امین فردین

بیوگرافی امین فردین + جدیدترین افشاگری های او

در این متن قصد داریم تا با بیوگرافی امین فردین، یکی از خبرنگاران و افشاگران فضای مجازی دارای محبوبیت بالا بیشتر آشنا شویم. او به صورت تخصصی افرادی که دارای سایت بازی انفجار هستند را مورد حمله و افشاگری قرار می دهد.

امین فردین کیست؟

امین فردین کیست؟

امین فردین متولد بیست و نهم شهریور ماه سال هزار و سیصد هفتاد در اهواز می باشد، فارغ التحصیل لیسانس رشته کامپیوتر و نرم افزار از دانشگاه آزاد کرمانشاه است که فعالیت خبرنگاری خود را از باشگاه خبرنگاران آغاز کرد؛ او تا کنون نیز در این عرصه فعالیت می کند، البته در نویسندگی نیز مهارت دارد و می توانید دلنوشته های امین فردین خامنه ای را که امین برای رهبر و امام نوشته است مطالعه کنید.

از سوالات مهم در مورد امین وجود دارد برای مثال این که پدر امین فردین کیست؟ در پاسخ این سوال امین فردین پاسخ داده است، حسینعلی فردین مسئول صمعی و بصری آموزشگاه هواپیمایی بوده است که فردین نیز تا مدت ها در کنار او مشغول به کار بوده است و سپس به کرمانشاه برای دانشگاه رفته است.

شغل امین فردین چیست؟

امین فردین در ابتدا وارد باشگاه خبرنگاران شد و نزد پدر خود در آموزشگاه هواپیمایی نیز به عنوان مسئول صمعی و بصری کار کرد و سپس برای ادامه تحصیل خود به کرمانشاه رفت و فعالیت خبرنگاری خود را در شبکه های کرمانشاه در کنار درس خواندن ادامه داد.

او در کنار این فعالیت های خود نویسندگی را نیز ادامه داد و توانست دو کتاب نیز به چاپ برساند. سپس پس از مهاجرت به خارج ایران نیز فعالیت خود را در زمینه خبرنگاری و افشاگری در فضای مجازی ادامه داد و از افراد معروف اینستا و یوتیوب شد.

امین فردین چگونه معروف شد؟

امین فردین چگونه معروف شد؟

ایشان معروفیت خود را با افشاگری امین از بازیگران شروع کرد که در کانال امین در یوتوب قرار گرفت و با توجه به افشاگری که داشت هشتگ های زیادی مانند امین فردین آزاده نامداری، امین فردین و طناز طباطبایی و یا امین فردین نیکی کریمی یا حتی امین فردین و نیلی افشار بازخورد های زیادی بدست آورد و این گونه به معروفیت بالایی رسید.

البته امین فردین اطلاعات سپاه را نیز به گفته خود دسترسی پیدا کرده اما این چنین نبود و تنها فعالیت خود را در مورد افشاگری بازیگران و افراد شاخ فضای مجازی ادامه داد که می توانید جدیدترین افشاگری امین را از سایت های مختلف مشاهده کنید که در ادامه به آن می پردازیم.

ویدیو افشاگری های این فرد را در کجا مشاهده کنیم؟

برای مشاهده ویدو افشاگری های امین فردین می توانید در پیج امین فردین در یوتیوب بازدید کنید که تمامی ویدئوهای ایشان پیج افشاگری امین موجود است. همچنین می توانید در تلگرام و یا سایت های موجود نیز ویدئو های افشاگری را مشاهده کنید.

در این مورد توجه کنید تمامی این ویدئو های منتشر شده در منابع مختلف توسط امین و تیم فیلم برداری او انجام شده است. او تمامی موضوعات را کاملا به صورت واضح برای شما بیان می کند که می توانید بیشتر در مورد افراد معروف اطلاعاتی بدست آورید و متوجه شوید عکس و فیلم های منتشر شده در اینترنت بیشتر بر پایه دروغ می باشد.

دستگیری این شخص واقعیت دارد؟

مدتی است که خبر بازداشت افرادی منتشر شده است که در بین آن اسامی اسم امین فردین نیز وجود دارد، تا کنون بیشتر افراد موجود در این لیست بازداشت شده و تحت بازجویی قرار دارند. این موضوع باعث نگرانی طرفداران امین فردین در مورد بازداشت او شد و دقیقا در آن زمان فردین به مدت کوتاهی هیچ گونه فعالیتی از خود در صفحاتش نشان نداد.

اما با توجه به این خبر، امین اعلام کرد که هنوز بازداشت نشده است. ولی حکم جلب او از سما ایران صادر شده و در تلاش برای دستگیری و بازگرداندن آن به ایران جهت بازجویی را دارند. اکنون امین در زندگی امن و مطمئن خود همچنان ویدئو منتشر می کند که نشان می دهد همچنان بازداشت نشده است. البته در صورت بازداشت او این خبر پخش خواهد شد که امین فردین بازداشت و جهت بازجویی به ایران بازگردانده شده است.

آدرس پیج اینستاگرام امین فردین چیست؟

آدرس پیج اینستاگرام امین فردین چیست؟

پیج اینستاگرام امین فردین به آیدی Behindtvpersian ساخته د در دسترس کاربران قرار گرفته است که بخش زیادی از فعالیت های یوتوب این خبرنگار در اینستاگرام نیز موجود است. می توانید با راحتی و با جست و جوی آیدی و یا اسم ایشان در قسمت جست و جوی اینستاگرام به راحتی پیج ایشان را داشته باشد.

در پیج اینستاگرام امین شما می توانید لینک ورود به یوتیوب و یا پیج های دیگر ایشان در فضا های مجازی دیگر را مشاهده کنید و با کمک لینک به آن ها وارد شوید. از دیگر ویدئوهای این شخص دیدن فرمایید، زیرا فعالیت خود را در بیشتر شبکه های مجازی گسترش داده است.

عکس های امین فردین را در کجا مشاهده کنیم؟

برای مشاهده عکس های امین فردین می توانید نام ایشان را اینترنت جست و جو کنید و به عکس های ایشان ار زمان کودکی تا کنون مشاهده کنید که توسط کاربران و یا سایت های مختلفی برای شما در اینترنت مشاهده کنید و بیشتر با این فرد افشاگر آشنا شوید.

البته روش راحت تری برای مشاهده عکس های امین وجود دارد که می شما با وارد شدن به پیج یوتوب ایشان می توانید عکس و ویدئوهای موجود در مورد ایشان را مشاهده کنید. البته می توانید در سایت های مختلفی نیز عکس های ایشان را مشاهده کنید.

این شخص کجا زندگی می کند؟

فردین متولد اهواز ایران می باشد و تا دوران راهنمایی خود را در اهواز گذراند و سپس برای ادامه تحصیل به دانشگاه آزاد کرمانشاه رفت و در آن جا سکونت کرد. بعد از تصمیم خود برای مهاجرت به آلمان رفت و اکنون نیز در آن جا زندگی می کند و اعلام کرده که در آلمان می تواند فعالیت خود را به صورت جدی تری ادامه دهد که دولت آلمان نیز از پشتوانه های او می باشد.

او از سال هزار و سیصد و نود و شش برای ساخت مستند به آلمان رفت. hو در آن جا ماند و به خبرگزاری های پشت پرده در آلمان روی آورد و اکنون نیز تمامی فعالیت های خود را در این کشور ادامه می دهد. امین فردین مدتی بود توسط اطرافیانش مورد فشار برای برگشت به ایران بوده است. اما اکنون اگر قصد بازگشت به ایران را داشته باشد توسط اطلاعات بازداشت خواهد شد که به این دلیل و دلایل دیگر قصد بازگشت ندارد.

حرف های امین فردین در خصوص داریوش مهرجویی

امین فردین که یکی از جنجالی‌ ترین چهره‌ های اینستاگرام است این روزها به عنوان پاپاراتزی اینترنتی مشغول به فعالیت می باشد. حال گفتنی است که او هر چند وقت یکبار به افشاگری در رابطه با افراد مشهور و سلبریتی‌ ها می‌ پردازد. این موضوع را هم باید افزود که مدتی قبل امین دست به افشاگری در رابطه با داریوش مهرجویی فیلم‌ ساز مشهور ایرانی زد.

متاسفانه آقای مهرجویی و همسرشان در 22 مهر 1402 در خانه ویلایی خود در مشکین دشت توسط عده‌ ای کشته شدند. حال فردین با توجه به تحقیقاتی که انجام داده و اسنادی که جمع آوری کرده است به صورت جزئی و کامل به افشای یک سری جزئیات و اسناد در خصوص قتل داریوش مهرجویی و همسرش پرداخت. فردین در افشاگری‌ های خود پرده از یک راز مهم برداشت. هم چنین فردین در این ویدیو بیان کرد که آقای مهرجویی به دلیل صحبت‌ های اخیرش مورد تهدید قرار گرفت و به همین دلیل به قتل رسیده است.

حال اگر تمایل دارید تا به مشاهده این ویدیو کامل از فردین که در خصوص داریوش مهرجویی بوده است بپردازید پیشنهاد می‌ کنیم تا با چنل یوتیوب امین فردین مراجعه نمایید.

صحبت های امین فردین با سحر قریشی و دنیا جهانبخت

صحبت های امین فردین با سحر قریشی و دنیا جهانبخت

سحر قریشی بازیگر معروف سینمای ایران پس از مهاجرتش به ترکیه مدتی را با امیر تتلو خواننده ایرانی وارد رابطه شد. حال در پیرامون رابطه امیر تتلو و سحر قریشی فراز و نشیب‌ های بسیار زیادی مشاهده می‌ شد. در نهایت دعوای شدیدی بین آن ها به وجود آمد تا جایی که سحر قریشی و تتلو تصمیم گرفتند تا برای همیشه از یکدیگر جدا شوند. حال مدتی قبل به یکباره سحر قریشی دست به افشاگری در رابطه با امیر تتلو زد.

سحر قریشی کلیپ‌ های مختلفی را در چنل یوتیوب خود منتشر می کرد و از حرکات غیر انسانی تتلو سخن می گفت. حال صحبت‌ های جنجالی قریشی بسیار حاشیه ساز و جنجال آفرین شدند. این موضوع باعث شد تا امین نیز برای جلب توجه وارد ماجرا شود. فردین یک لایو مشترک به همراه سحر قریشی برگزار کرد. حال در این لایو آن ها به گفتگو در مورد رابطه سحر قریشی و رفتارهای غیر اخلاقی و غیر انسانی امیر تتلو پرداختند. در این لایو فردین نیز دست به افشاگری در رابطه با امیر تتلو زد و او را مورد انتقاد خود قرار داد.

حال باتوجه به این که این لایو از بازدید بسیار بالایی برخوردار شد و بسیار جنجال آفرین شد. به همین دلیل امین فردین تصمیم گرفت تا یک لایو دیگر به همراه سحر قریشی و این بار دنیا جهانبخت برگزار کند. حال گفتنی است با این که در این لایو سحر قریشی و امین فردین به انتقاد از تتلو می‌ پرداختند اما دنیا به حمایت از تتلو پرداخت. او در این لایو بیان کرد من نمی‌ گویم امیر تتلو آدم خوبی است اما می‌ گویم نباید دروغ بگوییم. به این گونه دنیا به صورت غیر مستقیم فردین و سحر قریشی را دروغگو خطاب کرد. به همین دلیل این لایو از بازدید بسیار بالایی برخوردار شد و خیلی از افراد به حمایت از دنیا جهانبخت و صحبت‌ های او پرداختند.

مرور حاشیه های امین فردین

فردین یکی از پرحاشیه‌ ترین و جنجالی‌ ترین چهره‌ های اینستاگرام به شمار می‌ رود. خیلی از افراد بر این باورند که فردین با افشاگری در رابطه با چهره‌ های مشهور قصد دارد تا در میان مردم به شهرت برسد. حال گفتنی است که در پیرامون فردین با توجه به فعالیت‌ هایی که انجام می‌ دهد همیشه حاشیه‌ هایی مشاهده می‌ شود. ناگفته نماند که یکی از مهم ترین حواشی پیرامون فردین در رابطه با شکایت‌ های پی در پی سلبریتی‌ ها و چهره‌ های معروف از فردین به دلیل افشاگری‌ ها و دروغ‌ های او بوده است.

هم چنین ناگفته نماند که برخی از افشاگری‌ های این پاپاراتزی همچون افشاگری امین فردین از شهاب حسینی، افشاگری امین فردین از علی شکارچی، فیلم افشاگری امین فردین از زهره فکور صبور و افشاگری امین فردین از صبا مرشدی باعث به وجود آمدن حواشی بسیار زیادی برای این دسته از سلبریتی‌ ها و هم چنین فردین شده است. البته به نظر نمی‌ رسد که فردین از حواشی پیرامونش ناراضی باشد. چرا که با وجود حاشیه‌ های پیرامونش توانسته به این میزان از شهرت و معروفیت برسد. حال اگر تمایل دارید تا به مشاهده جدیدترین افشاگری امین فردین که بسیار

همسر امین فردین کیست؟

همسر امین فردین کیست؟

حواشی زیادی در مورد نامزد داشتن امین در ایران قبل از زمان مهاجرت وجود دارد که این خبر توسط امین و خانواده او تکذیب شد. امین اکنون مجرد می باشد و تمامی اخبار در مورد ازدواج و همسر خود را تکذیب می کند، در ویدئو خود اعلام کرده است که تا کنون شرایط ازدواج را نداشته و در آینده نیز قصد ندارد ازدواج کند.

امین فردین تمام تمرکز خود را بر روی حرفه خود گذاشته است و می توانید به راحتی مشاهده کنید که جایی برای ازدواج در زندگی خود نگذاشته است. توجه کنید که مجرد بودن امین توسط خودش و اطرافیانش تایید شده است که حتی امین در رابطه با کسی نیست و تنها در آلمان زندگی می کند.

صحبت های این گزارشگر در مورد عاطفه کبیری

عاطفه کبیری یکی از آرایشگرهای معروف ایرانی است که در حال حاضر در اینستاگرام به شهرت بسیار زیادی رسیده است. حال جالب است که بدانید فردین در یکی از ویدیوهای خود دست به افشاگری در رابطه با این آرایشگر معروف زده است. فردین در این ویدیو عاطفه کبیری را دروغگو خطاب کرده است که با دروغ‌ های بی‌ انتهایش توانسته کلاهبرداری‌ های زیادی را انجام دهد. هم چنین فردین در این ویدیو بیان کرد که عاطفه کبیری ادعا کرده است یک عمارت 1200 متری به ارزش 300 میلیارد را در شهرک غرب خریداری کرده است.

فردین در این ویدیو خاطرنشان شد که کبیری به دروغ بیان کرده است که این عمارت را خریداری کرده است. کبیری به این گونه قصد داشته است تا از مخاطبانش درخواست کند تا در کلاس‌ ها و سمینارهای او شرکت کنند تا همانند او پولدار و خود ساخته شوند! می‌ توانید ویدیو کامل افشاگری در رابطه عاطفه کبیری را در چنل یوتیوب فردین جستجو و مشاهده نمایید.

امین فردین در مورد زهره فکور چه افشاگری داشته است؟

چندی قبل فردین علیه زهره فکور به افشاگری پرداخت و افشاگری ها و صحبت‌ های جنجالی فردین برای این بازیگر حسابی دردسرساز شد. این موضوع تا جایی ادامه پیدا کرد که عده ای علت خودکشی این بازیگر را حاشیه سازی فردین عنوان کردند. به همین دلیل خیلی از افراد به انتقاد از فردین پرداختند که چرا یک نفر باید آن سر دنیا بنشیند و در مورد زندگی شخصی مردم صحبت کند و به این گونه به درآمد بپردازد. فردین در افشاگری خود در رابطه با زهره فکور ادعا کرده بود که این بازیگر با یک خواننده رابطه نامشروع دارد. البته پس از مدتی مشخص شد که صحبت‌ های فردین دروغی بیش نبوده که صرفاً برای حاشیه سازی مطرح کرده است.

امین فردین در مورد حسن یزدانی چه حرف هایی زده است؟

این روزها مشاهده می‌ شود که فردین که خود را یک خبرنگار اینترنتی می‌ داند دست به افشاگری در رابطه با خیلی از سلبریتی‌ ها و چهره‌ های مشهور می‌ زند. حال مدتی قبل او با افشاگری در رابطه با حسن یزدانی برای بار دیگر جنجال آفرین و حاشیه ساز شد. مدتی قبل فردین به صورت اختصاصی یک ویدیو در چنل یوتیوب خود آپلود کرد که در این ویدیو به افشاگری در رابطه با حسن یزدانی و این که او حکومتی است پرداخته است. هم چنین فردین در قسمتی از این ویدیو در رابطه با ازدواج جنجالی حسن یزدانی نیز به صحبت و افشاگری پرداخته است.

حال اگر تمایل دارید تا به مشاهده این ویدیو جنجالی بپردازید پیشنهاد می‌ کنیم تا به چنل یوتیوب فردین مراجعه نمایید. هم چنین در اینترنت هم می‌ توانید این ویدیو را به صورت کامل جستجو و مشاهده نمایید.

امین فردین در یوتیوب هم فعالیت دارد؟

امین فردین در یوتیوب هم فعالیت دارد؟

فعالیت گسترده امین در یوتیوب می باشد که ویدئو های افشاگری و خبرنگاری های خود را در آن قرار می دهد و می توان گفت درآمد کلی ایشان از طریق فعالیتش در یوتوب می باشد که در همان سال های ابتدایی قبل از مهاجرت کم کم فعالیت خود را آغاز کرد و سپس پس از مهاجرت و مصاحبه با افراد حاشیه دار فعالیت خود را جدی تر کرد.

سپس فعالیت خود را بر روی افشاگری گزاشت که به افشاگری بازیگران و مدیران سایت های قمار به کار خود قوت داد و به شهرت بالا تری رسید و اکنون دیگر در تمامی موارد فعالیت خود را در یوتوب و تلگرام ادامه داده است که می توانید با جست و جویی ساده به صفحات ایشان دسترسی پیدا کنید و در مورد پشت پرده اتفاقات بیشتر آگاه شوید.

افشاگری امین فردین از حنانه تقی زاده

این روزها مشاهده می‌ شود که فردین علاوه بر سلبریتی های معروف به افشاگری در رابطه با خیلی از بلاگرها نیز می‌ پردازد و دروغ‌ های آن ها را افشا می‌ کند. حال مدتی قبل فردین در قسمت بیست و پنجم افشاگری‌ های خود در رابطه با حنانه تقی‌ زاده بلاگر مشهور ایرانی دست به افشاگری زد. فردین در این ویدیو در مورد نامزدی حنانه به صحبت پرداخت. هم چنین او بیان کرد که حنانه تقی زاده تا به اکنون کلاهبرداری‌ های متعددی از طریق کمپین‌ های اینستاگرامی انجام داده است.

سوالات متداول

  1. امین فردین به چه دلیلی مهاجرت کرد؟

    امین فردین برای گسترش فعالیت خود در مورد خبرنگاری و افشاگری اقدام به مهاجرت از ایران به آلمان کرد و اکنون نیز در آن جا ساکن می باشد.

  2. امین فردین به چه دلیلی قرار است بازداشت شود؟

    این فرد به جرم افشاگری ها و خبر های محرمانه ایی که منتشر کرده است تحت تعقیب می باشد که در اولین فرصت قرار است بازداشت شود.

  3. این شخص در چه حوزه ای فعالیت می کند؟

    این فرد فعالیت خود را در زمینه خبرنگاری و افشاگری از ابتدا تا کنون ادامه داده است که درآمد او از این حرفه می باشد.


About Gamberon

شرط بندی حرفه ای را از سال 1396 شروع کرده ام. حالا در جایگاه یک راهنما در تلاشم تا با به اشتراک گذاشتن تجربیات خودم، قدم بزرگی در پیشرفت علاقه مندان به شرط بندی آنلاین بردارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *