسل سه با یک دیگر همکاری کرده اند؟

بهتر است بدانید در حال حاضر در دنیای رپ همکاری رپران با یکدیگر به یک امر عادی و رایج تبدیل شده است و این روز ها شاهد همکاری های بسیار جذاب و شنیدنی رپران با یکدیگر هستیم. حال این موضوع را هم باید افزود که در حال حاضر اکثر رپرهای نسل سه با همکاری یکدیگر موزیک منتشر می کنند که این موزیک ها (فیت) با استقبال بسیار خوب مردم نیز رو به رو می شوند.

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید اکثر رپرهای نسل سه علاقه بسیار زیادی به انتشار فیت دارند و به طور معمول این دسته از رپران آهنگ های خود را به تنهایی منتشر نمی کنند و سعی می‌ کنند تا در آهنگ های خود از رپران دیگر دعوت به همکاری کنند تا به این گونه موزیک آن ها از بازدید بیشتری برخوردار شود و تعداد دانلود بالایی را از آن خود کند. به همین دلیل امروز شاهده انتشار فیت های متعددی از رپران نسل سه هستیم.

حال این موضوع را هم باید افزود که بهزاد لیتو و پوبون تا به اکنون همکاری‌ های بسیار جذاب و شنیدنی با یکدیگر داشته اند. هم چنین آرتا، رها، سامی و کوروش وانتونز نیز همکاری‌ های بسیار جذاب و شنیدنی با یکدیگر داشته‌ اند.

کدام رپرهای نسل سه هم دیگر را دیس کرده اند؟

گاهی اوقات در دنیای رپ مشاهده می‌ شود که درگیری‌ هایی بین رپران با یکدیگر به وجود می آید که برخی از این درگیری‌ ها تا جایی ادامه پیدا می کنند که منجر به انتشار دیس ترک می شوند. در حال حاضر انتشار دیس ترک بیشتر در میان رپرهای نسل سه مشاهده می شود، چرا که رپران نسل 3 فعالیت زیادی در دنیای رپ انجام می دهند و خیلی از این رپران همیشه در حال حاشیه سازی هستند و گاهی اوقات درگیری هایی بین آن ها مشاهده می شود که برخی از این درگیری ها تا جایی ادامه پیدا می کند که منجر به انتشار دیس ترک می شود.

البته با توجه به این که اکثر دیس ترک ها از متن قوی برخوردارند، به همین دلیل مورد استقبال مردم به ویژه علاقمندان به رپ قرار می‌ گیرند. حال از معروف ترین رپرانی که به دیس یکدیگر پرداختند می توان به دیس پارسالیپ و پوتک خطاب به خلسه اشاره کرد که این دیس ترک با استقبال بی نظیری از سوی افراد رو به رو شد.

عکس رپر های نسل سه

عکس رپرهای نسل سه را در کجا مشاهده کنیم؟

در حال حاضر اکثر رپران در جمع نسل سه رپ فارسی قرار گرفته اند و از شهرت و محبوبیت بسیار زیادی در بین مردم به ویژه علاقه مندان به رپ برخوردارند. حال خیلی از افراد تمایل دارند تا مشاهده تصاویر نسل سه رپ فارسی بپردازند و به این گونه بیشتر با این نسل و سبک فعالیتشان آشنا شوند. در این باره بهتر است بدانید اگر به اینترنت مراجعه نمایید و عبارت مورد نظر خود و یا نام هر کدام از این رپران را جستجو نمایید با نتایج خوبی رو به رو خواهید شد و تصاویر متعددی از آن ها در لوکیشن های مختلف برای شما نمایش خواهد یافت که می‌ توانید به مشاهده این تصاویر و یا دانلود آن ها بپردازید.

هم چنین ناگفته نماند که در اینترنت می توانید با مراجعه به برخی از سایت‌ های مربوطه به مشاهده اسامی رپرهای نسل 3 به همراه حواشی جدید آن ها نیز بپردازید و یا در رابطه با سایر نسل های رپ فارسی اطلاعات جالبی را به دست آورید.

آدرس پیج اینستاگرام رپرهای نسل سه را چگونه پیدا کنیم؟

اینستاگرام یکی از شبکه‌ های اجتماعی محبوب و کاربردی است که در حال حاضر اکثر افراد معروف و سرشناس که طرفداران و مخاطبان بسیار زیادی دارند همچون رپران عضو این شبکه اجتماعی هستند و در اینستاگرام فعالیت گسترده ای انجام می دهند تا به این گونه بتوانند با طرفداران و مخاطبانشان در ارتباط باشند.

حال این موضوع را هم باید افزود که در حال حاضر اکثر رپرهای نسل سه یک صفحه شخصی در اینستاگرام برای خود راه اندازی کرده اند و از طریق صفحه شخصی شان با مخاطبان و طرفداران خود در ارتباط هستند و به معرفی و تبلیغ آثار جدید شان می پردازند و تمام فعالیت هایی که انجام می دهند را با مخاطبان خود به اشتراک می‌ گذارند.

حال اگر تمایل دارید تا صفحه اینستاگرام هر کدام از رپرهای نسل سه را پیدا کنید، پیشنهاد می کنیم تا به قسمت سرچ اینستاگرام مراجعه نمایید و نام رپر مورد علاقه خود را به انگلیسی جستجو کنید تا به این گونه پیج او برای شما نمایش یابد. با توجه به این که در حال حاضر رپرهای نسل سه فالووران بسیار زیادی در اینستاگرام دارند، به همین دلیل پیج آن ها نسبت به پیج های فیک و یا فن پیج های آن ها به راحتی قابل تشخیص می باشد.

رپرهای نسل سه کجا زندگی می کنند؟

با توجه به این که در حال حاضر در ایران محدودیت های بسیار زیادی برای فعالیت خوانندگان رپ وجود دارد و آن ها به صورت زیرزمینی و غیرمجاز به فعالیت می‌ پردازند. به همین دلیل اکثر رپرهای نسل سه پس از این که به شهرت و محبوبیت رسیدند برای پیشرفت در حرفه شان و فعالیت به صورت آزادانه به خارج از کشور مهاجرت کرده اند و در حال حاضر در یکی از کشور های خارجی به فعالیت‌ های خود می‌ پردازند. البته برخی از آن ها نیز در ایران زندگی می کنند.

کدام رپرهای نسل سه در ایران زندگی می کنند؟

همان طور که در قسمت قبل بیان کردیم، در حال حاضر اکثر رپرهای نسل سه به خارج از کشور مهاجرت کرده اند. اما در این میان هنوز هم محدود رپرانی وجود دارند که در ایران به فعالیت‌ های خود می‌ پردازند که از این رپران می‌ توان به حمید صفت، محمدرضا شایع، توماج صالحی، اشکان و برخی دیگر اشاره کرد.

حواشی رپرهای نسل سه

رپرهای نسل سه چه حاشیه هایی داشته اند؟

به جرات می توان بیان کرد که رپرهای نسل سه پرحاشیه ترین رپران فارسی به شمار می‌ روند که هر چند وقت یکبار در حاشیه ای قرار می گیرند و یا حاشیه ای را برای خود به وجود می‌ آورند. حال از مهم ترین حواشی پیرامون این رپران می توان به: فعالیت هایی که آن ها در دنیای خوانندگی انجام می‌ دهند، درگیری‌ هایی که برخی از آن ها با یکدیگر داشته اند، انتشار دیس ترک، انتشار فیت، روابط شخصی آن ها و … اشاره کرد.

از دیگر حواشی که همواره در صدر اخبار وجود دارد اداره سایت بازی انفجار توسط تعدادی از این رپرهای بسیار معروف می باشد؛ این موضوع حاشیه های زیادی برای آن ها ایجاد کرده است.

معروف ترین آلبوم های رپرهای نسل سه کدامند؟

رپرهای نسل سه از رپران فعال و پرکاری به شمار می‌ روند که تا به اکنون آثار متعددی را خوانده و منتشر کرده اند. حال این موضوع را هم باید افزود در میان سینگل ترک هایی که این دسته از رپران تا به اکنون منتشر کرده اند، برخی از آن ها آلبوم های بسیار جذاب و شنیدنی را نیز ساخته و منتشر کرده اند. حال از معروف ترین آلبوم های این نسل می توان به آلبوم انفراد، آلبوم شهروند، آلبوم پیامبر و برخی از آلبوم های دیگر اشاره کرد.

رپرهای نسل سه کدام یک از نسل یکی ها را دیس کرده اند؟

رپرهای نسل سه کدام یک از نسل یکی ها را دیس کرده اند؟

این روزها آهنگ های رپرهای نسل سه در سطح گسترده ای شنیده می شوند و افراد زیادی این هنرمندان را حمایت می کنند. با این حال تاکنون درگیری هایی بین رپرهای این نسل و نسل یک وجود داشته است و این رپرهای نسل سه دیس های زیادی به رپرهای نسل یک داده اند. در ادامه ما برخی از این دیس ها را معرفی خواهیم کرد تا اطلاعات کافی در این زمینه به دست آورید.

دیس اشکان فدایی به هیچکس

یکی از معروف ترین دیس هایی که یک رپر نسل سه به رپر نسل یک داده است دیس اشکان فدایی به هیچکس می باشد. در واقع اشکان ابتدا به عنوان عضوی از گروه هیچکس فعالیت داشت؛ اما مدتی بعد اعضای این گروه با هیچکس به مشکلاتی برخوردند و همین موضوع باعث شد که اشکان فدایی این رپر نسل یکی را دیس بکند.

دیس کوروش وانتونز به سامان ویلسون

مدتی پیش کوروش وانتونز موزیکی به نام آل استار 2 را منتشر کرد که در آن سعی داشت سامان ویلسون و تعدادی از رپرهای دیگر را دیس بکند. این موزیک بسیار شنیدنی و حرفه ای می باشد و پس از انتشار با استقبال زیادی از سمت مخاطبان همراه بود.

دیس پارسالیپ به گروه زدبازی

پارسالیپ همیشه به عنوان یک رپر جنجالی شناخته شده می باشد. وی مدتی پیش با انتشار ترکی به نام ونوم سعی داشت که گروه زدبازی را دیس بکند. برخی از طرفداران علاقه زیادی به این موزیک ندارند و برخی دیگر اما آن را حمایت کرده اند.

به هر حال انتشار دیس و دیس بک در بین رپرها بسیار رایج می باشد و باید بگوییم که همین موضوع باعث جذابیت چنین سبک موسیقی می باشد. بسیاری از علاقه مندان به موزیک رپ مدعی هستند که این سبک را بیشتر به دلیل انتشار دیس و دیس بک ها دنبال می کنند.

بررسی همکاری رپرهای نسل سه و چهار

بررسی همکاری رپرهای نسل سه و چهار

در رابطه با مقایسه رپرهای نسل سه و نسل چهار باید بگوییم که این دو دسته از هنرمندان تفاوت های اندکی با هم دارند. به عنوان مثال رپرهای نسل چهار بسیار تهاجمی تر و تندرو می باشند؛ چرا که با توجه به سابقه کمی که دارند افراد زیادی را دیس کرده اند. با این حال اما ما تا کنون شاهد همکاری های این دو نسل بوده ایم. در ادامه به معرفی برخی از این همکاری ها خواهیم پرداخت.

همکاری هیپ هاپولوژیست و پوریا پوتک

این دو رپر تا کنون با هم همکاری داشته اند و نتیجه آن نیز موزیک ترکامون میشه ریلز بوی بوده است. این موزیک بسیار شنیدنی و حرفه ای است و بعد از انتشار نیز با استقبال زیادی از سمت مخاطبان رو به رو شد.

فیت چرسی با پوریا پوتک

یکی دیگر از همکاری های رپرهای نسل سه و چهار مربوط می شود به انتشار ترک هایی چون بی صدا و لالی پاپ که توسط پوریا پوتک و چرسی ساخته شده اند. اگر از علاقه مندان به این دو رپر هستید حتما فیت هایی که داده اند را بشنوید.

فیت گاد پوری و شایع

گاد پوری و شایع نیز تاکنون با هم همکاری هایی داشته اند و حاصل آن نیز موزیک هایی چون واویلا و حلاله می باشند. این دو رپر مدعی هستند که از همکاری با یکدیگر راضی می باشند و این دو ترک را بسیار دوست دارند.

کدام یک از رپرهای نسل سه دیگر فعالیت ندارند؟

در این قسمت از مقاله قصد داریم اسامی رپرهای نسل سه که دیگر فعالیت ندارند را در اختیارتان قرار بدهیم تا اطلاعات بیشتری در این رابطه داشته باشید. بنابراین به عنوان مثال می توان گفت که علی اردوان و عماد قویدل در این لیست قرار دارند و مدتی می باشد که دیگر فعالیت خاصی در زمینه رپ ندارند. لازم است بدانید که این دو چهره معروف تا کنون صحبت و یا توضیحی در این خصوص ارائه نداده اند.

البته باید بگوییم که بعد از کم کار شدن این دو رپر حواشی نیز در رابطه با آن ها به وجود آمد. در واقع افراد مختلف نظرات متفاوتی در مود علت نبود این دو چهره معروف در دنیای رپ ارائه دادند. با این حال اما ما شاهد واکنشی از این دو رپر نبودیم و برخی از طرفدارانشان نیز همچنان منتظر این می باشند که آن ها ترک هایی را منتشر بکنند. در نتیجه به طور قطعی مشخص نمی باشد که آن ها برای همیشه از رپ خداحافظی کرده اند و یا این که برای مدتی کوتاه چنین تصمیمی گرفته اند.

بهترین فلوبازی را در بین رپرهای نسل سه چه کسی دارد؟

بهترین فلوبازی را در بین رپرهای نسل سه چه کسی دارد؟

اگر بخواهیم لیست رپرهای نسل سه که در زمینه فلوبازی بسیار حرفه ای هستند را در اختیارتان بگذاریم قطعا کوروش وانتونز و اشکان فدایی در آن قرار دارند. در واقع به ریتم موزیک رپ فلو گفته می شود و معمولا رپرهایی که می توانند کلمات را به سرعت بیان کنند و ریتم مناسبی را دنبال کنند فلوبازهای خوبی هستند. در نتیجه اگر موزیک های کوروش وانتونز و اشکان فدایی را بشنوید متوجه خواهید شد که این دو رپر نسل سه در فلوبازی استعداد خوبی دارند.

بسیاری از طرفداران کوروش و اشکان آن ها را به همین دلیل دوست دارند و مدعی می باشند که فلوبازی آن ها باعث جذابیت موزیک هایشان می شود. بسیاری از رپرهای نسل سه با این دو رپر در زمینه فلوبازی رقابت زیادی دارند اما معمولا نمی توانند در حد آن ها حرفه ای باشند. به هر حال اگر از فلوبازی خوشتان می آید پیشنهاد می شود که ترک های این دو رپر نسل سه را بشنوید و لذت ببرید.

محتوایی ترین رپرهای نسل سه کیست؟

در این رابطه باید بگوییم که بعضی از رپرها معمولا متن و محتوای عمیق تری نسبت به سایر رپرها دارند. این مورد در تمامی رپرهای نسل یک تا 4 دیده شده است. در این قسمت از مقاله اما سعی داریم که اطلاعاتی در رابطه با محتوایی ترین رپرهای نسل سه را در اختیارتان قرار دهیم تا اگر به این سبک از رپ علاقه مند هستید موزیک آن ها را دنبال کنید.

یکی از رپرهای محتوایی نسل سه شایع می باشد که سال های زیادی در زمینه رپ فعالیت داشته است. این هنرمند معمولا سعی دارد از مشکلات جامعه و دردهایی که در زندگی کشیده است بگوید و موزیک هایش نیز بسیار پرطرفدار می باشند. البته باید بگوییم که اخیرا ترک هایی که منتشر می کند همانند قبل محتوایی نمی باشند و به همین دلیل برخی از افراد او را نقد می کنند. از دیگر رپرهای نسل سه که محتوایی ترین موزیک ها را منتشر می کند توماج صالحی می باشد. این هنرمند همیشه سعی دارد ترک هایی را در اختیار طرفدارانش قرار بدهد که متناسب با دغدغه ها و مشکلاتشان می باشند.

جالب است بدانید که این روزها بسیاری از رپرها و طرفداران مدعی هستند که رپ محتوایی بازخورد خوبی ندارد و به همین دلیل است که موسیقی رپ ایران در سال های اخیر با تغییراتی همراه بوده است. با این حال اما همچنان بسیاری از مخاطبان رپ های محتوایی را دنبال می کنند و همیشه این ترک ها را مورد استقبال خود قرار می دهند.

نگاهی به مصاحبه های اخیر رپرهای نسل سه

اخیرا رپرهای نسل سه همچون کوروش وانتونز، شایع، پوبون و بسیاری دیگر مصاحبه هایی داشته اند. این هنرمندان معمولا در چنین مصاحبه هایی توضیحاتی را در رابطه با زندگی شخصی و کاری خود در اختیار مخاطبان قرار می دهند. جالب است بدانید که ویدیوی این گفت و گوها همیشه با بازدید بالایی همراه هستند و در سطح گسترده ای مورد حمایت علاقه مندان قرار می گیرند.

رپرهای نسل سه در این مصاحبه ها معمولا در رابطه با مسیری که طی کرده اند و سختی هایی که داشته اند صحبت می کنند تا طرفدارانشان اطلاعات بیشتری از آن ها داشته باشند. آن ها همچنین توضیح می دهند که کدام یک از ترک ها و یا آلبوم های خود را بیشتر از بقیه دوست دارند. علاه بر این گاهی نیز در رابطه با این که موزیک جدید و یا آلبومی را منتشر خواهند کرد یا نه توضیحاتی می دهند. به هر حال ویدیو مربوط به تمامی این مصاحبه ها را می توانید در یوتیوب مشاهده بکنید.

سوالات متداول

  1. معروف ترین رپرهای نسل سه کدام اند؟

    از معروف ترین رپرهای نسل سه می توان به: حمید صفت، بامداد جعفری، بهزاد لیتو، پوریا پوتک، موئر، پارسالیپ، پوبون، اشکان فدایی، داریوش تبهکار، محمدرضا شایع، ایمانمون، کوروش وانتونز، عماد قویدل، مدگل، توماج صالحی، علی اردوان، سامی لو، رها وانتونز و آرتا وانتونز اشاره کرد.

  2. چگونه می توان به دانلود آهنگ های رپرهای نسل سه پرداخت؟

    برای دانلود آهنگ های این رپران کافی است تا نام آهنگ مورد علاقه خود را در اینترنت جستجو نمایید تا به این گونه با نتایج خوبی رو به رو شوید و سایت های موسیقی مربوطه برای شما نمایش یابد.

  3. دلیل مهاجرت اکثر رپرهای نسل سه از ایران چیست؟

    با توجه به این که در ایران محدودیت های بسیار زیادی برای فعالیت رپران وجود دارد و آن ها به صورت غیرقانونی و زیرزمینی به فعالیت می پردازند، به همین دلیل اکثر رپران نسل 3 برای پیشرفت در حرفه شان و فعالیت به صورت آزادانه به خارج از کشور مهاجرت کرده اند.

About black

حاصل بیش از 15 سال فعالیت خودم در بازی های کازینویی و پیش بینی ورزشی را در این سایت با شما به اشتراک می گذارم. بدون شک، ترفندها و استراتژی هایی که شخصا از آن ها نتیجه گرفته ام می توانند کمک بزرگی به شما بکنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *