کچی بیتز

بیوگرافی کچی بیتز (خشایار اس آر) + بررسی درآمد او از رپ فارسی

در این متن همراه ما باشید تا با کچی بیتز بیوگرافی، یکی از بهترین ها و پر حاشیه ترین های رپرهای ایرانی بیشتر آشنا شوید.

زندگینامه کچی بیتز

زندگینامه کچی بیتز

خشایار اس آر شناخته شده به اسم کچی بیتز متولد سال هزار و سیصد و بیست و شش در تهران است، کچی بیتز آهنگ را از سنین کم و در شانزده سالگی با پیانو و کیبورد در سال هزار و سیصد و هشتاد و چهار آغاز کرد،؛ سپس با توجه به علاقه اش به ویالون در آن نیز مهارت پیدا کرد، سپس بعد از ویالون به سراغ گیتار رفت.

او تمامی مهارت های موسیقی خود را تا سال هزار و سیصد و هشتاد و نه در تهران کامل کرد و به فردی آشنا در تمامی عرصه های موسیقی تبدیل شد در مورد این خواننده توجه کنید که او هم در گروه تیک تاک یکی از گروه های موسیقی رپ و هم در برنامه تیک تاک فعالیت می کند. باید بدانید خشایار اس آر از رپرهای نسل دو می باشد.

خشایار با توجه به نوشتن اشعار خودش در همان سنین کم و ابتدایی باعث شد تا در نظر منتقدین و افراد حرفه ای در عرصه موسیقی فردی با استعداد نوشتن و خواندن معرفی شود، او تمامی بیت های رپ خود را بدون هیچ ایرادی از همان ابتدا ورود به عرصه موسیقی نوشت، از دلایل معروفیت بالایی که در ابتدا برای خود بدست آورد ییت های آهنگ های رپ او بود.

کچی بیتز در مورد بیت های نوشته شده می گوید که تمامی آن ها را حاصل ذوق و افکار او می باشد، به همین دلیل توانست در زمانی کم خود را وارد یکی از گروه های موسیقی به اسم تیک تاک کند، گروه موسیقی رپ تیک تاک از بزرگ ترین و بهترین گروه های رپ فارسی می باشد.

بهترین و جذاب ترین آهنگ های کچی بیتز کدامند؟

کچی پیتز تا کنون آهنگ های رپ فارسی زیادی را منتشر کرده که تمامی آن ها در کم ترین زمان ممکن توانستند به بالا ترین میزان دانلود و بازدید برسند که در ادامه به بهترین آهنگ های کچی بیتز می پردازیم تا بتوانید با راحتی بیشتر آهنگ های این خواننده جوان را انتخاب و دانلود کنید.

آهنگ سولو

برای دانلود آهنگ سولو کچی بیتز که یکی از بهترین آهنگ های او می باشد می توانید به سایت های معتبر دانلود در اینترنت سری بزنید؛ شما می توانید این آهنگ را با توجه به سلیقه خود در دو میزان کیفیت مشاهده و دانلود کنید و از شنیدن آهنگ سولو لذت ببرید.

آهنگ دافا

آهنگ جدید کچی بیتز دافا، یکی از بهترین آهنگ های این خواننده جوان می باشد، آهنگ دافا در همان ابتدا منتشر شدن در اینستاگرام و تیک تاک مورد توجه بالای افراد برای درست کردن کلیپ قرار گرفت.

آهنگ رنجو

آهنگ جدید کچی بیتز رنجو یکی دیگر از جدید ترین هنرنمایی های رپ فارسی کچی بیتز می باشد که در همان ابتدا با توجه به متن خود در بسیاری از مهمانی ها و دورهمی ها باز نشر پیدا کرد. به شما توصیه می کنیم برای گذراندن ساعاتی خوش حتما این آهنگ کچی پیتر رنجو را در پلی لیست خود قرار دهید.

آهنگ ososhere

پر بازدید ترین آهنگ این خواننده رپ آهنگ ososhere می باشد، شما می توانید برای گوش دادن به این آهنگ جذاب دانلود آهنگ ososhere از کچی بیتز را از سایت های مختلف و یا فروشگاه های موسیقی داشته باشید.

آهنگ گنگ

کچی پیتز گنگ با متنی جذاب وارد عرصه کرد و به این دلیل در بین دیگر آهنگ های رپ فارسی توانست جایگاه ویژه تری پیدا کند، شما چالش های این آهنگ را می توانید در تیک تاک و یا اینترنت مشاهده کنید.

آهنگ دردسر

از سری آهنگ های کچی بیتز و لیتو می توانیم به آهنگ دردسر اشاره کنیم که حاصل همکاری این دو خواننده رپ فوق العاده می باشد. این آهنگ در سبک و فضای متفاوتی از رپ برای شما نوشته و منتشر شده است تا با گوش کردن به آن چهره دیگری از رپ فارسی را مشاهده کنید.

عکس های کچی بیتز را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های کچی بیتز را در کجا مشاهده کنیم؟

برای مشاهده عکس های کچی پیتز روش های زیادی وجود دارد، شما می توانید در ابتدا و تنها با وارد کردن نام این خواننده در اینترنت به عکس های مختلف ازش دسترسی پیدا کنید .همچنین کمی بیشتر با کچی بیتز این خواننده رپ فارسی آشنا شوید، شما در اینترنت می توانید عکس های مختلفی از او را مشاهده کنید؛ زیرا کچی بیتز از ابتدای زمانی که به عرصه موسیقی پا گذاشت فعالیت خود را نیز در برنامه ای مانند تیک تاک و یا اینستاگرام آغاز کرد.

او از آن زمان تا کنون با توجه به کلیپ و عکس های منتشره شده می توانید عکس و فیلم های زیاد و زیبا از این خواننده رپ فارسی دیدن کنید. همچنین توجه کنید کچی پیتز فعالیت های زیادی در صفحات مجازی دارد، که شما می توانید با جست و جوی اسم او حتی در تیک تاک به صفحه اش وارد شوید.

فعالیت بیشتر این خواننده در تیک تاک بوده و تا حدی بیشتر در این برنامه شناخته شده است و سپس به طور جدی تر وارد عرصه خوانندگی شده، او همچنان فعالیت خود را در تیک تاک ادامه می دهد و بیشتر آهنگ های او در زمینه چالش های فضای مجازی مورد استفاده قرار می‌ گیرد که در ابتدا ورود کچی بیتز به موسیقی این دلیل بوده است.

آدرس صفحه رسمی کچی بیتز در اینستاگرام چیست؟

اینستاگرام کچی بیتز با آیدی toktaaksr مدت هاست فعال است. او اقدام به احداث این پیج کرده تا بتواند در این برنامه بیشتر با طرفدارانش ارتباط برقرار کند، این خواننده در صفحه اش هوادارانش را در مورد اتفاقات و تصمیماتی که دارد همراهی کرده و به تمامی نظرات آن ها احترام می گذارد که باعث می شود نسبت به دیگر خوانندگان رپ فارسی محبوب تر و مردمی تر به نظر برسد.

او بارها در مورد طرفدارانش گفته آن ها را بخشی از زندگی و دلیل پیشرفت خود می داند و به همین دلیل ترجیح می دهد تا اخبار راجب خود را با طرفدارانش در میان بگذارد. در صفحه اینستاگرام این خواننده شما می توانید از تاریخ منتشر شدن آهنگ و آلبوم های جدید، برگزاری لایوها و یا پست های جدید و حتی نحوه آشنایی او با عرصه موسیقی را مشاهده کنید که کچی پیتز تمامی این کارها را برای راحتی بیشتر طرفداران و هوادارنش در صفحه خود انجام می دهد.

صفحه این خواننده با استعداد رپ توسط آدمین حرفه‌ ای زیر نظر خودش اداره می شود و تمامی پست های منتشر شده او به صورت حرفه ای و جذاب در صفحه اش گذاشته می شود که شما می توانید با وارد شدن به صفحه او از این پست های زیبا دیدن کنید.

این رپر کنسرتی هم برگزار کرده است؟

این رپر کنسرتی هم برگزار کرده است؟

این رپر فارسی تا کنون به دلیل غیر قانونی بودن فعالیت خود در ایران بر خلاف علاقه شدیدی که دارد کنسرتی برگزار نکرده است، اما در خارج از کشور همراه با دیگر خواننده های رپ مانند بهزاد لیتو و یا سپهر خلسه و دیگر خوانندگان کنسرت های مشترک زیادی برگزار می کند که با جمعیت و طرفداری زیادی از افراد رو به رو می شوند.

کنسرت های او در تورنتو، استانبول و یا کانادای برگزار می شود که شما می توانید با توجه به برنامه قبلی که توسط آن ها و یا سایت های موجود اطلاع رسانی می شود در این کنسرت ها شرکت کنید. اگر امکان شرکت کردن در کنسرت های این خوانندگان رپ را ندارید نگران نباشید.

شما می توانید در همان ساعتی که کنسرت در حال برگزاری می باشد، به صورت لایو که در داخل سایت و یا صفحه خوانندگان بارگزاری می شود این کنسرت را مشاهده کنید؛ یا در صورتی که نمی توانید در لایو شرکت کنید، مدتی بعد از کنسرت تمامی نسخه های آرشیو او را بر روی اینترنت مشاهده کنید، آرشیوهای کنسرت داخل یوتوب و یا صفحات مجازی منتشر می شود که امکان دیدن کنسرت را در ساعاتی غیر از کنسرت مشاهده کنید.

کچی بیتز با کدام رپر ها همکاری کرده است؟

کچی بیتز تا کنون با خوانندگان رپ مطرحی فعالیت داشته است و حتی با آن ها کنسرت مشترک نیز برگزار کرده که در قبل به این مسئله اشاره کرده ایم، یکی از این رپرها یاس می باشد. یاس و کچی بیتز تا کنون در کنار آلبوم های مشترکی که با هم بط و منتشر کرده اند، کنسرت های زیادی نیز در تورنتو با هم برگزار کرده اند، شما می توانید این کنسرت های را به صورت آرشیو در کانال یوتوب یاس و یا کانال یوتوب کچی پیتز مشاهده کنید.

از دیگر رپرهای رپ فارسی که با او همکاری داشته است بهزاد لیتو می باشد، این دو رپر لایوهای مشترک اینستاگرام نیز دارند که در آن ها به صورت زنده آهنگ های زیادی را هم خوانی می کنند، سپهر خلسه، تتلو، سهراب ام جی و علی رضا جی جی از دیگر خوانندگانی هستند که با کچی بیتز همکاری داشتند، این افراد با هم آهنگ یاکوزا، کش و غیره را بر روی صحنه برده و با شور و اشتیاق زیاد طرفداران مواجه شدند، اکنون نیز به گفته اطرافیان، این خواننده در حال نوشتن آهنگ رپ جدید می باشد که به زودی قرار است منتشر شود.

این رپر کجا زندگی می کند؟

خشایار ملقب به کچی بیتز در تهران به دنیا آمده و بزرگ شده همین شهر می باشد، او بار ها تصمیماتی بر عنوان رفتن از ایران برای پیشرفت در عرصه موسیقی داشت، ولی تلاش کرد تا بتواند در تهران به این پیشرفت برسد، اما فایده ای نداشت. او در نهایت چند سالی می شود که به کانادا مهاجرت کرد و ادامه فعالیت موسیقی خود را به صورت جدی تر همراه با دیگر خوانندگان رپ در آن جا ادامه دهد، او اکنون مدت هاست در کانادا زندگی می کند، حواشی زیادی در نورد بازگشت او به ایران وجود دارد.

حواشی به وجود آمده اطلاع می دهند که کچی بیتز می خواهد به ایران برگردد و زندگی خود را در ایران ادامه دهد، هنگامی که این سوال در مصاحبات او پرسیده شد سریع این مسئله را تکذیب کرد و گفت امکان بازگشت به ایران را نداشته و می خواهد فعالیت خود را هر روز جدی تر از دیروز در کانادا ادامه دهد. او برای کنسرت های دیگر بارها به کشور دیگری مسافرت های طولانی داشته اما سپس به محل زندگی خود کانادا برگشته است؛ البته مدتی پیش خبر های زیادی در مورد مهاجرت دوباره او منتشر شد که توسط این خود این فرد تمامی آن ها تکذیب شد.

همسر کچی بیتز کیست؟

خشایار اس آر زمانی که در ایران بود در هیچ رابطه ای وارد نشد و گفت قصد دارد تمامی تمرکز خود را بر روی کار بگذارد، اما این داستان زمانی که به کانادا رفت متفاوت شد، او در آن جا با دختری به نام کیمیا آشنا شد. آن ها وارد یک رابطه دوستانه با هم شدند، او و کیمیا بارها در مراسمات مختلف و یا عکس های خیابانی دیده شده اند پس از اصرار طرفدارانش در مورد شفاف سازی این مسئله کچی در نهایت اعلام کرد که کیمیا نامزد او می باشد.

کیمیا یکی از بلاگر های معروف و یکی از مدل های لباس و فشن می باشد، او اکنون با خشایار اس آر در یک خانه زندگی می کنند، نامزدی این دو فرد بار ها توسط دوستان و آشنایان اعلام شده و می گویند که قرار است به زودی با یک دیگر به صورت رسمی ازدواج کنند. برای مشاهده عکس های کیمیا می توانید به کالکشن عکس های مراسمات موسیقی بروید و او را همراه با کچی بر روی سن مشاهده کنید. البته با جست و جوی نام او در اینستاگرام نیز می توانید صفحه کیمیا را مشاهده و با همسر این خواننده رپ بیشتر آشنا شوید.

هنگ های کچی بیتز را چگونه دانلود کنیم؟

آهنگ های کچی بیتز را چگونه دانلود کنیم؟

امروزه با توجه به گسترش تکنولوژی و فناوری می توانید تنها با چند کلید به هر محتوایی که می خواهید دسترسی پیدا کنید، در مورد دانلود آهنگ های کچی بیتز نیز شما می توانید تنها با جست و جوی نام این خواننده و یا در صورت تمایل آهنگ های اشاره شده در قبل به آهنگ های کچی بیتز دسترسی پیدا کنید، توجه کنید تمامی آهنگ موجود برای راحتی شما در دو کیفیت دانلود قرار گرفته و شما می توانید هر کدام از کیفیت های مورد نظر خود را دانلود و به آن گوش دهید.

البته شما می توانید با لینک ذکر شده در بیو اینستاگرام این خواننده و یا کانال های نشر موسیقی نیز آهنگ موجود رپ این خواننده را دانلود کرده، همچنین شما می توانید تمامی آلبوم های موجود و منتشر شده را به صورت یک جا و یا حتی به صورت دمو از سایت و فروشگاه های موسیقی دانلود کنید. آهنگ کچی بیتز می تواند در دورهمی و یا شبگردی های دوستانه ساعاتی خوش و جذاب را برای شما به ارمغان بیاورد، پس به شما توصیه می کنیم تا براي ساعات خوش حتما آلبوم رپ کچی بیتز را در پلی لیست خود قرار دهید.

چگونه می توان به موزیک ویدیو های این رپر دسترسی داشت؟

برای مشاهده موزیک ویدیوهای این رپر می توانید به کانال موجود در یوتوب سری بزنید، تمامی موزیک ویدیو کچی بیتز در یوتوب منتشر شده و سپس توسط طرفداران و یا دیگر افراد باز نشر پیدا می کند، سپس با باز نشر پیدا کردن می توانید در سایت های موجود نیز موزیک ویدیو خشایار اس آر را مشاهده کنید. تمامی این موزیک ویدیوها به صورت حرفه ای و جذاب برای شما طراحی و تولید شده که باعث جذب بیشتر مخاطبین به زمینه رپ و طرفداری خوانندگان رپ می شود.

زیرا این مسئله که موزیک ویدیو جذاب باشد اثر مستقیم و مثبتی می تواند در دانلود و حمایت افراد از خواننده و خود موزیک داشته باشد. محبوبیت بالایی که خشایار اس آر دارد این امکان را به شما می دهد تا بتوانید موزيک ویدئو و دیگر کلیپ های ادیت شده توسط آن ها را در صفحات طرفداری مشاهده کنید. این صفحات توسط هواداران و طرفداران در جهت ابراز علاقه و حمایت خود نسبت به خشایار اس آر ساخته شده و در آن ها کلیپ و عکس های خواننده جوان رپ قرار می گیرد تا دیگر افراد نیز با او بیشتر آشنا شده و شاید در مواقعی آن ها نیز از طرفداران او شده به رپ روی بیاورند.

کچی بیتز چه حاشیه هایی داشته است؟

کچی بیتز به عنوان یکی از پر حاشیه ترین خوانندگان رپ فارسی معرفی می شود که دارای حواشی بسیار زیادی برای خود و همچنان دیگر افراد می شود، از حواشی موجود برای او دعوا کچی بیتز با امیر خلوت بود، دعوای این دو فرد مربوط به زمانی می شود امیر خلوت یک سایت شرط بندی درست کرد. خشایار اس آر شروع به کرد به توهین کردن به امیر خلوت و او را فردی شیاد و دروغگو خطاب کرد که به زودی قرار است کلاهبرداری بزرگی را انجام دهد. این دعوا تا کنون بین این دو فرد ادامه دارد تا حدی که بین طرفدارانشان نیز مشکلات و گرفتاری پیش آمده است.

حاشیه دیگر در مورد او زمانی منتشر شد که طرفداران متوجه شدند خشایار اس آر یا سایت شرط بندی تتلو همکاری دارد، این حاشیه تا حدی بزرگ شد که باعث شد کچی بیتز و امیر تتلو هر دو اعلام کنند هیچ گونه همکاری در زمینه سایت شرط بندی ندارند و عکس و فیلم های منتشر شده تنها برای بهم زدن جو بوده و تمامی آن ها کذب می باشد، اکنون کچی بیتز هیچ گونه فعالیت دیگری با تتلو نداشته و تنها در موسيقي با هم همکاری دارند.

منابع درآمد کچی بیتز کدامند؟

به طور کلی یک خواننده از طریق ظبط و منتشر کردن موسیقی خود درآمد دارد که میزان بالا بودن یا پایین بودن درآمد آن به میزان منتشر کردن آهنگش بستگی دارد، در مورد خشایار اس آر ملقب به کچی بیتز نیز این مسئله صدق می کند که منبع درآمدی که دارد از طریق ظبط و نشر موسیقی و در مواردی برگزاری کنسرت ها می باشد. البته توجه کنید وضع مالی و شرایط زندگی کچی بیتز بسیار مناسب می باشد، شما می توانید با دیدن عکس های منتشر شده توسط او به درآمد بالایی که دارد مطلع شوید.

درآمد کچی بیتز زمانی که در ایران بود نیز از این راه به دست می آمد، او تمامی درآمد خود را صرف پیوستن آرزو خوانندگی خود کرد و اکنون نیز توانست با بهترین شرایط موجود برای یک خواننده رپ در کانادا زندگی می کند. او اکنون تمامی فعالیت های خود در زمینه موسیقی در کانادا انجام می دهد و حتی خبری با عنوان مهاجرت او همراه با همسرش به کشوری دیگر منتشر شده که در انتظار هستیم این خبر توسط خود خواننده و یا همسرش به طرفداران آن ها اطلاع رسانی شود.

کچی بیتز کنون آلبومی هم منتشر کرده است؟

کچی بیتز از ابتدای آغار خوانندگی تا کنون آلبوم های زیادی منتشرش کرده که تمامی نقد مثبت از سمت منتقدین دریافت کردند و به سرعت در بین طرفداران و افراد دیگر محبوبیت بالایی پیدا کردند. از معروف ترین آلبوم های کچی بیتز آلبومی با نام اتصالی است که دارای چهارده آهنگ رپ و محبوب می باشد.

برای دانلود آلبوم های کچی پیتز می توانید به سایت های دانلود وارد شده و پس از انتخاب آلبوم مد نظر آن را دانلود کنید، تمامی آهنگ موجود در آلبوم دارای کیفیت عالی و می باشد و می تواند شما را به خوبی جذب رپ فارسی و همچنین جذب خواننده ای با استعداد کچی بیتز شوید.

سوالات متداول

  1. کچی بیتز به چه دلیلی مهاجرت کرد؟

    با توجه به ممنوع بودن فعالیت رپ فارسی در زمینه های مختلف کچی بیتز برای پیشرفت بیشتر موسیقی خود به خارج از ایران کانادا مهاجرت کرد.

  2. این خواننده از چه زمانی وارد عرصه موسیقی شد؟

    این خواننده از زمان کودکی با موسیقی آشنا شد و به طور جدی سازهای زیادی را در همان کودکی به طور حرفه ای یاد گرفت.

  3. کچی بیتز اکنون در چه گروه موسیقی می باشد؟

    کجی بیتز اکنون در گروهی نمی باشد ولی در گذشته از اعضا گروه تیک تاک یکی از برترین گروه های رپ فارسی خوانندگی داشته است.

About Gamberon

شرط بندی حرفه ای را از سال 1396 شروع کرده ام. حالا در جایگاه یک راهنما در تلاشم تا با به اشتراک گذاشتن تجربیات خودم، قدم بزرگی در پیشرفت علاقه مندان به شرط بندی آنلاین بردارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *