رپر های نسل دو

لیست رپر های نسل دو به همراه موفق ترین همکاری های آن ها

رپ یکی از محبوب ترین سبک های موسیقی در ایران و جهان به شمار می رود. رپر ها در ایران به 4 نسل تقسیم بندی می شوند. خوانندگان نسل 2 رپ فارس بعد از نسل 1 کمک های فراوانی را به این سبک موسیقی کرده اند تا این موسیقی بتواند همچنان در کشور ایران فعال بماند و این افراد مانند رپر های نسل یک از استعداد و توانایی خوبی در این حوزه برخوردار هستند. تقسیم بندی خوانندگان رپ به نسل های مختلف باعث شده که در میان برخی از آن ها درگیری هایی به وجود بیاید به گونه ای که برخی از خوانندگان رپ جدید این ادعا را دارند که از برخی از خوانندگان اولیه در رپ استعداد بیشتری را دارند.

در کنار اینکه رپر های نسل یک به عنوان آغاز کننده این سبک موسیقی در کشور ایران شناخته می شوند اما ‌رپر های نسل 2 هم با وجود تلاش های خود کمک شایانی را کرده‌ اند تا این سبک از موسیقی در کشور ایران فعال بماند. همچنین برای فعالیت این خوانندگان حرفه ای در کشور ایران هم مشکلات فراوانی وجود داشته به گونه ای که برخی از آن ها از ادامه فعالیت در این سبک منصرف شده اند و فعالیت خود را در سبک های دیگری از موسیقی آغاز کرده‌ اند.

برای ورود به سایت بازی انفجار رپرهای نسل دوم تنها با یک کلیک روی “ورود به وب سایت” به لیستم تمام آن ها دسترسی خواهید داشت.

فهرست مقاله مخفی کردن فهرست
رپر های نسل دو کدامند

رپر های نسل دو کدامند؟

رپ به عنوان یکی از سبک های موسیقی پرطرفدار در کشورهای خارجی شناخته می‌ شود که در سال های گذشته این موسیقی به کشور ایران هم وارد شده است. رپر هایی که در کشور ایران فعالیت می کنند در نسل های مختلفی دسته بندی شده اند که این دسته بندی بر اساس این موضوع است که آن ها چه زمانی فعالیت خود را در این سبک آغاز کرده‌ اند. رپر هایی که به عنوان رپر های نسل یک شناخته می‌ شوند به عنوان پیشکسوتان این سبک هستند که اولین بار این موسیقی را در کشور ایران به صورت حرفه‌ ای دنبال کردند و به محبوب شدن این سبک کمک بسیاری را کرده‌ اند.

شناخت بیشتر با نسل 2 این موضوع را نشان می دهد که آن ها برای فعالیت در این راه سختی های فراوانی را تحمل کردند و با وجود چنین سختی هایی تلاش کردند که بتوانند این موسیقی را در کشور ایران فعال نگه دارند. رپر های نسل دو و رپر های نسل یک به عنوان دو نسلی شناخته می شوند که در این حوزه تلاش های بسیاری را کرده اند تا بتوانند رپ فارسی را تشکیل دهند. در سال‌ های گذشته که رپ در کشور های خارجی به تازگی آغاز شده بود و این سبک توانسته بود که طرفداران بسیاری را هم برای خود داشته باشند و برخی از افراد ایرانی با مشاهده خوانندگان خارجی فعال در موسیقی رپ تصمیم گرفتند که فعالیت خود را در این سبک آغاز کنند.

با توجه به این که موسیقی رپ به عنوان آهنگ اعتراضی خوانده می شود، مورد پسند برخی از مردم قرار نمی گیرد و همواره این افراد بیان می‌ کنند که این آهنگ ها زننده هستند. در کنار این که برخی از افراد اعتقاد دارند این آهنگ ها زننده هستند اما برخی دیگر از افراد که بیشتر جوانان و نوجوانان هستند به این سبک از موسیقی علاقه دارند و همواره رپر هایی را که در نسل های مختلف فعال هستند را حمایت می کنند.

افرادی که در موسیقی رپ در کشور ایران فعالیت می کنند در ۴ نسل تقسیم‌ بندی شده‌ اند که رپر های نسل ۴ به عنوان رپر های تازه ورود به این عرصه شناخته می شوند. از جمله افرادی که به عنوان رپر های نسل دو شناخته می شوند می توانیم به علی سورنا و علیرضا جی جی و جرشا و علی جیدال و سیجل و… اشاره کنیم. رپر های دیگری هم به عنوان رپر های نسل دوم شناخته می شوند که برای مشاهده لیست کاملی از نام این افراداین قسمت را با دقت بخوانید تا با آن ها آشنا شوید.

علی جیدال

علی جیدال یکی از رپر های نسل دو است و در خانواده ای متولد شده که هنرمند هستند. این فرد با وجود این که در رشته ریاضی تحصیل کرده اما علاقه بسیاری را به تحصیل در رشته های هنری داشته است. این خواننده جوان از هنگامی که ۱۴ سال داشت فعالیت های خود را در حوزه موسیقی آغاز کرد و بعد از مدتی به گروه پایدار پیوست. هم اکنون او در موسیقی رپ فعالیت‌ های گسترده‌ ای را دارد و به ماندگاری رپ فارسی کمک‌ های شایانی را کرده است. همچنین به نظر می‌ رسد که او هم اکنون در کشور های خارجی زندگی می کند.

جرشا از رپر های نسل دو

در لیست رپر های ایران نام جرشا را مشاهده می‌ کنیم که به عنوان یکی از رپر های نسل دوم شناخته می شود. این خواننده جوان علاوه بر اینکه اشعار بسیاری را می نویسد به عنوان آهنگساز و بیت ساز و همچنین میکس کننده هم شناخته می شود. یکی از فعالیت های متفاوت این فرد در موسیقی رپ این است که با دیگر خوانندگان هم دوره خود مصاحبه هایی را انجام می دهد و ویدیو های آن ها را در شبکه های مجازی مانند اینستاگرام به اشتراک می گذارد.

آرش سرطان

آرش سرطان یکی از رپر های فعال ایرانی تاکنون آهنگ های فراوانی را منتشر کرده که بسیاری از آهنگ هایش از استقبال برخوردار شده اند. این فرد با ۳۴ سال سن توانسته فعالیت مثبت و خوبی را برای موسیقی رپ داشته باشد و به ماندگاری این موسیقی در کشور ایران کمک های شایانی را داشته است. او با داشتن استعداد فراوان در برخی از مسابقاتی که برای موسیقی برگزار شده حضور پیدا کرده است.

امیر علی خسروجردی

امیرعلی که با لقب زخمی شناخته می شود یکی از رپر های فعال ایرانی است که در کشور های خارجی زندگی می کند اما فعالیت حرفه ای و جدی خود را در این سبک ادامه داد است. افرادی که به سبک موسیقی رپ علاقه دارند احتمالا تاکنون آهنگ هایی را از زخمی شنیده اند که به نظر می‌ رسد این فرد از استعداد خوبی برای فعالیت در موسیقی رپ برخوردار شده است. همچنین امیر علی خسروجردی به عنوان همسر سوگند که یکی از خوانندگان زن فعال است شناخته می شود.

علی سورنا

علی سورنا در کشور ایران و در شهر تهران متولد شده و علاقه فراوانی را به فعالیت در این سبک داشته است و فعالیت های خود را از همان نوجوانی اش در این حوزه آغاز کرده است. او تاکنون آهنگ های فراوانی را منتشر کرده که برخی از آهنگ های او توانستند مورد استقبال قرار گیرند و همچنین یکی از رپر های نسل دو است که هواداران بیشماری را هم برای خود دارد. همکاری این خواننده با دیگر هنرمندان باعث شده که محبوبیت خوبی را داشته باشد.

صادق واحدی

صادق واحدی یکی از خوانندگان فعال در سبک موسیقی پاپ و رپ دارای طرفداران بیشماری است که همواره طرفدارانش او را حمایت می کنند. بررسی هایی که در ارتباط با آغاز فعالیت این خواننده انجام شده نشان می دهد که او فعالیت خود را با دیگر رپر های نسل دوم آغاز کرده است. لقبی که به این خواننده داده اند آرامش است به گونه ای که بسیاری از طرفدارانش او را با این نام می شناسند. در کنار این خواننده برخی دیگر از رپر ها برای خود لقب هایی را انتخاب می‌ کنند که طرفدارانشان این رپر ها را با این لقب ها می شناسند.

علیرضا جی جی

علیرضا جی جی در سال ۱۳۶۳ متولد شده و از همان ابتدا هم فعالیت های خود را با توجه به علاقه اش در سبک موسیقی رپ آغاز کرده بود. او در کنار اینکه آهنگ های فراوانی را تنهایی منتشر کرده با همکاری با دیگر خوانندگان هم آهنگ های بسیاری را خوانده که هر کدام از این آهنگ هایش از استقبال خوبی برخوردار شده اند. او در میان دیگر رپر های نسل دو توانسته شهرت و محبوبیت خوبی را برای خود داشته باشد.

سینا تهم از رپر های نسل دو

افرادی که به این سبک از موسیقی علاقه فراوانی را دارند تاکنون نام سینا تهم را شنیده اند و به نظر می رسد که این فرد عضو اصلی و فعال در گروه پایدار است که توانسته با فعالیت‌ های خود محبوبیت خوبی را برای این گروه به دست آورد. این خواننده در کنار اینکه آهنگ هایی را به صورت تک نفره منتشر کرده با دیگر خوانندگان معروف همکاری داشته و با منتشر کردن آهنگ های خود توجه بسیاری از طرفدارانش را به سمت خود جلب کرده است.

سیناب

برخی از سایت‌ های اینترنتی ادعا کردند که سیناب به عنوان یکی از رپر های نسل سوم شناخته می‌ شود اما برخی دیگر از سایت های اینترنتی معتبر ادعا کرده‌ اند که این فرد یکی از رپر های نسل دو است. این خواننده جوان تاکنون هایی آهنگ های بسیاری را منتشر کرده که برخی از آهنگ های او میزان دانلود بالایی را هم داشته اند و به عنوان پرطرفدارترین آهنگ های رپ شناخته شده اند. آلبومی با نام خاص از این فرد از استقبال خوبی برخوردار شده به گونه ای که این آلبوم به عنوان یکی از آلبوم های معروف در موسیقی رپ شناخته می شود.

کچی بیتز

کچی بیتز

در ارتباط با این سوال که کچی بیتز نسل چند است، برخی از سایت‌ های اینترنتی این پاسخ را منتشر کرده‌ اند که این خواننده یکی از رپر های نسل دوم است که فعالیت خود را با دیگر رپر های نسل ۲ آغاز کرده است. بررسی هایی که در ارتباط با زندگی این فرد انجام شده نشان می‌ دهد او دوست صمیمی یکی از رپر های بزرگ با نام سپهر خلسه است که آن ها با یکدیگر در این سبک از موسیقی فعالیت های گسترده ای را هم داشته اند. لقب قدیمی که برای این خواننده وجود داشت و طرفدارانش او را با این لقب می شناختند خشایار اس آر بوده است.

سینا مافی

سینا مافی در این عرصه فعالیت های گسترده ای را دارد به گونه ای که با همکاری با گروه تیک تاک آهنگ های بسیاری را منتشر کرده و در کنار این که این آهنگ ها را به صورت گروهی منتشر کرده توانسته آهنگ های تکی زیبایی را هم منتشر کند. او یکی از رپر های نسل دوم است که به گسترش و ارتقاء رپ فارسی کمک های فراوانی را کرده و همواره تلاش کرده که بتواند در موسیقی رپ حرفه ای عمل کند. این خواننده مانند دیگر خوانندگانی که در موسیقی رپ فعالیت می کنند با مشکلات فراوانی روبرو بوده که با وجود چنین مشکلاتی به جایگاه خوبی دست پیدا کرده است.

سینا ساعی

گروه تیک تاک به عنوان یکی از گروه های فعال در موسیقی رپ شناخته می شود که در این گروه خوانندگان حرفه‌ ای با یکدیگر همکاری می‌ کنند و در طی این همکاری خود آهنگ ها و آلبوم های زیبایی را هم منتشر می کنند. سینا ساعی در کنار سینا مافی در گروه تیک تاک فعالیت می کند و یکی از آلبوم های معروف گروه تیک تاک با نام طبیعی باش شناخته می‌ شود که توانسته میزان دانلود بسیار بالایی را هم برای خود داشته باشد. این خواننده در کنار فعالیت در موسیقی رپ فعالیت‌ های گسترده‌ ای را هم در سبک موسیقی هیپ هاپ دارد.

شایان آسفالت

شایان آسفالت هنگامی که ۲۳ سال سن داشت فعالیت‌ های حرفه‌ ای خود را آغاز کرد و با وجود چنین فعالیت های خود توانسته به جایگاه بسیار خوبی دست پیدا کند. شایان در هنگامی که فعالیت های خود را آغاز کرده بود با دیگر خوانندگان حرفه ای و محبوب همکاری کرد که در نتیجه همکاری خود با چنین خوانندگانی توانست به محبوبیت خوبی دست پیدا کند. او همچنین در ابتدا به عنوان یکی از خوانندگان زیرزمینی شناخته می شد.

سیجل

در سال ۲۰۰۵ گروهی با نام زدبازی تشکیل شد که در این گروه خوانندگان حرفه‌ ای با یکدیگر همکاری داشتند و در نتیجه همکاری این افراد با یکدیگر گروه زدبازی به یکی از گروه های معروف و محبوب تبدیل شد. سیجل هم اکنون ۳۷ سال سن دارد که فعالیت های خود را در رپ از زمانی که نوجوان بود آغاز کرد و هم اکنون جایگاه خوبی را برای خود دارد و در گروهش به عنوان یکی از اعضای اصلی شناخته می شود.

امیر خلوت

موسیقی رپ هم اکنون در کشور ایران دارای طرفداران بسیاری است که این طرفداران جوانان و نوجوانان هستند و همواره خوانندگان معروف و محبوب را حمایت می‌ کنند. امیر خلوت با منتشر کردن چند آهنگ اولیه خود استعدادش را به مردم نشان داد و از همان ابتدا حمایت گسترده ای را هم دریافت کرد. در بیوگرافی که برای امیر خلوت در سایت ویکی پدیا منتشر شده، این موضوع مطرح شده که او یکی از رپر های نسل دو است که با وجود تلاش های خود توانسته به محبوبیت این سبک بیفزاید.

علی قاف

یکی از گنگ ترین رپر های فعال که توانسته به عنوان یکی از رپر های نسل دوم شناخته شود با نام علی قاف در میان طرفداران شناخته می شود که به ارتقا رپ فارسی کمک های بسیاری را کرده است. در سال‌ های گذشته رپ فارسی محبوبیتی را در میان مردم نداشت اما هم اکنون با توجه به فعالیت رپر های حرفه ای، این سبک از موسیقی به عنوان یکی از سبک های پرطرفدار در کشور ایران شناخته می‌ شود که علی قاف در میان این هنرمندان از محبوبیت و شهرت بسیار خوبی برای خود برخوردار شده است.

مرژاک

در میان این که رپر های نسل ۲ توانسته اند به شهرت و محبوبیت خوبی برای خود دست پیدا کنند و از طرفدارانشان حمایت گسترده ای را دریافت کنند اما مرژاک یکی از خوانندگانی است که کمتر از بقیه رپر ها شناخته شده است. فعالیت این فرد نسبت به دیگر هنرمندان کمتر است به همین علت او از محبوبیت کمتری برخوردار شده اما به تازگی فعالیت های این فرد در موسیقی رپ گسترش پیدا کرده است. در کنار این که او محبوبیت کمی را در میان مردم دارد اما استعداد خوبی را برای فعالیت در موسیقی رپ دارد.

حامد اسلش

رخ عقاب یکی از آهنگ های این خواننده است که خود این خواننده بیان کرده این آهنگش بسیار قوی است به گونه‌ ای که محبوبیت خوبی را هم برای خود به دست آورده است. حامد اسلش در کنار دیگر هنرمندان فعالیت‌ های خوبی را در این حوزه داشته و از همان ابتدا هم فعالیت های خود را به صورت حرفه‌ ای و جدی ادامه داده به گونه ای که هم اکنون به جایگاه خوبی برای خود دست پیدا کرده است. این خواننده موزیک ویدیو های فراوانی را هم برای آهنگ هایش تهیه کرده و آن ها را در چنل یوتیوب خود با کیفیت های بالایی قرار داده است.

آرمین رابر

آرمین رابر به عنوان تاسیس کننده لیبل بچه های خیابانی شناخته می‌ شود که در این گروه خوانندگان رپ در کنار یکدیگر می توانند با یکدیگر همکاری داشته باشند. این خواننده در هنگامی که این گروه را تاسیس کرد ۲۰ سال سن داشت و هم اکنون که سن او بالاتر رفته فعالیت‌‌ هایش را هم ارتقا داده و بسیاری از طرفدارانش معتقد هستند که او تا سال های آینده می تواند به یکی از رپر های بزرگ تبدیل شود. آرمین رابر همچنین تلاش کرده که در لیبل بچه های خیابانی بتواند افراد با استعداد را شناسایی کند و با آن ها همکاری داشته باشد.

سپهر خلسه

کمتر کسی وجود دارد که تاکنون نام سپهر خلسه را نشنیده باشد و بررسی هایی که در ارتباط با زندگی این فرد انجام شده نشان می دهد او در شهر تهران متولد شده و فعالیت های خود را در رپ از نوجوانی آغاز کرده است. سپهر خلسه با دیگر رپر های نسل دو همکاری بسیار خوبی دارد به گونه‌ ای که آهنگ های بسیاری از آن ها منتشر شده است و هر کدام از آهنگ های آن ها بازخورد خوبی را هم دریافت کرده است. آهنگ های این خواننده به صورت اعتراضی است که برخی از آن ها لحن بسیار تندی را دارد.

علی مسلک

علی مسلک هم به عنوان یکی از خوانندگانی شناخته می‌ شود که برخی از افراد معتقد هستند او از رپر های نسل ۳ است و برخی دیگر معتقد هستند که او به عنوان یکی از رپر های نسل ۲ فعالیت می کند. با این وجود علی یکی از خوانندگانی است که تاکنون آهنگ های بسیاری را خوانده و با توجه به اینکه شعر های آهنگ هایش را هم خودش می نویسد به خوبی استعدادش را برای فعالیت در موسیقی رپ نشان داده است. با مشاهده‌ بیوگرافی این خواننده متوجه می شویم که او برای فعالیت خود در حوزه موسیقی با مشکلات فراوانی روبرو بوده است.

شاهین نجفی

مرتضی نجفی‌ پور مقدم علاوه بر این که خواننده است یکی از افرادی است که در حوزه شاعری و نویسندگی و همچنین تهیه‌ کنندگی و آهنگسازی هم فعالیت می‌ کند و یکی از فعالیت ترین خوانندگان نسل دو است. تاکنون عکس ها و ویدیو های بسیاری از شاهین نجفی منتشر شده که بسیاری از طرفداران و مردمان ایرانی او را می‌ شناسند و همواره نوجوانان و جوانان به عنوان طرفداران پروپاقرص این شخص هستند. بررسی هایی که در ارتباط با زندگی این خواننده انجام شده نشان می‌ دهد که همسر او لیلی بازرگان است که هر دو آن ها در شبکه های مجازی شهرت فراوانی را دارند.

علی اوج

علی اوج برادر رضا پیشرو است که همین موضوع باعث شده هردو آن ها در این سبک موسیقی فعالیت داشته باشند و با وجود این که استعداد فراوانی را هم دارند محبوبیت خوبی را برای خود به دست آورده اند. این هنرمند با دیگر خوانندگان نسل دوم همکاری داشته و در طی همکاری های خود استعدادش را نشان داده و این موضوع باعث شده که رپر های بسیاری بخواهند با او همکاری داشته باشند. علی اوج لقبی است که این خواننده برای خود انتخاب کرده و نام اصلی او علی ناصری است.

دانلود آهنگ رپرهای نسل دو

آهنگ رپر های نسل دو را چگونه دانلود کنیم؟

دسته بندی نسل های رپ فارسی بر این اساس است که آن ها در چه سالی فعالیت خود را آغاز کرده‌ اند و اولین کسانی که به عنوان آغاز کننده موسیقی رپ فارسی شناخته می شوند به عنوان رپر های نسل اول هستند. بعد از رپر های نسل اول رپر های نسل دو فعالیت خود را آغاز کرده‌ اند که برخی از آن ها با وجود چنین فعالیت‌ هایی به شهرت است پیدا کرده‌ اند و آهنگ های فراوانی را هم با توجه به همکاری خود با دیگر خوانندگان منتشر کرده‌ اند.

برای دانلود آهنگ های رپر های نسل دو راه های مختلفی وجود دارد که یکی از این راه ها مراجعه به گوگل است که در گوگل می توانیم با انجام جستجو های مختلف به بسیاری از این آهنگ ها به صورت تکی و یا آلبوم دسترسی پیدا کنیم. سایت هایی که آهنگ های رپر ها را برای دانلود قرار می دهند میزان دانلود این آهنگ ها را هم منتشر می‌ کنند که در برخی از هفته ها برخی از آهنگ ها لقب پر دانلود ترین آهنگ را می گیرند. بیشتر افرادی که آهنگ های رپ گوش می دهند جوانان و نوجوانان هستند زیرا این آهنگ ها دارای لحن تند به همراه حالت اعتراض گونه هستند که امکان دارد برای کاربران دیگر خوشایند نباشد.

پاسخ سوالاتی مانند اینکه پوتک نسل چنده و یاس رپر نسل چند است را می‌ توانیم با مراجعه به سایت ویکی پدیا مشاهده کنیم زیرا در ارتباط با فعالیت این رپر ها در سایت ویکی پدیا اطلاعاتی منتشر شده است. رپر های هنرمندی که در نسل های مختلف فعالیت می کنند هواداران خاصی را برای خود دارند که این هواداران می‌ توانند با جستجو کردن نام این خوانندگان در سایت های مختلف به آهنگ های این خوانندگان دسترسی پیدا کنند. این آهنگ ها با کیفیت های مختلف مانند ۱۲۸ و ۳۲۰ در این سایت ها قرار دارد و کاربران با توجه به کیفیت مدنظر خود آن ها را دانلود می کنند.

کدام رپر های نسل دو با یک دیگر همکاری کرده اند؟

نه تنها رپر های نسل دو بلکه دیگر رپر ها هم با یکدیگر همکاری می‌ کنند زیرا هرچه این افراد رابطه خوبی را با یکدیگر داشته باشند و آهنگ هایی را به صورت گروهی منتشر کنند حمایت بیشتری را دریافت می کنند. در گروه پایدار و گروه تیک تاک که رپر های نسل دوم این گروه ها را تاسیس کرده‌ اند رپر هایی با یکدیگر همکاری می کنند که این همکاری آن ها باعث شده گروهشان محبوبیت خوبی را به دست آورند.

در گروه پایدار، سینا تهم و علی جیدال و عرفان و… با یکدیگر همکاری می کنند که در کنار اینکه این افراد در یک گروه با یکدیگر همکاری می‌ کنند با دیگر رپر های نسل دو هم آهنگ های فراوانی را منتشر کرده اند. در سال های مختلفی این رپر ها با یکدیگر همکاری خوبی را داشتند اما بعد از مدتی میان برخی از این رپر ها درگیری هایی به وجود آمده که این درگیری ها باعث شده آن ها دیگر رابطه دوستانه ای را نداشته باشند و در میان طرفداران آن ها هم این درگیری ها باعث ایجاد جنجال هایی شده است.

کدام رپر های نسل دو هم دیگر را دیس کرده اند؟

از اصطلاحات پرکاربرد در میان رپر ها دیس کردن یکدیگر است که آن ها آهنگ هایی با عنوان دیس می خوانند و به این صورت با دیگر همکاران خود به رقابت می‌ پردازند. در این آهنگ ها رپر ها سعی می‌ کنند که دیگر رپر ها را تحقیر کنند و با الفاظ مختلفی آن ها را به رقابت دعوت می کنند. خوانندگانی که آهنگ هایی را به عنوان دیس می خوانند می توانند این احتمال را در نظر بگیرند که دیگر هنرمندان هم نسبت به آن ها دیس بک هایی را بخوانند.

از رپر هایی که به عنوان رپر های نسل دوم شناخته می شوند و یک دیگر را دیس کرده‌ اند می‌ توانیم به سپهر خلسه و علیرضا جی جی و سیجل و امیر خلوت و… اشاره کنیم. در هنگامی که این دیس ها منتشر می‌ شود سر و صدای بسیاری در میان طرفداران این افراد به وجود می آید و اگر این شرایط تحت کنترل این خوانندگان نباشد امکان دارد که برای آن ها مشکلاتی را به وجود بیاورد. در کنار اصطلاح دیس در موسیقی رپ اصطلاحات دیگری هم استفاده می‌ شود که هر کدام از آن ها برای حالت خاصی هستند.

عکس رپر های نسل دو

عکس رپر های نسل دو را در کجا مشاهده کنیم؟

امروزه رپ توانسته جایگاه خوبی را در میان سبک دیگر برای خود داشته باشد به گونه ای که هم اکنون دارای چنان محبوبیتی است که در سال های گذشته از این محبوبیت برخوردار نبوده است. جوانان و نوجوانان بیشتر طرفداران رپ هستند و هر کدام از رپر هایی را که در نسل های مختلف فعالیت می‌ کنند را حمایت می‌ کنند و بازخورد های خوبی را نسبت به فعالیت آن ها دارند. برخی از این هنرمندان در کنار بازخورد های خوبی که دریافت می کنند امکان دارد که بازخورد های منفی را هم از سمت منتقدین خود داشته باشند.

با توجه به اینکه این هنرمندان دارای طرفداران فراوانی برای خود هستند عکس ها و ویدیو هایی را هم از خود به اشتراک می گذارند که بسیاری از این عکس ها در اینستاگرام آن ها قابل مشاهده است. در کنار عکس های جدیدی که از این هنرمند منتشر شده عکس های قدیمی هم از این خوانندگان در شبکه های مجازی مختلف وجود دارد که می توانیم به آن ها دسترسی پیدا کنیم. بسیاری از این عکس های قدیمی که از این خوانندگان منتشر شده مربوط به زمانی است که آن ها در کشور ایران در موسیقی رپ فعالیت می کردند و از همان زمان هم عکس ها و ویدیو هایی را هم از خود به اشتراک گذاشته اند.

آدرس پیج اینستاگرام رپر های نسل دو را چگونه پیدا کنیم؟

اینستاگرام یکی از اپلیکیشن های پر طرفدار در سراسر جهان است که افراد بسیاری در این شبکه مجازی فعالیت می‌ کنند و از فعالیت های روزمره خود و فعالیت های مورد علاقه خود عکس ها و ویدیو هایی را به اشتراک می گذارند. در کنار رپر های ایرانی رپر های خارجی و همچنین سلبریتی های بیشماری در این شبکه مجازی فعالیت می کنند و میزان فالوور های زیادی را هم برای خود دارند. تعداد فالوور های این افراد چنان زیاد است که آن ها می توانند با انجام تبلیغات مختلف درآمد خوبی را برای خود به دست آورند.

برای مشاهده پیج اینستاگرام رپر های نسل دو راه های مختلفی وجود دارد که یکی از این راه ها مراجعه به این اپلیکیشن و جستجو کردن نام این خوانندگان به صورت انگلیسی و فارسی است. خوانندگان و افرادی که در این شبکه های مجازی تعداد فالوور های زیادی را برای خود دارند همواره عکس ها و ویدیو هایی را هم از خود برای طرفداران به اشتراک می گذارند تا بتوانند کامنت های مثبتی را از سمت آن ها به دست آورند. در کنار مشاهده پست ها و میزان فالوور های این رپر ها می توانیم افرادی را که آن ها در پیج اینستاگرامی خود را دنبال می‌ کنند را هم مشاهده کنیم.

رپر های نسل دو کجا زندگی می کنند؟

در ارتباط با این موضوع که این هنرمندان در کدام کشور زندگی می کنند بررسی های بیشماری انجام شده که این بررسی ها نشان می دهد این رپر ها شرایط بسیار سختی را در کشور ایران داشته اند و برای اینکه بتوانند فعالیت های خود را به صورت آزادانه ادامه دهند به کشور های خارجی مهاجرت کردند. در کنار رپر های نسل یک دیگر رپر های نسل دو هم در کشور های خارجی زندگی می کنند و تعداد کمی از این هنرمندان را می توانیم نام ببریم که در کشور ایران زندگی می کنند.

در قسمت های قبلی هم به این موضوع اشاره شد که در این سبک موسیقی خوانندگان بحث های سیاسی را مطرح می‌ کنند و همچنین با لحن اعتراض گونه آهنگ های خود را می خوانند که این باعث می شود برای آن ها محدودیت های فراوانی در کشور ایران به وجود بیاید. در کنار این هنرمندان برخی از سلبریتی های دیگر هم به کشور های خارجی مهاجرت کرده‌ اند تا بتوانند فعالیت های خود را به صورت آزادانه و رفاه کاملی انجام دهند که با استفاده از سایت های اینترنتی معتبر مانند ویکی پدیا می توانیم اطلاعاتی را در ارتباط با این افراد مشاهده کنیم.

کدام رپر های نسل دو در ایران زندگی می کنند؟

به این موضوع اشاره شد که برخی از رپر های نسل دوم با وجود شرایطی که برای آن ها به وجود آمده باز هم در کشور ایران مانند و به فعالیت‌ های خود در این کشور ادامه داد اند. آرمین رابر یکی از هنرمندان فعال رپ هم اکنون در کشور ایران زندگی می کند به گونه ای که با همکاری خود با دیگر خوانندگان توانسته به محبوبیت خوبی دست پیدا کند. با استفاده از مقاله های معتبر می توانیم نام دیگر هنرمندانی را مشاهده کنیم که هم اکنون در کشور ایران به فعالیت خود ادامه داده اند.

خوانندگانی که در سبک موسیقی رپ فعالیت می کنند به عنوان خوانندگان زیرزمینی شناخته می شوند و آن ها برای فعالیت های خود مجوزی را دریافت نمی کنند و نمی توانند کنسرتی را هم برگزار کنند به همین علت بسیاری از آن ها تصمیم به مهاجرت می گیرند. در ابتدا مهاجرت برای این افراد سختی‌ هایی را دارد اما آن ها با گذر زمان و فعالیت‌ های آزادانه خود در این سبک موسیقی حمایت گسترده ای را دریافت می‌ کنند و حتی می توانند کنسرت هایی را هم برگزار کنند که طرفداران آن ها در این کنسرت ها حضور پیدا می کنند.

حواشی رپرهای نسل دو

رپر های نسل دو چه حاشیه هایی داشته اند؟

رپ به عنوان یکی از سبک های موسیقی شناخته می شود که همواره حاشیه های بسیاری را در ارتباط با خود دارد و یکی از حاشیه هایی که برای بسیاری از رپر ها به وجود می‌ آید این است که آن‌ ها مهاجرت کرده‌ اند و فعالیت‌ های خود را در کشور های خارجی ادامه داده اند. اگر این خوانندگان بخواهند حاشیه های کمتری را در ارتباط با خود داشته باشند می توانند فعالیت های خود را در شبکه های مجازی مختلف به گونه ای مدیریت کنند که دور از حاشیه های مختلف باشد.

با وجود چنین حاشیه‌ هایی برخی از این خوانندگان با مهاجرت خود به کشور های خارجی فعالیتشان را در سایت های شرط بندی آغاز کرده‌ اند و این فعالیت آن ها باعث شده که انتقاداتی را دریافت کنند زیرا این سایت ها به عنوان سایت های پولشویی شناخته می شوند. یکی از موضوعات دیگری که باعث شده برای این افراد حاشیه های درست و یا غلط به وجود آید این است که آن ها روابط عاشقانه مختلفی را دارند و عکس های آن ها در کنار دختران مختلف باعث می‌ شود که این حاشیه ها برای آن ها به وجود بیاید‌.

از دیگر حواشی که بسیار مورد توجه کاربران قرار داده شده است؛ اداره سایت شرط بندی توسط تعدادی از این رپرها می باشد که حاشیه زیادی برای او ایجاد کرده است.

معروف ترین آلبوم های رپر های نسل دو کدامند؟

نه تنها خوانندگانی که به عنوان رپر شناخته می شوند بلکه دیگر خوانندگان هم آهنگ هایی را به صورت تکی و یا آلبوم منتشر کرده‌ اند که در آلبوم‌ های آن ها تعداد آهنگ های بیشتری وجود دارد. این افراد در برخی از آلبوم های خود با دیگران رپر های هم نسل خود هم همکاری داشته اند و در نتیجه همکاری خود توانسته اند چنین آلبوم های محبوب و مشهوری را منتشر کنند. این خوانندگان نه تنها با رپر های هم نسل خود بلکه با دیگر رپر های نسل جدید هم همکاری داشته اند و از این روش استفاده کرده اند تا بتوانند رپر های نسل جدید را حمایت کنند.

از معروفترین آلبوم های رپر های نسل دوم می توانیم به آلبوم طبیعی باش، هیچ جا مثل اینجا نیست، توهم، ما مرد نیستیم و… اشاره کنیم. برای برخی از این آلبوم ها موزیک ویدیو های هم تهیه شده که این موزیک ویدیو ها در شبکه های مجازی مختلفی مانند یوتیوب به صورت کامل و با کیفیت بالایی قرار دارد. در کنار استفاده از یوتیوب می توانیم با استفاده از تلگرام هم به آهنگ ها و آلبوم های این خوانندگان و هم به موزیک ویدیو های آن ها دسترسی پیدا کنیم.

سوالات متداول

  1. آیا با رپر های نسل دو مصاحبه انجام شده است؟

    با رپر های نسل دو مصاحبه های فراوانی انجام شده که بسیاری از این ویدیو ها در شبکه های مجازی وجود دارد.

  2. آیا رپر های نسل دو با رپر های نسل یک رابطه خوبی را دارند؟

    رپر های نسل دو با رپر های نسل یک رابطه خوبی را دارند اما در میان برخی از آن‌ ها درگیری هایی هم وجود دارد.

  3. محبوبیت رپر های نسل دو بیشتر است یا نسل یک؟

    به طور کلی نمی توان بیان کرد که محبوبیت و طرفداران کدام نسل بیشتر است زیرا هر نسل دارای رپر ها مختلف با طرفداران زیادی می باشد.

About black

حاصل بیش از 15 سال فعالیت خودم در بازی های کازینویی و پیش بینی ورزشی را در این سایت با شما به اشتراک می گذارم. بدون شک، ترفندها و استراتژی هایی که شخصا از آن ها نتیجه گرفته ام می توانند کمک بزرگی به شما بکنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *