بیوگرافی ویناک + بهترین دیس ترک های او در رپ فارسی

ویناک یکی از رپرهای ایرانی می باشد که فعالیت های بسیار بالایی را در خوانندگی دارد. این رپر، از رپرهای نسل چهارم می باشد. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این خواننده مشهور در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعاتی را به دست آورید.

فهرست مقاله مخفی کردن فهرست
زندگینامه ویناک

زندگینامه ویناک

ویناک یکی از خواننده های معروف ایرانی می باشد که فعالیت در زمینه موسیقی به شهرت رسید. این رپر یکی از رپر های نسل چهار می باشد که شهرت بالایی را در بین هم ‌نسلی های خود به دست آورده است. او فعالیت خود را از سال 1397 آغاز کرده است و اولین آهنگی که منتشر کرد «اگه دوس داری منو» نام داشت.

این آهنگ که اولین آهنگ این رپر بوده است، بسیار طرفدار پیدا کرد و باعث به شهرت رسیدن این خواننده شد. ویناک پس از آن آهنگ های متعددی را منتشر کرد که هر کدام از این ترانه ها طرفداران خاص خود را دارند. این رپر برعکس رپر های دیگر، هنوز در ایران زندگی می‌کند و به دلیل اینکه در کشور حضور دارد، باید پایبند به قوانینی باشد.

همین موضوع نیز باعث می شود تا به شهرت دلخواه خود دست پیدا نکند. اما با تمام این موضوع ها، ویناک بسیار مورد استقبال قرار گرفته است و بسیاری از افراد رپر دوست آهنگ های او را گوش می دهند و بازدید خوبی را در صفحه ویناک ایجاد می‌کنند.

بهترین و جذاب ترین آهنگ های ویناک کدامند؟

این رپر معروف تا کنون آهنگ های معروف زیادی را داشته است که هر کدام طرفداران بالایی را داشته است. حتی ویناک از همان شروع فعالیت خود بسیار مورد استقبال کاربران قرار گرفت و با انتشار اولین آهنگ به شهرت دست پیدا کرد.

اگر بخواهیم تعدادی از برترین آهنگ های این خواننده را معرفی کنیم، می توانیم به آهنگ هایی مثل، اگه دوست داری منو، One Mood، Papapa، Ghorbaghe، موستانگ، پول کثیف و زاناکس اشاره کرد. این آهنگ ها نمونه ای از برترین آهنگ‌ های وی می باشد که طرفداران بالایی را به دست آورد. در ادامه این متن، قصد داریم درمورد این هفت ترانه اطلاعاتی را با شما به اشتراک بگذاریم، پس همراه ما باشید.

دوست داری منو

آهنگ دوست داری منو، اولین ترانه ای می باشد که ویناک منتشر کرد. این ترانه با اینکه اولین ترانه این رپر بوده است، با این حال طرفداران بالایی را به خود گرفت و باعث به شهرت رسیدن ویناک شد. شما می توانید این موزیک را از سایت های معتبر اینترنتی دانلود کنید و از شنیدن آن لذت ببرید. این آهنگ در سال 2017 منتشر شده است و در سایت های متفاوت لینک دانلود آن موجود می باشد.

Ghorbaghe

آهنگ Ghorbaghe یا به عبارتی موزیک قورباغه، یکی از پر طرفدار ترین موزیک های این رپر می باشد که در سال 2021 منتشر شد. این موزیک زمانی که منتشر شد طرفداران بالایی را به دست آورد و باعث شهرت بیشتر این رپر نسل چهارم شد. علاقه مندان می توانند این موزیک را از سایت های معتبر اینترنتی دانلود نمایند.

Papapa

موزیک Papapa یکی دیگر از موزیک های پر طرفدار و جذاب این خواننده می باشد. این موزیک در سال 2020 توسط ویناک منتشر شد و بسیار مورد استقبال کاربران قرار گرفت. موزیک پاپاپا را می توان از تمامی سایت های اینترنتی دانلود نمایید.

One Mood

One Mood یکی‌ دیگر از آهنگ های پر طرفدار این خواننده می باشد که در سال 2018 منتشر شد. این رپر با انتشار این آهنگ بازدید بسیار بالایی را دریافت کرد و در بین رپرهای نسل چهارم درخشید. آهنگ One Mood در سایت های متفاوتی وجود دارد که علاقه مندان می توانند آن را دانلود کنند و از شنیدنش لذت ببرند.

موستانگ

موزیک موستانگ که در سال 2020 منتشر شد و حدود سه سال است که این آهنگ منتشر شده است و هنوز هم بسیار شنونده دارد. این آهنگ در تمامی سایت های اینترنتی موجود است و علاقه مندان می توانند آن را دانلود نمایند.

پول کثیف

پول کثیف یکی دیگر از آهنگ های معروف ویناک است که به دلیل نام جالب آن بسیار مورد استقبال قرار گرفت و بازدید بالایی را به دست آورد. کسانی که به آهنگ های رپ علاقه مند هستند، حتما این آهنگ را گوش داده اند. برای دانلود آن کافیست به سایت های معتبر اینترنتی مراجعه کنید و از طریق لینک دانلود آهنگ پول کثیف آن را دانلود کنید.

زاناکس

زاناکس یکی از آهنگ های بسیار مطرح این خواننده است که در سال 2021 منتشر شد. این آهنگ بسیار زیبا، طرفداران بالایی را پیدا کرد و تا کنون بازدید خوبی را در بین آهنگ های این رپر داشته است.

عکس های ویناک را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های ویناک را در کجا مشاهده کنیم؟

برای مشاهده کردن عکس های ویناک شما می توانید با مراجعه به سایت های معتبر اینترنتی و جستجو در آن عکس های بسیاری را از این رپر مشهور مشاهده نما یید و در صورت لزوم آن ها را دانلود کنید. اما یکی دیگر از راه های دیگر برای دیدن جدید ترین عکس ها و متنوع ترین عکس های این رپر، مراجعه به برنامه های مجازی از قبیل اینستاگرام می باشد.

به دلیل اینکه ویناک در اینستاگرام فعالیت دارد، فن پیج هایی را نیز در این صفحه به دست آورده است که با جستجوی نام او می توانید در پیج های متنوعی عکس های ویناک را مشاهده کنید.

آدرس صفحه رسمی ویناک در اینستاگرام چیست؟

اینستاگرام یکی از برنامه هایی می باشد که مخاطبان بالایی را دارد. معمولا افراد مشهور با استفاده از این برنامه می توانند به شهرت خود اضافه کنند و با طرفدارانشان در ارتباط باشند. برخی دیگر از مخاطبان نیز می توانند از طریق اینستاگرام معروف شوند و به کسب درآمد برسند.

با این حال ویناک نیز یکی از این افراد است که از طریق اینستاگرام توانست به شهرت دست پیدا کند. او اکنون با فعالیت در اینستاگرام موفق شده است طرفدارانی را پیدا کند و برای آهنگ های خود بازدید بیشتری را دریافت کند.

برای پیدا کردن پیج اینستاگرام ویناک می توانید نام وی را به صورت انگلیسی در برنامه اینستا جستجو کنید و از طریق صفحه اصلی این رپر را در اینستاگرام پیدا کنید. ویناک معمولا پست هایی از آهنگ های خود را به اشتراک می‌ گذارد و فعالیت روزانه ای را در صفحه اینستاگرامش ندارد. اما این رپر در یوتیوب فعالیت بیشتری را دارد و از این طریق به کسب درآمد نیز رسیده است.

این رپر کنسرتی هم برگزار کرده است؟

تنها راه برای رسیدن به کسب درآمد، برای رپر ها برگزاری کنسرت می باشد. اما رپر هایی که در ایران حضور دارند، به دلیل قوانین موجود نمی توانند کنسرتی را در کشور خود برگزار کنند، به همین دلیل بسیاری از رپرها به خارج از کشور مهاجرت می‌ کنند و کنسرت های خود را در خارج از کشور برگزار می‌کنند.

ویناک نیز یکی از رپر های ایرانی می باشد که تا زمانی که در ایران حضور داشته موفق به برگزاری کنسرت نشده است. با این حال اگر در آینده کنسرتی را در خارج از کشور برگزار کند، مطمئناً اطلاعاتی را درباره این کنسرت در فضای مجازی قرار خواهد داد. به همین دلیل علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر این رپر را در اینستاگرام دنبال کنند و از این طریق اطلاعات جدیدی را به دست آورند.

ویناک با کدام رپر ها همکاری کرده است؟

ویناک با کدام رپرها همکاری کرده است؟

این رپر مشهور تا کنون با رپر های زیادی همکاری داشته است که هر کدام از موزیک های فیت آن نیز طرفداران بالایی را کسب کردند. یکی از افراد مشهوری که ویناک با او همکاری داشته است، سپهر خلسه می باشد. این رپر همکاری بسیار خوبی را سپهر خلسه داشته است و از طریق موفق شد مخاطبان بیشتری را پیدا کند.

او به غیر از خلسه با رپرهایی مانند Ali T و Arta نیز همکاری داشته است که کار مشترک آن ها نیز در فضای مجازی بسیار طرفدار پیدا کرد و مورد پسند مخاطبان بود. به طور کلی این رپر همکاری های زیادی را داشته است و معمولا تک آهنگ منتشر می‌کند.

او تا کنون آلبومی را منتشر نکرده است که طرفدارانش در آلبوم های او همکاری هایی را مشاهده کنند. با این حال تک آهنگ های ویناک نیز بسیار معروف است و همکاری های زیادی را با رپر های متنوعی داشته است. همین تفاوت در همکاری هایش باعث شده است که به شهرت دست پیدا کند و شنونده های بالایی را جذب کند.

این رپر کجا زندگی‌ می کند؟

این رپر یکی از رپرهایی می باشد که خوانندگی را از زمانی که ایران بود آغاز کرد، اما مانند تمام رپرهای دیگر موفق به برگزاری کنسرت و ‌کسب درآمد در ایران نشد. در نهایت تصمیم به ترک ایران را گرفت. او اکنون در خارج از کشور زندگی‌ می کند و آهنگ های خود را منتشر می کند.

وی به دلیل اینکه به خارج از کشور رفته، موفق شده است با رپرهای دیگر در ارتباط باشد و همکاری های بسیار خوبی را با آن ها داشته باشد. از آنجایی که این رپر در ترکیه زندگی می کند، همکاری هایی را با رپر های ایرانی که در ترکیه زندگی می کنند، دارد.

وی تا کنون همکاری هایی را با خلسه و آرتا وانتونز داشته است به همین جهت با مهاجرت خود توانسته است بیشتر در بین رپر های دیگر شناخته شود و به موفقیت دست پیدا کند. از همین طریق نیز با رپر های زیادی همکاری داشته است. معمولا تمام رپر های ایرانی نیز در کشور ترکیه حضور دارند و از این جهت در این کشور بهتر می توانند با یکدیگر در ارتباط باشند.

همچنین به دلیل اینکه ترکیه در همسایگی ایران قرار دارد، بیشتر ایرانی ها به ترکیه مهاجرت می‌ کنند و خوانندگان می توانند به راحتی با برگزاری کنسرت در کشور ترکیه، سال های شلوغی را داشته باشند و بلیط های زیادی را به فروش برسانند.

همسر ویناک کیست؟

درباره همسر این رپر معروف اطلاعاتی در سایت های اینترنتی موجود نمی باشد. به همین دلیل نمی توانیم درباره همسر وی اطلاعاتی را بدهیم. این رپر تا کنون هیچ ‌اطلاعاتی را درباره همسر یا دوست دختر خود در فضای مجازی منتشر نکرده است به همین دلیل اطلاعات دقیقی در دست نمی باشد.

به همین دلیل می توانیم بگوییم این رپر در حال حاضر مجرد می باشد و هنوز ازدواج نکرده است. زیرا اگر شخصی در زندگی او حضور داشت، حتما اطلاعاتی را با کاربران به اشتراک می‌گذاشت و متاهل بودن خود را بازگو می کرد. اما به دلیل اینکه اطلاعاتی در اختیار نگذاشته است، به نظر می رسد که شخصی در زندگی او حضور ندارد و‌ مجرد می باشد.

آهنگ‌های ویناک را چگونه دانلود کنیم؟

آهنگ‌های ویناک را چگونه دانلود کنیم؟

برای دانلود کردن آهنگ های این رپر شما با مراجعه به سایت های معتبر اینترنتی و از طریق لینک مستقیم دانلود آهنگ های مد نظر می توانید آهنگ ویناک را دانلود کنید و از شنیدن آن لذت ببرید. یکی‌ دیگر از راه های ساده برای دانلود آهنگ های ویناک مراجعه به اسپاتی فای می باشد.

علاقه مندان می توانند از طریق این برنامه تمامی آهنگ های این خواننده را دانلود کنند و از شنیدنش لذت ببرند. هر چند اگر قصد شنیدن آهنگ های او را دارید می توانید از طریق برنامه های مجازی و جستجوی نام ویناک آهنگ های بسیاری را از او گوش دهید و لذت ببرید.

اما از طریق این برنامه ها امکان دانلود آهنگ را نخواهید داشت و تنها یک بخش از آهنگ در این فضا گذاشته می شود. با این حال بسیاری از افراد تیکه های آهنگ ها را از طریق اینستاگرام مشاهده می کنند و در صورت علاقه با مراجعه به سایت های معتبر اینترنتی آن ها را دانلود می کنند. شما نیز می توانید با این روش آهنگ های مورد علاقه خود در اینستاگرام را دانلود کنید.

چگونه می توان به موزیک ویدیوهای این رپر دسترسی داشت؟

موزیک ویدیو یکی از موارد بسیار مهم برای خوانندگان می باشد که اهمیت زیادی را به آن می دهند. رپرها نیز تا کنون در زمینه انتشار موزیک ویدیو بسیار فعال بوده اند و زیبا ترین موزیک ویدیوها را منتشر کرده اند. برای تماشای موزیک ویدیوهای این رپر کافیست نام او را در برنامه یوتیوب جستجو کنید و با مراجعه به صفحه اصلی او در یوتیوب تمامی موزیک ویدیوهای منتشر شده از ویناک را مشاهده نمایید.

در واقع یوتیوب یکی از برنامه هایی می باشد که افراد مشهور می توانند با انتشار ویدیوهای متعدد به کسب درآمد برسند. ویناک نیز در این برنامه موزیک ویدیوهایی را منتشر می کند. یکی دیگر از راه ها برای تماشای موزیک ویدیوهای او مراجعه به سایت های معتبر اینترنتی می باشد.

از طریق سایت های متنوع، کاربران می توانند انواع موزیک ویدیو های او را تماشا کنند و از آن لذت ببرند. هر چند تیکه هایی از موزیک ویدیوهای ویناک در فضای مجازی اینستاگرام نیز موجود می باشد و علاقه مندان می توانند از طریق برنامه اینستاگرام نیز بخش هایی از موزیک ویدیوهای این رپر را مشاهده نمایند.

ویناک چه حاشیه هایی داشته است؟

حاشیه سازی یکی از مواردی می باشد که همیشه افراد مشهور درگیر آن می شوند. کمتر کسی وجود دارد که به معروفیت برسد و حاشیه ای نداشته باشد. به خصوص رپرهایی که در کار های خود دیس و دیس بک انجام می دهند، بسیار حواشی هایی را به وجود می آورند. ویناک نیز یکی از این رپرها می باشد که با منتشر کردن موزیک دیس بک حواشی هایی را ایجاد کرد.

یکی از موزیک‌های دیس بک که ویناک منتشر کرد، در واقع دیس بک به علی جیدال بوده است که با انتشار این موزیک حواشی های بسیاری را به وجود آورد. رپرها با این کار می توانند مخاطبان بالایی را به دست آورند و توجه رپر دوستان را به خود جلب کنند، زیرا بیشتر طرفداران علاقه زیادی به دیس و دیس بک های رپرها دارند.

به همین منظور این رپران می توانند با منتشر کردن موزیک های دیس و دیس بک، هم جنگی را با آن رپر ایجاد کنند و هم طرفدارانی را پیدا کنند. در واقع در موزیک های رپ همیشه حالت های جنگ، خشم و تیکه پرانی را دارند، به همین دلیل دیس و ‌دیس بک در آن یه امر طبیعی می باشد که موزیک های آن ها را نیز مورد توجه کاربران قرار می دهد.

ویناک چه کسانی را دیس کرده است؟

ویناک چه کسانی را دیس کرده است؟

ویناک تا کنون با خوانندگان بسیاری دچار مشکل شده است و آن ها را دیس کرده است. دیس کردن به معنای درگیری در دنیای رپ است که خوانندگان فردی را به عنوان مخاطب خود قرار می دهند و کنایه و توهین های مختلفی به او می کنند. در ادامه در مورد افرادی که ویناک آن ها را دیس کرده است صحبت می کنیم.

گندم

گندم یک رپر جوان است که تا کنون ترانه های بسیاری منتشر کرده است و طرفداران زیادی دارد. ویناک در یکی از ترانه های خود او را دیس کرده است. تو آشپزخونه بپز لازانیاتو نام این دیس ترک می باشد و مدت زمان آن بیش تر از 3 دقیقه است و محصولی از سال 1402 بوده است. طرفداران ویناک این دیس ترک را بسیار پسندیده اند و بیان می کنند که محتوای این ترک بسیار قوی و سنگین است.

گاد پوری

پوریا بشیری یک خواننده 28 ساله و جوان است که در سبک رپ فعالیت می کند و جزو رپرهای نسل 4 محسوب می شود. او و ویناک درگیری های مختلفی با یک دیگر داشته اند و دیس هایی را به یک دیگر داده اند. بزدل نام دیس ترکی است که ویناک برای گاد پوری تولید و منتشر کرده است و در سال 1401 آن را وارد بازار موسیقی کرد. این ترانه 2 دقیقه ای بوده است و دیس ویناک در سایت های معتبر موسیقی منتشر شده است.

منابع درآمد ویناک کدامند؟

منبع درآمدی رپرها معمولا با برگزاری کنسرت صورت می‌ پذیرد. از آن جایی که رپر های ایرانی حق برگزاری کنسرت را در ایران ندارند، به همین دلیل رپر هایی که در ایران حضور دارند نمی توانند کنسرت و منبع درآمدی را داشته باشند. به همین منظور بسیاری از رپرها از کشور خارج می شوند تا در کشوری دیگر کنسرت هایی را برگزار کنند و به منبع درآمدی دست پیدا کنند.

ویناک یکی از این رپرها می باشد که مدتی را در ایران زندگی کرد و بعد تصمیم به مهاجرت گرفت. در حال حاضر کنسرتی از این رپر وجود ندارد، اما به نظر می رسد که در آینده کنسرت هایی را برگزار کند. او در حال حاضر منبع درآمدی خود را از طریق فروش آهنگ هایش به اسپاتی فای به دست می آورد که مبلغ بسیار خوبی هم می باشد که اسپاتی فای به خوانندگان می دهد.

به غیر از فروش آهنگ می تواند در فضای مجازی به کسب درآمد برسد. بسیاری از افراد با انجام تبلیغات در صفحه اینستاگرام موفق می شوند تا درآمدی را به دست آورند، اما این رپر در اینستاگرام فعالیت بالایی را ندارد و تنها با ایجاد کانال یوتیوب درآمدی را به دست می آورد.

برنامه یوتیوب نیز بسیار مشهور است و تمامی افراد مشهور با فعالیت در یوتیوب درآمدی دلاری را به دست می آورند و می توانند با این درآمد زندگی راحتی را در خارج از کشور داشته باشند. به طور کلی این رپر در حال حاضر فقط از طریق فروش آهنگ و برنامه یوتیوب درآمد هایی را به دست می آورد.

ویناک تا کنون آلبومی هم منتشر کرده است؟

ویناک تا کنون آلبومی هم منتشر کرده است؟

این رپر مشهور تا کنون تک آهنگ های بسیاری را منتشر کرده است که هر کدام از این تک آهنگ ها طرفداران بالایی را داشته اند. اما برای آلبوم تا کنون قدمی را برنداشته است. او هیچ آلبومی را منتشر نکرده است، اما به نظر می رسد در آینده قصد انتشار اولین آلبوم خود را داشته باشد.

ما در این مقاله به بررسی ویناک بیوگرافی پرداختیم و تعدادی از برترین آهنگ های ویناک را معرفی کردیم. علاقه مندان می توانند برای دانلود آهنگ های دیگر این رپر از طریق جستجو در سایت های معتبر اینترنتی آهنگ های این خواننده را دانلود کنند و از شنیدنش لذت ببرند.

برای دانلود آهنگ‌ جدید ویناک xanax و دانلود آهنگ ویناک فیک دوپ دیلر، می توانید از این طریق اقدام کنید و با مراجعه به سایت های متنوع لینک دانلود مستقیم آن ها را پیدا کنید و بر آن کلیک کنید و آهنگ مد نظر خود را دانلود کنید.

یکی از معروف ترین آهنگ های این خواننده، آهنگ زاناکس ویناک می باشد که بسیار مورد استقبال کاربران قرار گرفت، به غیر از زاناکس آهنگ هایی مثل، کالیبر ۹ و تروریست وین نیز طرفداران بالایی را داشته اند که از جدید ترین آهنگ های این خواننده محسوب می شوند.

علاقه مندان می توانند برای دانلود آهنگ ‌ویناک کالیبر ۹ و دانلود آهنگ تروریست وین ویناک به اسپاتی فای مراجعه کنند و از طریق این برنامه به راحتی تمامی آهنگ های معروف این رپر را مشاهده و دانلود کنند.

همچنین اگر علاقه به دریل دارید، می توانید آهنگ های دریل را از این برنامه پیدا کنید. اما خواندن دریل برای هر رپری آسان نمی باشد و نیاز به دقت بالایی را برای رپ کردن دارد. ویناک دریل نمی خواند اما سبک خواندن او به دریل نزدیک است.

تاسیس لیبل بلاد با هیپ هاپولژیست

رپرهای نسل 4 در حال تشکیل گروه های مختلفی هستند و خبرهای هیجان انگیزی از آن ها منتشر می شود. مدت ها قبل بود که خبر همکاری ویناک، یکی از خوانندگان رپ با هیپ هاپولوژیست که از معروف ترین رپرهای نسل 4 است، به گوش می رسید. اما مدتی قبل از آن، ویناک با اشکان کاگان که آهنگ سازی ترانه های هیپ هاپولوژیست را انجام می دهد، همکاری خود را شروع کرده است. شمرون هیلز هم نام ترانه ای مشترک از اشکان کاگان و هیپ هاپولوژیست است.

اما منتشر شدن این ترانه، خبرهای مختلفی را در بر داشت که مهم ترین آن، راه اندازی یک لیبل موسیقی به نام بلاد است. این لیبل تحت نظر هیپ هاپولوژیست ایجاد شده است و افرادی مانند اشکان کاگان و ویناک و سیناتزا در آن حضور دارند. البته طبق گفته برخی از منابع این گروه حتما اعضای جدیدی هم خواهد داشت که در ماه های آینده مشخص می شود. اشکان کاگان در این گروه نقش بسیار مهمی دارد و بسیاری از فعالیت های این گروه بر دوش این فرد می باشد.

بررسی ری اکشن ها به آهنگ های ویناک

ویناک یک رپربسیار معروف است که تا کنون ترانه های بسیاری را تولید کرده است و طرفداران بی شماری دارد. ویناک هر ترکی را که منتشر می کند، ری اکشن های بسیاری در بر می گیرد. ویدئوهای بسیاری در مورد ری اکشن به آهنگ های ویناک در اینترنت وجود دارد.

در بسیاری از ری اکشن ها گفته می شود که او فحش زیادی در ترک های خود می دهد و صدای بسیار جذاب و خشنی دارد. به طور کلی ری اکشن هایی که به او می شود بسیار مثبت است و همه او را یک رپر بسیار قوی و خفن می دانند.

نگاهی به لایوهای ویناک

نگاهی به لایوهای ویناک

لایو گذاشتن یکی از آیتم هایی است که برنامه اینستاگرام دارد و افراد بسیاری لایو برگذار می کنند. ویناک اینستاگرام بسیار فعالی دارد و برای بالا بردن تعداد دنبال کنندگان خود، لایوهای متعددی را برگزار می کند. در بسیاری از لایوهای او دیده شده است که سایر رپرهای معروف حضور دارند و به گفت و گو پرداخته اند.

این موضوع باعث جلب توجه بسیار زیادی می شود. هیپ هاپولوژیست در یکی از لایوهای ویناک حضور داشته و در مورد ترانه ای که هنوز منتشر نشده است، صحبت کردند و قسمتی از آن را در لایو خود اجرا کردند. در تعدادی از لایوهای او هم می توان دیس های مختلفی را مشاهده کرد که به حصین و گاد پوری نیز کنایه های مختلفی در لایو خود زده اند. اکنون می توانید ویدئوهای مختلفی از لایوهای این رپر را از اینترنت به دست آورده و تماشا کنید.

چگونه می توان به یوتیوب ویناک دسترسی داشت؟

یوتیوب یک پلت فرم پر طرفدار است که دارای امکانات بسیار زیادی می باشد و افراد مختلفی در آن فعالیت می کنند. این برنامه برای اشتراک گذاری ویدئو و کلیپ ها استفاده می شود و بسیاری از هنرمندان در آن حضور دارند. ویناک هم در این برنامه کانالی را ایجاد کرده است و موزیک ویدئوهای خود را در آن منتشر می کند. برای به دست آوردن یوتیوب او می توان نام ویناک را در اینترنت نوشته و جست و جو کرد.

VinakOfficial آدرس دقیق یوتیوب این رپر جوان است که تا کنون توانسته است بیش تر از 9 هزار سابسکرایبر به دست آورد. ویدئوهایی که او در این نرم افزار منتشر می کند، بازدید بالایی می خورند و تا به امروز 36 ویدئو را منتشر کرده است. بهتر است بدانید که این خواننده در سال 2021 در این برنامه حساب کاربری ایجاد کرده است و اکنون در کانالی به نام خود، فعالیت می کند. نا گفته نماند که در این ویدئوها، تتوهای ویناک به طور کامل قابل مشاهده می باشد.

این رپر با چه کسانی در رابطه بوده است؟

ویناک تا کنون با رپرهای بسیاری در رابطه بوده است و توانسته است آثار ارزشمندی را به کمک آن ها ایجاد کند. این همکاری ها باعث شده است که آثار او بیش تر دیده شوند و خود این خواننده، بیش تر از قبل مشهور شود. آرتا وانتونز یکی از خوانندگانی است که با ویناک همکاری داشته است و در سال 2018 ترانه ای به نام پیشم بیا را به کمک او اجرا و منتشر کرده است. این فیت ویناک را می توان از اینترنت به دست آورد.

این ترانه با استقبال بسیار خوبی رو به رو شده بود. پس از آن، می توان گفت که همکاری ویناک با سپهر خلسه باعث شد که او بیش تر دیده شود. آن ها ترانه ای به نام تا فردا را اجرا کردند که محصولی از سال 2020 می باشد. تو یکی نه هم نام اثر مشترک ویناک و علی پاشا می باشد. emshahi، ary karami و piltan از دیگر افرادی هستند که با این رپر همکاری داشته اند. در آلبوم ویناک رپرهای مختلفی همکاری داشته اند.

مرژاک قصد زدن ویناک را دارد؟

مرژاک قصد زدن ویناک را دارد؟

مرژاک یک خواننده رپ است که اخیرا دچار مشکلاتی با ویناک رپر شده است. این دعوا شدت زیادی پیدا کرده است و اگر به همین منوال ادامه پیدا کند، می تواند نتیجه بسیار بدی را به دنبال داشته باشد. این ماجرا با دیس ترکی که مرژاک به ویناک داد، شروع شد. ویناک هم پس از آن استوری های مختلفی را از خودش که در میدان کاشانک حضور داشت منتشر کرد و بیان کرده بود که اهل این منطقه است و کسی نمی تواند به او آسیبی برساند.

پس از آن هم هیپ هاپولوژیست به این میدان رفت و تصویری از خودش را در این میدان منتشر کرد. مرژاک هم با مشاهده این اتفاقات با تمسخر به آن ها گفته بود که هر وقت اردوی میدان کاشانک تمام شد، این ماجرا را ادامه بدهیم. او بارها این موضوع را مسخره کرد و باعث شد که این دعوا شدت بیش تری پیدا کند. حتی گفته می شود که یکی از طرفداران مرژاک با مشاهده کردن ویناک، او را تعقیب می کند و ویناک فرار می کند.

این موضوع هم باعث شد که مرژاک فشار بیش تری به ویناک وارد کند. پس از آن، این دو خواننده توییت های مختلفی را برای هم منتشر می کردند و مرژاک هم ویسی را خطاب به ویناک منتشر کرد و توهین زیادی به او کرد. این درگیری تا این قسمت ادامه پیدا کرده بود و پس از این احتمالا این دو نفر دچار درگیری فیزیکی شوند.

مروری بر واکنش ها به آهنگ های این رپر

همان طور که قبلا هم بیان کردیم، این خواننده ترک های بسیار جذابی را منتشر می کند و هر بار افراد بسیاری به ترانه های او ری اکت می دهند. رادیو اکتیو زون یک کانال فعال یوتیوب است که در زمینه رپ فعالیت می کند. مجری این کانال یزدان نام دارد و یک یوتیوبر می باشد. او ویدئوهای مختلفی در مورد واکنش های خود نسبت به ترک های مختلف خوانندگان را منتشر می کند. او تا کنون ری اکت های مختلفی به اهنگ ویناک رفته است که می توان در اینترنت آن ها را به دست آورده و مشاهده کرد. بسیاری از کانال های فعال در عرصه رپ واکنش های خود را به ترانه های این خواننده در قالب ویدئو و کلیپ، در کانال خود منتشر می کنند.

سوالات متداول

 1. این خواننده فعالیت خود را از چه سالی آغاز کرده است؟

  او از سال 1397 فعالیت خود را در رپ آغاز کرد و در حال حاضر حدود پنج سال می باشد که خواننده رپ می باشد.

 2. منبع درآمدی این رپر از کجا به دست می آید؟

  منبع درآمد او از طریق فعالیت در یوتیوب و فروش آهنگ هایش به اسپاتی فای می باشد.

 3. ویناک چگونه در عرصه موسیقی وارد شد؟

  از آن جایی که ویناک از کودکی علاقه زیادی را به موسیقی داشت، تصمیم گرفت در این زمینه فعالیت خود را آغاز کند.

 4. چگونه می توانیم آهنگ های این رپر را دانلود کنیم؟

  از طریق مراجعه به سایت های معتبر اینترنتی و مراجعه به اسپاتی فای به راحتی می شود آهنگ های او را دانلود کرد.

About Gamberon

شرط بندی حرفه ای را از سال 1396 شروع کرده ام. حالا در جایگاه یک راهنما در تلاشم تا با به اشتراک گذاشتن تجربیات خودم، قدم بزرگی در پیشرفت علاقه مندان به شرط بندی آنلاین بردارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *