امیر خلوت

بیوگرافی امیر خلوت و ماجرای آهنگ او با پویان مختاری

امیر خلوت یکی دیگر از رپرهای ایرانی جوان و خوش صدای است. امیر خلوت در بین جوانان با صدای خاصی که دارد شهرت خوبی به دست آورده است. او از خوانندگان زیر زمینی می باشد و آهنگ های خود را در سبک اجتماعی اجرا می کند. در این مقاله به معرفی این خواننده جوان می پردازیم.

امیر خلوت کیست؟

امیر خلوت کیست؟

آهنگ های رپ و این سبک از آهنگ ها از دهه ۸۰ بسیار مورد استقبال جوانان قرار گرفته است. جوانان بسیار زیادی برای کشف استعداد خود وارد این عرصه شده اند و در حال حاضر جزو خواننده های پر طرفدار در جهان می باشند. یکی از اعضای خانواده رپ امیر خلوت است. امیرحسین ترکمان ملقب به امیر خلوت در آخرین روز از تیرماه سال ۱۳۷۱ به دنیا آمده است.

 امیر از ساکنین غرب تهران می باشد و از کودکی تا به اکنون در آن جا ساکن بوده و زندگی می کند. او تحصیلات خود را تا مقطع لیسانس در رشته بازرگانی به پایان رساند‌ و بعد از گرفتن لیسانس دیگر به تحصیل ادامه نداد. خواننده مشهور کشورمان از همان دوران کودکی علاقه بسیار زیادی به خوانندگی داشته است. او از همان دوران به سمت رپ کشیده شد، البته او چند سالی فقط شنونده آهنگ های رپ بوده است.

امیر در شانزده سالگی تصمیم گرفت صدای خود را برای خوانندگی در سبک رپ امتحان کند، به همین دلیل در میتینگ های رپی بسیاری شرکت کرده و از این طریق کمی به شهرت رسید. او بعد از گرفتن نتیجه دلخواه سرانجام در سال ۱۳۸۷ فعالیت خود را به صورت حرفه ای آغاز کرد. امیر خلوت از رپر های نسل دو می باشد.. اولین آهنگ امیر خلوت با نام خون بها و دومین ترک او با نام مرد سبز منتشر شدند. او در حال حاضر یکی از بهترین خواننده های زیر زمینی کشور است و موفق به جذب میلیون ها هواداران شده است.

معروف ترین آهنگ های امیر خلوت کدامند؟

امیر خلوت از مطرح ترین خواننده های نسل 2 می باشد. او در مدت زمان بسیار کوتاه موفق به جذب میلیون ها هوادار شده است. صدای امیر به طوری خاص می باشد و همین خاص بودن باعث جذب هوادار شده است. او از سال ۱۳۸۷ تا به اکنون آهنگ های بسیار خاص و شنیدنی را منتشر کرده است. در ادامه این مطلب به چند مورد از آهنگ های این خواننده جوان اشاره خواهیم کرد.

آهنگ تند

این آهنگ از محبوب ترین آهنگ های امیر خلوت از زمان فعالیتش است. آهنگ تند همانطور که از نامش پیدا است کمی تند تر از دیگر آهنگ های خلوت خوانده شده است، به اصلاح این آهنگ فست رپ می باشد. امیر این آهنگ را در سبک اجتماعی و با همان تیپ و استایل خیابانی اش اجرا کرده است. او با صدای منحصر به فرد خود جذابیت آهنگ را چند برابر کرده است. برای دانلود این آهنگ کافی است عنوان امیر خلوت تند را در کروم و یا اسپاتیفای وارد کنید.

آهنگ شیشه خرده

آهنگ شیشه خرده از محبوب ترین ترک های این خواننده جوان می باشد. خلوت در این آهنگ به افرادی که با او سر جنگ دارند تیکه می اندازد و به همین دلیل آهنگ شیشه خرده را جزو خشن ترین آهنگ های امیر خلوت عنوان کرده اند و در این آهنگ دیس می کند.

آهنگ رویا

آهنگ رویا از متفاوت ترین آهنگ های امیر خلوت است. او این آهنگ را بر خلاف دیگر موزیک هایش در سبک لاو و یا همان عاشقانه خوانده است. امیر این آهنگ جذاب را در وصف یار و یا همان همسر خود خوانده و این آهنگ را تقدیم به او کرده است. خواننده مشهور کشورمان همسرش را به همه دنیا تشبیه کرده است.

آهنگ دنیای من

آهنگ دنیای من از قدیمی ترین آهنگ های امیر خلوت است. این آهنگ را او در اوایل فعالیتش در زمینه موسیقی زیر زمینی خوانده است. او در این آهنگ به مشکلات زندگی و جامعه می پردازد و در قسمت دوم آهنگ به رویاهایی که در سر دارد، می پردازد. برای دانلود آهنگ های این خواننده مشهور می توانید به سایت های معتبر گوگل مراجعه کنید.

آهنگ مثل قبل

آهنگ مثل قبل از پر مخاطب ترین آهنگ های خلوت در سال ۱۳۹۰ می باشد. او در این آهنگ جذاب با بند اوکتاو همخوانی داشته است. متن آهنگ مثل قبل مانند دیگر آهنگ های این خواننده دلنوشته های او بوده است. برای دانلود این موزیک ویدئو مثل قبل می توانید به آپارات مراجعه کنید.

بهترین آلبوم های امیر خلوت کدامند؟

امیر خلوت با توجه به فعالیت هایی که در چند سال اخیر داشته است، آلبوم های شگفت انگیزی هم روانه بازار کرده است. قصد داریم در این بخش به چند مورد از آلبوم های او اشاره کنیم. آلبوم من، اولین آلبوم منتشر شده از امیر خلوت است. جالب است بدانید قدیمی ترین و کوتاه ترین آلبوم این رپر همین آلبوم می باشد که دارای ۴ ترک و در کل دوازده دقیقه است. آهنگ های شهر موش ها، چقدر پول و آدما از ترک های این آلبوم جذاب می باشد.

 از دیگر آلبوم های این خواننده آلبوم فرکانس می باشد. امیر خلوت در این آلبوم گروهی در کنار حصین، پیشرو، مهراد هیدن و ام جی به همکاری پرداخته است. آهنگ های بمب امیر خلوت در این آلبوم موجود می باشد. اعضای این آلبوم همه از خواننده های گروه زد بازی می باشند. او این آلبوم را در سال ۱۳۹۸ منتشر کرده است.

 او دو آلبوم دیگر دارد که آن ها هم با همکاری چند خواننده مشهور رپ بوده است. خلوت بیشتر آهنگ های خود را با همکاری دوستان خود خوانده و از همین رو آلبوم های او هم به صورت گروهی بوده است. وجود چند خواننده مشهور و محبوب در کنار هم قطعا مخاطبان بیشتر را به خود جذب می کند. دانلود آلبوم های این خواننده جوان و شنیدن چند ترک از آهنگ های او قطعا شما را جذب صدای خاص خود خواهد کرد‌.

امیر خلوت چه حاشیه هایی داشته است؟

امیر خلوت چه حاشیه هایی داشته است؟

اگر از هواداران این خواننده جذاب باشید باید بدانید که او خواننده پر حاشیه ای نیست. امیر خلوت در طول فعالیت خود بیشتر سرگرم کار خود بوده تا اینکه درگیر حواشی شود. اما با این وجود او بازهم چند باری درگیر حاشیه ها شده است. از مهم ترین حاشیه هایی که در این اواخر برای او به وجود آمده است، ماجرای همکاری او با پویان مختاری است.

 پویان مختاری خواننده و بلاگر معروف اینستاگرام است. امیر خلوت درست در دو ماه پیش به پیشنهاد پویان مختاری مبلغی را دریافت کرد و در اعضای این مبلغ در یکی از آهنگ های او همخوانی داشت، بعد از انتشار آن آهنگ نظرات منفی بسیار زیادی نسبت به همخوانی او با پویان در فضای مجازی منتشر شد. حاشیه های به وجود آمده آن قدر زیاد بوده که خلوت را مجبور به نشان دادن واکنش کرد.

سیل نظرات منفی در فضای مجازی باعث شد، امیر در طی یک استوری حرف خود را به مردم بزند. او در یکی از استوری های خود نوشت: در طی سال های فعالیت خود از طرف هیچ کدام از هواداران حمایت نشده و برای درآوردن هزینه های کار خود مجبور به همکاری با پویان شده است.

 او می گوید مبلغ پیشنهادی پویان برای او بسیار لازم بوده و به همین دلیل برای همکاری با او درنگ نکرده است. همان طور که در اول مقاله هم اشاره کرده ایم او از خواننده های کم حاشیه می باشد و تنها حاشیه به وجود آمده درباره او همین موضوع بوده است.

امیر کجا زندگی می کند؟

امیر حسین ترکمان و یا همان امیر خلوت معروف در تهران چشم به جهان گشوده و در حال حاضر در همین شهر هم در زندگی می کند. امروزه رپر های زیادی در ایران اقامت دارند که مشغول به فعالیت در سبک رپ هستند. معمولا رپر هایی که در این سبک خوانندگی را آغاز می کنند، با انتخاب سبک خوانندگی و موضوعاتی که به آن می پردازند  آینده شغل حرفه ای خود را تعیین می کنند.

رپرهایی که طبق قوانین کشور آهنگ های خود را منتشر نکنند مجبور به مهاجرت از ایران می شوند. امیر خلوت تا به اکنون تمام آهنگ های خود را طبق قوانین نوشته و منتشر کرده است. چرا که او هیچ علاقه ای به خروج از ایران ندارد. امیر تتو های خاص و زیادی در بدن خود دارد که هر کدام را به یک دلیل بر بدن خود هک کرده است. تتوی روی حنجره او باعث به وجود آمدن برخی از حواشی شده است که زندگی او را تا چند روز تلخ کرده است.

او درباره آن تتو می گوید آن را بر روی گردن خود زده است تا چیزی جز حق در آهنگ های خود به کار نبرد. وی در این باره بسیار مقید می باشد. برخی از طرفداران او این گونه برداشت می کنند که وی نام خدا را روی گردن خود زده است تا با او نشان دهد خدا از رگ گردن نزدیک تر می باشد. او در این باره می گوید هدف او فقط گفتن حق بوده و به هیچ عنوان نمی خواهد که چیزی جز حرف حق به مردم بگوید و توقع دارد هواداران در هر لحظه از شرایط کاری او، حرف هایش را باور کنند.

درآمد این رپر چقدر است؟

درآمد این رپر چقدر است؟

امیر ترکمان فارغ‌التحصیل رشته بازرگانی می باشد و در حال حاضر یک شرکت بازرگانی دارد. او خوانندگی را در کنار کار در شرکت خود ادامه می دهد و به نوعی می توان گفت خوانندگی برای او یک تفریح محسوب می شود. او از طریق کار در شرکت خود به درآمد بسیاری رسیده است، همچنین چندین نفر را هم در شرکت خود استخدام کرده است.

 ثروت او به قدری است که می تواند به راحتی وسیله های خوانندگی خود را بروز کند. او در خوانندگی مشکل مالی ندارد و به همین دلیلی سطح کارش در خوانندگی بسیار بالا می باشد. امیر علاقه بسیار زیادی به لباس دارد و به همین دلیل از برندهای بسیار گران و معروف لباس خریداری می کند.

 خلوت یکی از خوش استایل ترین خواننده های نسل ۳ در ایران می باشد. او به تیپ و استایل خود بسیار اهمیت می دهد. تتوهای او بر روی بدنش جذابیت این خواننده جوان را چند برابر کرده است. برای مشاهده عکس های او می توانید عنوان امیر خلوت ویکی پدیا را در گوگل سرچ کرده و علاوه بر عکس تتو های او بیوگرافی او را مشاهده کنید.

پیج اینستاگرام امیر خلوت چیست؟

امیر خلوت فعالیت بسیاری در فضای مجازی دارد. او با به اشتراک گذاشتن عکس و کلیپ هایی از کار های روزمره خود فالور های بسیار به خود جذب کرده است. اینستاگرام به عنوان یک منبع تبلیغاتی و کسب درآمد بسیار مورد استقبال مردم قرار گرفته است. امیر خلوت هم در اینستاگرام با فعالیت های خود موفق به کسب درآمد و دیده شدن شده است. برخی از کاربران فضای مجازی برای پیوستن به صفحه اصلی او دچار مشکل شده اند.

هواداران این خواننده جوان به منظور حمایت از او پیج های هواداری با نام او ایجاد کرده و همین امر باعث مشکلاتی در پیدا کردن پیج اصلی خلوت شده است. با مراجعه به قسمت جستجوگر اینستاگرام و وارد کردن نام او به انگلیسی چند پیج برای شما به نمایش گذاشته می شود، قطعا پیجی که بیشترین فالور را دارد پیج اصلی این خواننده است.

 او به تازگی با انتشار استوری از خود و یک کیک، یک میلیونی شدن پیج خود را جشن گرفته است. امیر در اینستاگرام خود فقط ۵۹ پست به اشتراک گذاشته است. او بیشتر استوری می گذارد و از طریق لایو زنده با هواداران خود صحبت می کند.

رپر جوانی ایرانی آهنگ های خود را در یک هایلایت در صفحه خود به هواداران معرفی می کند. او علاوه بر آهنگ ها، لینک دانلود هم در اختیار هواداران قرار می دهد. برای دانلود آهنگ جدید امیر خلوت می توانید به هایلایت آهنگ های او مراجعه کنید.

عکس های امیر خلوت را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های امیر خلوت را در کجا مشاهده کنیم؟

 در گذشته به علت کبود امکانات و نبود نرم افزار هایی مانند اینستاگرام و یا گوگل دیدن عکس و یا هر موضوعی مد نظر افراد، کمی دشوار بود. اما با پیشرفت علم و تکنولوژی و روی کار آمدن بسیاری از نرم افزار ها دیدن هر عکس یا ویدئو ای برای کاربران آسان شده است. برای مشاهده عکس های این خواننده مشهور راه و روش های بسیار زیادی وجود دارد.

یکی از آسان ترین روش هایی که به شما پیشنهاد می شود، مراجعه به گوگل است.  گوگل به عنوان پر سرعت ترین موتور جستجوگر جهان شناخته شده است. با وارد کردن نام او در قسمت جستجوگر می توانید از قسمت تصاویر عکس های این خواننده جوان را مشاهده کنید. امیر خلوت در اینستاگرام هم فعالیت زیادی دارد و عکس های خود را صفحه شخصی خود به اشتراک می گذارد.

 با پیوستن به صفحه شخصی او و یا صفحات طرفداری با نام امیر از تمام عکس هایش بهره مند می شوید. وی در تلگرام و روبیکا هم کانال هایی دارد که گفته می شود آن کانال ها توسط هوادارانش ایجاد شده است‌. با پیوستن به کانال های مربوطه علاوه بر دیدن عکس های خلوت از آهنگ های او نیز بهره مند می شوید.

امیر خلوت تا کنون چه کنسرت هایی برگزار کرده است؟

امیر خلوت به طور کامل تا به اکنون کنسرتی برگزار نکرده است. کار رپ و موسیقی زیر زمینی در ایران باید طبق قوانین کشور انجام شود و اگر خواننده ای این قوانین را رعایت نکند کار او دچار اختلال خواهد شد. امیر خلوت یک خواننده در سبک رپ اجتماعی است. او خوانندگی را بیشتر برای عشق و علاقه و تفریح انجام می دهد و کار اصلی او بازرگانی است‌.

او چند کنسرت به صورت زنده و آنلاین برگزار کرده است. اما تا به اکنون در سالنی با حضور هواداران کنسرت نداشته است. هواداران در رابطه با برگزاری کنسرت، بسیار از او سوال دارند، اما او هنوز در این رابطه جواب درستی به هواداران نداده است. دستای تو امیر خلوت آخرین اجرای زنده و آنلاین او بوده است. برای دانلود کلیپ های این اجرا می توانید به آپارات مراجعه کرده و با چند کیفیت کلیپ مدنظر خود را دانلود کنید.

همسر امیر خلوت کیست؟

امیر خلوت از خواننده های مشهور و جوان سبک رپ می باشد. او متولد ۱۳۷۱ می باشد و هنوز خبری از ازدواج او در فضای مجازی منتشر نشده است. اما با توجه به یکی از آهنگ های او که اشاره هایی به عشق خود داشته است به نظر می رسد او نامزد و یا دوست دختر دارد.

بعد از انتشار آهنگی که او بعد از کلی کار و تلاش منتشرش کرد، حاشیه ها و شایعات بسیاری در رابطه به اینکه چه کسی عشق او است در فضای مجازی منتشر شد. امیر به هیچ یک از شایعات به وجود آمده در این رابطه پاسخی نداده است. او هیچ نظری در رابطه با ازدواج ندارد و همین سکوت او در این رابطه باعث ایجاد سوال در ذهن هواداران شده است.

 قطعا به زودی خبر هایی از ازدواج و یا رابطه او با دختری در فضای مجازی منتشر می شود، چرا که هیچ خواننده و یا چهره معروفی نمی توان زندگی شخصی خود را از دید مردم دور نگه دارد. عکس هایی از امیر در کنار یک خانم منتشر شده است و برخی از هواداران ادعا دارند، او همسر خلوت است.

 اما رپر معروف به این عکس هیچ گونه واکنشی نشان نداده است و جوری رفتار می کند که گویا هیچ ارتباطی با این خانم ندارد. اگر از فالور های او در اینستاگرام باشید قطعا به زودی خبر هایی از این موضوع  به دست می آورید.

معروف ترین دیس های امیر خلوت کدامند؟

معروف ترین دیس های امیر خلوت کدامند؟

امیر خلوت از معدود خواننده هایی است که تا به اکنون دیس های زیادی منتشر نکرده است. او اولین دیس خود را برای خلسه منتشر کرده است و در آن آهنگ به صورت مستقیم می گوید که با او مشکل دارد. با این حال تا امروز دیس های زیادی را منتشر نکرده است.

 او بعد از خلسه با گروه حاشیه ساز حمید صفت دیس دارد. امیر به شدت با کارهای حمید صفت مخالف است و در یک ویدئو می گوید که از او متنفر است. ماجرای مخالفت این دو خواننده هنوز به طور دقیق مشخص نشده است. امیر خلوت بالا آهنگ بسیار معروف او در فضای مجازی است که به نوعی طعنه به کار های حمید صفت در فضای مجازی است.

 این دو خواننده معروف به هیچ عنوان سر سازگاری با یکدیگر ندارند و هر روز ماجراهای جالبی از دیس و جر و بحث های آن ها منتشر می شود. با این حال خوانندگان با دیس کردن با یک دیگر به مشکلات زیادی می خورند و حواشی آن ها شروع می شود. این حواشی به دیده شدن آن و فالور هایشان بسیار کمک می کند و گاهی این دیس و دیس بک ها ساختگی می باشد.

امیر خلوت تا کنون با کدام رپر ها همکاری کرده است؟

امیر از خواننده های رپ و جوانی است که از زمان آغاز به کار خود تا به اکنون با خواننده های زیادی همکاری داشته است. او در کنار حصین، صادق، رضا پیشرو، سجادی، اوکتاو، معراج و … همکاری های بسیار خوبی داشته است. امیر بیشتر آهنگ های خود را با همکاری با دیگر خوانندگان و ترک هایش را تنها منتشر کرده است.

 همکاری در کنار خواننده های مشهور و قدیمی برای خلوت بسیار خوب بوده است. او از این طریق به شهرت رسیده و موفق شد در سن کم هواداران بسیاری را جذب کند. رضا پیشرو از خواننده های رپ زیر زمینی و معروف ایرانی است. امیر خلوت در کنار این خواننده چند آهنگ جذاب و شنیدنی را روانه بازار کرده است.

 او همکاری کمی هم با پویان مختاری داشته است. خلوت در یکی از آهنگ های پویان با او همخوانی کرده است و این همکاری برای او بسیار حاشیه ساز شده است. او در کنار تتلو هم تجربه خوانندگی داشته است. ریمیکس امیر خلوت و تتلو از معروف ترین آهنگ های پیشنهادی ما برای شما است. این آهنگ را می توانید از طریق پلتفرم های مختلف دانلود کنید.

سوالات متداول

  1. آهنگ امیر خلوت برای وحید مرادی حقیقت داشته است؟

    امیر خلوت علاقه زیادی به وحید مرادی دارد و برای رفاقتشان آهنگی خوانده است.

  2. امیر خلوت بیوگرافی خود را در پیجش گذاشته است؟

    او در اینستاگرام و در قسمت هایلایت هایش بیوگرافی خود را گذاشته است.

  3. امیر خلوت دارای چند فرزند است؟

    او هنوز به طور رسمی خبر ازدواج خود را منتشر نکرده است و هنوز فرزندی هم ندارد.

About black

حاصل بیش از 15 سال فعالیت خودم در بازی های کازینویی و پیش بینی ورزشی را در این سایت با شما به اشتراک می گذارم. بدون شک، ترفندها و استراتژی هایی که شخصا از آن ها نتیجه گرفته ام می توانند کمک بزرگی به شما بکنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *