کیارپ

بیوگرافی کیارپ و حواشی اخیر او در رپ فارسی

رپر هایی که در چند سال اخیر وارد دنیای موسیقی هیپ هاپ و رپ می شوند را با نام رپر های نسل چهارم می شناسیم. نسلی که اعتقاد دارد رپ فارسی پوست انداخته است و دیگر کسی به موزیک های رپرهای نسل های قبلی و به خصوص نسل و یک و دو گوش نمی کند. در سال های اخیر افراد زیادی که همگی جزو نسل جوان ایرانی هستند، وارد عرصه موزیک رپ و هیپ هاپ شده اند و نوعی متفاوت از این موزیک را منتشر کرده اند. یکی از این رپر ها که از حدود ده سال پیش فعالیتش را آغاز کرد و در سه چهار سال اخیر به عنوان خواننده رپ فارسی شناخته شد، کیارپ نام دارد. بیشتر علاقه مندان به موزیک رپ، او را با آهنگ خاکستر روشن و یا آهنگ قدم کیارپ شناختند، او همچنین با جمله کیارپو دوست دارن در فضای مجازی شناخته شده است.

اگر چه قبلا و در سال های ابتدایی پیدایش رپ، موسیقی رپ در ایران غیر قانونی و زیر زمینی بود و هر کس در این زمینه فعال بود ممکن است به زندان بیفتد، اما گویا به تازگی کمی فضا برای فعالیت رپر ها در داخل ایران باز تر شده است. رپر های زیادی در شهر های مختلف ایران از مازندران و شمال ایران گرفته تا بندر عباس و جنوب ایران وارد دنیای موسیقی هیپ هاپ شده اند. اگر می خواهید با این رپر جوان و اصلیت او بیشتر آشنا شوید با این مقاله همراه ما باشید. 

زندگینامه کیارپ

زندگینامه کیارپ

کیارپ یکی از رپر های ایرانی است که به تازگی نامش زیاد شنیده می شود. او و برخی از دیگر رپرهای این نسل به این دلیل که هنوز شهرت و محبوبیت آن چنانی پیدا نکرده اند، در سایت های مختلف و یا در یوتیوب کمتر راجع به آن ها صحبت می شود. به همین دلیل اطلاعات زیادی از بیوگرافی کیارپ و رپر های هم نسلش موجود نمی باشد.

اما ما اطلاعاتی در مورد این خواننده جوان با شما در میان می گذاریم که شاید برایتان جالب باشد. نام اصلی او کیارش و فامیلی اش عطایی است، این خواننده با نام هنری کیارپ در دنیای موسیقی رپ و فضای مجازی فعالیت می کند. او کیا را از ابتدای نامش گرفته است و با اضافه کردن واژه رپ به آن یک نام هنری متناسب با فعالیتش را برای خودش درست کرده است. او متولد سال 1372 در تهران و در محله ای به نام خاوران است. کیارش عطایی ملقب به کیارپ تحصیلات خود را در رشته آی تی و تا مقطع کاردانی دنبال کرده است.

از نظر برخی از علاقه مندان به موزیک رپ و هیپ هاپ، او یکی از بهترین خوانندگان نسل چهار رپ است که کارهایی بسیار با کیفیت را روانه بازار موسیقی رپ و هیپ هاپ فارسی می کند. او فعالیت خود را در سال 1390 با نام هنری کیا در موسیقی هیپ هاپ شروع کرد، برای اولین بار صدای این رپر جوان در آلبومی با نام شهر آدم خورها شنیده شد. این خواننده با استعداد تا سال 1397 در دو گروه موسیقی رپ فارسی فعالیت می کرد و تا آن زمان 10 تک آهنگ و یک موزیک ویدئو با نام 1970 با نام خودش منتشر کرد.

اما کیارپ به طور رسمی فعالیت خود را از سال 1398 با انتشار یک آهنگ با نام دیس نیست انتقاده آغاز کرد و وارد عرصه رقابت موسیقی رپ فارسی شد. اهنگ کیارپ دیس نیست انتقاده را می توانید در سایت های دانلود موزیک بیابید و پس از گوش کردن آهنگ در صورت تمایل آن را دانلود کنید.این آهنگ یکی از جنجالی ترین آهنگ های این خواننده جوان بوده است.

بهترین و جذاب ترین آهنگ های کیارپ کدامند؟

او چند سال است که به عنوان یک خواننده رپ و هیپ هاپ فعالیت می کند اما در یکی دو سال اخیر با انتشار آهنگ هایش توانسته به شهرت بیشتری برسد و خودش را به عنوان یک رپر نسل چهارم معرفی کند. او تا به امروز نزدیک به 50 تک آهنگ و بیشتر از 10 موزیک ویدئو از خودش منتشر کرده است. آهنگ های این خواننده جوان طرفداران زیادی هم دارد که در این بخش برخی از معروف ترین و بهترین آن ها را با هم بررسی می کنیم.

آهنگ زیبا بی رحم

یکی از جدیدترین آهنگ های این خواننده فیت با آلروز Alerzo دیگر رپر جوان ایرانی، آهنگی به نام ” زیبا بی رحم ” است. او این آهنگ را در بهار 1402منتشر کرده است و در آن از عشق به دختری می گوید که دیگر با او نیست. این آهنگ یک دیس لاو است که او با این سبک آهنگ های زیادی دارد. اگر از علاقه مندان به این سبک از موسیقی هستید و کیارپ و دوست دارید، پیشنهاد می کنیم حتما این آهنگ را گوش کنید. موزیک ویدئو زیبا بی رحم در یوتیوب این خواننده جوان موجود است که در صورت تمایل می توانید آن را مشاهده کنید.

آهنگ آزمایشگاه

یکی از فیت های این خواننده آهنگی به نام آزمایشگاه با رپر محبوب و پر طرفدار یعنی علی مجهول است. این دو نفر، همکاری های زیادی در زمینه انتشار آهنگ و همچنین انتشار ویدئو در یوتیوب دارند. در یکی از ویدئوهای موجود در یوتیوب کیارپ، او یک مصاحبه موزیکال با مجهول دارد که در صورت تمایل می توانید آن را در یوتیوب این فرد مشاهده کنید، او یکی از این مصاحبه های موزیکال با خودش هم اجرا کرده است.

یکی از دیگر فیت های شنیدنی این خواننده آهنگی با نام مسکو است که آن را با خواننده و رپر جوانی به نام رسام اجرا کرده است. برای شنیدن فیت های کیارپ و دیدن موزیک ویدئوی آن ها می توانید به یوتیوب یا سایت های معتبر دانلود مراجعه کنید.

آهنگ برادر

آهنگ برادر یکی از آهنگ های این خواننده جوان است که حدود 6 ماه پیش آن را در صفحه اینستاگرام و یوتیوب خود منتشر کرد. این آهنگ یک فری استایل از کیارپ است به این معنی که شعر آن را به صورت زنده و فی‌ البداهه خوانده است. او در صفحه اینستاگرام خود او این آهنگ را با هشتگ مهسا امینی منتشر کرد و این کارش مورد استقبال بسیاری از کاربران فضای مجازی قرار گرفت.

آهنگ پیاز جعفری

این آهنگ یک دیس از این خواننده جوان به همراه علی مجهول است. او در حدود 50 آهنگ دیگر هم دارد که می توانید آن ها را در سایت های معتبر دانلود موزیک بیابید.

آهنگ ظهور

آهنگ ظهور کیارپ سال گذشته و در آلبومی با همین نام منتشر شد. در این آهنگ کیارپ از این صحبت می کند که تمرکز خود را روی کارش گذاشته است و سرش به کار خودش است. او در بخشی از آهنگ از آرزوهای خود می گوید که در حال ساخته شدن است. او با انتشار این آلبوم خودش را به بسیاری از علاقه مندان به این سبک موسیقی شناساند. کار آهنگسازی این آلبوم بسیار عالی است و به جز یک آهنگ به نام رو بیلیت، بقیه آن ها را به تنهایی اجرا کرده است.

عکس های کیارپ

عکس های کیارپ را در کجا مشاهده کنیم؟

اگر در مرورگر خود کیارپ را جستجو کنید و سربرگ جستجوی مرورگر خود را از All به Images تغییر دهید، می توانید عکس هایی که از این خواننده جوان موجود است را ببینید. مانند بیشتر افراد مشهور و خوانندگان جوان، کیارپ هم اینستاگرام فعالی دارد و ویدئوها و عکس هایی با دنبال کنندگان خود به اشتراک می گذارد، برای دیدن عکس های این خواننده جوان می توانید به پیج اینستاگرام او که آدرس آن را در بخش بعدی به شما خواهیم گفت، مراجعه کنید.

او در یوتیوب هم فعالیت زیادی دارد و به جز خوانندگی یک یوتیوبر است که با انتشار ویدئوهایی با موضوعات مرتبط با رپ و هیپ هاپ در این شبکه اجتماعی، دنبال کنندگان زیادی دارد. ایده ویدئو های این خواننده جوان از نظر کاربرانی که او را در یوتیوب دنبال می کنند بسیار خاص و سرگرم کننده است.  

آدرس صفحه رسمی کیارپ در اینستاگرام چیست؟

آدرس اینستاگرام کیارپ kiarvp است که این پیج بیشتر از 40 هزار دنبال کننده دارد. البته پیج های زیادی با آیدی Kiarap در اینستاگرام موجود است که بیشتر آن ها پیج هایی است که فن ها یا طرفداران این خواننده جوان برای حمایت از او باز کرده اند. این خواننده جوان علاوه بر اینستاگرام و یوتیوب، در اسپاتیفای و ساندکلاود هم فعالیت دارد و آهنگ های خود را منتشر می کند.

او در یوتیوب یک کانال با آیدی Kiarap313 با حدود 8.5 هزار سابسکرایب دارد. او تا به امروز در این کانال در حدود 62 ویدئو منتشر کرده است. کیارپ از حدود سه سال پیش وارد این شبکه اجتماعی پرطرفدار در کل دنیا و همینطور در ایران شده است و کمی بیشتر از یک میلیون بازدید، مجموع بازدید ویدئو های این رپر جوان است.

کیارپ چند برنامه در یوتیوب دارد که بتل کینگ رینگ یکی از آن ها است. این برنامه مسابقه ای بین رپرهای جوان تازه کار داخل ایران است که با استقبال زیادی از سوی کاربران یوتیوب و علاقه مندان به موسیقی هیپ هاپ و رپ مواجه شده است.

برنامه دیگر او برنامه جدی طنز با کیارپ است که شامل مصاحبه هایی است که به صورت موزیکال در مورد موضوعات مختلفی که در موسیقی رپ در ایران موجود است، با رپرهای جوان صحبت می کند. در این برنامه مهمان های مختلفی که همگی خوانندگان رپ هستند، توسط کیارپ دعوت می شوند و این مصاحبه به صورت موزیکال و آن هم رپ اجرا می شود. این برنامه ایده جالبی است که توسط کیارپ در یوتیوب اجرا می شود و تعداد طرفداران و مخاطبان او را بالا برده است. او یک بخش از این برنامه را به مصاحبه با خودش اختصاص داده است که در صورت تمایل می توانید آن را در یوتیوب او مشاهده کنید.

این رپر کنسرتی هم برگزار کرده است؟

این خواننده و رپر جوان هنوز کنسرتی برگزار نکرده است. او در حال حاضر در داخل ایران فعالیت می کند و در این کشور هم اجازه برگزاری کنسرت ندارد. همانطور که می دانید مدتی پیش اولین کنسرت رپ فارسی با حضور چرسی و یانگ صادن برگزار شد که مدت کوتاهی پس از شروع شدن کنسرت همه چیز به هم ریخت و این دو خواننده هم محل را ترک کردند و به بیان بهتر فرار کردند.

کیارپ با کدام رپر ها همکاری کرده است؟

ترکیب کیارپ مجهول، دو خواننده رپر ایرانی، از نظر کاربران فضای مجازی و علاقه مندان به کیارپ بهترین و دوست داشتنی ترین زوج نسل رپ چهار است. این دو نفر همکاری های زیادی با هم دارند که یکی از آن ها در آهنگی با نام آزمایشگاه است که یکی از آهنگ های جدیدی است که توسط آن ها منتشر شده است. علاوه بر آهنگ آزمایشگاه، آن ها آهنگ و موزیک ویدئویی با نام Alcohol با هم منتشر کرده اند که با استقبال خوبی از سوی طرفداران آن ها و علاقه مندان به رپ فارسی مواجه شده است. فیت دیگر کیارپ و مجهول آهنگ میزنی نام دارد که بسیار هم پرطرفدار است.

همکاری دیگر کیارپ با شرمین تاگ در آهنگی به نام بین آسمون و زمین است که یک دیس لاو از این رپر جوان است. خواننده دیگری که کیارپ با او همکاری می کند، رسام نام دارد که این همکاری در یک آهنگ با نام مسکو Moscow دیده می شود. این آهنگ هم یکی از بهترین و با کیفیت ترین آهنگ های این خواننده است که یک موزیک ویدئوی خفن و با حال هم دارد.

او یک آهنگ با نام OCD با خواننده ای به نام ناجی دارد که یکی از همکاری های موفق این دو خواننده جوان و رپر ایرانی است. برای دانلود تمامی این آهنگ ها و همچنین دانلود آهنگ کیارپ اریگاتو می توانید به سایت های فارسی دانلود موزیک مراجعه کنید. در این سایت ها می توانید به صورت رایگان آن ها را گوش کنید و در صورت تمایل دانلود کنید.

این رپر کجا زندگی می کند؟

کیارپ، یوتیوبر و رپر موفق و جوان که در حال حاضر 30 سال سن دارد، در تهران متولد شده است. او هم اکنون ساکن تهران است و در همین شهر فعالیت های خود را در زمینه موسیقی رپ انجام می دهد. این خواننده جوان در محله خاوران تهران متولد شده است و در همین محله هم ساکن است. او از جمله رپرهایی است که هنوز ایران را ترک نکرده است، اما به نظر می رسد او هم برای اینکه بتواند در این زمینه بیشتر پیشرفت کند، در آینده ای نه چندان دور ایران را ترک کند.

همسر کیارپ کیست؟

کیارپ مجرد است و تا به حال ازدواج نکرده است. البته این خواننده جوان اطلاعات زیادی در مورد زندگی شخصی و دوست دخترهایش منتشر نکرده است. او فعلا تمام انرژی و وقت خود را بر روی کارش گذاشته است و پیشرفتی که تا به امروز در موسیقی رپ داشته است را مدیون همین توجه و تمرکز است. او در حال حاضر 30 سال سن دارد و هنوز به جایگاهی که در موسیقی رپ به دنبال آن است، نرسیده است، به همین دلیل به نظر نمی رسد فعلا تصمیمی برای ازدواج داشته باشد.

آهنگ های کیارپ را چگونه دانلود کنیم؟

این خواننده جوان و پرکار در برنامه هایی مانند اسپاتیفای و ساندکلاود موزیک های خود را منتشر می کند. علاوه بر این آهنگ های او را به صورت رایگان می توانید در سایت های ایرانی هم پیدا کنید. برای دانلود این آهنگ ها کافی است نام آهنگ یا نام کیارپ را در مرورگر خود وارد کنید و آهنگ هایی که برایتان به نمایش در می آید را دانلود کنید. به این ترتیب می توانید اهنگ های کیارپ را به صورت رایگان دانلود کنید.

چگونه می توان به موزیک ویدیو های این رپر دسترسی داشت؟

برای دسترسی به موزیک ویدئوهای این خواننده جوان می توانید به یوتیوب او مراجعه کنید. اگر نام آهنگ های او را در مرورگر خود وارد کنید، در صورتی که آهنگ مورد نظر شما موزیک ویدئویی داشته باشد حتما برایتان به نمایش در می آید و می توانید آن ها را تماشا کنید.

کیارپ چه حاشیه هایی داشته است؟

از حاشیه های کیارپ خواننده جوان و با استعداد موسیقی رپ می توان به درگیری های او با شایع و مدیر برنامه هایش اشاره کرد. در این درگیری ها رپر جوان دیگری که همکاری های زیادی با او داشت و دارد، یعنی مجهول هم او را همراهی می کرد. این دو یک دیس ترک با نام پیاز جعفری را در همان زمان منتشر کردند. این دیس ترک بازخورد زیادی در فضای مجازی داشت تا جایی که صفحه اینستاگرام این خواننده ریپورت و بسته شد. این دو خواننده بعد از این ماجرا باز هم یک دیس ترک منتشر کردند که نام آن سونامی دو بود. آهنگ سونامی بیش از 100 هزار استریم در پلتفرم ساندکلاد گرفت.

از حاشیه های دیگر او یا دیس های دیگر او می توان به اجرای مشترک علی مجهول و کیارپ که یک دیس بک به ۰۲۱ کید بود، اشاره کرد. دیس و دیس بک هایی از طرف کیارپ و مجهول با خواننده ای دیگر به نام معراج هم موجود است که در صورت تمایل می توانید آن ها را در یوتیوب مشاهده کنید. او یک آهنگ هم دارد که از این صحبت می کند که هیچی برایش مهم نیست، برای دانلود آهنگ kirame از کیارپ می توانید به کانال یوتیوب او مراجعه کنید.

منابع درآمد کیارپ

منابع درآمد کیارپ کدامند؟

درآمد این خواننده جوان در زمینه موسیقی رپ و هیپ هاپ از انتشار آهنگ هایش در برنامه هایی مثل اسپاتیفای و همچنین موزیک ویدئوهایش در یوتیوب به دست می آید. در یوتیوب این خواننده جوان علاوه بر موزیک ویدئوهایش، ویدئوهای دیگری هم مشاهده می کنید که البته موضوع آن ها همگی رپ و هیپ هاپ است. او با انتشار این ویدئوها و گرفتن بازدید از آن ها می تواند از یوتیوب هم درآمد خوبی کسب کند. او در یکی از آهنگ هایش می گوید که ریالی در می آورد و دلاری خرج می کند، پس حتما درآمد خوبی از فعالیت هایش به دست می آورد. در مورد سایر کارهایی که کیارپ برای کسب درآمد انجام می دهد، اطلاعاتی موجود نیست.

کیارپ تا کنون آلبومی هم منتشر کرده است؟

آلبوم ظهور کیارپ، یکی از آلبوم های موفق و پر طرفدار این خواننده جوان ایرانی است. او این آلبوم را سال گذشته منتشر کرد که اولین مجموعه کامل با صدای این خواننده است. این آلبوم حتی برای کسانی که از طرفداران او نبودند هم قابل قبول بود و آن را یک معرفی نامه برای این خواننده جوان در موسیقی هیپ هاپ و رپ می دانستند. این آلبوم 5 ترک دارد و آهنگساز تمام آهنگ هایش با مستر ام پی است. آهنگسازی این آلبوم بسیار با کیفیت است و حتی برای کسانی که زبانشان فارسی نیست هم می تواند گوش کردن به آهنگ های این آلبوم لذت بخش باشد.

آهنگ های این آلبوم ظهور، عمق، عذر، عفونت و رو بیلیت است که آخری را به صورت اجرای مشترک یا فیت با چرسی Chvrsi منتشر کرده است.

سوالات متداول

 1. کیارپ رپر جوان ایرانی چند سال دارد؟

  کیارپ خواننده جوان سبک رپ و یوتیوبر ایرانی متولد سال 1372 است و در حال حاضر سی سال سن دارد.

 2. آیا کیارپ ساکن ایران است؟

  بله، او در شهر تهران و در محله خاوران متولد و بزرگ شده است و در حال حاضر هم ساکن تهران است.

 3. آدرس پیج اینستاگرام کیارپ چیست؟

  او در اینستاگرام با آدرس kiarvp و در یوتیوب با آدرس Kiarap313 فعالیت می کند و دنبال کنندگان زیادی دارد.

 4. نام اصلی کیارپ رپر جوان ایرانی چیست؟

  نام اصلی او کیارش و فامیلی اش عطایی است و با نام هنری کیارپ در موسیقی و فضای مجازی فعالیت می کند.

About black

حاصل بیش از 15 سال فعالیت خودم در بازی های کازینویی و پیش بینی ورزشی را در این سایت با شما به اشتراک می گذارم. بدون شک، ترفندها و استراتژی هایی که شخصا از آن ها نتیجه گرفته ام می توانند کمک بزرگی به شما بکنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *