جیدال

بیوگرافی علی جیدال و پشت پرده جدایی او از مدگل

یکی از رپرهای ایرانی علی جیدال است که از خوانندگان نسل جدید رپ می باشد. علی جیدال صدای خاص خود را دارد و با استایل متفاوتش حسابی جنجال به پا کرده است.  علی جیدال به رپ و رپرهای بزرگ بسیار علاقه مند می باشد و سعی دارد که در این زمینه بسیار پیشرفت کند تا از رقیبانش پیشی بگیرد.

علاقه مندان او می خواهند که رازهای زندگی اش را بدانند و درباره راهی که برای رسیدن به موفقیت طی کرده است را از زبان او بشنوند. در ادامه به توضیح درباره زندگی این رپر محبوب می پردازیم.

فهرست مقاله مخفی کردن فهرست
جیدال کیست؟

جیدال کیست؟

جیدال یکی از رپر های نسل دو است. همان طور که می دانید، سبک رپ در ایران بسیار پر طرفدار است و افراد جدیدی در هر دوره وارد این حرفه می شوند. این رپرها را به چندین نسل تقسیم کرده اند و مدام آن ها را با هم مقایسه می کنند. نسل یک، نسل دو، نسل سه و اکنون نسل چهار وارد عرصه موسیقی شده اند. جیدال از نسل ۲ می باشد و طرفداران زیادی دارد. نام اصلی او علی قلی نژاد است و در تهران متولد شده است.

او از کودکی در خانواده ای هنرمند رشد یافت و رویای خوانندگی را در سر داشت. اگر عنوان جیدال ویکی پدیا را سرچ کنید، اطلاعات زیادی در این باره کسب نمی کنید، بنابراین در این قسمت می توانید اطلاعات زیادی را کسب نمایید. او یک دهه هفتادی می باشد و در سال ۱۳۷۰ متولد شده است و او برای رسیدن به رویاهایش بسیار تلاش کرد و هر چند مادر هنرمندش در این زمینه مشوق او بوده است.

مادرش نوازنده سه تار و دف می باشد و به علی موسیقی آموزش داده است. علی جیدال از کودکی بسیار باهوش بود و درس هایش را با علاقه دنبال می کرد. او دانش آموز باهوشی بود و خانواده اش گمان می کردند که در آینده مهندس و یا دکتر بشود. علی جیدال در دبیرستان در رشته ریاضی فیزیک تحصیل کرد.

اما بعد از مدتی تلاشی بسیاری کرد که موسیقی را حرفه ای تر بیاموزد و همچنین با گوش کردن موسیقی های رپ، به این سبک علاقه مند شد و متن آهنگ ها را حفظ کرده و مجدد آن ها را بازخوانی می کرد. او تصمیم خود را گرفته بود و می خواست که به یکی از رپرهای بزرگ دنیا تبدیل بشود. گروه پایدار یک گروه موفق و جدید بود که عرفان پایدار یکی از خوانندگان و موسس این گروه به شمار می رفت.

او برای جذب خوانندگان جدید برای گروهش در پیجش یک فراخوان داد و تمامی کسانی که علاقه مند بودند، کلیپ و ویسی از صدای خود برای او فرستادند و یا به صورت حضوری در جلسات تست او شرکت کردند. علی جیدال یکی از افرادی بود که صدا و سبک خواندن خود را به عرفان پایدار نشان داد و عرفان از صدای او بسیار خوشش آمده بود و از او دعوت کرد که به گروه بپیوندد و این شروعی حرفه ای برای علی جیدال شد.

او به رویای خود رسیده بود و بعد از مدتی توانست طرفداران زیادی به دست بیاورد. او همچنین رابطه عاشقانه جذابی داشت و با سبک خاص لباس پوشیدنش نیز بسیار معروف است. علی جیدال از آن دسته خوانندگانی است که با طرفدارانش با مهربانی رفتار می کند و به کامنت های آن ها پاسخ می دهد. او معروفیت خود را مدیون عرفان پایدار است و همواره از او بابت این موضوع تشکر می کند و به گفته خودش، درس های زیادی درباره رپ و موسیقی از او آموخته است.

معروف ترین آهنگ های جیدال کدامند؟

معروف ترین آهنگ های جیدال کدامند؟

به طور حتم بسیاری از آهنگ های علی جیدال را شنیده اید و با سبک خواندن او آشنا هستید. او در آهنگ هایش از سبک های مختلفی استفاده می کند و همین موضوع سبب شده است که طرفداران زیادی پیدا کند. در این قسمت بهترین آهنگ های جیدال را معرفی خواهیم کرد. آهنگ هایی که صدای فوق العاده جیدال و متن قوی آن ها باعث جذب طرفدار موسیقی رپ شده است.

آهنگ بنفش

یکی از اولین آهنگ های دو نفره جیدال آهنگ بنفش است که متن آن را خودش نوشته و برای آهنگسازی اش نیز همکاری زیادی داشته است. در واقع آهنگ بنفش جیدال باعث شهرت بیشتر او شد و به سلیقه موسیقی جوانان امروزی بسیار نزدیک است.

آهنگ زیبای وحشی

زیبای وحشی از جمله آهنگ های عاشقانه جیدال است که برای عشقش آن را خوانده و افراد زیادی بعد از شنیدن آن، حال و هوای او را درک کردند. این آهنگ متن عاشقانه فوق العاده ای دارد و حس و حال آن را منتقل می کند.

آهنگ میوه ممنوعه

بعد از انتشار آهنگ میوه ممنوعه، طرفدارانش متوجه پیشرفت بسیار زیاد این رپر جوان شدند و نام او را در لیست بهترین رپرها بیان کردند. آهنگ میوه ممنوعه از دیگر آهنگ های عاشقانه جیدال است.

آهنگ آبی

علی جیدال به رپر با سبک های متفاوت معروف است و آهنگ آبی را با سبکی مختلف و خاص خوانده است. این آهنگ نیز باعث تعجب طرفدارانش شد و مدت ها در پلی لیست خود آن را داشتند و گوش می کردند.

آهنگ سرنوشت

برای گوش کردن به آهنگ سرنوشت می توانید از طریق گوگل اقدام نمایید و متوجه شاهکاری دیگر از این خواننده جوان باشید. آهنگ سرنوشت دارای متن زیبایی است و موسیقی آن نیز جزو کار های موفق علی جیدال می باشد.

علی جیدال چه آهنگ هایی برای اعتراضات خوانده است؟

علی جیدال چه آهنگ هایی برای اعتراضات خوانده است؟

علی جیدال از آن دسته رپرهایی می باشد که در زمان اعتراضات مردم ایران سعی داشت با انتشار ترک هایی آن ها را مورد حمایت خود قرار بدهد و تلاش زیادی در این زمینه داشت. با این حال اما باید بدانید که وی بعد از این همه فعالیت باز هم آنچنان محبوبیتی به دست نیاورد.

حتی مدگل دوست دختر سابق او نیز در یکی از ویدیوهای خود بیان می کند علی مردم را حمایت کرد؛ اما اکنون بسیاری از رپرهایی که در جریان اعتراضات بی طرف بودند و یا مردم را حمایت نکردند بیشتر از جیدال محبوبیت دارند. به هر حال در ادامه به معرفی برخی از این آثار خواهیم پرداخت.

آهنگ عدالت کجایی

یکی از ترک های اعتراضی علی جیدال که در رابطه با مشکلات مردم ایران خوانده شده است موزیک عدالت کجایی می باشد. این آهنگ به همراه عرفان پایدار ساخته شده و در اختیار مخاطبان قرار گرفته است.

آهنگ اعتراض

از دیگر آثار علی جیدال که در جهت حمایت مردم در جریان اعتراضات منتشر شد ترک اعتراض می باشد. جیدال در این موزیک سعی دارد احساس همدردی خود را با مخاطبانش به اشتراک بگذارد.

آهنگ اگه

ترک اگه نیز از دیگر آثار اعتراضی علی جیدال می باشد که در جریان اعتراضات مردم ایران منتشر شده است. این هنرمند بارها سعی داشته حمایت خود را به مخاطبانش نشان بدهد و در نتیجه ترک هایی همچون اگه را در اختیار آن ها قرار داده است.

بهترین آلبوم های جیدال کدامند؟

بهترین آلبوم های جیدال کدامند؟

این رپر جوان و معروف خوانندگی را از ۱۴ سالگی به صورت غیر حرفه ای آغاز کرد و در کنار تحصیلش به صورت جدی به تمرین موسیقی و سبک رپ می پرداخت. او بعد از مدتی و به صورت اتفاقی وارد حرفه خوانندگی شد. در واقع این موضوع باعث شد که او کارش را به صورت حرفه ای و جدی آغاز کند. اولین آلبوم علی جیدال، آلبوم ققنوس است که خودش نیز باور نمی کرد که اولین کارش می تواند بسیار موفقیت آمیز باشد و تا مدت ها آهنگ های این آلبوم را گوش می کرد.

سینا تهم یکی از آهنگسازان معروف جوان ایرانی است که برای ساخت این آلبوم به علی جیدال کمک زیادی کرد. در واقع آلبوم ققنوس اولین کار رسمی او بود و قبل از آن آلبوم زمستون آمد و رفت را با شش ترک منتشر کرده بود که به عنوان تجربه اولش، موفق به شمار می رفت. تمامی شش ترک آلبوم نام برده، بسیار شنیدنی هستند و متن و آهنگسازی قوی دارند.

 آلبوم زمستون آمد و رفت در سال ۱۳۹۴ منتشر شد و در اختیار علاقه مندان به موسیقی رپ قرار گرفت. شهریور سال ۱۳۹۵، زمانی حساس و مهم برای علی جیدال بود و او هیجان بسیار زیادی برای انتشار آلبوم بعدی خود داشت. او تلاش بسیاری کرده بود که کیفیت کارش را افزایش بدهد و منتظر نظرات مثبت از طرف طرفدارانش بود. این آلبوم، هفتاد نام داشت و ۱۳ تا ترک داشت که متن بیشتر آن ها را خودش نوشته بود.

بلافاصله در سال بعدی یعنی سال ۱۳۹۶، آلبوم دیگری از علی جیدال منتشر شد که آلبوم ابر های نقره ای بود و هشت ترک شنیدنی در آن قرار داشت. دو سال بعد آلبوم ابرهای نقره ای ۲ منتشر شد و این بار نیز آلبوم شامل هشت ترک می شد. علی جیدال دلیل این نام گذاری را نزدیک بودن سبک آهنگ و موضوعات آن ها به هم بیان کرده بود.

جیدال چه حاشیه هایی داشته است؟

جیدال چه حاشیه هایی داشته است؟

امکان ندارد که افراد به شهرت برسند و در دنیای خوانندگی و دیگر زمینه های هنر، معروف بشوند و حاشیه پیرامون زندگی شخصی و کاری آن ها نباشد. جیدال با حضورش در اینستاگرام و ایجاد رابطه عاشقانه با مدگل و دوستی با افراد زیاد، به این حاشیه ها دامن زد و باعث بیشتر شدن آن ها شد. او بارها زندگی خود را به نمایش گذاشته و کاربران از داخل آن، حواشی و شایعاتی را درست کرده اند.

ماجرا انتشار آهنگ بنفش و زیبای وحشی مدت ها بر سر زبان ها بود و برخی گمان می کردند که این آهنگ ها دارای مخاطب خاصی است و او با شخص مورد نظرش از طریق خواندن آهنگ هایش ارتباط برقرار کرده است. بعد از مدتی خبر جدایی او از دوست دختر زیباش یعنی مدگل حاشیه هایی را به دنبال داشت و عده ای این رابطه را از اول فیک و ساختگی می دانستند و به نظر آن ها این یک بازی برای افزایش فالورهایشان بود که بعد از رسیدن به هدف خود از یک دیگر جدا شدند.

موضوعی دیگر که برای علی جیدال حاشیه درست کرد و تا حدودی خودش مقصر این ماجرا بود، دیس و دیس بک هایش با سایر خوانندگان بود که باعث جنجال بین طرفدارانش و کاربران شد و بعد از مدتی این حواشی به حواشی سپرده شد. او اکنون به کار خوانندگی ادامه می دهد و خبر جدایی اش از موسیقی نیز شایعه و دروغی بیش نبود.

چرا علی جیدال و مدگل از هم جدا شدند؟

چرا علی جیدال و مدگل از هم جدا شدند؟

علی جیدال و مدگل مدت زیادی بود که با هم در رابطه بودند. در واقع این دو چهره معروف زمانی که در ایران زندگی می کردند یک بار با هم رابطه داشتند و بعد از مدتی جدا شدند. این قطع ارتباط ادامه داشت تا زمانی که مدگل به کانادا مهاجرت کرد و تصمیم گرفت که دوباره با علی جیدال وارد رابطه بشود و این بار دوستی آن ها حدود چند سالی ادامه داشت. اخیرا اما خبرهایی در رابطه با جدایی این دو سلبریتی منتشر شده است.

هر کدام از آن ها دلایل خاصی برای جدایی خود اعلام کرده اند. در واقع علی جیدال مدعی شده که مدگل به او خیانت کرده و به همین دلیل قبل از این که وی متوجه چنین موضوعی بشود از او جدا شده است. مدگل اما مدعی می باشد که در اواخر رابطه خود احساس کرده که علی جیدال با او رفتارهای مناسبی ندارد و باعث می شود که او احساس خوبی نداشته باشد. وی همچنین اضافه می کند که به این رپر خیانت نکرده و بعد از جدایی از او با فرد دیگری وارد رابطه شده است.

به هر حال در پی این جدایی حواشی و جنجال های زیادی به وجود آمد تا جایی که علی جیدال این یوتیوبر را دیس کرد و خود مدگل نیز تصمیم گرفت در یکی از ویدیوهایش راجع به این موضوع صحبت بکند. در این میان اما مخاطبان نظرات متفاوتی داشتند. به عنوان مثال برخی مدعی بودند که مدگل به وی خیانت کرده و برخی دیگر اما این خانم را مورد حمایت خود قرار دادند. به هر حال تا کنون علاوه بر این ها دیگر اطلاعات خاصی در رابطه با جدایی این دو چهره معروف منتشر نشده است.

جیدال کجا زندگی می کند؟

علی جیدال یک دانش آموز دبیرستانی در رشته ریاضی فیزیک بود و با این وجود به هنر علاقه بیشتری داشت. به همین دلیل ترجیح داد که از رشته های مهندسی فاصله بگیرد و به دنبال هنر برود. او وارد دانشگاه سینما و تئاتر شد و در این رشته تحصیل کرد.

او حتی آن قدر باهوش و موفق بود که در دانشگاه فرانسه پذیرفته شد، اما برای ادامه موسیقی و فعالیت در حرفه مورد علاقه اش، از این دانشگاه انصراف داد. علی جیدال در ایران متولد شد و تمام دوران دبیرستان و تحصیلش را در کنار خانواده اش بود و مدتی برای تحصیل به فرانسه رفته بود. او در این کشور در حال تحصیل و کار و تلاش برای خوانندگی بود و در نهایت از دانشگاه انصراف داد و ترجیح داد به دنبال علاقه اش برود.

علی جیدال در پاریس ساکن شد و اقامت کشور فرانسه را گرفت و سال ها است که در این کشور زندگی می کند‌. او بعد از شروع فعالیت خوانندگی اش با ایرانیان مقیم فرانسه ارتباط برقرار کرد و از طریق اینستاگرام با طرفداران ایرانی اش در ارتباط می باشد.

درآمد جیدال چقدر است؟

درآمد جیدال چقدر است؟

علی جیدال در خانواده ای متوسط از نظر مالی متولد شد و وضعیت مالی خانواده اش به گونه ای بود که نیاز های اولیه او را برطرف کنند. حتی برای تحصیل به فرانسه رفت و البته خودش در این کشور مشغول به کار بود. او برای خرج هزینه های تحصیلش به صورت پاره وقت کار می کرد و از این طریق کمک بزرگی به خانواده اش می شد.

 او در کارهای تبلیغاتی و رستوران هتلی در کشور فرانسه مشغول به کار بود و هزینه دریافتی خوبی برای گذراندن زندگی دانشجویی اش به دست می آورد. جیدال بسیار سخت کوش و با اراده بود و برای ادامه زندگی اش اهداف بزرگی داشت تا بتواند در آینده به درآمد بالایی رسد.

اکنون او درآمد بالایی دارد و همچون افراد دیگر علاقه ای به صحبت درباره میزان آن ندارد. او از طریق خوانندگی و فروش آلبوم هایش به ثروت خوبی رسیده است و همچنین در یوتیوب نیز شروع به فعالیت کرده است. یوتیوب جیدال دارای اعضای زیادی می باشد و او با استفاده از چالش ها و کلیپ های جالبش تعداد اعضای خود را بالا برده و از طریق آن ها درآمدزایی می کند.

پیج اینستاگرام جیدال چیست؟

جیدال اینستا فعالی دارد و عکس ها و کلیپ های زیادی در آن قرار می دهد. او از طریق اینستاگرام با طرفدارانش ارتباط برقرار کرده و تا حد ممکن پاسخ سوالات آن ها را می دهد. بسیاری از افراد به دنبال فالو کردن اینستاگرام Gdaal هستند و از این طریق تمایل دارند که کارهایش را دنبال کنند. برای این کار وارد اینستاگرام شوید و در قسمت جست و جو عبارت g.daal را وارد نمایید و صفحه شخصی او را فالو کنید.

عکس های جیدال را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های جیدال را در کجا مشاهده کنیم؟

برای دیدن عکس های جیدال می توان عبارت جیدال بیوگرافی را در گوگل وارد کنید و ضمن دیدن اطلاعاتی درباره زندگی شخصی و کاری اش، عکس های او را نیز دیدن کنید. همچنین علی جیدال عکس های زیادی از خود، روابط دوستانه و کار و تفریحاتش در فضای مجازی می گذارد و برای دیدن آن ها می توانید پیج او را فالو کنید.

خوشبختانه امروزه برای دیدن سلبریتی مورد نظرتان نیاز به خرید پوستر و مجله نمی باشد و با سرچ کردن در گوگل به راحتی می توانید، به این عکس ها دست پیدا کنید. همچنین طرفداران علی جیدال فن پیج هایی برای او درست کرده اند و عکس ها و دمو آهنگ هایش را به اشتراک می گذارند. کافی است که نام او را در قسمت جست و جو اینستاگرام وارد کنید تا اکسپلور اینستا شما پست های مربوط به او را به نمایش بگذارد.

جیدال تا کنون چه کنسرت هایی برگزار کرده است؟

یکی از راه های کسب درآمد برای هر خواننده ای برگزار کنسرت است و این کار به بهتر دیده شدن و جذب طرفداران بیشتر نیز کمک مهمی می کند. علی جیدال نیز بعد از شهرت رسیدن و معروفیت، چندین کنسرت برگزار کرد و بلیط هایش در همان ابتدا به سرعت به فروش رفت. افراد زیادی در طول کنسرت، در حال فیلمبرداری بودند و برای دیدن آن ها می توانید از طریق سایت ها و اینستاگرام و یوتیوب اقدام نمایید.

معروف ترین دیس های جیدال کدامند؟

معروف ترین دیس های جیدال کدامند؟

این روزها دیس دادن خواننده ها به هم، به راهی برای انتقاد از یک دیگر و ساکت کردن حریف به شمار می رود. جیدال سن کمی دارد و در این رابطه بسیار بی تجربه است و گمان می کند از این طریق راحت تر می تواند که رقیبانش را ساکت کند. برخی افراد به دنبال معروف ترین دیس های او هستند و برایشان جالب است که علی جیدال با چه کسانی به مشکل خورده است.

او در بسیاری از آهنگ هایش و در قسمتی از متن آن ها به افرادی دیس می کند و این موضوع همیشه برایش جنجال آفرین بوده است. او در آهنگ ابی به طور واضح گروه زد بازی را دیس کرد و بازخورد هایی نیز به همراه داشت. علی جیدال و سامان ویلسون بسیار بر سر مسائل مربوط به موسیقی و خوانندگی رپ به مشکل خوردند و علی جیدال در آهنگ ابی او را دیس می کند و حرف هایش را از این طریق بیان می کند.

جیدال تا کنون با کدام رپرها همکاری کرده است؟

در دنیای موسیقی و به خصوص در یک سبک خاص، خوانندگان در عین حال که دوست و همکار هستند، رقیب یک دیگر به شمار می روند. علی جیدال همیشه در حال تلاش است که از دیگر رقیبان خود، عقب نماند و همواره در اوج باشد و کیفیت کارهایش را بالا می برد. او به خوبی می داند که خوانندگان گاهی برای دیده شدن نیاز به همکاری با هم دارند و این یک روش در سرتاسر دنیا می باشد. خوانندگان با هم همکاری و به اصطلاح فیت منتشر می کنند و این عمر سبب افزایش طرفداران می شود.

علی جیدال نیز علاقه زیادی به خواندن در کنار رپرهای بزرگ ایرانی داشته است. او حتی بعد از معروف شدن با خوانندگان تازه کار همکاری داشته تا به معروف شدن و دیده شدن آن ها نیز کمک کرده باشد. اولین رپری که علی با او همکاری داشته است، عرفان پایدار می باشد که در واقع علی با پیوستن به گروه او به شهرت رسید و این همکاری بسیار موفقیت آمیز بود.

او بعد از مدتی با سامی بیگی که یکی از خوانندگان معروف ایرانی است، همکاری کرد. سامی بیگی برای ساخت آهنگ خود نیاز به رپری جوان داشت تا قسمت هایی از آهنگش را به صورت رپ بخواند و به این منظور به علی جیدال درخواست همکاری کرد. علی جیدال که این را یک فرصت بزرگ می دانست با خوشحالی پذیرفت و به تیم سامی بیگی پیوست. بدون شک نام رپر بزرگ و معروف ایرانی یعنی بهزاد لیتو را شنیده اید‌.

بهزاد لیتو در سبک رپ بسیار موفق بوده است و طرفداران زیادی دارد. او با خوانندگان جوان زیادی همکاری کرده است و علی جیدال نیز از جمله افرادی است که این فرصت بزرگ را به دست آورد. او می گوید که از بهزاد لیتو نکات زیادی آموخته و این همکاری تجربه ارزشمندی برایش است. علی جیدال با بسیاری از رپر های تازه کار همچون سینا تهم، گروه هیپ هاپولوژیست، ایمانمون، مدگل و … همکاری موفقی داشته است.

علی جیدال آهنگ می گیرم روت را با عرفان پایدار همکاری داشت که بسیار موفق و شنیدنی بود‌. همچنین بتل کوروش و جیدال به نام رنده نیز در دنیای موسیقی رپ غوغا کرد و البته حاشیه های زیادی نیز به همراه داشت و باعث کشمکش هایی بین این دو رپر جوان شد. آهنگ آیت الترپ یکی دیگر از همکاری های او با عرفان پایدار بود که از تجربه های موفق دیگرش است. آهنگ جیدال و عرفان پایدار را می توان از طریق گوگل دانلود کنید.

نگاهی به درگیری علی جیدال و گاد پوری

اخیرا ما شاهد درگیری های شدیدی بین گاد پوری و علی جیدال بودیم و این دو رپر سعی داشتند که یکدیگر را دیس بکنند. گاد پوری که یکی از رپرهای نسل چهار می باشد به دلیل برخی مسائل دیس جیدال را داد و این رپر هم نیز ساکت نماند و با انتشار ترک کفتر باز دیس بک وی را به اشتراک گذاشت. گفته می شود که این ترک در لیست آهنگ های علی جیدال جایگاه خاصی دارد و وی در این موزیک بسیار حرفه ای عمل کرده است.

البته لازم است بدانید که هم علی جیدال و هم گاد پوری از آن دسته رپرهایی هستند که دائما با افراد مختلف درگیر می شوند وسعی دارند با انتشار دیس هایی در این خصوص استعداد خود را به همه نشان بدهند. از طرفی نیز باید بدانید که این هنرمندان با چنین رفتارهایی سعی دارند که بیشتر مورد توجه مخاطبان خود قرار بگیرند که البته همین طور هم هست و بعد از انتشار دیس و دیس بک تا مدت ها در رابطه با آن ها صحبت می شود.

به هر حال این گونه درگیری ها و دیس ترک ها در بین رپرها زیادی می باشند و می توان گفت که چنین موزیک هایی باعث جذابیت بسیار زیاد موسیقی رپ فارس شده است. جالب است بدانید که تعداد زیادی از علاقه مندان به سبک رپ مدعی می باشند که این نوع موسیقی را بیشتر به خاطر دیس و دیس بک های موجود دنبال می کنند. به هر حال اگر شما نیز علاقه دارید که متوجه شوید جیدال بهتر دیس کرده است یا گاد پوری می توانید برای شنیدن این ترک ها از طریق برخی اپلیکیشن های پخش موزیک اقدام کنید.

دلیل جدایی علی جیدال از گروه پایدار چه بود؟

دلیل جدایی علی جیدال از گروه پایدار چه بود؟

علی جیدال حدود 11 سال عضور گروه پرطرفدا پایدار بود و همیشه فعالیت های زیادی در این گروه داشت. با این حال اما او در 14 مهر سال 1402 تصمیم گرفت که از این گروه جدا بشود. وی همچنین توضیحات خاصی در این رابطه ارائه نداد و بدون بیان هیچ دلیل خاصی تصمیم به چنین اقدامی گرفت. در این میان اما عرفان پایدار که یکی از اعضای اصلی گروه پایدار می باشد بیان کرد که به دلیل برخی سیاست های خاص چنین اتفاقی افتاده است.

اکنون اما جیدال سعی دارد که به صورت مستقل به انجام فعالیت های خود بپردازد. این هنرمند اخیرا با مشکلات زیادی رو به رو بوده است و معمولا افراد مختلف نظرات خوبی در رابطه با او ندارند. با این حال اما علی جیدال همچنان به طور مداوم سعی دارد که تمرکز خود را بر روی کارش بگذارد و در این زمینه موفق باشد. جالب است بدانید که جیدال یکی از بهترین اعضای گروه پایدار بود و هیچکس گمان نمی کرد که روزی از این گروه جدا بشود.

برخی مدعی هستند که او با عرفان پایدار مشکلاتی دارد و به همین دلیل از این گروه جدا شده است و برخی دیگر اما معتقد هستند که این هنرمند دیگر همانند قبل حرفه ای نیست و محبوبیت خود را از دست داده است. به هر حال نظرات در رابطه با این اتفاق زیاد می باشند اما همچنان دلیل اصلی چنین اقدامی مشخص نشده و هیچکدام از اعضای این گروه توضیحات کامل و دقیقی ارائه نداده اند.

فیلبردار این رپر چه کسی بوده است؟

اطلاعات زیادی در مورد این فرد منتشر نشده است. او یک فرد معمولی است که شهرت زیادی در فضای مجازی ندارد و کم تر کسی او را می شناسد. با وجود این که طرفداران مدگل در مورد دوست پسر جدید او کنجکاو شده اند، اما نتوانسته اند اطلاعاتی از او به دست آورند. مدگل هم تا کنون هیچ صحبتی در مورد او نکرده است و تنها موضوعی که در مورد او منتشر شده است این است که او فیلم بردار جیدال و یکی از دوستان او بوده است.

دیس علی جیدال به مدگل و پاسخ آتوسا به وی

بعد از جدایی مدگل و علی جیدال و در پی جریان رابطه مدگل با فیلمبردار سابق جیدال این رپر موزیکی منتشر کرد. در واقع علی سعی داشت که در این ترک آتوسا دوست دختر سابق خود را دیس کند و به طور جدی به همه فهماند که این یوتیوبر به او خیانت کرده است. این ترک جنجال زیادی به پا کرد و آنقدر حواشی در رابطه با آن زیاد بود که مدگل تصمیم گرفت به او پاسخ بدهد.

وی در یکی از ویدیوهای خود و همچنین در یکی از مصاحبه هایش مدعی می شود که به جیدال خیانت نکرده و بعد از این که به طور کامل از او جدا شده رابطه جدید خود را آغاز کرده است. ویدیو کامل این توضیحات در کانال یوتیوب آتوسا مدگل می باشد و می توانید با مراجعه به آن، همه این کلیپ ها را ببینید.

دلیل جدایی علی جیدال و مدگل چه بوده است؟

علی جیدال یکی از خوانندگان معروف ایرانی است که حدود یک سال پیش با فردی به نام مدگل وارد رابطه شد. این دو نفر در ابتدا رابطه بسیار عاشقانه ای با یک دیگر برقرار کرده بودند و علاقه زیادی به هم پیدا کرده بودند. اما این ماجرا خیلی زود تمام شد و گفته می شود که پس از 11 ماه، این دو نفر از هم جدا شدند. پس از جدایی، اطلاعات زیادی در مورد پایان یافتن رابطه آن ها منتشر نشده بود و هیچ کدام از آن ها صحبتی در این مورد نکرده بودند، به همین دلیل حواشی و خبرهای مختلفی در مورد رابطه آن ها منتشر می شد.

علی جیدال که یکی از اعضای گروه پایدار است، در جدید ترین آلبوم خود که ستاره سهیل نام دارد، در مورد علت این جدایی صحبت کرده بود. او در برخی از ترانه های خود دلیل جدایی اش را خیانت کردن مدگل به او بیان کرده بود و به همین دلیل در چند ترک مدگل را دیس کرده بود. نکته جالب این است که جیدال تعریف و تمجید زیادی از این البوم کرده و می گوید که تمامی این ترک ها، در مورد زندگی او بوده و واقعیت دارند.

البته قبل از این که این آلبوم منتشر شود، جیدال صحبت هایی در مورد رابطه داشتن مدگل و فیلم بردارش کرده بود. اما به گفته مدگل او پس از تمام شدن رابطه اش با جیدال، با این فرد وارد رابطه شده است و هیچ خیانتی به جیدال نکرده است. اهنگ علی جیدال در این آلبوم را می توانید از مرورگر گوگل به دست آورید.

دوست دختر جدید علی جیدال کیست؟

دوست دختر جدید علی جیدال کیست؟

جیدال که مدتی است از دوست دختر خود جدا شده است، تا کنون با فرد دیگری وارد رابطه نشده است و هم چنان مجرد و سینگل مانده است. اما حواشی مختلفی در مورد دوست دختر جدید و زن علی جیدال منتشر شده است. این خواننده جوان تا به امروز صحبتی از رابطه جدید خود نکرده است و اگر قصد دوستی با فرد دیگری را داشته باشد، حتما از طریق فضای مجازی آن را اعلام خواهد کرد. علی جیدال اینستاگرام خود را به صورت فعال نگه داشته است و روزانه استوری های مختلفی را منتشر می کند که با دنبال کردن صفحه او می توان از روابط او مطلع شد.

همکاری رادیو اکتیو زون و علی جیدال

همکاری رادیو اکتیو زون و علی جیدال

علی جیدال تا کنون با رادیو اکتیو همکاری هایی داشته است. به عنوان مثال وی ترک هایی چون اعتراض و چندین مورد دیگر را با همکاری رادیو اکتیو منتشر کرده است و مدعی می باشد که از این موضوع بسیار خوشحال و راضی است.

نظر این رپر در مورد رپرهای نسل 4

در این رابطه باید بگوییم که علی جیدال معمولا با تمامی رپرهای نسل چهار رابطه خوبی دارد. وی مدعی است که این هنرمندان استعداد زیادی در زمینه رپ دارند و قطعا در آینده موفق تر از این خواهند بود. البته لازم است بدانید که وی تا کنون فقط با گاد پوری مشکلاتی داشته است.

دیس علی جیدال به گاد پوری و پاسخ این رپر

علی جیدال و گاد پوری که هر دو رپر هستند، به تازگی دچار مشکلات متعددی با یک دیگر شده اند. این دو خواننده درگیری خود را وارد دنیای موسیقی کرده اند و دیس های مختلفی را برای هم منتشر و تولید می کنند. علی جیدال دیس ترکی را تهیه کرده است که مخاطب آن گاد پوری بوده و نام آن را کفتر بازی گذاشته است. این ترانه در 30 دی ماه سال 1402 منتشر شده است و حدود 5 دقیقه زمان دارد. گاد پوری هنوز در جواب این ترک، دیس بکی را منتشر نکرده است و اکنون باید منتظر دیس جنجالی گاد پوری به این خواننده باشیم. گاد پوری دیس های بسیار قوی و سنگینی را اجرا می کند.

دلیل جدایی علی جیدال از گروه پایدار چه بود؟

دلیل جدایی علی جیدال از گروه پایدار چه بود؟

پس از این که علی جیدال جنجال زیادی در مورد دوستی جدید مدگل به راه انداخت، مدگل ناچار شد که به او واکنش نشان بدهد. او اول از همه بیان کرد که با یکی از دوستان نزدیک جیدال وارد رابطه شده است و اکنون به او علاقه مند می باشد. او در این ویدئو توضیحات مختصری در مورد رابطه خود داد و بیان کرد که هیچ وقت به پارتنر خود خیانت نکرده است. علاوه بر تولید و منتشر کردن این ویدئو، کلیپ های دیگری هم توسط مدگل در فضای مجازی منتشر شد.

او در این کلیپ ها از خصوصیات اخلاقی بد جیدال صحبت کرده بود و باعث شد که او بسیاری از طرفداران خود را از دست بدهد و دید بسیاری از افراد به او منفی شود. با منتشر شدن این ویدئوها آبرو ریزی زیادی برای جیدال به وجود آمد. پس از انتشار آن ها، گروه پایدار هم با او رابطه خود را بسیار کم رنگ تر کردند و در نهایت باعث شد که او از گروه پایدار جدا شود. مهم ترین نکته این است که مدگل بیان کرده بود که علی در حال حاظر به مواد مخدر اعتیاد پیدا کرده است و دلیل اصلی جدا شدن او، همین موضوع بوده است. او در مورد درامد علی جیدال هم صحبت هایی کرده بود.

کدام رپرها علی جیدال را دیس کرده اند؟

علی جیدال تا کنون با افراد بسیاری دچار مشکل شده است و دیس های مختلفی را منتشر کرده است. در مقابل هم برخی از رپرها این خواننده را دیس کرده و کنایه های مختلفی به او زده اند. در ادامه در مورد تعدادی از رپرهایی که او را دیس کرده اند، صحبت می کنیم.

بهزاد لیتو

بهزاد لیتو یکی از خوانندگان ایرانی است که ترانه های خود را با سبک رپ اجرا می کند. این خواننده دیسی را خطاب به علی جیدال تولید و منتشر کرده است که در آن کنایه های بسیاری به این رپر زده است. البته باید بدانید که سپهر خلسه، جیدال و مهراد هیدن هم در اجرای این دیس ترک با لیتو همکاری داشته اند. این ترانه نزدیک به 5 دقیقه زمان دارد.

کوروش وانتونز

کوروش وانتونز یکی از خوانندگان نسل 4 رپ است که طرفداران زیادی دارد و ترانه های بسیاری را تولید کرده است. او و علی جیدال با یک دیگر دچار مشکل شده اند و دیس های مختلفی را برای هم منتشر می کنند. آل استار 2 نام دیس ترکی است که کوروش دیس به جیدال، شایع، سامان ویلسون و گاد پوری تهیه کرده است. این ترانه محصولی از سال 1401 بوده و حدود 2 دقیقه می باشد.

بررسی مصاحبه های علی جیدال

بررسی مصاحبه های علی جیدال

علی جیدال یک خواننده معروف است که طرفداران زیادی دارد و او برای پاسخ به سوالات کاربران خود مصاحبه هایی را انجام داده است تا ابهامی در ذهن آن ها باقی نماند. بی پرده یکی از سایت های خبری است که با تعدادی از رپرها مصاحبه کرده است و اخبار مربوط به آن ها را منتشر می کند. این برنامه در یک کانال یوتیوب قرار دارد و اکنون می توان تمامی قسمت های مصاحبه با این خواننده را در آن مشاهده کرد.

هر قسمت از این برنامه حدود 1 ساعت می باشد و سوالات کاملا خصوصی هم از این خواننده می شد و پاسخ های بسیار جنجالی به آن داده شده است. این مصاحبه به صورت یک لایو برگذار شده است و در مورد گروه پایدار و فعالیت های این خواننده سوالات بسیاری شده است.

بررسی برنامه های یوتیوب علی جیدال

یویتوب یک پلت فرم اجتماعی است که افراد بسیاری در آن فعالیت می کنند. علی جیدال هم در این برنامه ویدئوهای مختلفی را منتشر کرده است. Gdaal آدرس یوتیوب این فرد در یوتیوب می باشد. جیدال از سال 2020 در این برنامه یک حساب کاربری برای خود ایجاد کرده و کانالی به نام خود راه انداخته است.

در این مدت کوتاه او توانسته حدود 55 هزار سابسکرایبر به دست آورد و ویدئوهای او بازدید بسیار بالایی به دست می آورند. در کانال جیدال 177 ویدئو و کلیپ وجود دارد که با مراجعه به آن می توان موزیک ویدئوهای این خواننده را تماشا کرد. یوتیوب علی جیدال بسیار فعال است و بهتر است کانال او را سابسکرایب کرده و از تمامی فعالیت های او مطلع شوید.

ماجرای کتک کاری بین علی جیدال و قاف چه بود؟

در دنیای رپ بسیاری از درگیری ها به شکل دیس ترک هایی منتشر می شوند. علی قاف یکی از رپرهای ایرانی است که از زمانی که فعالیت خود را شروع کرده است با بسیاری از رپرها دچار درگیری شده است که مهم ترین دعوای او با علی جیدال بوده است. ابتدا این دعوا به صورت دیس و دیس بک بود اما پس از مدتی آن ها دچار درگیری فیزیکی با یک دیگر شدند.

البته علی قاف به جز جیدال، با سایر رپرها مانند علی النور و پایا پایدار نیز درگیری فیزیکی داشته است. گفته می شود که علی جیدال شروع به کری خواندن می کند و علی قاف هم به او حمله می کند. ویدئوهای مختلفی از درگیری این دو نفر منتشر شده است که به راحتی می توان آن ها را از اینترنت به دست آورد. در یک ویدئو علی جیدال رپر بر روی یک صندلی قرار دارد و از علی قاف کتک می خورد، این ویدئو به صورت گسترده ای منتشر شده است. عبارت کتک خوردن علی جیدال را سرچ کنید و این ویدئوها را به دست آورید.

سوالات متداول

 1. عکس جیدال و مدگل هنوز در پیج او قرار دارد؟

  آن ها بعد از کات، تمامی عکس های دو نفره شان را پاک کردند.

 2. متن آهنگ سرنوشت جیدال توسط چه کسی نوشته شده است؟

  ترانه سرایی بسیاری از آهنگ های جیدال از جمله آهنگ سرنوشت توسط خود او نوشته شده است.

 3. آیا علی جیدال و مدگل دوباره با هم رابطه دارند؟

  آن ها اکنون تنها رابطه دوستی دارند و رابطه عاشقانه شان تمام شده است‌.

 4. استعداد او توسط چه کسی کشف شد؟

  استعداد جیدال توسط عرفان پایدار و سینا تهم کشف شد.

About black

حاصل بیش از 15 سال فعالیت خودم در بازی های کازینویی و پیش بینی ورزشی را در این سایت با شما به اشتراک می گذارم. بدون شک، ترفندها و استراتژی هایی که شخصا از آن ها نتیجه گرفته ام می توانند کمک بزرگی به شما بکنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *