رها وانتونز

بیوگرافی رها وانتونز دوست دختر سامی لو + عکس های جنجالی او

رها وانتونز یکی از اعضا گروه موسیقی وانتونز است. در این مقاله سعی کرده ایم زندگینامه او را به طور کامل برای شما شرح دهیم. شاید جالب باشد بدانید او یکی از رپرهای نسل سه بسیار محبوب می باشد.

فهرست مقاله مخفی کردن فهرست
معرفی رها وانتونز

معرفی رها وانتونز

همان طور که می دانید سبک رپ در موسیقی از جایگاه ویژه ای نزد دوستداران این هنر برخوردار است. در ایران نیز این سبک موسیقی هواداران مخصوص به خود را دارد که اغلب قشر جوان و دهه هشتادی ها به سمت و سوی این سبک کشش و تمایل دارند.

خوانندگان و همچنین آهنگسازان بسیاری در این زمینه توانسته اند خوش بدرخشند. زنان ایرانی هم علاقه بسیاری به موسیقی رپ و انواع آن نشان داده اند که یکی از حرفه ای ترین و محبوب ترین دختران موسیقی رپ فارسی در شاخه هیپ هاپ رها وانتونز نام دارد.

رها از رپرهای ایرانی است؛ که نام خانوادگی او تا به حال جایی مطرح نشده و با نام هنری رها وانتونز معروف است متولد ۱۱ مرداد ۱۳۷۷ می باشد. وی از کودکی به موسیقی و خوانندگی علاقه مند بود. بعد از اخذ مدرک دیپلم به دانشگاه وارد می شود. سپس به دلیل ممنوعیت فعالیت زنان در ایران در زمینه موسیقی قصد ترک وطن می کند و برای ادامه تحصیل و فعالیت خوانندگی و موسیقی به اتریش مهاجرت می کند.

وانتونز یکی از گروه های معروف موسیقی سبک رپ است که در اتریش فعالیت می کند و اعضای مشهور و حرفه ای دارد. رها پس از مهاجرت، در اتریش با یکی از اعضای این گروه آشنا می شود. این گروه از سال 1391 به فعالیت در این زمینه مشغول هستند. 

رها به دلیل زیبایی و ۱۷۵ سانتی متر قدی که دارد به عنوان یکی از چهره های زیبا همواره مورد توجه بسیاری از شرکت ها و برندهای معتبر برای مدلینگ و انجام تبلیغات بوده است. رها با سن کمی که دارد توانست رضایت گروه وانتونز که از محبوب ترین و حرفه ای ترین گروه های رپ فارسی است را به دست آورد. این موفقیت در چنین سنی دستاورد مهمی برای دختر جوانی همچو او محسوب می شود.

رها در این گروه ابتدا با سامی لو آشنا شد و از طریق سامی به گروه وانتونز راه پیدا کرد. رها در خوانندگی استعداد شگرفی داشت و از صدای دلنشینی برخوردار بود؛ به همین دلیل از طرف گروه وانتونز بسیار مورد توجه قرار گرفت و باعث شد به سرعت در این گروه برای خودش جا باز کند و از اعضای ثابت این گروه به شمار رود.

این اولین اتفاق خوشایند او در زمینه موسیقی شد و به واسطه استعداد و خوش ذوقی که در خوانندگی داشت به شدت در دل مردم و رپ دوستان نفوذ پیدا کرد. گروه وانتونز که امروزه به شهرت خوبی رسیده است. رها را که در یک خانواده کم جمعیت به دنیا آمده و فعالیت خود را به عنوان خواننده زیر زمینی و با این گروه آغاز کرد به سرعت به شهرت رسانید.

رها پس از مدتی توانست با توجه به صدای منحصر به فردش و هم چنین همکاری های متعددش با سایر اعضای گروه جذاب وانتونز به شهرت و معروفیت زیادی برسد. اکنون که به اوج معروفیت رسیده است از او به عنوان یکی از خوانندگان ایرانی با استعداد در سبک موسیقی پاپ و رپ هیپ هاپ یاد می‌ شود که توانسته طرفداران زیادی را نیز بدست آورد. رها یکی از سرشناس ترین خوانندگان گروه وانتونز است که در ادامه به معرفی بهترین آهنگ های او خواهیم پرداخت.

چگونگی آشنایی رها و سمی لو

رها وانتونز و سامی لو دو زوج هنری هستند که فعالیت های بسیار خوبی را با یکدیگر داشتند. آن ها آهنگ ‌های زیبایی را تا کنون به همراهی یکدیگر و تیم وانتونز منتشر کرده اند. ماجرای آشنایی آن ها به سال ها قبل باز می گردد. این زوج زمانی که در ایران حضور داشتند توسط دوست مشترک خود، یعنی کوروش وانتونز با یکدیگر آشنا شدند.

در نهایت این آشنایی باعث شد تا رابطه عاشقانه ای بین آن ها شکل بگیرد. سپس تیم وانتونز را با حضور کوروش، سمی، رها و آرتا به وجود آوردند. آن ها اکنون آهنگ های مشترک زیادی را با هم دارند. سمی و رها پس از آشنایی با یکدیگر به دلیل علاقه به خوانندگی، مجبور به ترک ایران شدند.

البته مهاجرت آن ها به صورت اکیپی اتفاق افتاد. سمی و رها به همراه کوروش و آرتا به ترکیه مهاجرت کردند. پس از مهاجرت نیز این زوج هنری با یکدیگر ازدواج کردند. اکنون نیز به صورت گروهی کنسرت های بسیار خوبی را برگزار می کنند. که طرفداران بسیار خوبی را نیز دارند.

محبوب ترین آهنگ های رها وانتونز کدامند؟

محبوب ترین آهنگ های رها وانتونز کدامند؟

رها با صدای زیبایی که دارد تا کنون آهنگ های بی نظیری را منتشر کرده است. معمولا تمامی آهنگ های این خواننده طرفداران بالایی را داشته اند. به همین دلیل آهنگ های وی در فضای مجازی بسیار منتشر می شود. او هم به صورت فردی و هم گروهی آهنگ های معروفی را داشته است. ما در این متن قصد داریم ده مورد از محبوب ترین آهنگ های وی را به شما معرفی کنیم. پس در ادامه همراه ما باشید تا بیشتر با این آهنگ ها آشنا شوید.

دردسر

دردسر یکی از محبوب ترین آهنگ های رها می باشد. این آهنگ به صورت انفرادی منتشر شده است. هر چند رها همکاری های زیادی را با گروه وانتونز دارد، اما رها وانتونز دردسر را به صورت انفرادی منتشر کرده است.

این آهنگ بسیار پر بازدید می باشد و طرفداران بالایی را دارد. آهنگ دردسر یک آهنگ غمگین می باشد. کسانی که علاقه به آهنگ ‌های غمگین این خواننده دارند، می توانند از طریق سایت های معتبر اینترنتی آن را دانلود کنند و از شنیدنش لذت ببرند.

شب

آهنگ شب از دیگر کارهای پر طرفدار این خواننده می باشد. رها وانتونز شب را به صورت انفرادی منتشر کرده است. وی در این آهنگ با هیچ یک از اعضای وانتونز همکاری نداشته است. با این حال با صدای زیبا و جذابش، طرفداران بالایی را پیدا کرد. این آهنگ نیز مانند آهنگ دردسر غمگین می باشد.

همینیم که هستیم

آهنگ‌ همینیم که هستیم یکی از معروف ترین آهنگ‌ های گروه وانتونز می باشد، که موزیک ویدیو بسیار جذابی را هم دارد. این آهنگ با صدای زیبای رها بسیار مورد استقبال قرار گرفت. در این آهنگ سمی لو، آرتا، کوروش و رها همکاری دارند. این آهنگ چندین سال است که طرفداران خاص خود را دارد. روز به روز نیز به طرفداران آن اضافه می شود.

همینیم که هستیم نه تنها در قالب یک آهنگ ‌به شهرت رسید. بلکه موزیک‌ ویدیو آن نیز بسیار مورد توجه قرار گرفت. موزیک ویدیو این آهنگ توسط چهار خواننده وانتونز و دوست دختر کوروش و آرتا ضبط شده است. این موزیک ویدیو به صورت اکیپی ضبط شده است و فضای بسیار دوستانه و زیبایی را دارد. به همین دلیل هم در قالب موزیک ویدیو و هم در قالب یک آهنگ، بسیار مورد استقبال قرار گرفت.

پس من چی

از دیگر آهنگ های بسیار محبوب و دوست داشتنی گروه وانتونز، مربوط به آهنگ پس من چی می باشد. این آهنگ با همکاری کوروش و رها منتشر شده است. آهنگ پس من چی چندین سال پیش به پیشنهاد کوروش منتشر شد که رها نیز در این آهنگ کوروش را همراهی کرده است. در واقع آهنگ پس من چی را کوروش برای دوست دخترش هلیا خوانده است.

زمانی که با دوست دخترش به مشکل خورده بود، این آهنگ را منتشر کرد که رها نیز در این آهنگ کوروش را همراهی کرد. در حال حاضر آهنگ پس من چی در تمامی کنسرت های گروه وانتونز خوانده می شود و طرفداران بسیار بالایی را دارد.

فدا سرت

فدا سرت از دیگر آهنگ های بی نظیر این گروه می باشد، که با صدای رها وانتونز نیز بسیار زیبا تر شده است. رها خواننده پاپ این گروه می باشد. او تمام متن های پاپ آهنگ را می خواند. آهنگ فدا سرت بسیار پر طرفدار می باشد، که با همراهی کوروش، آرتا و سمی لو منتشر شده است. شما می توانید برای دانلود کردن این آهنگ، به سایت های معتبر اینترنتی مراجعه کنید و با جستجو ساده، این آهنگ را دانلود کنید.

بوم‌ نقاشی

در بین آهنگ های رها وانتونز، بوم نقاشی از برترین آهنگ ‌های وی می باشد. این آهنگ با همراهی تمامی اعضای گروه وانتونز خوانده شده است. همچنین یکی از پر بازدید ترین آهنگ های این گروه می باشد. علاقه مندان می توانند این آهنگ را از طریق سایت های معتبر دانلود کنند.

دو صبح

آهنگ دو صبح یکی دیگر از آهنگ های محبوب رها وانتونز می باشد. این آهنگ نیز با همکاری اعضای گروه وانتونز خوانده شده است. دو صبح از پر طرفدار ترین آهنگ های این خواننده می باشد. حتی در کنسرت های وی بسیار درخواست داده می شود.

اکستاسی

اکستاسی از دیگر آهنگ های پر طرفدار رها می باشد. وی این آهنگ را به همراهی کوروش وانتونز خوانده است. اکستاسی از برترین آهنگ‌ های یک‌ سال اخیر می باشد. این آهنگ تا کنون بارها در کنسرت های وانتونز خوانده شده است. رها در این آهنگ نقش پر رنگی را دارد و قسمت پاپ آن بر عهده وی ‌می باشد. او حتی در بخش هایی از آهنگ هم خوانی هایی را با کوروش دارد.

هم خونه

هم خونه از آهنگ های قدیمی این گروه می باشد اما طرفداران خاص خود را دارد. این آهنگ ‌هنوز هم پر طرفدار می باشد و در فضای مجازی پر تکرار است. متن آهنگ هم خونه مربوط به اکیپ آن ها و دوستی بین اعضای این گروه می باشد. متن آن بسیار زیبا و جذاب می باشد. به همین دلیل مخاطبان بالایی را جذب کرده است.

یه روز همه میرن

این آهنگ از جدید ترین کارهای رها وانتونز می باشد. آهنگ یه روز همه میرن با همکاری سمی لو منتشر شده است. متن این آهنگ غمگین می باشد. با این حال طرفداران بالایی را پیدا کرده است. علاقه مندان می توانند برای شنیدن این آهنگ به سایت های معتبر مراجعه کنند و آن را دانلود نمایند.

با معرفی بهترین آهنگ های رها می توانید این آثار را از طریق گوگل دانلود کرده و لذت ببرید.

یادمه

آهنگ یادمه به زبان محلی خوانده شده و یکی از زیباترین آهنگ های عاشقانه رها به حساب می آید. از بهترین کارهای این خواننده قلمداد می شود.

درد

رها وانتونز با انتشار این اثر احساسیو زیبا با صدای خاص و آرامش بخش خود توانست بیشتر از پیش در دل هوادارانش جایگاه خود را محکم کند. برای مشاهده عکس های افراد مشهور راه و روش های متفاوتی وجود دارد که کار را برای علاقمندان به آن ها آسان کرده است.

عکس های رها وانتونز را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های رها وانتونز را در کجا مشاهده کنیم؟

همان طور که گفتیم رها از خوانندگان بسیار محبوب و چهره ای دوست داشتنی برای دوستداران موسیقی رپ فارسی محسوب می شود. به همین جهت برای تماشای تصاویر این خواننده جوان و با استعداد کشورمان می توانید روش های متعددی را به کار بگیرید. یکی از این راه ها استفاده از گوگل است. کافیست نام رها وانتونز را در مرورگر خود وارد کنید و به سرچ عکس های او بپردازید.

علاوه بر این شما می توانید با استفاده از اپلیکیشن های مختلف از جمله اینستاگرام، به راحتی عکس های بسیاری از این خواننده را مشاهده کنید. رها در اینستاگرام خود عکس های مختلفی از خود به نمایش می گذارد و فن پیج هایی نیز دارد که تصاویر او را در پیج خود منتشر می‌ کنند و از این طریق می توانید به عکس های رها دست پیدا کنید.

رها که حاشیه‌ های کمی نداشته و برخی از این حواشی او به شهرت بیشترش دامن زده، باعث شده با جستجوی موضوعاتی پیرامون او و زندگی شخصی و حرفه ای وی عکس ها و اطلاعات بیشتری از این خواننده خوش صدا پیدا کنید.

مثلا با سرچ عباراتی مانند رها قبل از عمل، عروسی رها وانتونز و سامی لو یا قد رها وانتونز، مادر رها وانتونز و موضوعاتی از این قیبل تصاویری از وی به همراه اطلاعاتش در دسترس شما قرار خواهد گرفت. همان طور که در جریان هستید اینستاگرام یکی از محبوب ترین برنامه ها برای عامه مردم به شمار می رود. رها به عنوان یک سلبریتی نیز در این اپلیکیشن فعالیت دارد.بررسی رابطه این خواننده با خانواده اش

این خواننده تا کنون درباره خانواده خود صحبتی را نداشته است. به همین دلیل اطلاعات کافی درباره خانواده رها وانتونز موجود نمی باشد. رها با اینکه از خانواده خود صحبت نکرده است. اما مراسم ازدواجش در ترکیه با حضور دوستان و آشنایان و به خصوص خانواده او و سمی لو برگزار شد. رها به دلیل اینکه بسیار کم حرف می باشد، صحبت زیادی درباره زندگی شخصی خود ندارد.

او فقط در ویدیوهایی با دوستانش، درباره ماجرای مهاجرتش و زندگیش در ترکیه صحبت کرده است. این خواننده به صورت مستقل از ایران به ترکیه مهاجرت کرد. در نهایت زمانی که در ترکیه حضور داشت با سمی لو یکی از اعضای گروه وانتونز ازدواج کرد. آن ها اکنون زندگی خوبی را با یکدیگر دارند.

رها وانتونز قبل عمل چه شکلی بود؟

رها وانتونز قبل عمل چه شکلی بود؟

این خواننده یکی از افراد مشهوری می باشد که عمل های زیبایی، زیادی را انجام نداده است. رها تنها عمل بینی انجام داده است، که تفاوت چندانی نیز با چهره قبل از عملش پیدا نکرده است. معمولا عکس های قبل از عمل بینی وی در تمامی سایت های اینترنتی و فضای مجازی موجود می باشد.

شما می توانید با جستجو ساده در سایت های اینترنتی معتبر یا اینستاگرام، عکس های قبل از عمل این خواننده را مشاهده کنید. رها وانتونز در بین تمامی افراد مشهور، طبیعی ترین چهره را دارد. او بیشتر تمرکزش را بر روی خوانندگی می گذارد و علاقه ای به عمل های جراحی متفاوت ندارد.

آدرس صفحه رسمی رها وانتونز در اینستاگرام چیست؟

رها وانتونز فعالیت بسیار گسترده ای در اینستاگرام دارد و می توان گفت که مرکز فعالیت های خود را در این برنامه قرار داده است. اکثر هنرمندان نیز با استفاده از همین اپلیکیشن توانسته اند برای خود اسم و رسم بیشتری به دست آورند. این خواننده محبوب و دوست داشتنی که از طریق اینستاگرام بر شهرت و محبوبیت خود افزود، مدتی است که تمام فعالیت های خود را در صفحه رسمی خود با مخاطبانش به اشتراک می گذارد.

اگر شما هم از علاقمندان به این خواننده گروه وانتونز هستید می توانید با جستجوی نام وی در اینستاگرام به پیج او وارد شوید. رها در اینستاگرام شهرت خیلی زیادی کسب کرده و به دلیل فالورهای فراوانی که دارد، پیج او از تیک آبی برخوردار است. به همین جهت تشخیص پیج اصلی او از فن پیج ها و پیج های فیک او به راحتی امکان پذیر می باشد.

رها وانتونز ابتدای کار صفحه اینستاگرام خود را شخصی کرده بود و قصد داشت زندگی کاری و شخصی خود را از یکدیگر تفکیک کند اما به مرور زمان و با بالا رفتن تعداد دنبال کنندگان خود و‌همچنین با اضافه شدن افراد مشهوری مثل صدف تهرانی، بهزاد لیتو، پرستو قربانی، پارمیدا فتحی و چند تن دیگر از هنرمندان و ابنفلوئنسرها، پیجش را به حالت عمومی تغییر داد.

اکنون شما با دنبال کردن پیج رسمی اینستاگرام رها وانتونز برای دیدن عکس ها و کلیپ هایش به مشکلی برخورد نخواهید کرد. رها وانتونز پس از اینکه در گروه وانتونز خوش درخشید و آهنگ شب را خودش به تنهایی منتشر کرد به فکر برگزاری کنسرت نیز افتاد.

این رپر کنسرتی هم برگزار کرده است؟

رها وانتونز به عنوان تنها خواننده زن گروه وانتونز تا به حال به صورت تک نفره کنسرتی برگزار نکرده است اما در کنسرت های گروه وانتونز فعالیت داشته و به اجرای آهنگ های خود پرداخته است. بنابراین صحبت های که در مورد کنسرت های تک نفره او مطرح می شد صحت نداشتند. این گروه در زمان شیوع کرونا نیز همانند خیلی از خوانندگان دیگر، کنسرت هایی به صورت لایو از طریق اینستاگرام برگزار می کردند. در چند ماه اخیر و قبل از عید نوروز نیز چند کنسرت در کشور ترکیه برگزار کردند.

پس از آن رها وانتونز از طریق اینستاگرام خود اعلام کرد که عید نوروز در تاریخ دوم فروردین در کشور ترکیه کنسرتی با گروه وانتونز برگزار خواهد کرد. اکنون کلیپ ها و تصاویر این کنسرت در پیج اینستاگرام این خواننده موجود می باشد. به غیر از اینستاگرام، شما می توانید با مراجعه به اینترنت و سایت های مربوط به موزیک ویدیو بخش هایی از این کنسرت و کنسرت های دیگر این خواننده و گروه وانتونز را مشاهده کنید. در یوتیوب نیز ویدیوهای مربوطه را می توانید تماشا کنید. هما نطور که گفته شد رها وانتونز اولین همکاری خود را در زمینه موسیقی با گروه وانتونز انجام داده است. 

صحبت های رها وانتونز در خصوص اعتراضات

صحبت های رها وانتونز در خصوص اعتراضات

رها وانتونز یکی از خواننده های معروف ایرانی می باشد. وی در گروه وانتونز فعالیت می کند و همکاری های بسیار خوبی را با این گروه داشته است. وی در اعتراضات اخیر ایران جزو خواننده هایی بود، که حمایت های زیادی از این اعتراضات داشت. او و گروه وانتونز واکنش های زیادی را نسبت به این موضوع داشته اند.

در حمایت از اعتراضات ایران، رها وانتونز به همراه اعضای گروه آهنگی را منتشر کردند. آهنگ آن ها در فضای مجازی بازخورد بالایی را داشت. این خواننده به غیر از انتشار آهنگ، در پست و استوری های متعددی درباره اعتراضات صحبت کرد و حمایت های خود را نشان داد. آهنگ رها وانتونز به مامان چیزی نگو نیز از دیگر کارهای این خواننده می باشد که در اعتراضات مورد استقبال قرار گرفت.

رها وانتونز با کدام رپرها همکاری داشته است؟

گروه وانتونز چهار عضو دارد. کوروش وانتونز، آرتا وانتونز، رها وانتونز، سامی لو و پدیا آی اعضای این گروه را تشکیل می دهند که رها وانتونز به عنوان تنها خواننده زن این گروه با این رپرها همکاری کرده است. رها معمولا با همکاری دیگر رپرهای هم گروه یعنی سامی لو، آرتا و کوروش وانتونز کارهای خود را عرضه می کند. و تنها اولین کار خود یعنی «شب» را به خودش تک نفره خوانده است.

در کنسرت های برگزار شده رها آهنگ های خود را روی صحنه اجرا کرده است که حاصل همکاری های گروهی او با دیگر اعضای گروه وانتونز بوده است. با این حال خواننده با استعداد و خاص این گروه یعنی همان رها وانتونز با چند رپر دیگر خارج از گروه وانتونز همکاری هایی داشته است. سیجل و خلسه از جمله رپرهای معروفی هستند که سابقه همکاری با رها وانتونز را دارند.

همچنین بهزاد لیتو در کنار کوروش و آرتا و سلمی لو با رها آهنگ های را منتشر کرده است‌. شما با مراجعه به یوتیوب یا سایر سایت های معتبر و مربوطه می توانید این کارها را جستجو کنید و در صورت تمایل دانلود کرده و گوش کنید. در بخش معرفی رها وانتونز گفته شد که این رپر زن برای ادامه تحصیل به اتریش رفت و آنجا با گروه وانتونز آشنا شد.

این رپر کجا زندگی می کند؟

این رپر کجا زندگی می کند؟

رها وانتونز پس از اینکه به اتریش مهاجرت کرد و با گروه وانتونز آشنا شد توانست به خوبی جایگاه خود را در این گروه به تثبیت برساند. اوایل این همکاری انتقاداتی مبنی بر بی تجربگی رها و نداشتن سابقه و رزومه کاری او از سوی طرفداران گروه وانتونز مطرح شد. اما این رها بود که با استعداد فوق العاده خود توانست موج انتقادات را بخواباند و خود را به عنوان یکی از اعضای جدید این گروه به هواداران وانتونز ها معرفی کند و طرفداران گروه نیز او را به گرمی پذیرفتند.

رها مدتی در اتریش زندگی کرد و به انتشار کارهای خود و گروه ادامه داد. پس از آن برای برگزاری کنسرت های متعدد راهی کشور ترکیه شد. در ترکیه نیز با استقبال خوبی از سمت هواداران مواجه گشت. در حال حاضر مدتی است که رها وانتونز در استانبول سکونت دارد و آنجا زندگی می کند. وی در این ترکیه و در شهر استانبول همچنان در حال فعالیت است و کارهای تازه خود را به همراه گروه وانتونز منتشر می کند.

همچنین دوستان خوبی به نام هلیا و ربکا دارد که گفته می شد این دو نفر با آرتا و کوروش در رابطه هستند و اغلب ساعات رها با این دو سپری می شود. رابطه این سه نفر گرم و صمیمی می‌ باشد و معمولا با هم دیده می شوند. رها گاهی اوقات از روزمرگی های خود در صفحه اینستاگرامش کلیپ و عکس های گوناگونی به اشتراک می گذارد.

این اطلاعات و پست و استوری ها نشان دهنده رابطه نزدیک او با هلیا، ربکا و اعضای گروه وانتونز می باشد. مطمئناً رها وانتونز در حال حاضر مورد توجه بسیاری از رپ دوست ها و طرفداران گروه وانتونز است که علاقمند به دانستن اطلاعات زندگی شخصی او می باشند.

همسر رها وانتونز کیست؟

یکی از سوالاتی که همواره راجع به این رپر با استعداد پرسیده می شود مربوط به همسر اوست که خیلی از هواداران او مایل هستند بذاندد همسر او کیست. در رابطه با این موضوع، جالب است بدانید که شایعات زیادی در خصوص رابطه او با یکی از اعضای گروه وانتونز مطرح بود. گفته می شد که رها قبل از مهاجرت از ایران و پیش از ملحق شدنش به گروه وانتونز با شخصی به نام سامان که اکنون با نام هنری سامی لو در گروه وانتونز فعالیت دارد، در رابطه بوده و دوست دختر سامی لو بوده است.

اکثر انتقاداتی که به حضور رها در گروه وانتونز دارد می شد نیزبه همین قضایا مربوط می شد و هوادارن آن ها معتقد بودند که رها صرفا به دلیل رابطه عاشقانه ای که با سامی دارد به این گروه اضافه شده و بدون رزومه مشغول فعالیت دز این گروه محبوب شده است. البته رها با استعداد و پشتکاری که داشت توانست این انتقادات را رد کند و جایگاه خود را در دل هواداران و همچنین در گروه وانتونز محکم کرد.

نکته ای که لازم به ذکر است، مربوط به همین حواشی و شایعات می شود. رها تا مدت ها رابطه اش را با سامی لو تکذیب می کرد اما در نهایت این شایعات درست از آب در آمد. این دو نفر یعنی سامی لو و رها در تاریخ ۱۲ تیر ماه سال ۹۸ به طور رسمی با هم ازدواج کردند. رها عکس ها و کلیپ هایی از مراسم ازدواجشان را در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت.

وی با نوشتن شعری با این مضمون که “ای در دل من میل و تمنا همه تو، وندر دل من مایه سودا همه تو، هر چند در روزگار در می نگرم، امروز همه تویی فردا همه تو” رسما اعلام کرد که با سامی ازدوج کرده است. بنابراین این رپر گروه وانتونز اکنون همسر سامی لو، رپر دیگر این گروه می باشد.

اگرچه هنوز شایعات مبنی بر دوست بودن این دو با هم مطرح است اما با توجه به عکس های جشن عروسی رها و سامی در لباس عروس و داماد که خود رها در پیج اینستاگرامش منتشر کرد با قطعیت می توان گفت که این دو رپر زن و شوهر هستند. اگر از علاقمندان به این خواننده رپ فارسی هستید حتما مایل به دانلود آهنگ های وی می باشیذ که ما در این بخش راه های دانلود کارهای رها را به شما آموزش می دهیم.

آهنگ های رها وانتونز را چگونه دانلود کنیم؟

آهنگ های رها وانتونز را چگونه دانلود کنیم؟

از آنجایی که رها به یک رپر ماهر و خوش صدا و محبوب در بین دوستداران موسیقی رپ فارسی تبدیل شده است و با توجه به معروفیت او و کارهایش با گروه وانتونز، برای شنیدن آهنگ های این خواننده ابتدا باید با نام کارهایش آشنا گردید. سپس با سرچ کردن نام آثارش در اینترنت می توانید به دانلود آن ها بپردازید.

لازم به ذکر است که بگوییم در صورت برخورد با هر نوع مشکل در دریافت آهنگ های رها وانتونز، می توانید یا استفاده از اپلیکیشن های متفاوت و مربوط به دانلود موزیک نظیر ساند کلاد، رادیو جوان و اسپاتیفای، این مشکل را حل نمایید و از این طریق برای دانلود ترک های این رپر اقدام کنید. علاوه بر دانلود آهنگ های رها، دیدن موزیک ویدیوهای او نیز از موضوعات مورد توجه هوادارانش می باشد.

چگونه می توان به موزیک ویدیوهای این رپر دسترسی پیدا کرد؟

رها وانتونز در یوتیوب خود با برگزاری چالش های جذاب، دنبال کنندگان زیادی دارد. وی همچنین موزیک ویدیوهای خود را در یوتیوب و کانال یوتیوب خود به اشتراک می گذارد. شما می توانید با مراجعه به یوتیوب از مشاهده موزیک ویدیوهای او لذت ببرید. رها یا وجود دوری از حواشی اما همانند اینفلوئنسرها و روزهای پر حاشیه، ناخواسته درگیر حاشیه هایی شده است.

آدرس یوتیوب رها وانتونز چیست؟

یوتیوب یکی از برنامه های بسیار پر طرفدار می باشد، که افراد مشهور با به اشتراک گذاری فیلم های متنوع به کسب درآمدی دلاری دست پیدا می کنند. رها وانتونز یوتیوب فعالی دارد. او با همراهی هلیا دوست دختر کوروش وانتونز، ویدیوهای بسیاری را منتشر می کنند. آن ها معمولا چالش ها و بازی هایی را انجام می دهند، که این بازی ها و چالش ها بسیار پر بازدید می باشند.

همچنین گاهی پرسش و پاسخ یا صحبت های خصوصی ای نیز در ویدیوهای یوتیوب وی دیده می شود. اگر علاقه مند به آشنایی بیشتر با این خواننده می باشید. پیشنهاد می دهیم، حتما او را در یوتیوب دنبال کنید تا بیشتر با شخصیت این خواننده محبوب آشنا شوید.

رها وانتونز چه حاشیه هایی داشته است؟

رها وانتونز چه حاشیه هایی داشته است؟

بعد از حواشی مربوط به رابطه رها و سامی که در نهایت با ازدواج این دو شایعات هم خاتمه یافتند، شایعات مربوط به حاملگی این رپر جوان به وجود آمد که خود او در اینستاگرامش این شایعات زار تکذیب کرد و گفت که فعلا قصد باردار شدن ندارد. پس از آن، حواشی دیگری در خصوص طلاق و جدایی او از سامی پا گرفت که این شایعه هم طولی نکشید و معلوم شد که این زوج رابطه بسیار گرم و عاشقانه ای با یکدیگر دارند و طلاق آن ها صحت ندارد.

از دیگر حواشی و شایعات پیرامون زندگی او مربوط به نمایش روزمرگی های او در اینستاگرام می باشد که در مورد دوستی او با هلیا و ربکا شایعاتی مطرح شد. با توجه به پیشرفت رها در زمینه موسیقی، قطعا در آمد خوبی برای وی از این طریق به دست می آید.

منابع درآمد رها وانتونز کدامند؟

رها با معروف شدن خود در اینستاگرام، مسئولیت تبلیغات برای بعضی از پیج ها را به عهده گرفته و این ایکی از منابع درآمد رها محسوب می شود. علاوه بر این با فعالیتی که برای برگزاری کنسرت دارد، درآمدی نیز از طریق برگزاری کنسرت ها کسب می کند. رها وانتونز بر سایت شرط بندی بتووین که زیر نظر اعضای گروه وانتونز فعالیت دارد نیز نظارت دارد و این سایت شرط بندی منبع درآمد دیگری برای رها به شمار می رود‌. از دیگر کنجکاوی ها در مورد رها مربوط به انتشار آلبوم های این رپر خلاق و محبوب می شود.

رها وانتونز تا کنون آلبومی هم منتشر کرده است؟

این خواننده تا به حال تک آهنگ های زیبایی مثل نبودن تو، یادمه، درد و غیره منتشر کرده است اما به تنهایی آلبومی ارائه نکرده است. آلبوم های او مربوط به به صورت گروهی و با گروه وانتونز می باشد. همکاری های او در آلبوم های این گروه با خوانندگانی مثل بهزاد لیتو، کوروش، سیجل، آرتا، کوروش و سپهر خلسه می باشد که از جمله این آلبوم ها می توان به آلبومی با نام ۴۲۰ اشاره کرد. 

اگر مایل به شنیدن و دریافت این آلبوم ها دارید می توانید از طریق سایت های مختلف و مربوطه آن ها را دریافت کنید‌ رها وانتونز در قسمت های از آهنگ های این آلبوم ها به خوانندگی پرداخته است. در انتها به سوالات کلی راجع به این شخصیت و پاسخ این سوالات می پردازیم و این مقاله را به پایان می رسانیم.

سوالات متداول

 1. رها وانتونز چه کسی است؟

  او یکی از رپرهای نسل سه می باشد که عضوی از گروه وانتونز نیز می باشد.

 2. قد رها وانتونز چقدر است؟

  او جز خانم های قد بلند است و در اینستاگرامش قد خود را ۱۷۵ سانتی متر بیان کرده است‌.

 3. عکس رها وانتونز قبل از عمل موجود است؟

  اگر یه اینستاگرام این رپر مراجعه کنید ممکن است عکس های قبل از عمل او را پیدا کنید.

 4. تصاویر مراسم عروسی رها وانتونز و سامی لو را در کجا مشاهده کنیم؟

  رها در اینستاگرام خود عکس و کلیپ هایی از جشن عروسی خود به نمایش گذاشته است.

About Gamberon

شرط بندی حرفه ای را از سال 1396 شروع کرده ام. حالا در جایگاه یک راهنما در تلاشم تا با به اشتراک گذاشتن تجربیات خودم، قدم بزرگی در پیشرفت علاقه مندان به شرط بندی آنلاین بردارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *