حمید صفت

بیوگرافی حمید صفت + پرونده قتل نیمه باز این رپر به کجا رسید؟

حمید رضا امیری صفت که این روزها با نام هنری حمید صفت شناخته می شود، خواننده، ترانه‌ نویس و هم چنین یکی از رپرهای نسل سه معروف است که از شهرت خوبی برخوردار است و طرفداران بسیار زیادی نیز دارد.

فهرست مقاله مخفی کردن فهرست
زندگینامه حمید صفت

بیوگرافی حمید صفت

موسیقی در میان مردم ایران از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار است، حال یکی از سبک هایی که در میان علاقه مندان به موسیقی و به ویژه جوانان و نوجوانان بسیار محبوب و پرطرفدار است سبک رپ می باشد. مدتی است که مشاهده می شود برخی از افراد فعالیت خود را در سبک رپ شروع کرده اند و به عنوان رپر فعالیت می کنند. حال در میان خوانندگان رپ عده ای از آن ها با توجه به سبک خاص و متفاوتی که دارند، صدای فوق‌ العاده شان و هم چنین همکاری با برخی از خوانندگان و رپرهای دیگر توانسته اند در صنعت موسیقی و دنیای رپ جایگاه ویژه ای را از آن خود کنند و طرفداران و مخاطبان بسیار زیادی را نیز به دست آورده اند که یکی از آن ها حمید صفت نام دارد. حال در ادامه می خواهیم به بیوگرافی حمید صفت از رپرهای ایرانی پرحاشیه بپردازیم و اطلاعات جالبی را در رابطه با او قرار دهیم، به همین دلیل پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

حمید رضا امیری صفت که این روز ها با نام هنری حمید صفت شناخته می شود متولد 18 مرداد 1372 در تهران، خواننده و آهنگساز است. بهتر است بدانید او در محله شمس آباد تهران به دنیا آمده است و یک خواهر دارد که کارگردان بوده است و بیشتر کلیپ هایش را با راهنمایی او می سازد و یک برادر دارد که در حال حاضر ساکن آمریکا است. حال شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید حمید فعالیت خود را از دوران راهنمایی و با الگو از خوانندگان مطرحی همچون امینم و فیفتی سنت به همراه پسر دایی اش به نام علی رهرو با ساخت موزیک رپ زیرزمینی شروع کرد.

پس از مدتی او با توجه به این که از سبک خاص و صدای منحصر به فردی برخوردار بود، به همین دلیل توانست توجهات بسیار زیادی را به سمت خود جلب کند و طرفداران زیادی را به دست آورد. حال این موضوع را هم باید افزود که در ابتدا لقب این رپر ابتکار بوده است، اما بعد ها ترجیح داد تا همان اسم و فامیلی اش نام هنری اش هم باشد.

بهتر است بدانید که صدای این رپر بیشتر با انتشار آهنگ بخشش با همکاری امیرعباس گلاب شنیده شد و پس از آن با آهنگ چ به صورت مستقل به اوج شهرت و معروفیت خود رسید. این رپر خودش را یک دهه هفتادی یاغی می داند که با موسیقی زیرزمینی غیرمجاز معروف و مشهور شد، اما یک دعوای خانوادگی و قتل ناخواسته این رپر را به حاشیه برد و پس از آن مشکلات متعددی برای او به وجود آمد. به هر حال هنوز هم حمید صفت یکی از رپران معروف ایران به شمار می رود که طرفداران و مخاطبان بسیار زیادی هم دارد.

بهترین و جذاب ترین آهنگ های حمید صفت کدامند؟

بهترین و جذاب ترین آهنگ های حمید صفت کدامند؟

حمید صفت سال هاست که فعالیت خود را در حوزه موسیقی و سبک رپ شروع کرده است و تا به اکنون آهنگ های متعددی را خوانده و منتشر کرده است؛ که تمام آهنگ های او با توجه به صدای فوق العاده حمید صفت و متن قوی آهنگ هایش مورد استقبال مردم به ویژه طرفداران و مخاطبانش قرار گرفته است. با این حال بهتر است بدانید که برخی از آهنگ های این رپر با توجه به رای گیری مردم و هم چنین تعداد دانلود در لیست بهترین و معروف ترین آهنگ های او قرار گرفته اند که در ادامه قرار است به معرفی این آهنگ ها بپردازیم، به دلیل پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

شاه کش

یکی از بهترین آهنگ های این رپر آهنگ شاه کش نام دارد که بعد از انتشار با جنجال بسیار زیادی رو به رو شد و مورد استقبال خیلی از شنوندگان قرار گرفت. حال برای دانلود آهنگ حمید صفت شاه کش می توانید به سایت های موسیقی موجود در اینترنت مراجعه نمایید.

عجایب شهر

به جرات می توان بیان کرد که یکی از بهترین و شنیدنی ترین آهنگ های حمید صفت عجایب شهر نام دارد که پس از انتشار مورد استقبال خیلی از طرفدارانش قرار گرفت.

لامبورگینی

در لیست بهترین آهنگ های این رپر نام آهنگ لامبورگینی هم مشاهده می شود. آهنگ لامبورگینی از حمید یکی از بهترین و موفق ترین کار های این رپر به شمار می‌ رود که حتی خیلی از افراد پس از شنیدن این آهنگ طرفدار او شدند. می توانید برای دانلود اهنگ جدید حمید صفت لامبورگینی به سایت های موسیقی مراجعه نمایید.

تو دلی

از دیگر آهنگ های محبوب و پر طرفدار این رپر می‌ توان به آهنگ تو دلی اشاره کرد که پس از انتشار خیلی از افراد به تعریف و تمجید از آن پرداختند و این آهنگ نیز در لیست بهترین آهنگ های صفت قرار گرفت.

توسل

یکی از آهنگ های صفت که دارای ریتم بسیار جالبی می باشد و از آهنگ های قدیمی او هم به شمار می رود آهنگ توسل نام دارد که هنوز هم توسط خیلی از افراد پلی می شود و به عنوان یکی از بهترین آهنگ های او شناخته می شود.

عکس های حمید صفت را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های حمید صفت را در کجا مشاهده کنیم؟

حمید صفت یکی از رپران قدیمی و معروف اهل ایران است که در حال حاضر طرفداران بسیار زیادی دارد. حال با توجه به این که مدتی است حواشی بسیار زیادی در پیرامون او مشاهده می شود، به همین دلیل این روزها خیلی از مردم ایران حمید صفت را می‌ شناسند و یا این که نام او را شنیده اند. از این رو تمایل دارند تا به مشاهده عکس های او بپردازند و به این گونه بیشتر با این رپر و سبک فعالیت های او آشنا شوند. در این باره بهتر است بدانید با توجه به این که عکس های متعددی تا به اکنون از این رپر منتشر شده است، به همین دلیل جستجو و مشاهده تصاویر او راحت و آسان می باشد.

به عنوان مثال شما با مراجعه به اینترنت و جستجوی عباراتی همچون جدیدترین تصاویر حمید صفت با نتایج خوبی رو به رو خواهید شد و عکس های مختلفی از این رپر برای شما نمایش خواهد یافت که می توانید به مشاهده این عکس ها و یا دانلود آن ها بپردازید. هم چنین ناگفته نماند که در اینترنت می توانید عکس های وایرال شده همچون عکس ناپدری حمید صفت را نیز جستجو و مشاهده نمایید. این موضوع را هم باید افزود که علاوه بر اینترنت اگر شما به یکی از شبکه های مجازی این رپر مانند صفحه اینستاگرام صفت و یا فن پیج های او مراجعه نمایید هم می توانید به مشاهده تصاویر متعددی از او با کیفیت بالا و در لوکیشن های مختلف و یا در کنار سایر رپران و چهره های معروف بپردازید و به این گونه بیشتر با این رپر و سبک فعالیت هایش آشنا شوید.

آدرس صفحه رسمی حمید صفت در اینستاگرام چیست؟

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی کاربردی است که این روز ها اکثر خوانندگان و رپران عضو این شبکه هستند و فعالیت گسترده ای در اینستاگرام انجام می دهند تا به این گونه بتوانند با طرفداران و مخاطبانش در ارتباط باشند و هم چنین فعالیت هایی که انجام می دهند را با آن ها به اشتراک بگذارند و به تبلیغ و معرفی آثار جدید شان بپردازند. حال شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید حمید صفت در اکتبر 2013، یک صفحه شخصی در اینستاگرام برای خود راه اندازی کرد و از آن زمان به بعد حمید صفت اینستا را به یک پایگاه ارتباطی قوی بین خود و مخاطبان تبدیل کرده است و تمام فعالیت هایی که انجام می‌ دهد را از طریق صفحه شخصی اش با طرفداران خود به اشتراک می‌ گذارد. هم چنین به معرفی و تبلیغ آثار جدیدش می پردازد. بهتر است بدانید صفت با فعالیت در اینستاگرام توانسته به شهرت و معروفیت خود بی افزاید.

حال اگر تمایل دارید تا آدرس صفحه اینستاگرام این رپر معروف را پیدا کنید، پیشنهاد می کنیم تا به قسمت سرچ اینستاگرام مراجعه نمایید و عبارات (hamidsefat) را جستجو کنید تا پیج اینستاگرام حمید صفت رپر معروف برای شما نمایش یابد. در حال حاضر حمید صفت در اینستاگرام بیش از سه و هشت میلیون فالوور دارد که این موضوع نشان‌ دهنده میزان محبوبیت او در میان کاربران اینستاگرام می باشد. حال شما با دنبال کن صفحه اینستاگرام این رپر می توانید از جدید ترین فعالیت هایی که او انجام می دهد، مطلع شوید و هم چنین به مشاهده پست های او بپردازید.

رپ کردن مکزیکی حمید صفت

رپ کردن مکزیکی حمید صفت

مدتی است که این رپر با انتشار آهنگ‌ های جنجالی‌ اش توجهات بسیار زیادی به سمت خود جلب کرده است. حال در همین خصوص بد نیست بدانید که چندی قبل حمید صفت رپر ایرانی یک آهنگ جدید منتشر کرد که قسمتی از این آهنگ را به صورت مکزیکی خوانده است. حال این موضوع بسیار جنجال آفرین شد. هم چنین در این میان نیز خیلی از کاربران فضای مجازی به ویژه هیترهای این رپر به تمسخر مکزیکی خواندن او پرداختند. به هر حال در صورت تمایل می‌ توانید این آهنگ را در سایت‌ های موسیقی مربوطه که در اینترنت موجود هستند جستجو و دانلود نمایید.

این رپر کنسرتی هم برگزار کرده است؟

یکی از سوالاتی که در رابطه با این رپر برای خیلی از مردم به ویژه مخاطبانش به وجود می آید، این است که آیا حمید صفت تا به اکنون کنسرت برگزار کرده است؟ چرا که این روزها اکثر رپر هایی که خارج از کشور فعالیت می‌ کنند در طول سال کنسرت هایی را برای طرفداران و مخاطبانشان برگزار می‌ کنند تا به این گونه مخاطبانشان بتوانند با شرکت در این کنسرت ها به صورت زنده از گوش کردن آهنگ های مورد علاقه خود لذت ببرند. حال در رابطه با حمید صفت بهتر است بدانید با توجه به این که او در ایران به فعالیت‌ های خود می‌ پردازد، به همین دلیل تا به اکنون کنسرتی را برای طرفداران و مخاطبانش برگزار نکرده است.

به صورت کلی تر می توان این گونه بیان کرد که در ایران محدودیت های بسیار زیادی برای خوانندگان به ویژه خوانندگان سبک رپ وجود دارد. به همین دلیل معمولا آن ها به صورت زیرزمینی فعالیت می‌ کنند و هیچ‌ گونه مجوزی برای فعالیت رسمی ندارند و نمی‌ توانند کنسرت برای طرفدارانشان برگزار کند. به همین دلیل حمید صفت نیز تا به اکنون کنسرت برای طرفدارانش برگزار نکرده است.

حمید صفت با کدام رپر ها همکاری کرده است؟

حمید صفت با کدام رپر ها همکاری کرده است؟

با این که حمید صفت از آن دسته از رپرانی است که تمایل دارد تا آهنگ های خود را به صورت تنهایی منتشر کند، اما با این حال در کارنامه هنری او آثاری مشاهده می شوند که با همکاری برخی از خوانندگان و رپران دیگر همچون امیر عباس گلاب، حسین ابلیس و … خوانده و منتشر کرده است.

این رپر با حصین ابلیس در چه کارهایی همکاری داشته است؟

حصین یکی از رپرهای مشهور و پرمخاطب اهل ایران است که در لیست رپرهای نسل یک قرار گرفته است. حال گفتنی است با این که حصین تا به اکنون همکاری‌ های محدودی با رپرهای دیگر داشته است. اما چندی قبل در عین ناباوری همکاری بین حمید صفت و حصین صورت گرفت که فیت این دو رپر بعد از انتشار بسیار جنجال آفرین شد. حال اگر تمایل دارید تا به دانلود فیت این دو رپر به نام کبک بپردازید و یا حتی از جدیدترین خبرهای حمید صفت مطلع شوید. پیشنهاد می‌ کنیم تا به سایت‌ های مربوطه در اینترنت مراجعه نمایید.

این رپر کجا زندگی می کند؟

با توجه به این که در کشور ایران محدودیت های بسیار زیادی برای خوانندگان به ویژه خوانندگان رپ وجود دارد، به همین دلیل معمولا اکثر رپران پس از این که به شهرت و معروفیت می رسند، برای پیشرفت در حرفه شان به خارج از کشور مهاجرت می‌ کنند.

اما با این حال هنوز هم برخی از رپران در ایران زندگی می کنند و به فعالیت‌ های خود می‌ پردازند که این موضوع شامل حمید صفت نیز می باشد. این رپر معروف در حال حاضر در تهران زندگی می کند و به فعالیت‌ های خود در عرصه خوانندگی می پردازد. هم چنین ناگفته نماند که این رپر مدتی قبل در یکی از صحبت های خود بیان کرد فعلاً قصد مهاجرت به خارج از کشور را ندارد و می‌ خواهد در ایران به فعالیت‌ های خود بپردازد.

همسر حمید صفت کیست؟

با توجه به این که در حال حاضر حمید صفت به یکی از رپران معروف و سرشناس تبدیل شده است که طرفداران بسیار زیادی هم دارد، به همین دلیل خیلی از افراد به ویژه مخاطبان و طرفداران او تمایل دارند تا در مورد زندگی شخصی این رپر و همسرش اطلاعات بیشتری را به دست آورند. در این باره بهتر است بدانید با این که مدتی قبل شایعاتی در رابطه با ازدواج این رپر منتشر شد.

اما حمید صفت تا به اکنون ازدواج نکرده است و در حال حاضر مجرد می باشد. با توجه به این که او تا به اکنون در مورد روابط شخصی اش به مخاطبان خود صحبتی نکرده است، به همین دلیل در مورد این که در حال حاضر حمید صفت با چه کسی در رابطه است، اطلاعاتی در دسترس نمی باشد. اما برخی از منابع بیان کرده اند که این رپر تا به اکنون دوست دخترهای متعددی داشته است و معمولاً با چهره های معروف و یا مدل های زیبا وارد رابطه می شود.

آهنگ های حمید صفت را چگونه دانلود کنیم؟

حمید صفت از رپران پرکاری به شمار می‌ رود که از زمانی که فعالیت خود را به عنوان رپر شروع کرده، آهنگ های متعددی را خوانده و منتشر کرده است که تمام آهنگ های او مورد استقبال مردم به ویژه مخاطبان و طرفدارانش نیز قرار گرفته است. حال اگر تمایل به دانلود آهنگ های این رپر را دارید، پیشنهاد می‌ کنیم تا نام آهنگ مورد علاقه خود از این رپر به عنوان مثال دانلود آهنگ حمید صفت و یاس روحانی برو، دانلود آهنگ های حمید صفت ریمیکس و … را در اینترنت جستجو نمایید تا به این گونه با نتایج خوبی رو به رو شوید و سایت های موسیقی مربوطه برای شما نمایش یابد. حال با مراجعه به هر کدام از این سایت های موسیقی می توانید به راحتی و در کوتاه‌ ترین زمان به دانلود آهنگ های مورد علاقه خود از این رپر معروف بپردازید و از گوش کردن به آن لذت ببرید.

چگونه می توان به موزیک ویدیو های این رپر دسترسی داشت؟

چگونه می توان به موزیک ویدیوهای این رپر دسترسی داشت؟

حمید صفت علاقه بسیار زیادی به موزیک ویدیو دارد تا جایی که تا به اکنون برای برخی از موزیک های خود ویدیوهای بسیار جذاب و دیدنی را به تنهایی و یا با همکاری برخی از افراد دیگر ساخته و منتشر کرده است. تمام موزیک ویدیو های او تا به اکنون با استقبال بسیار خوب مردم به ویژه طرفدارانش نیز رو به رو شده اند و از تعداد بازدید بسیار بالایی هم برخوردار شده اند. حال اگر تمایل دارید تا به مشاهده موزیک ویدیوهای این رپر بپردازید، پیشنهاد می‌ کنیم تا به یکی از شبکه های اجتماعی حمید صفت مانند اینستاگرام و یا یوتیوب او مراجعه نمایید، چرا که حمید تمام موزیک ویدیو های خود را با کیفیت بالا در صفحات مجازی اش برای مخاطبان و طرفداران خود به اشتراک می‌ گذارد. هم چنین ناگفته نماند که با مراجعه به اینترنت و جستجوی نام موزیک ویدیو مورد علاقه خود از این رپر هم با نتایج خوبی رو به رو خواهید شد و موزیک ویدیو مورد علاقه تان برای شما نمایش خواهد یافت.

حمید صفت چه حاشیه هایی داشته است؟

به جرات می توان بیان کرد که در حال حاضر حمید صفت به یکی از پرحاشیه ترین رپرهای اهل ایران تبدیل شده است که هر چند وقت یکبار در حاشیه ای قرار می گیرد و یا این که حاشیه ای را برای خود به وجود می‌ آورد. حال از مهم ترین حواشی پیرامون این رپر می‌ توان به موضوعاتی همچون: قتل غیر عمد، بازداشت حمید صفت، اخباری در رابطه با بازداشت حمید صفت، آزادی این رپر از زندان، روابط شخصی او، مهاجرت صفت به خارج از کشور، منبع درآمد این رپر، صورتی کردن موهایش، درگیری‌ هایی که تا به اکنون با برخی از رپرهای دیگر داشته است و … اشاره کرد.

ماجرای زندان رفتن حمید صفت چه بود؟

بهتر است بدانید که حمید صفت یکی از رپرهای معروف اما پرحاشیه اهل ایران می‌ باشد که چندی قبل ماجرای دستگیری حمید صفت و زندان رفتن او حواشی و جنجال‌ های بسیار زیادی را به وجود آورد. در این باره بهتر است بدانید که در تاریخ 22 مرداد 1396 این رپر معروف ایرانی به قتل شوهر مادرش اعتراف کرد. او در این باره بیان کرد که ناپدری‌ اش مردی تندخو بوده و مدام مادرش را کتک می‌ زده‌ است. حال او پس از بازداشت به زندان رجایی‌ شهر بند زندانیان اعدامی انتقال یافت. پس از آن نیز هشتگ هایی همچون حکم حمید صفت و قتل حمید صفت در فضای مجازی ساخته شد تا مردم از طریق این هشتگ ها اطلاعاتی بیشتری در این باره بدست آورند.

البته وی در ششم خرداد ماه سال 1397 از زندان با قرار وثیقه آزاد شد. سرانجام در تاریخ 28 اردیبهشت ماه سال 1400 نیز اعلام شد که حکم قتل عمد و قصاص پرونده این خواننده رپ با اکثریت آرای شعبه 39 دیوان عالی کشور نقض شد.

منابع درآمد حمید صفت کدامند؟

بهتر است بدانید که در ایران به خوانندگان رپ توجه زیادی نمی شود و رپرانی که در ایران فعالیت می کنند از طریق حرفه شان درآمد آنچنانی ندارند که این موضوع شامل حمید صفت نیز می‌ باشد. به همین دلیل حمید صفت در کنار حرفه‌ اصلی اش، بیزینس هایی را برای خود راه اندازی کرده است که از طریق این بیزینس ها توانسته یک منبع درآمد خوب برای خود به وجود آورد و درآمدزایی کند.

به عنوان مثال این رپر مدتی است که یک سالن آرایشگاه برای خود راه اندازی کرده است و از طریق سالن آرایشگاه خود توانسته یک منبع درآمد خوب برای خود به وجود آورد و به این گونه هزینه ساخت تمام آهنگ های خود را پرداخت می کند.

حمید صفت کنون آلبومی هم منتشر کرده است؟

حمید صفت کنون آلبومی هم منتشر کرده است؟

اگر از طرفداران حمید صفت هستید، بهتر است که بدانید او مدت زمان نسبتا طولانی است که فعالیت خود را به عنوان رپر شروع کرده است و تا به اکنون آهنگ های بسیار زیبا و شنیدنی را نیز منتشر کرده است. حال این موضوع را هم باید افزود که حمید صفت از آن دسته از رپرانی است که علاقه بسیار زیادی به سینگل ترک دارد و تا به اکنون ترک های متعددی را به تنهایی و یا با همکاری سایر خوانندگان خوانده و منتشر کرده است.

اما با این حال او هنوز آلبومی را منتشر نکرده است و به همین دلیل خیلی از مخاطبان او تمایل دارند تا رپر علاقه‌ شان هرچه سریع تر اولین آلبوم خود را منتشر کند. با این حال مدتی قبل این رپر معروف در یکی از استوری های خود خطاب به مخاطبانش بیان کرد که منتظر سوپرایز جدیدش باشند. پس از آن خیلی از کاربران در این باره بیان کردند که به احتمال زیاد حمید صفت قرار است اولین آلبوم خود را منتشر کند.

تاسیس گروه زد و بند با گاد پوری

اگر فعالیت‌ های حمید صفت را دنبال می‌ کنید و یا این که از طرفداران او هستید به احتمال زیاد می‌ دانید که چندی قبل این رپر معروف ایرانی گروه زد و بند را تاسیس کرد و این گروه پس از تاسیس توجهات زیادی را به سمت خود جلب کرد. حال در همین خصوص بد نیست بدانید که یکی از دلایلی که این گروه پس از تاسیس توجهات زیادی را به سمت خود جلب کرد این بوده است که صفت این گروه را با افراد تازه کار و رپرهای نسل جدید همچون گاد پوری تاسیس کرده است. به همین دلیل این گروه پس از تاسیس سر و صدای زیادی را به پا کرد. هم چنین خیلی از اهالی دنیای رپ در این باره بیان کردند که صفت به این گونه قصد داشته است تا به حمایت و پشتیبانی از رپرهای نسل جدید بپردازد.

حال شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید گاد پوری با عضویت در این گروه توانست توجهات بسیار زیادی را به سمت خود جلب کند و به میزان شهرت و معروفیت خود افزود. هم چنین تا به اکنون در این گروه بین حمید صفت و پوری همکاری‌ های بسیار خوبی شکل گرفته است.

چه رپرهایی حمید صفت را دیس کرده اند؟

گفتنی است که هر چند وقت یک بار بین حمید صفت و برخی از رپرهای دیگر بنا به دلایلی درگیری‌ ها و خصومت‌ های مشاهده می‌ شود. حال در همین خصوص تا به اکنون برخی از رپرها به دیس کردن حمید صفت پرداخته اند که در ادامه قرار است به این موضوع بپردازیم. از این رو پیشنهاد می‌ کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

جیدال

مدتی است که درگیری‌ های شدیدی بین حمید صفت و جیدال که یکی از رپرهای معروف ایرانی است مشاهده می‌ شود. حال در همین خصوص بد نیست بدانید که چندی قبل جیدال یک دیس ترک به نام کفتربازی را خطاب به صفت منتشر کرد. این دیس ترک پس از انتشار از بازدید بسیار بالایی برخوردار شد.

شاپور

از دیگر رپرهایی که با حمید صفت مشکل دارد و تا به اکنون درگیری‌ های شدید بین آن ها صورت گرفته است می‌ توان به شاپور اشاره کرد. حال جالب است که بدانید شاپور تا به امروز دیس ترک‌ های متعددی را خطاب به حمید صفت منتشر کرده است که از معروف‌ ترین دیس ترک های او می‌ توان به آهنگ باطل اشاره کرد.

فدایی

اشکان فدایی یکی از رپرهای معروف و با استعداد ایرانی است که تا به اکنون درگیری‌ های زیادی با برخی از رپرهای مشهور همچون حمید صفت داشته است. حال گفتنی است که فدایی تا به اکنون دیس ترک‌ های قوی همچون دیس دلقک را خطاب به صفت منتشر کرده است که از تعداد دانلود بالایی نیز برخوردار شده اند.

رنگ موی صورتی حمید صفت

رنگ موی صورتی حمید صفت

مدتی قبل انتشار موزیک ویدیو حمید صفت در فضای مجازی حاشیه های زیادی را به وجود آورد. چرا که این رپر ایرانی در این ویدیو موهای خود را به صورت کامل به رنگ صورتی روشن کرده بود. حال در ابتدا خیلی کاربران با مشاهده این موزیک ویدیو تصور می‌ کردند که صفت از طریق ادیت موهای خود را در این ویدیو به رنگ صورتی کرده است. اما پس از مدتی در پیج حمید صفت تصاویر و کلیپ‌ های متعددی از او با رنگ موی جدیدش منتشر شد. به این گونه کاربران متوجه شدند که این رپر واقعاً موهای خود را به رنگ صورتی کرده است.

حال با توجه به این که در پیرامون موهای صورتی حمید صفت حواشی بسیار زیادی به وجود آمده بود. به همین دلیل این رپر در یکی از استوری های خود در این باره بیان کرد که تنها برای موزیک ویدیو جدیدش موهای خود را به رنگ صورتی کرده است تا به این گونه موزیک ویدیو متفاوت تری را منتشر کند.

همکاری حمید صفت و نهال سلطانی

حمید صفت که یکی از رپرهای قدیمی اهل ایران به شمار می‌ رود در سال‌ های اولیه فعالیتش موزیک ویدیوهای متعددی را منتشر می‌ کرد. حال او در یکی از این موزیک ویدیوهای خود به نام ببخش از نهال سلطانی که یکی از مدل‌ های مشهور ایرانی است دعوت کرد تا به عنوان بازیگر در این موزیک ویدیو حضور پیدا کند.

حال ناگفته نماند که همکاری این دو چهره معروف در این موزیک ویدیو با موفقیت های زیادی رو به رو شد. هم چنین این موزیک ویدیو پس از انتشار از تعداد بازدید بسیار بالایی برخوردار گردید. علاوه بر آن نهال سلطانی نیز پس از حضور در این موزیک ویدیو توانست به شهرت بسیار زیادی برسد.

حکومتی بودن حمید صفت حقیقت دارد؟

حکومتی بودن حمید صفت حقیقت دارد؟

گفتنی است تا به اکنون اخبار متعددی در رابطه با حکومتی بودن حمید صفت رپر ایرانی در فضای مجازی و رسانه‌ ها منتشر شده است. حال این اخبار بسیار حاشیه ساز شده و باعث کنجکاوی خیلی از کاربران فضای مجازی و به ویژه مخاطبان این رپر گردیده است. در همین خصوص بد نیست بدانید با توجه به این که صفت تا به اکنون به صورت غیر مستقیم و یا حتی مستقیم به پشتیبانی و حمایت از حکومت جمهوری اسلامی پرداخته است. هم چنین در اتفاقات ناگواری که مدتی قبل برای مردم ایران به وجود آمده بود هیچگونه واکنشی از خود نشان نداد. به همین دلیل این اخبار در پیرامون او منتشر شده است.

حال ناگفته نماند که حمید صفت با انتشار آهنگ خود به نام کبک و حضورش در یک فیلم ایرانی مهر تایید به تمام اخباری که در رابطه با حکومت بودن او منتشر شده بود زد. حال از زمانی که به صورت غیرمستقیم تاییده شده است که حمید صفت یک رپر حکومتی است. محبوبیت او در میان مردم بسیار کمتر شده و او مورد انتقاد خیلی از کاربران ایرانی قرار گرفته است.

یوتیوب رسمی حمید صفت

پس از این که حمید صفت اینستا را به مرکز فعالیت خود تبدیل کرد و توانست در این شبکه اجتماعی دنبال کنندگان بسیار زیادی را به دست آورد. تصمیم گرفت تا فعالیت خود را در یوتیوب که یکی دیگر از شبکه‌ های اجتماعی محبوب به شمار می‌ رود هم شروع کند. حال این موضوع باعث شد تا او چندی قبل یک چنل در یوتیوب برای خود راه اندازی کند. سپس آدرس چنل یوتیوب خود را از طریق اینستاگرام با مخاطبانش به اشتراک گذاشت و از آن ها درخواست کرد تا چنل یوتیوب او را هم دنبال کنند. چرا که از این به بعد قرار است تمام موزیک ویدیوهای خود را با کیفیت بالا در چنل یوتیوبش آپلود کند.

حال با توجه به این که صفت یکی از رپرهای مشهور و پرمخاطب به شمار می‌ رود. به همین دلیل او در مدت زمان کوتاهی توانست در یوتیوب هم سابسکرایب‌ های بسیار زیادی را به دست آورد و در حال حاضر فعالیت گسترده‌ ای نیز در یوتیوب انجام می دهد.

سوالات متداول

 1. حمید صفت کیست؟

  حمید رضا امیری صفت که این روزها با نام هنری حمید صفت شناخته می شود، متولد سال 1372 در تهران است و یکی از خوانندگان معروف اهل ایران به شمار می رود؛ در سبک رپ فعالیت می‌ کند و در حال حاضر طرفداران و مخاطبان بسیار زیادی در سراسر کشور دارد.

 2. چگونه می توان به دانلود آهنگ های حمید صفت پرداخت؟

  بهترین روش برای دانلود آهنگ های این رپر مراجعه به اینترنت است. اگر در اینترنت نام آهنگ مورد علاقه خود از صفت را جستجو نمایید با نتایج خوبی رو به رو خواهید شد و سایت های موسیقی مربوطه برای شما نمایش خواهد یافت.

 3. چه حاشیه هایی تا به اکنون در پیرامون حمید صفت مشاهده شده است؟

  حمید یکی از پرحاشیه‌ ترین رپران ایرانی است که تا به اکنون حاشیه های متعددی در پیرامون او مشاهده شده است. حال از مهم ترین حواشی پیرامون او می‌ توان به موضوعاتی همچون: قتل غیر عمد، بازداشت حمید صفت، آزادی این رپر از زندان، روابط شخصی او، مهاجرت صفت به خارج از کشور، صورتی کردن مو هایش، درگیری‌ هایی که تا به اکنون با بعضی از رپرهای دیگر داشته است و … اشاره کرد.

 4. آیا حمید صفت ازدواج کرده است؟

  بهتر است بدانید این رپر معروف تا به اکنون ازدواج نکرده است و در حال حاضر مجرد می باشد، اما بیان شده است که تا به اکنون دوست دخترهای متعددی داشته است.

About Gamberon

شرط بندی حرفه ای را از سال 1396 شروع کرده ام. حالا در جایگاه یک راهنما در تلاشم تا با به اشتراک گذاشتن تجربیات خودم، قدم بزرگی در پیشرفت علاقه مندان به شرط بندی آنلاین بردارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *