بهمن دیو

بیوگرافی بهمن دیو و لیست بهترین دیس ترک های او

بهتر است بدانید که یکی از قدیمی ترین رپر های ایرانی شخصی به نام بهمن دیو می باشد. او کسی است که به خاطر سابقه اش بسیاری از افراد او را شایسته پدر رپ فارسی می دانند. در حالی که این عنوان را به سروش لشکری ملقب به هیچکس داده اند. بهمن دیو سال های زیادی است که به عنوان خواننده رپ فعالیت دارد. با این حال در مقایسه با دیگر رپر های قدیمی به نوعی در حق اجحاف شده و کمتر نام او بر سر زبان ها افتاده است. در این مقاله ما قصد داریم شما را بیشتر با این خواننده رپر و فعالیت‌ های هنری او آشنا کنیم.

بیوگرافی بهمن دیو

بیوگرافی بهمن دیو

بهتر است بدانید که بهمن دیو یکی از رپرهای نسل یک است، یعنی رپرهایی که از سال هزار و سیصد و هشتاد و پنج تاکنون در زمینه رپ فعالیت دارند. با وجود این که بسیاری از رپرهای آن دوره به شهرت زیادی دست یافتند و نام آن ها بر سر زبان ها افتاد اما بهمن دیو چندان با اقبال زیادی مواجه نبود. چرا که در مقایسه با دیگر خوانندگان هم دوره هاش به شهرت چندانی دست نیافته است.

به همین خاطر اطلاعات زیادی در رابطه با بهمن دیو بیوگرافی، زندگی شخصی و همچنین اطلاعات فردی او در سایت ها و منابع خبری مختلف وجود ندارد. فقط تنها اطلاعاتی که در رابطه با این شخص وجود دارد مربوط به فعالیت های کاری او می باشد. آن طور که خود او در برخی از لایو ها و مصاحبه ها عنوان کرده علاقه زیادی به موسیقی رپ و خوانندگی دارد. او با تمام عشق و علاقه این فعالیت را انجام می دهد و به دنبال کسب درآمد از این هنر نیست.

چرا که به گفته خودش اگر نان شب هم نداشته باشد اما باز هم حاضر است به عنوان یک رپر فعالیت داشته باشد. برخلاف بسیاری از رپر ها که پس از مدت کمی فعالیت ایران را ترک کردند و برای فعالیت راحت‌ تر به کشور دیگر اقامت یافتند، اما بهمن دیو هنوز هم ساکن ایران است و فعالیت‌ های هنری خود را از داخل ایران انجام می دهد.

معروف ترین آهنگ های بهمن دیو کدامند؟

همان طور که به آن اشاره کردیم بهمن دیو یک رپر قدیمی است که سال های زیادی در این زمینه فعالیت کرده است. اغلب ترانه های او در ژانر سیاسی و اجتماعی هستند و بیشتر موضوعات پیرامون و مشکلات رایج در بین مردم را بیان می کند. البته همان طور که می دانید موسیقی رپ نوعی سبک اعتراضی است که برای اعتراض به شرایط جوامع ابداع شده است.

بهمن دیو نیز به خوبی توانسته با استفاده از این سبک ترانه های مفهومی و اعتراضی اجرا کند. تاکنون ترانه های زیادی از بهمن دیو به صورت فردی و یا به صورت اشتراکی با دیگر رپر ها اجرا شده است که از جمله می توان به اهنگ بهمن دیو و علی اوج اشاره کرد که ترانه بسیار زیبا و گوش نواز می باشد. اما برخی از معروف ترین ترانه های این رپر به این شرح است که در ادامه معرفی خواهیم کرد:

کینه

یکی از همه معروف ترین ترانه های بهمن دیو ترانه کینه نام دارد. این آهنگ در ژانری احساسی اجرا شده که و موضوع آن خیانت می باشد. ترانه کینه را شخصی به نام سعید آهنگسازی کرده است. این ترانه بازخورد به خوبی از سوی طرفداران این خواننده داشت، طوری که او درآمد خوبی با فروش نسخه های آن به دست آورد. لازم به ذکر است که فایل دانلود این آهنگ هم اکنون در بسیاری از سایت‌های اینترنتی ارائه شده است و شما می توانید تکست آن را مطالعه کرده و در صورت تمایل آن را دانلود و ذخیره کنید.

برعکس

یکی دیگر آهنگ هایی از که توسط بهمن دیو رپر معروف ایرانی اجرا شده می توان به ترانه برعکس اشاره کرد. این ترانه را او با همکاری رپر دیگر به نام فریاد اجرا کرده است. ترانه ای که ریتمی تقریباً غمناک دارد و به خوبی توانسته نظر مخاطبان را به خود جلب کند.

هنوز

هنوز نام ترانه دیگری از بهمن دیو است که به تازگی توسط این خواننده اجرا و منتشر شده است. این ترانه نیز در سبک رپ اجرا شده و متاسفانه در آن از کلمات رکیک و نامناسب استفاده شده است بنابراین شنیدن این ترانه زیاد برای نوجوانان مناسب نیست.

بهمن دیو عضو کدام گروه رپ است؟

یکی از اقدامات جالبی که معمولاً در بین رپرهای رپ فارسی در ایران می شود این است که گاهی اوقات با همکاری یکدیگر تشکیل به گروه های رپ می دهند و ترانه هایی را به صورت مشترک اجرا و منتشر می کنند. به همین خاطر است که شاهد گروه های متشکل از خواننده های نسل اول و یا نسل دو و سه رپ در ایران هستیم. جادوگران یکی از همین گروه هایی است که با همکاری چهار رپر با نام های تیمور، چنگیز، بهمن دیو و فردا تشکیل شد.

هر کدام از اعضاء این گروه به صورت اتفاقی با یکدیگر آشنا شده و در نتیجه همکاری مشترک خود را آغاز کردند. اغلب ترانه هایی که توسط اعضای این گروه اجرا می شود با موضوعات سیاسی، اجتماعی و فلسفی هستند و از زمان تشکیل تا کنون ترانه های زیادی توسط آن ها اجرا و به بازار منتشر شده است. همانطور که گفتیم بهمن دیو یکی از اعضا همین گروه بوده است که البته این طور به نظر می رسد که دیگر با آن ها همکاری نمی کند و قطع ارتباط کرده است.

هرچند که خود بهمن دیو یک رپر کار بلد است و ترک هایی او تا کنون به تنهایی اجرا کرده نیز هر کدام بسیار خوب و حرفه ای اجرا شده است طوری که توانسته نظر مخاطب را به خود جلب کند. به طور دقیق علت جدایی و ترک بهمن دیو از گروه جادوگران مشخص نیست اما گفته شده که او با یکی از اعضای گروه اختلاف پیدا کرده و همین اختلاف منجر به جدایی او از گروه جادوگران شده است.

عکس های بهمن دیو را در کجا مشاهده کنیم؟

بیشتر افرادی که یک سبک از موسیقی را دوست دارند و طرفدار خواننده ای مشخص هستند علاقه دارند علاوه بر شنیدن صدای او در رابطه با زندگی شخصی و بیوگرافی آن خواننده نیز اطلاع داشته باشند و با چهره او نیز آشنا شوند. به همین جهت است که به دنبال مشاهده عکس ها و تصاویر مربوط به خواننده مورد علاقه خود و کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با بیوگرافی او هستند. در این میان افراد زیادی طرفدار بهمن دیو به عنوان یکی از قدیمی ترین رپر های فارسی هستند و هرگاه ترانه ای توسط او اجرا و منتشر شده با استقبال زیاد از سوی علاقه مندان به موسیقی رپ مواجه می شود.

افراد زیادی هستند که در رابطه با او کنجکاوند و به دنبال آشنایی بیشتر با او هستند. البته عکس ها و تصاویر زیادی از این خواننده در سایت های مختلف گوگل هم به عنوان یکی از اعضای اصلی گروه جادوگران و هم به عنوان یک رپر حرفه ای منتشر شده است. علاوه بر این پلتفرم های شبکه های اجتماعی به خصوص اینستاگرام نیز منبع خوبی برای مشاهده تصاویر مربوط به بهمن دیو می باشد. چرا که در این منابع علاوه بر انتشار عکس‌های او اطلاعاتی در رابطه با این شخص نیز ارائه شده است که شما می‌ توانید از آن مطلع شوید. ضمن اینکه تعدادی از معروف ترین تصاویر مربوط به بهمن دیو را ما در این مطلب برای شما گردآوری و ارائه کرده‌ ایم که امیدواریم موجب آشنایی شما با این خواننده باشد.

آدرس پیج اینستاگرام بهمن دیو چیست؟

آدرس پیج اینستاگرام بهمن دیو چیست؟

اینستاگرام به عنوان یکی از پرطرفدار ترین پلتفرم های شبکه های اجتماعی یکی از بهترین ابزار و روش های است که سلبریتی ها و چهره های معروف می توانند با استفاده از آن با طرفدارانشان به راحتی و بدون هیچ محدودیتی ارتباط برقرار کنند. متقابلا نیز افراد می توانند چهره های محبوب خود را از طریق این شبکه دنبال کرده و بیشتر با جزئیات مربوط به زندگی و فعالیت های کاری آن ها آشنا شوند. به همین خاطر بهمن دیو مدت زیادی است که فعالیت خود را در اینستاگرام و همچنین دیگر شبکه های اجتماعی مانند یوتیوب و فیسبوک آغاز کرده و با انتشار پست ها و مطالب مختلف با طرفدارانش ارتباط برقرار می کند.

البته او با استفاده از این فضا بیشتر اطلاعات مربوط به ترک ها و ترانه هایش را ارائه می دهد و هرگاه که بخواهد ترانه جدیدی به بازار منتشر کند ابتدا تیزر آن را در پیج اینستاگرام خود به نمایش می گذارد. افراد زیادی از بین کاربران اینستاگرام دنبال کننده آیدی پیج بهمن دیو هستند کا تعداد آن ها به حدود هفده هزار نفر می رسد. البته او هم تاکنون بیش از چهار صد پست برای طرفدارانش به اشتراک گذاشته و لازم به ذکر است که او با آیدی deevine در شبکه اینستاگرام فعالیت دارد. البته به این نکته توجه داشته باشید که فن پیج های متعددی با نام بهمن دیو در اینستاگرام ایجاد شده است بنابراین اگر می خواهید پیج اصلی او را دنبال کنید باید به نشان آبی اینستاگرام که در کنار نام پروفایل او قرار دارد توجه کنید.

بهمن دیو تا کنون چه حاشیه هایی داشته است؟

بهمن دیو تا کنون چه حاشیه هایی داشته است؟

همواره در رابطه با سلبریتی ها و شخصیت های معروف در هر جامعه ای شایعه ها و حاشیه های متعددی ایجاد می شود که گاهی اوقات آن ها را بسیار درگیر کرده و برای آن ها دردسرساز می ‌شود. البته اغلب این حاشیه ها دروغ و کذب می باشد که توسط بدخواهان آن ها شکل می گیرد. به هر حال اغلب مضامین منتشر شده در پلتفرم های شبکه های اجتماعی از حاشیه ها و شایعه های مربوط به این سلبریتی ها تشکیل شده است.

در رابطه با بهمن دیو نیز تاکنون شایعه های متعددی ایجاد شده که برای او دردسرهای زیادی به وجود آورده و همچنین موجب درگیری و خصومت دیگر رپر ها با او شده است. خبر هایی مثل مسخره کردن امیر تتلو در آهنگ حله توسط بهمن دیو و یا مسخره کردن اشکان فدایی توسط بهمن دیو و همچنین در برخی شبکه ها گفته شده که بهمن دیو هیچکس و مسخره میکنه و او را پدر رپ فارسی نمی داند. اما این که آیا این حاشیه ها واقعیت داشته باشند یا خیر نمی توان با قطعیت در رابطه با آن اظهار نظر کرد. هر چند که خود بهمن دیو در برخی از لایو ها چنین حاشیه‌ هایی را انکار کرده است.

به هر حال دیس و دیس بک یک امر رایج در بین رپر های ایرانی است به این صورت که گاهی اوقات در ترانه هایشان رپر دیگری را نقد می کنند یا آن ها را به تمسخر می گیرند و آن خواننده نیز در پاسخ به او دیس بک ارائه می دهد. به خاطر همین خاطر است که معمولاً در بین خوانندگانی که در سبک رپ فعالیت دارند معمولاً حواشی و شایعه های بیشتری در مقایسه با خوانندگان دیگر سبک ها به وجود می آید.

آهنگ های بهمن دیو را چگونه دانلود کنیم؟

آهنگ های بهمن دیو را چگونه دانلود کنیم؟

اگر در زمره کسانی هستید که به موسیقی رپ علاقه دارد پیشنهاد می کنیم برای یکبار هم که شده به ترانه های این خواننده گوش کنید. با توجه به سابقه ای که بهمن دیو در زمینه خوانندگی رپ دارد می‌توان او را یک خواننده حرفه ای و کاربلد دانست که به خوبی توانسته این سبک را اجرا کند. او تاکنون ترانه های زیادی را اجرا کرده است که هر کدام از آنها در میان طرفداران و مخاطبانش به خوبی توانسته رضایت آنها را جلب کند. چرا که با وجود تعداد زیاد خواننده رپ ایرانی کسی که بتواند همچنان طرفدارانش را حفظ کند کار بسیار سختی است و نیاز به کیفیت و ارتقاء بالای ترانه‌ هایش دارد.

در واقع به همین خاطر است که در میان تعداد زیادی رپرها فقط نام برخی از آنها بر سر زبان ها افتاده و به شهرت بیشتری دست یافته اند. لازم به ذکر است که ترانه های بهمن دیو همگی در سایت های مختلف گوگل منتشر شده و در اختیار مخاطبان قرار گرفته است. شما کافیست نام ترانه مورد نظر خود را جستجو کرده تا نسخه های آن را با کیفیت های مختلف پیدا کنید و ضمن آن که می توانید به صورت آنلاین ترانه مورد نظر را گوش کنید در صورت تمایل فایل آن را دانلود و ذخیره کنید.

لازم به ذکر است که برخی از ترانه های این خواننده به صورت مشترک با دیگر رپر ها ها اجرا شده است که آنها نیز زیبا و گوش نواز هستند مانند جدیدترین ترانه ای که او با همکاری علی اوج اجرا کرده است. برای دانلود این آهنگ و همچنین دانلود آهنگ مارس از بهمن دیو و دیگر ترانه های او بهترین منبع سایت های گوگل هستند با این حال در پلتفرم‌های اجتماعی نیز می توانید به این ترانه ها دسترسی یابید.

موزیک ویدیو های این رپر را در کجا مشاهده کنیم؟

شنیدن ترانه های بهمن دیو همراه با تماشای موزیک ویدیوی آن می تواند جالب و سرگرم کننده باشد. به همین خاطر است که او گاهی اوقات در کنار ترانه هایی که به صورت صوتی اجرا و منتشر می کند موزیک ویدیو هایی را اجرا و ضبط می کند. تمامی فایل های موزیک ویدیو های بهمن دیو در کانال یوتیوب و همچنین پیج اینستاگرامش بارگذاری شده است و شما اگر در یوتیوب این خواننده را دنبال کنید می توانید تمامی این موزیک ویدیو ها را تماشا و در صورت تمایل دانلود کنید.

لازم به ذکر است که این خواننده در یوتیوب نیز دارای پیج شخصی می باشد چرا که طرفداران او بسیار زیاد هستند و درخواست ها برای تماشای موزیک ویدیو های خواننده بسیار زیاد می باشد. علاوه بر این یوتیوب می تواند یک منبع درآمد خوب برای بهمن دیو که تنها منبع درآمد از طریق خوانندگی است، باشد. چرا که هرچقدر آمار بازدیدها از پیج و کلیپ های او بیشتر باشد یوتیوب بخشی از درآمدش را به او اختصاص می دهد. لازم به ذکر است که علاوه بر موزیک ویدیوهای بهمن دیو شما می توانید لایو هایی را که او با برخی از افراد در پیج اینستاگرامش اجرا کرده است را مشاهده کنید.

آیا بهمن دیو تا کنون کنسرتی برگزار کرده است؟

همانطور که می ‌دانید موسیقی رپ در ایران هنوز به صورت کامل به رسمیت نیافته است. هر چند که خوانندگان زیادی در این زمینه فعالیت دارند و به عنوان رپر ترانه اجرا می کنند. اما فقط تعداد انگشت شماری از آنها مانند یاسر بختیاری که بیشتر به عنوان یاس شهرت دارد موفق به کسب مجوز شده اند. بنابراین برگزاری کنسرت برای خوانندگان رپ در ایران امکان پذیر نیست. هر چند که بسیاری از آنها رویای چنین اجرایی را دارند و دوست دارند که برای طرفداران شان در داخل ایران کنسرت برگزار کنند. بهمن دیو با وجود طرفداران زیادی که در داخل و خارج از ایران دارد اما هنوز نه تنها در ایران بلکه در خارج از کشور نیز موفق به برگزاری کنسرت نشده است.

ضمن اینکه او در حال حاضر در داخل ایران زندگی می کند. البته اینطور گفته شده که یک بار به صورت مخفیانه و بدون کسب مجوز در یک سالن بزرگ با حضور طرفدارانش کنسرت برگزار کرده است که متاسفانه به دلیل عدم اخذ مجوز های لازم با آن برخورد قانونی شد و ضمن آن که این برنامه را کنسل کردن تمامی ادوات موسیقی او نیز ضبط شد. با این حال با توجه به اینکه روز به روز به طرفداران این سبک موسیقی در ایران افزوده می ‌شود این امید وجود دارد که در آینده با اقبال بیشتری مواجه باشد و خوانندگان مانند بهمن دیو بتواند برای کسانی که در داخل ایران از صمیم قلب موسیقی رپ را دوست دارند کنسرت برگزار کرده و ترانه اجرا کند.

همسر بهمن دیو کیست؟

همان طور که در ابتدای مطلب به آن اشاره شد اطلاعات زیاد و دقیقی در رابطه با زندگی شخصی و بیوگرافی این خواننده وجود ندارد. همچنین تاکنون تصویری از شخصی به عنوان دوست دختر یا همسر بهمن دیو منتشر نشده است و به همین دلیل می توان با قطعیت گفت که او در حال حاضر در تجرد به سر می ‌برد و با شخصی ازدواج نکرده است. هرچند که کسانی مانند این خواننده معمولاً وارد رابطه های متعددی می شود و به صورت گذرا و موقت با یک نفر دوست شده و بعد از مدت کوتاهی این رابطه را قطع می کنند.

بنابراین نمی‌ توان به چنین رابطه هایی یک رابطه عاشقانه واقعی که در نهایت منجر به ازدواج شود گفت. هرچند که خود بهمن دیو در یکی از لایو هایش در رابطه با ازدواج اعلام کرد که حال حاضر به هیچ عنوان به چنین مسئله ‌ای فکر نمی ‌کند و تمام تمرکز و حواسش را بر روی کار و خوانندگی گذاشته است. او ازدواج را مانع پیشرفت می داند و به همین خاطر در حال حاضر قصد ازدواج ندارد.

سوالات متداول

  1. در حال حاضر بهمن دیو در کجا زندگی می کند؟

    در حال حاضر بهمن دیو در داخل ایران سکونت دارد و در حال حاضر نیز قصد مهاجرت از کشورش را ندارد.

  2. بهمن دیو عضو کدام گروه بوده و دیگر اعضای آن چه کسانی هستند؟

    بهمن دیو عضو گروه جادوگران بوده است که از اشخاصی مانند چنگیز، تیمور و فریاد تشکیل شده است.

  3. بهمن دیو را در دسته کدام نسل از خوانندگان رپ ایرانی قرار داده‌اند؟

    بهمن دیو یکی از قدیمی ترین خوانندگان رپ است که از سال ۸۵ تا به کنون به عنوان رپ فعالیت داشته و جز خوانندگان نسل یک می باشد.

About black

حاصل بیش از 15 سال فعالیت خودم در بازی های کازینویی و پیش بینی ورزشی را در این سایت با شما به اشتراک می گذارم. بدون شک، ترفندها و استراتژی هایی که شخصا از آن ها نتیجه گرفته ام می توانند کمک بزرگی به شما بکنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *