اشکان فدایی

بیوگرافی اشکان فدایی به همراه پشت پرده دیس فدایی به هیچکس

در این مقاله به معرفی کامل اشکان فدایی از رپرهای ایرانی بسیار عالی پرداخته ایم و برای آشنایی بیشتر با بیوگرافی اشکان فدایی و آهنگ های معروف این خواننده توصیه می ‌کنیم تا پایان همراه ما باشید.

فهرست مقاله مخفی کردن فهرست
معرفی اشکان فدایی

معرفی اشکان فدایی

امروزه سبک آهنگ هیپ هاپ و رپ در میان مردم کشور ایران بسیار پر طرفدار شده است و اشکان فدایی یکی از خواننده های معروف و رپر ایرانی است که در زمینه آهنگ هایی با سبک رپ و هیپ هاپ فعالیت می کند. این خواننده توانسته است طرفداران زیادی را جذب خود کند و توجه بسیاری از مردم را به دست آورد.

اشکان فدایی متولد سال ۱۳۶۹ هجری شمسی در کشور ایران است که از سال ۸۸ به بعد توانست اولین موزیک خود را منتشر کند. او از رپرهای نسل سه می باشد؛ استعداد اشکان فدایی توسط مهدیار آقاجانی کشف شد و آهنگسازی اولین موزیک این شخص رو هم انجام داد. مهدیار آقاجانی در میان سخنان خود بیان کرده بود که اشکان فدایی از استعداد بی نظیری برخوردار است.

او در صورت پرورش استعداد خود آینده خوبی در زمینه سبک رپ خواهد داشت. تعریف های مهدیار باعث شد اشکان فدایی وارد این عرصه شود و فعالیت خود را به طور جدی شروع کند. اشکان فدایی برای معروف شدن و موفقیت در کار خود مهاجرت کرد و با توجه به اینکه کشور ایران قوانین سفت و سختی دارد، مانع این شد که اشکان در ایران پیشرفت کند.

از این رو این خواننده تصمیم به مهاجرت گرفت. این خواننده رپ ایرانی تهران را به مقصد پاریس ترک کرد و اکنون در پاریس زندگی می ‌کند. در زمان مهاجرت این شخص اتفاق های جنجالی و غیرقابل پیش بینی نیفتاد چرا که در آن زمان اکثر خواننده ها برای رشد استعدادهای خود مهاجرت می ‌کردند.

اشکان به دلیل صدای منحصر به فرد و فعالیت خوبی که در زمینه خوانندگی داشت، توانست جایگاه ویژه‌ ای در سبک رپ و هیپ هاپ پیدا کند. اکثر طرفداران این خواننده را جز بهترین خواننده های رپر ایرانی می دانند. برای آشنایی بیشتر این خواننده می توان سایت اشکان فدایی ویکی پدیا را مشاهده کرد.

بهترین و جذاب ترین آهنگ های اشکان فدایی کدامند؟

بهترین و جذاب ترین آهنگ های اشکان فدایی کدامند؟

اشکان پس از اینکه موزیک خود را در سال ۸۸ انتشار داد به صورت گسترده برای فعالیت خود تلاش کرد. او توانسته است موزیک های بسیار متفاوت و زیبایی را منتشر کند و با توجه به اینکه موضوعات آهنگ او بسیار جنجالی است، اکثر ترانه ها و موزیک هایش طرفداران زیادی را جذب می کند.

آهنگ های اشکان فدایی tavaf، اشکان فدایی bilit و اشکان فدایی sarnegooni از محبوب ترین آهنگ های این خواننده محسوب می شوند.

آهنگ کولی

یکی از آهنگ هایی که با سبک خاص خوانده شده است آهنگ کولی نام دارد و آهنگسازی آن توسط مهدیار آقاجانی صورت گرفته است که باعث شده طرفداران زیادی را به خود جلب کند.

آهنگ ایران ایران

آهنگ ایران ایران در سال ۱۳۸۸ توسط مهدیار آقاجانی منتشر شد به گونه‌ ای که موضوع این آهنگ سیاسی و اعتراضی بود و به زبان دیگر حق طلبی مردم را به تصویر می کشید. این آهنگ طرفداران زیادی داشته و در هنگام منتشر شدن آن عده ‌ای از طرفداران دست به کارهای غیر انسانی و آدم کشی و دستگیری کردن مردم پرداختند.

آهنگ جنایی

از آهنگ های رپر اشکان فدایی می توان به آهنگ جنایی اشاره کرد که با حواشی زیادی رو به رو شده بود. موضوع این آهنگ سیاسی بود و اشکان به صراحت مشکلات مردم را در آهنگ خود بیان کرده بود.

آهنگ رفیق

یکی از آهنگ های پر مخاطب اشکان فدایی آهنگ رفیق به شمار می ‌رود که در متن آهنگ، رفیق را مخاطب خود قرار داده است.

آهنگ آبی قرمز

از دیگر آهنگ های این خواننده معروف آبی قرمز است که جنجال زیادی به پا کرد و افراد زیادی را به سمت خود جذب نمود.

آهنگ سرزمین مادری

آهنگ زیبای اشکان فدایی آهنگ سرزمین مادری است که سرزمین خود ایران را مانند مادر دانسته و در وصف آن ترانه‌ ای به نام سرزمین مادری سروده است.

آهنگ همصدا

یکی از آهنگ های خاص و منحصر به فرد اشکان فدایی همصدا نام دارد که مورد علاقه بسیاری از افراد واقع شده است.

عکس های اشکان فدایی را در کجا مشاهده کنم؟

عکس های اشکان فدایی را در کجا مشاهده کنم؟

اشکان فدایی عکس های مختلفی را از خود منتشر می‌ کند و بسیاری از افراد را شیفته خود کرده است. عکس های مختلف اشکان فدایی را به همراه تیپ و استایل های منحصر به فرد می توان در گوگل یا در صفحات شخصی این فرد مشاهده کرد. اشکان فدایی در هر عکسی که از خود منتشر می ‌کند با یک استایل متفاوت در رسانه ظاهر می ‌شود.

اکثر جوانان در لباس پوشیدن خود از آن تقلید می کنند. این خواننده مشهور و معروف عکس های مختلف خود را در صفحات شخصی خود قرار داده است که با ورود به صفحات آن می توان عکس های مختلف آن را مشاهده نمود. اشکان فدایی رپر معروف ایرانی عکس های بسیار زیبایی دارد که اکثر طرفداران او تمامی عکس های منتشر شده او را در فضای مجازی پسندیده اند.

این خواننده عکس های شخصی خود را در صفحات مجازی خود منتشر می ‌کند تا به تعداد طرفداران خود بیفزاید. برای مشاهده عکس های این رپر ایرانی می توانید وارد اینستاگرام او شوید زیرا فن پیج های این شخص عکس های قدیمی و جدید آن را به صورت کلی در صفحه قرار داده ‌اند.

آدرس صفحه رسمی اشکان فدایی در اینستاگرام چیست؟

امروزه اینستاگرام یکی از برنامه های مجازی پرطرفداری است که هر شخص در این برنامه برای خود صفحه ایجاد می کند. اکثر افراد مشهور همچون بازیگران، خواننده ها و شخصیت های معروف در اینستاگرام برای خود صفحاتی باز کرده ‌اند. افرادی که نرم افزار اینستاگرام را در تلفن همراه خود نصب دارند، می توانند آن را دنبال کنند.

به این ترتیب با ورود به صفحات شخصی افراد مورد علاقه خود آن ها را دنبال و پست و استوری آن ها را لایک کنند. یکی از شخصیت های مشهور در اینستاگرام اشکان فدایی است که طرفداران زیادی دارد و بسیاری از افراد پیج آن را دنبال می کنند. آدرس صفحه رسمی اشکان فدایی در اینستاگرام به صورت ashkanfadaei است.

که با جستجو در اینستاگرام می توان وارد پیج این شخصیت مشهور شد. اشکان فدایی در صفحه اینستاگرامی خود پست و استوری هایی را آپلود می کند که طرفداران این شخصیت می توانند از آن حمایت کنند و این شخصیت مشهور را دنبال نمایند. همانطور که می دانید برخی از افراد توانستند از طریق اینستاگرام مشهور شوند و به شهرت و ثروت بسیاری برسند.

شخصیت ‌های مشهور از جمله فدایی برای این که مخاطبان بیشتری را جذب کنند در اینستاگرام فعالیت می کنند تا بازدید آهنگ های خود را بیشتر کنند. فدایی در این شبکه با طرفداران خود ارتباط برقرار می کند و علاوه بر موضوعات کاری در زمینه های مختلف دیگری هم به صحبت می پردازد.

این رپر کنسرتی هم برگزار کرده است؟

اشکان فدایی یکی از خواننده های ایرانی است که مانند سایر خواننده ها به برگزاری کنسرت می ‌پردازد. این خواننده پس از‌ کشف استعدادهای خود در زمینه خوانندگی به سبک رپ توانست موفقیت های روز افزون را کسب کند. او با برگزاری کنسرت ‌ها و منتشر کردن آهنگ های خود طرفداران بسیاری را جذب خود کرد و توانست به درآمد مناسبی برسد.

منبع درآمد این خواننده از طریق برگزاری کنسرت ها در مناطق مختلف است و حضور طرفداران این هنرمند در کنسرت باعث رشد شکوفایی این شخص می شود. با برگزاری کنسرت اکثر طرفداران از هر نقاطی که باشند جهت حضور در کنسرت شرکت می کنند و با وارد کردن انرژی و انگیزه مسیر موفقیت را برای این خواننده ایجاد می ‌کنند تا یک کنسرت بی نظیری را برگزار کند.

این خواننده قبل از برگزاری کنسرت در تمام صفحات مجازی همچون اینستاگرام و سایت های دیگر اعلام آمادگی می‌ کند. فدایی از لحاظ جسمانی و روحانی خود را آماده می کند و با برنامه‌ ریزی ‌های دقیق اجرایی کنسرت تمام تلاش خود را می ‌کند که یک کنسرت باشکوه برای مخاطبان خود به ارمغان آورد.

برای حضور در کنسرت های این خواننده باید بلیط را به همراه خود داشت تا بتوان در کنسرت های او شرکت نمود.

اشکان فدایی با کدام رپرها همکاری کرده است؟

اشکان فدایی با کدام رپرها همکاری کرده است؟

اشکان فدایی با رپرهای مختلف ایرانی همکاری کرده و با همکاری رپرهای مختلف موزیک هایی را منتشر کرده است. از جمله رپر هایی که اشکان با آن ها همکاری می کند هیچکس و حصین ابلیس است. اشکان فدایی و هیچکس با همکاری یکدیگر توانستند قطعه ‌ای را منتشر کنند که باعث شد طرفداران زیادی را به سمت خود جذب نمایند.

خواندن یک قطعه با همکاری یکدیگر آهنگ را زیبا تر می کند. اشکان برخی از آهنگ های خود را با همکاری هیچکس منتشر می ‌کند و این سبک تلفیقی باعث شده است اکثر طرفداران بیشتر مشتاق شنیدن آهنگ شوند. چراکه خوانندگی قطعه توسط چند خواننده بر روی جذاب ‌تر شدن قطعه تاثیر می گذارد و در نهایت باعث رشد و پیشرفت در زمینه فعالیت می شود.

این رپر کجا زندگی می کند؟

از آن جایی که اشکان فدایی اکثر آهنگ های خود را در زمینه سیاسی منتشر می ‌کند از ایران مهاجرت کرد تا راحت تر بتواند به فعالیت خود ادامه دهد به طوری که برای پیشرفت در زمینه کاری ایران را به مقصد پاریس ترک کرد. این خواننده هم اکنون در پاریس می ‌کند و پاریس را جهت ادامه زندگی برای خود انتخاب کرده است.

اشکان فدایی سال ۶۹ در استان تهران متولد شد و به همراه خانواده در تهران زندگی می کرد. پس از تحصیلات به رشته موسیقی و خوانندگی روی آورد و توانست با حمایت های خانواده و مهدیار آقاجانی در تهران به یکی از رپرهای معروف تبدیل شود. علاوه بر پدر و مادر و مهدیار آقاجانی برادر اشکان فدایی نقش مهمی در پیشرفت او داشت و همواره او را به سمت موفقیت هدایت می کرد.

طرفداران او در تهران بسیار زیاد بودن اما به دلیل سخت گیری ها در زمینه خوانندگی رپ اشکان فدایی تهران را ترک کرد و مجبور شد برای موفقیت های بیشتر با زادگاه خود تهران خداحافظی کند. هم اکنون این خواننده در پاریس توانسته است روز به روز به موفقیت های بیشتری دسترسی پیدا کند و در زمینه کاری خود پیشرفت نماید.

اشکان در پاریس هم توانسته است طرفداران زیادی را به خود جذب کند و همین نکته یکی از نقاط قوت هایی است که او را به سمت رشد و شکوفایی سوق می دهد.

همسر اشکان فدایی کیست؟

یکی از موضوعات جذاب برای اکثر طرفداران روابط شخصی آن ها است که آیا این افراد ازدواج کرده اند و یا دوست دختر دارند! البته باید به این نکته توجه کرد که برخی از سایت ‌ها خبرهایی را منتشر می‌ کنند که از واقعیت دور است و دروغی بیش نیست.

ممکن است در برخی سایت ها به دروغ خبر ازدواج اشکان فدایی به گوش برسد و برخی از مردم بر این باور باشند که این خواننده رپ ایرانی ازدواج کرده و تشکیل خانواده داده است. اما باید گفت که اشکان فدایی مجرد بوده و تمامی خبرهای ازدواج این خواننده واقعیت ندارد.

چرا که برخی از این سایت ها برای افزایش بازدید خود از این شایعات استفاده می کنند و تیترهای دور از واقعیت را به کار می برند. اشکان فدایی ازدواج نکرده است؛ اما با فرد مورد علاقه خود در پاریس زندگی می‌ کند و رابطه آن ها بسیار جدی و عاشقانه است.

باید گفت که اشکان فدایی سعی می ‌کند زندگی شخصی خود را از زندگی هنری اش جدا نگه دارد و همین امر موجب شده است تا در این زمینه حواشی کمتری برای این چهره مشهور صورت بگیرد. او در حال حاضر تمام تمرکز خود را بر روی ساخت موزیک های جذاب و خفن خود قرار داده است و ذهن خود را با حواشی درگیر نمی کند.

آهنگ های اشکان فدایی را چگونه دانلود کنیم؟

جالب است بدانید که اشکان فدایی علاوه بر این که در زمینه های سیاسی و اجتماعی آهنگ می خواند در زمینه دیس لاو فعالیت می ‌کند و تا کنون چندین آهنگ بسیار پرطرفدار و محبوب منتشر کرده است. او در این زمینه به قدری ماهر فعالیت می کند که اکثر هواداران بر این باورند که اشکان فدایی باید در زمینه آهنگ دیس لاو فعالیت کند زیرا در این زمینه بسیار تخصص و استعداد دارد.

برای دانلود آهنگ های دیس لاو و سایر آهنگ های سیاسی و اجتماعی این خواننده می توانید به سایت های موسیقی مراجعه کنید. در سایت های مختلف موسیقی آهنگ های این رپر معروف وجود دارد که می توانید هر یک از آهنگ های مورد علاقه خود را از سایت با کیفیت های مختلف دانلود کنید.

همچنین نرم افزارهایی وجود دارد که می توان از طریق آن ها آهنگ های جدید و قدیمی خواننده را به طور یک جا دانلود کرد. برای دانلود آهنگ های اشکان فدایی فقط کافی است وارد گوگل شوید و آهنگ مورد علاقه خود را سرچ کنید تا گوگل آهنگ مورد نظر شما را با کیفیت های مختلف همراه با متن به شما ارائه دهد.

در مرحله بعد می توانید آهنگ خود را با هر یک از کیفیت های خواسته شده دانلود کنید و از شنیدن آهنگ های این رپر معروف بیشترین لذت را ببرید.

چگونه می توان به موزیک ویدیوهای این رپر دسترسی پیدا کرد؟

یکی از سوال هایی که ذهن اکثر طرفداران رپر معروف ایرانی اشکان فدایی را در درگیر کرده است این است که چگونه می توان موزیک ویدیو های این رپر معروف را دانلود کرد یا به آن ها دسترسی داشت. در پاسخ به جواب این سوال باید گفت که برای دسترسی به موزیک ویدیوهای جذاب و زیبای این خواننده کافی است وارد سایت های مختلف شوید.

با سرچ کردن موزیک ویدیو مورد علاقه خود به آن دسترسی پیدا کنید. از راه ‌های دسترسی به موزیک ویدیوهای این خواننده نرم افزارهایی همچون یوتیوب و اینستاگرام است که این شخص در آن فعالیت می‌ کند و موزیک ویدیوهای خود را در آن قرار می دهد.

با وارد شدن به صفحات شخصی این خواننده علاوه بر عکس های شخصی موزیک ویدیوهای این خواننده را مشاهده خواهید کرد که طرفداران زیادی دارد. برخی از علاقه ‌مندان می ‌توانند بعد از مشاهده ویدیوهای این خواننده در صورت علاقه آن ها را دانلود کنند.

همچنین سایر شبکه های اجتماعی برخی از موزیک ویدیوهای این خواننده را در اختیار طرفداران و علاقه مندان قرار می دهد تا مخاطب با مشاهده این ویدیوها بیشترین لذت را ببرد.

اشکان فدایی چه حاشیه های داشته است؟

اشکان فدایی چه حاشیه های داشته است؟

اکثر خوانندگان و شخصیت‌ های مشهور همچون بازیگران همواره در طول حرفه‌ خود با حاشیه های مختلفی رو به رو می شوند که یکی از این شخصیت‌ ها اشکان فدایی است. این رپر معروف در مسیر و حرفه خود از اوایل تا کنون با حاشیه های متعددی رو به رو شده است.

مهم ترین و جنجالی ترین حواشی خواننده کل کل ها و بحث ‌های او با خوانندگان رپ حصین ابلیس و رضا پیشرو است. در این حاشیه بر سر موضوعی بین دو رپر معروف ایرانی بحث هایی رخ داد و در نتیجه این حاشیه و درگیری ها تا جایی ادامه پیدا کرد که منجر به انتشار دیس و دیس بک هایی شد.

البته باید در نظر گرفت که بیشتر حواشی هایی که شکل می ‌گیرد برای طرفداران و مخاطبان بسیار هیجان انگیز و جذاب است. علاقه ‌مندان به سبک های هیپ هاپ و رپ این حواشی و جنجال ها را دنبال می‌ کنند؛ زیرا می ‌دانند ادامه یافتن این ها باعث منتشر شدن دیس و دیس بک هایی خواهد شد که مخاطبان از این دیس ها لذت می برند.

از دیگر حواشی های این خواننده می توان به کل کل های او با سایر رپر ها اشاره کرد. همچنین باید افزود که اشکان با یکی از رپر های معروف و قدیمی ایران یعنی گروه زدبازی بحث کرد و منجر به حاشیه و جنجال هایی شد. این بحث ها تا جایی ادامه پیدا کرد که یکی از بهترین دیس های اشکان به نام دیگه تابلو شده به آهنگ یخ زدبازی تبدیل شده است.

این دیس بک به یکی از تاریخی ترین دیس بک های رپ فارسی تبدیل شد. برای اینکه بتوانید از دیگر حواشی این خواننده به همراه اتفاق های جنجالی باخبر شوید پیشنهاد می کنیم صفحات یوتیوب و اینستاگرام این خواننده را دنبال کنید.

منابع درآمد اشکان فدایی کدامند؟

در حالت کلی هر خواننده ‌ای از طریق انتشار آلبوم های خود و برگزاری کنسرت ها به درآمد می رسد و اشکان فدایی هم مانند سایر خواننده ها و از طریق منتشر کردن کارهای خود کسب درآمد می کند. این خواننده معروف ایرانی توانست از طریق حرفه ای که کسب کرده است به درآمد بالایی برسد و با گذر زمان با افزایش فعالیت‌ های خود در این زمینه موفق شود.

اشکان فدایی به برگزاری کنسرت‌ هایی می‌ پردازد که اکثر طرفداران در آن حضور پیدا می ‌کنند و همین کنسرت های باشکوه او یکی از مهم ترین منبع درآمد هایی است که دارد. البته باید گفت برخی از منابع معتقد اند که اشکان فدایی علاوه بر انتشار آلبوم ها و برگزاری کنسرت‌ ها از راه های دیگری هم به درآمد می ‌رسد.

آن ها بر این باورند که اشکان علاوه بر برگزاری کنسرت بیزینس های کوچک راه اندازی کرده است و از طریق آن ها درآمد زایی می کند.

نگاهی به درگیری و صحبت های بین اشکان فدایی و سروش هیچکس

نگاهی به درگیری و صحبت های بین اشکان فدایی و سروش هیچکس

ماجرای درگیری بین اشکان فدایی و سروش هیچکس، تنها به دلیل انتشار یک توییت شروع شد. اشکان مدت ها قبل توییتی را منتشر کرد و در آن بیان کرده بود که سروش هیچکس به دروغ گفتن عادت دارد. او در ادامه گفته بود که تنها دلیل جدا شدن سروش از گروه ملتفت همکاری او با گروه مجاهدین خلق است و به طور کلی صحبت های زیادی در مورد این خواننده کرده بود.

این صحبت ها خیلی زود مورد توجه افراد زیادی قرار گرفت و گفته می شود که اشکان علاوه بر این که با جمهوری اسلامی مخالفت می کند، با گروه مجاهدین نیز رابطه بسیار بدی دارد. بهتر است بدانید گه شغل اشکان فدایی خوانندگی می باشد.

ماجرای دیس گاد پوری به اشکان فدایی و شاپور چه بود؟

دیس کردن در دنیای رپ امری کاملا طبیعی و عادی است. خوانندگان رپ دعوا و درگیری های خود را وارد دنیای موسیقی می کنند و ترک هایی به نام دیس را منتشر می کنند و از طریق آن کنایه های خود را به سایر خواننده ها وارد می کنند. خوانندگان مخاطب هم ترک های دیگری را در پاسخ به دیس ها منتشر می کنند و نام آن ها را دیس بک بیان می کنند. اخیرا درگیری های زیادی میان اشکان فدایی و شاپور و گاد پوری به وجود آمده است که در نهایت آن ها به تولید دیس ترک پرداختند.

گاد پوری یکی از رپرهای نسل چهار است که اشکان فدایی و شاپور دیسی را خطاب به او منتشر کردند و باعث به راه افتادن سر و صدای زیادی شدند. گاد پوری هم دیس بکی را برای جواب آن ها منتشر کرد که نام آن را اماله گذاشته بود. کنایه های بسیار سنگینی در این دیس بک وجود دارد که می توانید آن را از سایت های معتبر موسیقی به همراه متن آن دانلود کرده و گوش نمایید. در مورد رابطه اشکان سوالات بسیاری می شود اما بهتر است بدانید که تا کنون هیچ اطلاعاتی از دوست دختر اشکان فدایی منتشر نشده است.

سروش هم پس از مدتی به این صحبت ها واکنش شدید نشان داد و درگیری بین آن ها زیاد شد. تعدادی از مخاطبان آن ها گمان می کنند که این درگیری سیاسی است و برای جذب دنبال کننده ایجاد نشده است. نا گفته نماند که سهراب ام جی، 021 کید، اپیکور و کوروش و بسیاری از خوانندگان دیگر هم به این درگیری واکنش نشان داند.

آن ها هنوز هم با یک دیگر درگیر هستند و دعوای بین آن ها ادامه دارد. بهتر است بدانید که در گذشته اشکان فدایی گارسون بوده است و اکنون به عنوان یک خواننده مطرح شناخته می شود.

اشکان فدایی اکنون آلبومی هم منتشر می کند؟

اشکان فدایی رپر معروف مانند سایر رپرهای ایرانی به منتشر کردن آلبوم می پردازد و اخیراً آلبومی را منتشر کرده است که افراد زیادی طرفدار دارد. در پی اعتراض های اخیر که در کشور ایران رخ داد و همچنان هم این اعتراضات ادامه دارد، اشکان فدایی خواننده کار درست در زمینه رپ و هیپ هاپ آلبوم جدیدی را منتشر کرد.

آلبوم حق این خواننده در پی اعتراضات اخیر و مرگ مهسا امینی منتشر شد که توجه بسیاری از طرفداران و مخاطبان را به خود جلب کرد. اشکان فدایی در اهنگ های اخیر خود حرف مردم را به صراحت بیان کرد و همین امر موجب شد تا کارهای او بسیار شنیده شود.

او سال ها در زمینه موسیقی فعالیت می کند و برای اینکه طرفداران بیشتری را جذب کند، متناسب با حرف های مردم و دغدغه‌ هایشان در اتفاقات اخیر آلبوم حق را منتشر کرد که بسیار مخاطب جذب نمود.

لیست آلبوم های اشکان فدایی

لیست آلبوم های اشکان فدایی

اشکان فدایی یکی از خوانندگانی است که علاوه بر سینگل ترک هایی که تا به امروز اجرا کرده است، آلبوم های مختلفی را نیز تهیه و منتشر کرده است. او با تولید این آلبوم ها توانسته شهرت خود را بیش تر از قبل کند و به تعداد مخاطبان خود بیافزاید. در ادامه به معرفی این آلبوم ها خواهیم پرداخت. اشکان فدایی yadegari را در سال 2023 منتشر کرده است و یک سینگل ترک بسیار زیبا می باشد.

آلبوم Adl Ep

Adl Ep نام اولین آلبومی است که اشکان فدایی آن را تولید و اجرا کرده است. تاریخ انتشار این آلبوم 12 نوامبر سال 2012 بوده و در آن 6 ترک قرار دارد. تمامی ترانه های این آلبوم دارای محتوای جذاب و ریتم های بسیار قوی می باشد و به سرعت توانسته است مورد توجه افراد قرار بگیرد و رضایت مخاطبان این خواننده را به دست آورد.

آلبوم Hagh

حق نام دومین آلبومی است که اشکان افدایی آن را اجرا کرده است. تاریخ انتشار این آلبوم 24 سپتامبر سال 2022 می باشد و دارای ترانه های بسیار جذابی است. اشکان فدایی timarestane dahe 60 را در این آلبوم اجرا کرده است. تمامی ترک های این آلبوم در سبک رپ اجرا شده اند و به طور کلی 13 ترک در آن قرار دارد. ترانه های این آلبوم با استقبال بسیار زیاد طرفداران اشکان رو به رو شد و در تعداد بسیار بالایی دانلود شد. می توانید آهنگ جدید اشکان فدایی را از سایت های موسیقی به دست آورده و بشنوید.

درگیری حصین ابلیس و اشکان فدایی به چه خاطر بود؟

حصین یکی از بهترین رپرهای نسل یک است تا کنون درگیری های مختلفی با اشکان فدایی داشته است. حصین یک سایت شرط بندی به نام سنگین بت دارد و اشکان از مخالفان سر سخت این سایت ها می باشد و بارها به همین دلیل با حصین ابلیس درگیر شده است. او هر بار سایت حصین را به عنوان یکی از سایت های کلاهبرداری معرفی کرده است و به مردم توصیه کرده است که در آن فعالیتی نداشته باشند. موضوع درگیری دیگر آن ها مربوط به فروش مواد در شهر مشهد بوده است. گفته می شود که سال ها پیش زمانی که حصین در ایران بوده است، در شهر مشهد ماریجوانا و سایر مواد مخدر را می فروخته است.

در آن زمان علی قاف هم دقیقا در همین شهر به فروش مواد مشغول بوده که یکی از روزها حصین توسط پلیس دستگیر می شود. او در این جریان علی قاف و گروهش را هم به پلیس لو می دهد و این موضوع اکنون باعث درگیری های مختلفی بین او و اشکان فدایی شده است. حصین در یکی از استوری های اینستاگرام خود بیان کرده بود که اشکان فدایی و گروه ملتفت با گروه های سیاسی همکاری می کنند. این درگیری ها هر روز بد و بد تر می شود و آن ها قصد آشتی کردن ندارند.

سوالات متداول

 1. اشکان فدایی کیست؟

  اشکان فدایی یکی از خواننده های معروف ایرانی است که در زمینه سبک رپ فعالیت می کند و اکثر آهنگ های او در زمینه سیاسی و اجتماعی است به همین دلیل طرفداران زیادی دارد.

 2. اشکان فدایی چه حواشی را به وجود آورد؟

  این خواننده حواشی زیادی داشت که شامل بحث و کل کل با رپر معروف ایرانی از جمله حصین ابلیس و رضا پیشرو بود همچنین درگیری هایی میان گروه زد بازی و اشکان فدایی رخ داد.

 3. اشکان فدایی در کدام شهر متولد شد و هم اکنون ساکن کجاست؟

  اشکان در استان تهران متولد شد و برای پیشرفت در زمینه کاری به پاریس مهاجرت کرد و هم اکنون در فرانسه زندگی می ‌کند.

 4. نام آلبوم اخیر منتشر شده اشکان چیست؟

  اشکان اخیراً آلبومی به نام حق منتشر کرد که موضوع آن در پی اعتراضات اخیر و مرگ مهسا امینی بود.

About black

حاصل بیش از 15 سال فعالیت خودم در بازی های کازینویی و پیش بینی ورزشی را در این سایت با شما به اشتراک می گذارم. بدون شک، ترفندها و استراتژی هایی که شخصا از آن ها نتیجه گرفته ام می توانند کمک بزرگی به شما بکنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *