رپرهای نسل چهار

بهترین رپرهای نسل چهار به همراه بررسی درآمد آن ها

رپ فارسی یکی از پرطرفدار ترین سبک های موسیقی است که از نسل های مختلفی تشکیل شده است. حال یکی از این نسل ها، نسل چهار می باشد که برخی از رپران در این نسل قرار گرفته اند، در حال حاضر بعضی از رپرهای نسل چهار توانسته اند به شهرت خوبی برسند.

اگر قصد هدایت و مشاهده سایت شرط بندی رپرهای نسل چهارم را دارید؛ با کلیک روی “ورود به وب سایت” به لیست اسم و آدرس سایت ها دسترسی خواهید داشت.

فهرست مقاله مخفی کردن فهرست
رپرهای نسل چهار کدامند؟

رپرهای نسل چهار کدامند؟

از اواخر دهه هفتاد برخی از خوانندگان فعالیت خود را به عنوان رپر یا رپکن شروع کردند و رپ فارسی از دهه هشتاد به صورت حرفه ای شروع به کار کرد. حال این موضوع را هم باید افزود که رپ فارسی از نسل های مختلفی تشکیل شده است و به همین دلیل نسل بندی اعضای رپ فارس هر چند وقت یکبار انجام می شود. حال مدتی است که نسل چهار رپ فارسی به وجود آمده است که در این نسل رپران جوان و تازه کار قرار گرفته اند و باعث امیدواری به رپ فارسی شده اند. آن ها با امکانات بسیار کم توانایی تولید مطالب بسیار غنی را دارند و تا به اکنون خیلی از رپران معروف و سرشناس به تعریف و تمجید رپرهای نسل چهار پرداخته اند.

هم چنین آن ها دارای کارنامه قوی هستند و برخی از ترک های این رپران در پلتفرم های بین المللی مشاهده می‌ شود. حال در ادامه قرار است به معرفی رپرهای نسل چهار بپردازیم، به همین دلیل اگر تمایل دارید تا با رپرهای نسل 4 آشنا شوید، پیشنهاد می‌ کنیم تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

اسمین

اسمین متولد دهه هفتاد در ایران می باشد. او خواننده سبک رپ است که مدتی است فعالیت خود را به عنوان رپر شروع کرده است و از این رو در لیست رپران نسل چهار قرار گرفته است. شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید اسمین از رپران با استعدادی است که تا به اکنون همکاری های بسیار جذاب و شنیدنی با برخی از رپران دیگر داشته است و از طریق این همکاری ها توانسته به شهرت خوبی برسد.

او از صدای خوبی برخوردار است و همیشه سعی می کند تا از سبک خاص خود پیروی کند، به همین دلیل این روز ها به یکی از رپرهای موفق تبدیل شده است که طرفداران فراوانی در بین جوانان و نوجوانان بدست آورده است.

علی سالک

علی سالک در سال 1377 در یکی از شهر های استان قزوین به دنیا آمده و بزرگ شده است، البته اصالتا اهل آذربایجان شرقی می باشد. او از دوران نوجوانی علاقه بسیار زیادی به نوشتن داشته است و سرانجام در سال 91 با نویسندگی به دنیای هنر وارد شد و در ابتدا تنها به نویسندگی می پرداخته و در رپ فعالیتی نداشته است. اما پس از مدتی او فعالیت خود را در خوانندگی و در سبک رپ شروع کرد و در ابتدا لقب راوی را برای خود انتخاب کرد. اما بعد از مدتی ترجیح داد تا به عنوان علی سالک شناخته شود.

او استعداد بسیار خوبی در رپ کردن دارد و تا به اکنون آثار خوبی را منتشر کرده است و علاوه بر سینگل ترک، آلبوم هایی را نیز ساخته و منتشر کرده است. این روزها علی سالک به یکی از بهترین و موفق ترین رپرهای نسل چهار تبدیل شده است که طرفداران بسیار زیادی را هم بدست آورده است.

کیارپ

کیارپ یکی از خوانندگان جوان و با استعداد اهل ایران است که مدتی است فعالیت خود را به عنوان رپر شروع کرده است. او توجه به این که از سبک جدید و متفاوتی برخوردار است و صدای منحصر به فردی دارد، به همین دلیل این روزها به شهرت و محبوبیت بسیار زیادی رسیده است و جایگاه خوبی را در میان سایر رپرهای نسل چهار از آن خود کرده است. این موضوع را هم باید افزود که این رپر با انتشار آهنگ هایی همچون برادر، مرگ و زندگی، پیاز جعفری و دیس نیست انتقاد توانست به شهرت خوبی برسد و طرفداران زیادی را در میان علاقه‌ مندان به رپ به دست آورد.

آیسم

آیسم

از یکی دیگر از رپرهای نسل چهار می توان به آیسم اشاره کرد که در حال حاضر مقیم کشور های دیگر است. بهتر است بدانید آیسم از آن دسته از رپرانی به شمار می رود که اجازه ورود به ایران را ندارد و در حال حاضر ساکن پرتقال می باشد، او به دلیل داشتن آزادی بیان در این کشور ساکن شده است. پیش بینی می شود که آیسم در آینده نه چندان دور به یکی از موفق ترین رپرهای ایران تبدیل خواهد شد.

این رپر از سایر رپرهای نسل جدید متمایز است، چرا که از صدا و سبک خاصی برخوردار است. هم چنین ناگفته نماند که آیسم تا به اکنون با رپران معروف و سرشناسی همچون جیدال و هیپ هاپولوژیست همکاری‌ های بسیار جذاب و شنیدنی داشته است و با توجه به این همکاری ها توانسته به میزان شهرت خود بی افزاید. در حال حاضر ترک های آیسم در پلتفرم های بین المللی موجود می باشد.

شاپور

شاپور که این روزها به نام شاپور ملتفت هم شناخته می شود، از دیگر رپرهای نسل چهار شمار می‌ رود که با عضویت در گروه پرطرفدار ملتفت توانست در مدت زمان کوتاهی توجهات زیادی را به سمت خود جلب کند و به شهرت و محبوبیت خوبی رسید. بهتر است بدانید شاپور از استعداد بسیار خوبی در خوانندگی برخوردار است و سبک خاص خود را دنبال می‌ کند و به همین دلیل توانسته در دنیای رپ جایگاه خوبی را از آن خود کند.

گندم 021g

به جرات می توان بیان کرد که در حال حاضر گندم 021g یکی از بهترین رپرهای نسل 4 به شمار می رود. گندم 021g به مادر دریل ایران معروف است و در زمینه رپ ایرانی کار می کند او متولد دهه هفتاد در تهران است. با توجه به این که در حال حاضر گندم در سبک گنگ فعالیت می‌ کند و از صدای خوبی برخوردار است و سبک کاری او متفاوت و جذاب می باشد، به همین دلیل او در مدت زمان کوتاهی توانست به شهرت خوبی برسد و طرفداران بسیار زیادی را نیز به دست آورد. البته ناگفته نماند یکی از دلایل مهم شهرت این رپر همکاری اش با امیر تتلو و هم چنین پوریا پوتک بوده است. او پس از همکاری های جذابش با این رپران معروف توانست توجهات بیشتری را به سمت خود جلب کند و به شهرت بسیار زیادی برسد. در حال حاضر گندم طرفداران خاص خود را دارد.

آپریصا

آپریصا یکی از رپرهای نسل چهار به شمار می‌ رود که از استعداد بسیار خوبی در خوانندگی برخوردار است و سبک جدیدی را به وجود آورده است. به همین دلیل این روز ها در میان علاقه‌ مندان به رپ و بخصوص دهه 70 و 80 طرفداران بسیار زیادی را به دست آورده است.

البته ناگفته نماند که یکی از دلایل مهم شهرت این رپر حضور و فعالیتش در گروه لیبل فریاس می باشد. آپریصا با فعالیت در این گروه توانست به شهرت و محبوبیت بسیار زیادی برسد. خیلی از طرفداران آپریصا بیان کرده اند که آینده بسیار روشنی در انتظار این رپر جوان است.

تشکیل لیبل توسط رپر های نسل چهار

تشکیل لیبل توسط رپر های نسل چهار

این روزها رپرهای نسل چهار موفقیت های زیادی در زمینه موسیقی رپ به دست آورده اند. در واقع این رپرها از همان ابتدای فعالیت خود سعی داشتند که جنجالی وارد عرصه رپ بشوند و تلاش های زیادی در این زمینه کرده اند. برخی از این رپرهای نسل چهار همچنین تا کنون اقدام به تشکیل لیبل های مختلف کردند و بسیار هم معروف شده اند. در ادامه بیشتر در رابطه با انواع این لیبل ها صحبت خواهیم کرد و به معرفی آن ها می پردازیم تا اطلاعات بیشتری در این زمینه داشته باشید.

لیبل بلاد

این لیبل نخستین بار توسط هیپ هاپولوژیست تشکیل شده است و جزو لیبل های پرطرفدار ایرانی می باشد. علاقه مندان به رپ فارس همیشه از لیبل بلاد که توسط رپرهای نسل چهار تشکیل شده است حمایت زیادی می کنند.

لیبل زد و بند

لیبل زد و بند نیز توسط حمید صفت تشکیل شده است اما تاکنون رپرهای نسل چهار بسیاری در آن فعالیت داشته اند و باعث معروفیت بیشتر آن شده اند. این لیبل نیز طرفداران خاص خود را دارد و موزیک های اعضای آن در سطح گسترده ای شنیده می شوند.

021 kid

021 kid

یکی از مشهور ترین رپرهای نسل چهار 021 kid نام دارد که فعالیت خود را از سال 2017 در تهران آغاز کرده است و در دو سال اخیر به شهرت و محبوبیت بسیار زیادی رسیده است و در میان دوستداران رپفارسی طرفداران بسیار زیادی را به دست آورده است.

این رپر بیشتر در سبک گنگ فعالیت می‌ کند و به همین دلیل به شهرت خوبی هم رسیده است. حال این موضوع را هم باید افزود 021 kid با توجه به این که تا به اکنون همکاری‌ های بسیار جذاب و شنیدنی با برخی از رپران معروف و سرشناس داشته است و آثار بسیار خوبی را منتشر کرده است، به همین دلیل توانسته شهرت خود را چندین برابر کند و در حال حاضر در میان سایر رپران نسل چهار جایگاه ویژه ای را از آن خود کرده است.

هیپ هاپولوژیست

از یکی دیگر از رپرهای نسل چهار می توان به هیپ هاپولوژیست اشاره کرد که در صنعت موسیقی و سبک رپ جایگاه ویژه ای را از آن خود کرده است و این روز ها در میان مردم به ویژه جوانان دهه 70 و 80 طرفداران بسیار زیادی دارد. سروش هیپ هاپولوژیست متولد سال 1377 در ایران می باشد. البته ناگفته نماند که هیپ هاپولوژیست پس از مدت کوتاهی که فعالیت خود را در خوانندگی شروع کرد، به همکاری با برخی از رپران معروف و سرشناس اهل ایران پرداخت و با این همکاری ها توانست توجهات زیادی را به سمت خود جلب کند و طرفداران فراوانی را به دست آورد. او در حال حاضر فعالیت گسترده ای در سبک رپ انجام می دهد و تا به اکنون آهنگ های بسیار جذاب و شنیدنی را منتشر کرده است.

البته این موضوع را هم باید افزود هیپ هاپولوژیست یکی از پرحاشیه‌ ترین رپرهای نسل چهار به شمار می‌ رود که تا به اکنون حاشیه های متعددی را به وجود آورده است؛ از مهم ترین حواشی او مربوط به درگیری اش با رپران نسل یک به ویژه امیر تتلو بوده است و به همین دلیل در حال حاضر به یک از رپرهای منفور نیز تبدیل شده است که مورد انتقاد خیلی از افراد نیز قرار گرفته است.

اشکان کاگان

اشکان کاگان یکی از رپران جوان و تازه کار اهل ایران به شمار می رود که با توجه به این که از صدای خوب و سبک خاص و منحصر به فردی برخوردار است، به همین دلیل در حال حاضر توانسته طرفداران و مخاطبان بسیار زیادی را به دست آورد. حال ناگفته نماند که خیلی از افراد بر این باورند که اشکان کاگان استعداد بسیار خوبی در انتشار دیس ترک دارد و تا به اکنون دیس ترک های قوی را منتشر کرده است. این موضوع را هم باید افزود که او همکاری های بسیار جذاب و شنیدنی با هیپ هاپولوژیست داشته و باتوجه به این همکاری ها توانسته به میزان شهرت و محبوبیت خود بی افزاید.

سیناتزا

سیناتزا یکی دیگر از رپرهای نسل چهار به شمار می رود که مدتی است فعالیت خود را در سبک رپ شروع کرده است و اخیرا توانسته به شهرت خوبی برسد و طرفداران فراوانی را بدست آورده است. سیناتزا در رپ کردن از استعداد بسیار خوبی برخوردار است و سبک خاصی دارد.

هم چنین او تا به اکنون ترک های بی نظیری را منتشر کرده است که با توجه به این ترک ها توانسته به این میزان از شهرت و محبوبیت برسد. با توجه به این که در حال حاضر سیناتزا تمام تمرکز خود را بر روی پیشرفت در حرفه اش قرار داده است و به دنبال حاشیه سازی نمی باشد، به همین دلیل در میان دوستداران رپ جایگاه ویژه‌ ای را از آن خود کرده است.

چرسی

چرسی از رپران با استعداد و موفق اهل ایران می باشد که مدتی است نام او بر سر زبان‌ ها افتاده و توانسته در دنیای رپ جایگاه ویژه ای را از آن خود کند. این رپر 24 ساله در سبک رپ و هیپ هاپ فعالیت می کند و با توجه به آهنگ های جذاب و شنیدنی اش توانسته توجهات زیادی را به سمت خود جالب کند و به شهرت خوبی نیز رسیده است.

حال این موضوع را هم باید افزود که چرسی با انتشار آهنگ هایی همچون میدونم، مثل من، بیبی، پوره، بس کن و ماشالله توانست به شهرت بسیار خوبی برسد و در حال حاضر به یکی از رپرهای موفق تبدیل شده است که خیلی از افراد بیان کرده اند آینده روشنی در انتظار این رپر است.

یانگ صادن

یانگ صادن

یانگ صادن نام یکی از رپرهای گمبرون می باشد که مدتی است فعالیت خود در رپ آغاز کرده است. بهتر است بدانید یانگ صادن در ابتدا با سختی های گوناگونی برای پیشرفت در این عرصه رو به رو بود، اما با این حال با تلاش و جدیت خود توانست تا حد مطلوبی راه پیشرفت خود هموار کند. یانگ صادن متولد سال 1369 در شهر بندرعباس است، او فعالیت خود را در عرصه خوانندگی کمی دیر تر نسبت به سایر رپرهای نسل چهار شروع کرده است.

با این حال در حال حاضر یانگ صادن با توجه به این که از صدای دلنشینی برخوردار است و از سبک خاص و جدیدی پیروی می کند، به همین دلیل روزها به یکی از رپرهای محبوب و پرطرفدار تبدیل شده است که با انتشار آهنگ هایی از جمله بعد از مرگ، آرزو می کنم، مرحبا، تو خیابون و نینجا توانسته جایگاه خوبی را در دنیای رپ از آن خود کند.

علی پاشا

علی پاشا یکی از رپرهای جوان و با استعداد اهل ایران می باشد که مدتی است فعالیت خود را به عنوان رپر شروع کرده است و در دو سال اخیر توانسته با توجه به آهنگ های جذاب و شنیدنی اش طرفدارانی را به دست آورد. جالب است که بدانید خیلی از طرفداران این رپر بیان کرده اند که علی پاشا از رپران جوان و موفق به شمار می‌ رود که از استعداد بسیار خوبی در رپ کردن برخوردار است.

ویناک

یکی دیگر از رپرهای نسل چهار ویناک نام دارد که مدتی است فعالیت خود را در عرصه خوانندگی شروع کرده است، اما با توجه به این که او از رپران تازه کار به شمار می رود به همین دلیل هنوز نسبت به نسل های قدیمی کمی گمنام تر می باشد و در میان مردم مخاطبان زیادی را به دست نیاورده است. اما با این حال ویناک با انتشار آهنگ هایی همچون اگه دوست داری منو و موستانگ توانست توجهاتی را به سمت خود جلب کند و طرفدارانی را هم در میان نوجوانان و جوانان به دست آورده است.

پویان اردلان

پویان اردلان از رپرهای جوان و تازه کار اهل ایران است که در سبک رپ و راک ترانه می خواند. از آن جایی که پویان اردلان به تازگی فعالیت خود را در موسیقی آغاز کرده است، به همین دلیل هنوز نتوانسته همانند رپران قدیمی به شهرت زیادی برسد. اما با این حال با توجه به این که پویان از استعداد بسیار خوبی برخوردار است و تا به اکنون موزیک های جذاب و شنیدنی را منتشر کرده است، به همین دلیل توانسته در میان متولدین دهه هفتاد و هشتاد طرفدارانی را به دست آورد.

نگاهی به لقب رپر های نسل چهار

نگاهی به لقب رپرهای نسل چهار

برخی از رپرهای نسل چهار برای فعالیت خود لقب هایی رو برای خود برگزیده اند، یعنی همانند سایر رپرها نام هنری برای خود انتخاب کرده اند. به عنوان مثال سروش ولی زاده ملقب به دکی رپفا و هیپ هاپولوژیست، پوریا بشیری ملقب به گاد پوری می باشند.

آهنگ رپرهای نسل چهار را چگونه دانلود کنیم؟

شاید برای شما هم جالب باشد بدانید با این که رپرهای نسل چهار از رپران تازه کار و جوان به شمار می‌ روند، اما تا به اکنون ترک های بسیار جذاب و شنیدنی را منتشر کرده اند که اکثر این ترک ها با استقبال خوب مردم به ویژه جوانان و نوجوانان رو به رو شده اند. حال این روز ها مشاهده می شود که خیلی از آهنگ های رپرهای نسل چهار در فضای مجازی ترند می شوند و برخی از کاربران با این آهنگ ها دابسمش های جذابی می سازند. حال اگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که تمایل به دانلود آهنگ های رپرهای نسل 4 و یا دانلود بهترین آهنگ های رپ نسل ۴ را دارید، پیشنهاد می کنیم تا نام آهنگ مورد علاقه خود از این رپران را در سایت گوگل جستجو نمایید تا به این گونه با نتایج خوبی رو به رو شوید و سایت های موسیقی مربوطه برای شما نمایش یابد.

حال اگر شما به هر کدام از این سایت های موسیقی مراجعه نمایید می توانید با فرمت دلخواه و در کوتاه‌ ترین زمان به دانلود آهنگ مورد علاقه خود بپردازید و از گوش کردن به آن لذت ببرید. این موضوع را هم باید افزود که اگر به کانال های موسیقی که در تلگرام موجود هستند مراجعه کنید هم می‌ توانید با یک جستجو به دانلود آهنگ مورد علاقه خود از این رپران بپردازید.

لیست رپرهای نسل دو به همراه موفق ترین همکاری های آن ها نیز در اختیار شما کاربران محترم و عزیز می باشد.

کدام رپرهای نسل چهار با یک دیگر همکاری کرده اند؟

این روزها مشاهده می شود که در دنیای رپ همکاری رپران با یکدیگر به یک امر عادی و رایج تبدیل شده است و هر چند وقت یکبار رپران با همکاری یکدیگر آهنگ های بسیار جذاب و شنیدنی را منتشر می‌ کنند. حال ناگفته نماند که در حال حاضر اکثر رپرهای نسل چهار نیز با همکاری با یکدیگر ترک هایی را منتشر می‌ کنند که به این ترک‌ ها فیت گفته می‌ شود که معمولاً این ترک ها با استقبال بسیار خوب مردم نیز رو به‌ رو می‌ شوند. با توجه به این که رپرهای نسل چهار از رپران تازه کار و جوان به شمار می‌ روند که در میان مردم آن طور که باید شناخته شده نیستند.

به همین دلیل همیشه سعی می‌ کنند تا در ترک های خود از رپران دیگر دعوت به همکاری کنند تا به این گونه بتوانند بازدید موزیک های خود را افزایش دهند و موزیک آن ها از تعداد دانلود بالایی برخوردار شود و هم چنین آن ها بتوانند با انتشار این ترک ها به میزان شهرت و محبوبیت خود بیفزایند. حال شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید تا به اکنون هیپ هاپولوژیست و اشکان کاگان و چرسی همکاری های بسیار جذاب و شنیدنی با یکدیگر داشته اند. هم چنین گندم و 021 کید هم همکاری های خوبی با یکدیگر داشته اند.

کدام رپرهای نسل چهار هم دیگر را دیس کرده اند؟

در دنیای رپ گاهی اوقات درگیری‌ هایی بین رپران با یکدیگر مشاهده می‌ شود که برخی از این درگیری‌ ها تا جایی ادامه پیدا می کنند که منجر به انتشار دیس ترک می شوند. در حال حاضر انتشار دیس ترک در میان رپران نسل چهار هم مشاهده می شود و رپ نسل چهار دیس بسیار عادی شده است، چرا که این رپران فعالیت زیادی در دنیای رپ انجام می دهند و اکثر آن ها همیشه در حال حاشیه سازی هستند و گاهی اوقات درگیری هایی بین آن ها مشاهده می شود که برخی از این درگیری ها تا جایی ادامه پیدا می کنند که منجر به انتشار دیس ترک می شوند.

البته با توجه به این که خیلی از رپرهای نسل چهار دیس ترک های قوی را منتشر می کنند، به همین دلیل خیلی از این دیس ترک ها تا به اکنون مورد استقبال مردم به ویژه دوستداران رپ قرار گرفته اند. حال این موضوع را هم باید افزود که رپرانی همچون هیپ هاپولوژیست و آیسم به دیس یکدیگر پرداخته اند.

قوی ترین دیس های رپر های نسل چهار چه ترک هایی بوده است؟

قوی ترین دیس های رپر های نسل چهار چه ترک هایی بوده است؟

رپرهای نسل چهار تاکنون دیس ترک های زیادی در رابطه با یکدیگر و یا رپرهای قدیمی منتشر کرده اند. برخی از آن ها آنچنان حرفه ای نمی باشند و برخی دیگر اما در سطح گسترده ای شنیده شده اند. در ادامه به معرفی تعدادی از این دیس ترک های معروف خواهیم پرداخت.

دیس هیپ هاپولوژیست به گاد پوری

یکی از این دیس های معروف مربوط می شود به موزیک چشم در برابر چشم که هیپ هاپولوژیست در رابطه با گاد پوری منتشر کرده است. این ترک بسیار معروف می باشد و با استقبال خوبی نیز همراه بوده است.

دیس چرسی به پارسالیپ

از دیگر دیس ترک های معروف رپرهای نسل چهار می توان به موزیک leap از چرسی اشاره کرد. در واقع این رپر چنین ترکی را برای پارسالیپ ساخته و سعی داشته که او را دیس بکند.

دیس یانگ صادن به آرش سرطان

قطعا موزیک الفاتحه نیز در لیست بهترین دیس ترک های رپرهای نسل چهار قرار دارد. این موزیک توسط یانگ صادن منتشر شده است که در آن سعی دارد آرش سرطان را دیس بکند.

عکس رپرهای نسل چهار

عکس رپرهای نسل چهار را در کجا مشاهده کنیم؟

در حال حاضر خیلی از رپرهای نسل چهار با توجه به استعداد بسیار خوبی که در خوانندگی دارند و صدای فوق‌ العاده شان توانسته اند به شهرت خوبی برسند و طرفداران بسیار زیادی را نیز به دست آورده اند. حال خیلی از طرفداران این رپران تمایل دارند تا به مشاهده عکس رپرای نسل چهار بپردازند و به این گونه بیشتر با آن ها و هم چنین سبک فعالیت هایی که انجام می‌ دهند آشنا شوند. در این باره بهتر است بدانید با توجه به این که تا به اکنون عکس های متعددی از این رپران جوان و تازه کار منتشر شده است، به همین دلیل جستجو و مشاهده تصاویر آن ها راحت و آسان می باشد.

حال یکی از بهترین روش ها برای مشاهده تصاویر این رپران مراجعه به صفحات مجازیشان مانند اینستاگرام این رپران و یا فن پیج های آن ها می باشد. به این گونه شما می توانید به مشاهده تصاویر این رپران با کیفیت بسیار بالا بپردازید. هم چنین ناگفته نماند که اگر به اینترنت مراجعه کنید و نام رپر مورد علاقه خود را جستجو کنید هم با نتایج خوبی رو به رو خواهید شد و تصاویر او با کیفیت بالا برای شما نمایش خواهد یافت که می‌ توانید به مشاهده این عکس ها و یا دانلود آن ها بپردازید.

آدرس پیج اینستاگرام رپرهای نسل چهار را چگونه پیدا کنیم؟

در حال حاضر اکثر رپرهای نسل چهار در اینستاگرام که یکی از شبکه های اجتماعی محبوب و کاربردی به شمار می‌ رود فعالیت گسترده ای انجام می دهند تا به این گونه بتوانند به میزان شهرت و معروفیت خود بی افزایند و به تبلیغ و معرفی آثار جدیدشان بپردازند. جالب است که بدانید اکثر رپرهای نسل چهار از طریق فعالیت در اینستاگرام توانسته‌ اند طرفداران بسیار زیادی را به دست آورند و آثار آن ها بیشتر از قبل مورد توجه مردم قرار گرفته است.

حال اگر تمایل دارید تا صفحه اینستاگرام هر کدام از رپرهای نسل چهار را پیدا کنید، پیشنهاد می کنیم تا به قسمت سرچ اینستاگرام مراجعه نمایید و نام رپر مورد علاقه خود را به انگلیسی جستجو کنید تا به این گونه پیج او برای شما نمایش یابد. با توجه به این که در حال حاضر رپرهای نسل چهار فالووران بسیار زیادی در اینستاگرام دارند، به همین دلیل پیج آن ها به راحتی قابل تشخیص می باشد.

رپرهای نسل چهار کجا زندگی می کنند؟

در کشور ایران محدودیت های بسیار زیادی برای فعالیت رپران وجود دارد و به همین دلیل آن ها به صورت غیرمجاز و زیرزمینی به فعالیت های خود می‌ پردازند و مجوز رسمی برای فعالیت ندارند. به همین دلیل مشاهده می‌ شود که اکثر رپران پس از این که به شهرت و محبوبیت می رسند، برای پیشرفت در حرفه شان به خارج از کشور فعالیت مهاجرت می‌ کنند.

حال ناگفته نماند که این روزها برخی از رپرهای نسل چهار که توانسته اند در میان مردم از شهرت خوبی برخوردار شوند و طرفداران زیادی را هم به دست آورده اند هم برای پیشرفت در حرفه شان به خارج از کشور مهاجرت کرده‌ اند و در حال حاضر در یکی از کشورهای خارجی به فعالیت های خود می پردازند. البته عده ای از آن ها نیز در ایران زندگی می کنند.

کدام رپرهای نسل چهار در ایران زندگی می کنند؟

همان طور که بیان کردیم، در حال حاضر برخی از رپرهای نسل چهار به خارج از کشور مهاجرت کرده اند تا به این گونه بتوانند در حرفه شان پیشرفت کنند. اما در این میان برخی از رپرهای نسل چهار همچون هیپ هاپولوژیست، اشکان کاگان، چرسی و عده‌ ای دیگر در ایران زندگی می کنند و به فعالیت‌ های خود می‌ پردازند.

حواشی رپرهای نسل چهار

رپرهای نسل چهار چه حاشیه هایی داشته اند؟

به طور معمول در دنیای رپ حاشیه های متعددی مشاهده می شود. حال ناگفته نماند که در حال حاضر اکثر رپرهای نسل چهار برای این که بتوانند توجهات زیادی را به سمت خود جلب کنند و تعداد بازدید موزیک هایشان را افزایش دهند هرچند وقت یکبار حاشیه‌ هایی را برای خود به وجود می‌ آورد و یا این که در حاشیه هایی قرار می گیرند.

حال از مهم ترین حواشی که تا به اکنون در پیرامون این رپران مشاهده شده است می‌ توان به موضوعاتی همچون: درگیری رپرهای نسل چهار با رپرهای قدیمی و معروف، روابط شخصی آن ها، میزان درآمد رپرهای نسل چهار، مهاجرت برخی از آن ها به خارج از کشور، دیس ترک هایی که تا به اکنون منتشر کرده اند و … اشاره کرد.

معروف ترین آلبوم های رپرهای نسل چهار کدامند؟

با این که رپرهای نسل چهار از رپران جوان و تازه کار به شمار می‌ روند که اکثر آن ها مدت زمان نسبتاً کوتاهی است که فعالیت خود را در عرصه خوانندگی شروع کرده‌ اند، اما بهتر است بدانید اکثر رپران نسل چهار بسیار فعال و پرکار هستند و تا به اکنون علاوه بر سینگل ترک، آلبوم های بسیار جذاب و شنیدنی را نیز منتشر کرده اند. حال از معروف‌ ترین آلبوم های این رپران می توان به آلبوم اتمسفر و آلبوم اتمسفر 2 اشاره کرد.

مقایسه رپرهای نسل چهار و نسل پنج رپ

در رابطه با مقایسه رپرهای نسل چهار و پنج باید بگوییم که کاملا با هم متفاوت می باشند. در واقع رپرهای نسل چهار با شروع فعالیت خود سعی داشتند تغییراتی در موسیقی رپ فارس به وجود آورند. آن ها معمولا در سبک دریل می خوانند و با رپرهای قدیمی ایرانی تفاوت های زیادی دارند. این افراد معمولا متولد دهه هفتاد می باشند و از زمان شروع کار خود به صورت جدی با بسیاری از رپرهای قدیمی درگیری هایی داشتند. لازم است بدانید که تعدادی از رپرهای با سابقه همچون تتلو نیز با این افراد مخالف می باشند و مدعی هستند که استعداد زیادی در این زمینه ندارند.

در مقابل اما رپرهای نسل 5 سعی دارند سبک رپرهای قدیمی را پیش بروند و معمولا متولد دهه 80 می باشند به هر حال باید بگوییم که تفاوت های اساسی بین این دو نسل وجود دارد و افراد زیادی سعی داشتند که نظرات خود را در این خصوص ارائه بدهند.

به هر حال اکنون این دو نسل تلاش می کنند بسیار حرفه ای به انجام فعالیت های خود بپردازند و باید بگوییم که در این مسیر نیز موفق می باشند. لازم است بدانید که بسیاری از رپرهای نسل چهار با رپرهای قدیمی تر همکاری هایی داشته اند اما هنرمندان نسل چهار در این حرفه هنوز ترک های زیادی ارائه نداده اند و چنین تجربه ای را نداشته اند.

نظر شاهین نجفی در مورد این نسل از رپرها

نظر شاهین نجفی در مورد این نسل از رپرها

نظر شاهین نجفی در رابطه با وضعیت رپرهای نسل چهار منفی می باشد. در واقع این سلبریتی با سبک نسل چهار مخالف می باشد چرا که مدعی است موزیک رپ باید محتوایی باشد و این نسل سعی دارند که تغییراتی را به وجود آورند. وی همچنین مدعی می باشد که خود در زمینه رپ فعالیت ندارد و افرادی که گمان دارند او رپ می خواند اشتباه می کنند.

جالب است بدانید که شاهین نجفی معمولا در رابطه با هنرمندان و سلبریتی های دیگر نظر خاصی نمی دهد؛ اما این صحبت های او در رابطه با رپرهای نسل چهار بسیار جنجالی بود و حواشی بسیاری را نیز به همراه داشت. ویدیو صحبت شاهین در رابطه با این آرتیست ها موجود می باشد و شما می توانید از طریق یوتیوب آن را مشاهده بکنید. در این راستا برخی از مخاطبین مدعی شدند که شاهین نجفی نباید چنین واکنشی نشان می داد و برخی دیگر اما با او موافق هستند.

به هر حال برخی از رپرهای نسل چهار آن چنان جنجالی رفتار کرده اند که باعث شدند افراد مختلف به آن ها واکنش نشان دهند و نظرات خود را ارائه بدهد. در واقع رپرهایی چون گاد پوری و هیپ هاپولوژیست از همان ابتدا با رپرهای نسل یک درگیر شدند که این موضوع باعث شد انتقادهای بسیاری به آن ها بشود. گفته می شود که این نسل ادعا دارد بهترین می باشد و تغییرات مثبتی در رپ فارس به وجود آورده اند.

بررسی شغل رپرهای نسل چهار ایرانی

در رابطه با شغل رپرهای نسل چهار اطلاعات زیادی در دسترس نمی باشد چرا که آن ها حدود یک سال است که معروف شده اند و مصاحبه های زیادی نداشته اند. در نتیجه باید بگوییم که بنابه گزارشات برخی خبر رسانی ها گفته شده که این روزها آن ها نه تنها از طریق هنر خود کسب درآمد می کنند بلکه خارج از آن نیز به فعالیت ها و بیزینس های دیگری مشغول می باشند.

به عنوان مثال هیپ هاپولوژیست یکی از رپرهای معروف نسل چهار دکتر می باشد و خارج از حرفه رپ نیز فعالیت های خاص خود را دارد. این چهره معروف یک بار مدعی شد که همیشه سعی دارد بین ساختن موزیک و همچنین رسیدگی به بیماران خود تعادل برقرار کند. او بیان می کند هر بار که در یکی از این دو مورد کم کاری دارد احساس بدی پیدا می کند و همه تلاشش این می باشد که بتواند مسیر درست را با برنامه ریزی پیش برود.

معرفی بهترین رپرهای نسل چهار از نظر فلو

معرفی بهترین رپرهای نسل چهار از نظر فلو

رپرهای نسل چهار این روزها بسیار معروف می باشند اما در میان آن ها برخی استعداد بیشتری دارند و از نظر فلو خوانی بسیار حرفه ای می باشند. به عنوان مثال گندم یا همان 021g یکی از خانم های رپر نسل چهار می باشد که در این سبک از موسیقی رپ فارس بسیار خوب عمل می کند و با توجه به این موضوع طرفداران زیادی دارد. همچنین در این زمینه می توان به یانگ صادن اشاره کرد و باید بگوییم که روز به روز نیز در مسیر حرفه ای خود موفق تر می باشد.

از دیگر رپرهای معروف نسل چهار در زمینه فلو خوانی می توان به هیپ هاپولوژیست و گاد پوری اشاره کررد. این دو رپر نه تنها شخصیت بسیار جنجالی دارند بلکه در زمینه موسیقی رپ بسیار با استعداد می باشند. به هر حال اگر از علاقه مندان به موسیقی رپ هستید چنین امکانی را دارید که با شنیدن موزیک این نسل از هنرمندان متوجه شوید کدام یک فلو خوانی بهتری دارد.

پولدارترین فرد در بین رپرهای نسل چهار چه کسی است؟

لازم است بدانید که هنوز مشخص نمی باشد که کدام یک از رپرهای نسل چهار ثروت زیادی دارد و در واقع پولدار ترین می باشد. این هنرمندان هنوز مصاحبه های زیادی نداشته اند و تا کنون راجع به چنین مسائلی صحبتی نکرده اند. البته باید بگوییم با توجه به شهرتی که این روزها به دست آورده اند و فعالیت هایی که دارند روز به روز پولدار تر می شوند. همچنین لازم است بدانید که این هنرمندان همیشه در موزیک های خود ادعا دارند که پولدار تر می باشند و سعی دارند که این موضوع را به مخاطبان خود و دیگر سلبریتی های بفهمانند. علاوه بر این رپرهای نسل چهار شرایط مالی متفاوتی دارند و برخی از آن ها حتی قبل از شهرت زندگی ساده ای داشته اند و اکنون اما در مسیر موفقیت قرا گرفته اند.

معرفی آهنگسازهای رپر های نسل چهار

معرفی آهنگسازهای رپر های نسل چهار

به طور کلی معروف ترین آهنگساز رپرهای نسل چهار اشکان کاگان است که مطمعنیم بارها نام او را شنیده اید. خیلی ها معتقدند که نسل چهار تمام شهرت و پیشرفت خود را مدیون اشکان کاگان است. وی از بهترین آهنگسازان ایرانی نیز محسوب می شود که در کارنامه هنری خود همکاری های زیادی داشته است. او با رپرهایی مانند هیپ هاپولوژیست، چرسی، گاد پوری و دورچی و… همکاری داشته است.

تمامی این خوانندگان با تمام شهرتی که کسب کرده اند به دیده شدن بیشتر کاگان کمک کرده و در واقع این یک رابطه دو سویه بوده است. کاگان هم اکنون در ایران زندگی می کند اما همکاری های زیادی با خارج از ایران داشته است. با رپرهای مشهور ایرانی که در خارج از ایران سکونت دارد همکاری دارد و بیت های فوق العاده ای را خلق کرده است. به طور کلی سبک رپ روز به روز در حال پیشرفت است و افراد و خوانندگان بیشتری نیز به این سبک روی می آورند.

جالب است بدانید او توانست در مدت زمان بسیار کمی به خوبی دیده شود و طبق گفته خودش طی مدت دو سال به شهرت نسبی دست پیدا کرد. نا گفته نماند که این هنرمند جوان در آغاز فعالیت به خوانندگی نیز پرداخته است و کم کم بیشتر تمرکز خود را بر روی آهنگسازی گذاشته است. وی که متولد سال 1373 است توانست در مدت زمان بسیار کمی با افراد زیادی همکاری کند و در این سن بسیار موفق شود.

مقایسه رپرهای نسل چهار و پنج

مقایسه رپرهای نسل چهار و پنج به تازگی بسیار اهمیت پیدا کرده است و بسیاری از یوتیوبرها به این ماجراها پرداخته اند. وضعیت رپرهای نسل چهار نشان می دهد که آن ها از نظر سبک و شیوه خواندن مانند رپرهای قبل از خود نیستند. از طرفی این ها سبکی و استایل و آهنگ های جدیدی را باب کردند که رپرهای نسل پنج نیز از آن ها الگو گیری کردند. به طور کلی خیلی ها دلیل موفقیت نسل چهار را سبک خاص آهنگ رپرهای نسل چهار می دانند.

آن ها با ابداع خاصی که داشتند توانستند تا الگویی برای نسل های بعدی باشند و همچنین به شهرت زیادی دست یابند. برخی از این افراد سعی می کنند که با تلفیق لحجه ها و زبان های گوناگون موزیک های بهتری را ارائه دهند. می توان گفت که رپرهای نسل چهار ایران تا کنون بسیار موفق عمل کردند و طرفداران زیادی را کسب کرده اند. بسیاری از آن ها موفق شدند که در مدت زمان بسیار کمی در پلتفرم های مختلف ویوهای ملیونی کسب کنند. همچنین رپرهای نسل پنج نیز تا کنون موفق عمل کرده اند.

اخیرا ویدئوهای زیادی از این رپرها در فضای مجازی منتشر شده است که همه را متعجب ساخته است. یکی از این رپرهای نسل پنج که بسیار سروصدا کرده است نوجوانی به نام آشنا است. آشنا سن بسیار پایینی دارد اما با قدرت زیادی که در رپ کردن دارد همه را حیرت زده کرده است. افرادی مانند پوتک و کچی بیتز و آرتا وانتونز نیز به نحوه رپ خواندن او واکنش نشان دادند و او را بسیار تشویق کرده اند. به غیر از این شخص نوجوان های بسیار دیگری هم هستند که در این زمینه فعالیت می کنند.

نکته ای که بسیار راجب این نسل مورد بحث قرار گرفته است سن پایین آن ها است. خیلی ها از این شگفت زده شدند که آن ها با وجود سن پایینی که دارند از قدرت بسیاری در نحوه رپ کردن و بیف و فلو برخوردارند. یکی دیگر از عجایب این نسل این است که دخترها و نوجوانان دختر زیادی در این بیف و بیف بازی ها شرکت کرده اند.

خیلی ها معتقدند که می توان به آینده رپفارسی بسیار امیدوار بود چرا که استعدادهای زیادی در حال کشف شدن هستند. آن ها با وجود اینکه سنی ندارند و حتی ترکی ندارند که به طور رسمی آن را منتشر کرده باشند اما بسیار موفق عمل کرده اند. در یوتیوب افراد زیادی به این استعدادها و مقایسه آن ها با نسل های پیشین پرداخته اند. حذف مشترک اکثر یوتیوبرها است که نسل چهار و پنج بسیار به هم نزدیک هستند و به گونه ای نسل چهار الگویی برای نسل پنج به شمار می رود.

چه کلیپ های طنزی در مورد رپر های نسل چهار ساخته شده است؟

چه کلیپ های طنزی در مورد رپرهای نسل چهار ساخته شده است؟

اگر بخواهیم به کلیپ های طنز رپرها اشاره کنیم باید بگوییم که راجب تمامی رپرها کلیپ های طنز ساخته شده است. اما راجب رپرهای نسل چهار طنز پردازی های بیشتری صورت گرقته است و دلیل آن هم این است که درگیری ها در این نسل بیشتر است. این نسل کشکمش ها درگیری ها و بیف های زیادی تا کنون داشته است و حتی دیس و دیس بک های زیادی را تجربه کرده است.

راجب این نسل کلیپ های طنزی مثل تمسخر کردن بیف های آن ها، درگیری ها و دعواهای آن ها ساخته شده است. همچنین راجب برخی از موزیک ویدئوهای آن ها کلیپ های طنزی ساخته شده که می توانید در سایت ها و یوتیوب مشاهده کنید. علاوه بر این ریمیکس رپرهای نسل چهار را می توانید از سایت های گوناگون رپری دانلود کنید.

بیشترین استریم در بین رپرهای نسل چهار متعلق به چه کسی است؟

بیشترین استریم در رپرهای نسل چهار متعلق به هاپولوژیست یا همان سروش ولی زاده است. قطعا وقتی نامی از نسل چهار برده می شود اولین کسی که در ذهن ها نقش می بندد هیپ هاپولوژیست است. این شخص که فعالیت خود را از سال 98 آغاز کرده است موفق شد در مدت زمان بسیار کمی به شهرت زیادی دست یابد. او از اینستاگرام شروع کرد و فری استایل هایی از خود منتشر می کرد تا اینکه موفق شد بسیار دیده شود.

صحبت رپرهای نسل یک در مورد این نسل

یکی از مسائلی که چندین وقت اخیر بین آن ها پیش آمد ماجرای دعوای نسل چهار و نسل یک بود. این ماجرا از جایی شروع شد که ظاهرا نسل چهار توهین هایی به نسل یک داشته اند. برخی از رپرهای نسل یک اصلا هیچ واکنشی نشان ندادند و گویی برایشان مهم نبوده است. اما برخی از رپرهای نسل یک واکنش تندی نشان دادند و نسبت به آن ها گارد گرفتند. از آن جا به بعد ماجرای اتحاد نسل یک پیش آمد که رپرهای مثل تتلو، پیشرو، حسین رحمتی و تهی با هم ترکی منتشر کردند. به گفته برخی این ترک زیاد شنیدنی نبوده است و انتظار بیشتری از آن ها داشتند. اما در این ترک دیس های به نسل چهار داده شده بود و تیکه هایی به آن ها انداخته شد

حسین رحمتی رپر نسل یک، راجب آن ها گفته بود که من کارهای آن ها گوش دارم و متوجه شدم هیچ هنری ندارند. آن ها نه استایل دارند و نه خوب می خوانند و هیچ چیزی از رپ نمی دانند. رضا پیشرو نیز گفته بود که برخی از آن ها بسیار با استعداد هستند اما برخی تنها ادعا هستند و از درون پوچ و تو خالی هستند. تتلو نیز همین نظرات را داشت و صحبت هایی راجب آن ها داده بود. ناگفته نماند که این نظرات تنها از برخی از رپرهای نسل یک است. برخی از رپرهای نسل های دیگر مانند بهزاد لیتو کچی بیتز و پوتک از این نسل حمایت کرده بودند. آن ها معتقدند این افراد بسیار با استعداد هستند و سبک جدیدی را ابداع کردند.

بررسی سن این نسل از رپرها

هیپ هاپولوژیست 31 سال، چرسی 24 سال، گاد پوری 28 سال و دورچی 28 سال دارند. در ادامه یانگ صادق 26 سال، 021 کید 26 سال و 021 جی 30 سال دارد. هر کدام از آن از یک سنی شروع به فعالیت کردند و تا کنون ادامه داده اند. اکثر این افراد در شهرها و حتی کشورهای گوناگونی فعالیت می کنند و طرفدارانی دارند.

فیت های برتر رپر های نسل چهار

فیت های برتر رپرهای نسل چهار

رپرهای نسل چهار تاکنون همکاری های زیادی با یکدیگر و همچنین رپرهای قدیمی داشته اند و معمولا تمامی این فیت ها با استقبال زیادی همراه بوده اند. با این حال اما برخی ترک های آن ها محبوب تر می باشند و در سطح گسترده تری شنیده می شوند. در ادامه به معرفی برخی از آن ها خواهیم پرداخت.

فیت یانگ صادن و چرسی

این دو رپر تاکنون با هم فیت های زیادی داشته اند و باید بگوییم که یکی از بهترین همکاری های آن ها مربوط می شود به ترک اسکیکی که در سطح گسترده ای نیز شنیده شد. این موزیک جزو برترین فیت های رپرهای نسل چهار می باشد.

فیت دورچی و پوبون

از دیگر فیت های برتر رپرهای نسل چهار می توان به ترک کاش بگی از دورچی و پوبون اشاره کرد. این موزیک بسیار محبوب و معروف می باشد و بعد از انتشار با استقبال خوبی از سمت مخاطبان نیز همراه بود.

فیت هیپ هاپولوژیست و پوریا پوتک

هیپ هاپولوژیست و پوریا پوتک تاکنون با هم همکاری هایی داشته اند. به عنوان مثال موزیک ترکامون میشه ریلزی بوی حاصل همکاری آن ها می باشد و باید بگوییم که یکی از برترین فیت های یک رپر نسل چهاری می باشد که با یک رپر قدیمی داشته است.

رپرهای نسل چهار در کدام شهرها زندگی می کنند؟

هر کدام از رپرهای نسل چهار ممکن است در یک نقطه از جهان زندگی کنند و از آن جا فعالیت کنند. برخی از آن ها در شمال و برخی پر جنوب کشور و برخی نیز در پایتخت به دنیل آمدند. در این بخش یه معرفی رپرهای نسل چهار و محل زندگی آن ها اشاره می کنیم.

رپرهای استان مازندران

احتمالا همه شما می دانید که چه رپرهایی اهل مازندران و شمال کشور هستند. رپرهایی مانند هیپ هاپولوژیست و گاد پوری اهل شمال کشور هستند و بسیار راجب آن در ترک های خود صحبت می کنند. رپرهایی هم مانند 021 کید و 021 جی نیز در خارج از ایران زندگی می کنند.

رپرهای بندرعباس

رپرهایی مانند یانگ صادق و چرسی که نسل چهار هستند در جنوب کشور و در شهر بندر عباس به دنیا آمدند. این دو نفر به خاطر صدای بم و لحجه ای که دارند بسیار مورد استقبال قرار گرفته اند. بسیاری دلیل موفقیت و دیده شدن لانگ صادن را تلفیق لحجه و رپ می دانند که بسیار به دیده شدن او کمک کرده است.

نگاهی به کنسرت های رپر های نسل چهار

نگاهی به کنسرت های رپر های نسل چهار

بسیاری از رپرها نسل چهار تاکنون توانسته اند طرفداران زیادی به دست آورند و برخی از آن ها نیز کنسرت هایی برگزار کرده اند. جالب است بدانید که بسیاری از این هنرمندان در ایران زندگی می کنند اما گاهی در خارج از کشور کنسرت هایی برپا می کنند. به عنوان مثال هیپ هاپولوژیست تا کنون توانسته در برخی از کشورها کنسرت هایی داشته باشد و باید بگوییم که استقبال خوبی نیز از آن شد. همچنین اخیرا خبر اجرای کنسرت چرسی منتشر شده است و این رپر نیز تصمیم دارد مخاطبانش را به کنسرت خود دعوت بکند.

علاوه بر این لازم است بدانید که تعدادی از رپرهای نسل چهار همچون گندم که در خارج از ایران زندگی می کنند هم کنسرت هایی داشته اند. در واقع این هنرمندان سعی دارند کنسرت های خود را به همراه برخی از رپرهای معروف برگزار کنند تا با حمایت بیشتری از سمت مخاطبان رو به رو بشوند. به هر حال این روزها ما شاهده موفقیت رو افزون رپرهای نسل چهار هستیم. این افراد مدعی می باشند که برای رسیدن به چنین جایگاهی تلاش زیادی کرده اند.

همچنین لازم است بدانید که ویدیوهای مربوط به کنسرت این هنرمندان را می توانید در اینستاگرام و یوتیوب مشاهده بکنید. بسیاری از این رپرها با توجه به این که اولین اجرای کنسرت خود را تجربه می کنند باز هم با تسلط زیادی همراه هستند و سعی دارند که بهترین باشند.

درگیری بین رپر های نسل چهار و نسل یک

در جهت معرفی رپرهای نسل چهار باید بگوییم که برخی از آن ها همیشه در حال ایجاد جنجال هایی می باشند و گاهی نیز با برخی از رپرهای قدیمی درگیری هایی دارند. به عنوان مثال مدتی پیش درگیری هایی بین هیپ هاپولوژیست و گاد پوری با رپرهایی چون تهی، تتلو و پیشرو به وجود آمد که ویدیوها و دیس های آن ها در سطح گسترده ای وایرال شد. مخاطبان و افراد معروف زیادی در این رابطه نظرات متفاوتی داشتند.

برخی مدعی بودند که رپرهای نسل چهار همچون هیپ هاپولوژیست و گاد پوری نباید با هنرمندانی چون پیشرو وارد درگیری بشوند چرا که نه تنها در این مسیر موفق نخواهند بود بلکه تا حدودی این موضوع توهین به نسل یک می باشد. با این حال اما برخی دیگر مدعی شدند که رپرهای نسل چهار بسیار حرفه ای و بی پروا هستند و همیشه سعی دارند که از حق خود دفاع بکنند. در واقع برخی از این رپرهای نسل چهار معتقدند که رپرهای نسل قدیمی دیگر جایگاهی در دنیای رپ ندارند و سبک موزیک آن ها نیز قدیمی می باشد.

آن ها همچنین ادعا دارند که در مسیر کاری خود با هیچکس شوخی ندارند و جواب هر فردی را خواهند داد. از طرفی نیز بسیاری از رپرهای قدیمی مدعی می باشند که رپرهای نسل چهار استعداد زیادی در این زمینه ندارند و سبک موسیقی آن ها را نمی پسندند. به هر حال هر بار که نسل جدیدی از رپرها شناخته می شوند درگیری های زیادی به وجود می آید و جنجال هایی نیز به راه می افتند.

رپر های نسل چهار بیشتر در چه سبکی فعالند؟

نخستین بار که رپرهای نسل چهار شناخته شدند از این جهت مورد توجه همه قرار گرفتند که در سبک دریل کار می کردند. در واقع پیش از آن هیچکدام از رپرهای قدیمی از این سبک رپ استفاده نکرده بودند و باید بگوییم که رپرهای نسل چهار این نوع رپ را وارد ایران کردند. در نتیجه این سلبرتی ها همیشه ادعاهایی در زمینه خواندن دریل دارند. جالب است بدانید که بعد از شناخته شدن رپرهای نسل چهار بسیاری از رپرهای قدیمی نیز سعی کردند که دریل بخوانند اما باید بگوییم که استعدادی همچون رپرهای جدید در این زمینه ندارند.

بعد از وارد کردن سبک دریل توسط رپرهای نسل چهار بسیاری از افراد مدعی شدند که رپ فارس در حال پیشرفت می باشد و بسیار خوب است که رپرهای مختلف در سبک های متفاوتی اجرا داشته باشند. جالب است بدانید که رپرهای نسل چهار بیشتر تلاش دارند رپرهای خارجی را الگو خود قرار بدهند و همانند آن ها فعالیت داشته باشند. همچنین گندم مدعی است که مادر دریل ایران می باشد چرا که اولین خانم ایرانی است که در سبک دریل فعالیت دارد. این هنرمند در زمینه رپ بسیار حرفه ای می باشد و تا کنون ترک های زیادی را منتشر کرده است.

بررسی سن رپر های نسل چهار ایران

بررسی سن رپرهای نسل چهار ایران

در رابطه با سن رپرهای رپ فارس باید بگوییم که آن ها معمولا متولد دهه هفتاد می باشند و نسبت به رپرهای قدیمی کم سن تر می باشند. البته باید بگوییم که برخی از آن ها نیز متولد دهه هشتاد و تعداد کمی نیز در دهه 60 به دنیا آمده اند. به هر حال با توجه به این که معمولا تمامی آن ها افرادی جوان و کم تجربه ای هستند اما با این حال استعداد و دانش زیادی در زمینه رپ دارند. به عنوان مثال دورچی یکی از بهترین رپرهای نسل چهار می باشد که با وجود این که اخیرا به شهرت رسیده و سن زیادی ندارد اما بسیار حرفه ای است.

سبک موزیک این رپر بسیار متفاوت می باشد و بعد از انتشار انواع ترک های خود حتی هیچکس نیز سعی داشت از او تعریف بکند. به هر حال گفته می شود که این هنرمندان کم سن جنجال زیادی در دنیای رپ فارس به پا کرده اند و این روزها ما شاهد انواع دیس و فیت رپرهای نسل چهار هستیم که معمولا هم بسیار جذاب و شنیدنی می باشند.

سوالات متداول

  1. معروف ترین رپرهای نسل چهار کدام اند؟

    از معروف ترین رپرهای نسل چهار می توان به: اسمین، علی سالک، کیارپ، آیسم، شاپور، گندم 021g، آپریصا، 021 kid، هیپ هاپولوژیست، اشکان کاگان، سیناتزا، چرسی، یانگ صادن، علی پاشا، ویناک و پویان اردلان اشاره کرد.

  2. افراد چگونه می توانند به دانلود آهنگ های رپرهای نسل چهار بپردازند؟

    برای دانلود آهنگ های این رپران می توانید نام آهنگ مورد علاقه خود را در سایت گوگل جستجو نمایید تا به این گونه با نتایج خوبی رو به رو شوید و سایت های موسیقی مربوطه برای شما نمایش یابد.

  3. کدام یک از رپرهای نسل چهار در ایران زندگی می کنند؟

    با این که این روزها مشاهده می‌ شود برخی از رپرهای نسل چهار برای پیشرفت در حرفه شان به خارج از کشور مهاجرت کرده اند، اما هنوز رپرانی مانند هیپ هاپولوژیست، اشکان کاگان، چرسی و عده‌ ای دیگر در ایران زندگی می کنند و به فعالیت‌ های خود می‌ پردازند.

About black

حاصل بیش از 15 سال فعالیت خودم در بازی های کازینویی و پیش بینی ورزشی را در این سایت با شما به اشتراک می گذارم. بدون شک، ترفندها و استراتژی هایی که شخصا از آن ها نتیجه گرفته ام می توانند کمک بزرگی به شما بکنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *