حسین تهی

بیوگرافی حسین تهی (حسین موسوی) عکس او کنار دوست دختر جدیدش

حسین تهی یکی از رپرهای ایرانی است که هم اکنون در کشور آمریکا زندگی می‌ کند و با وجود فعالیت‌ های خود هم طرفداران ایرانی و هم طرفداران خارجی را دارد. در ابتدا فعالیت های این فرد در سبک موسیقی رپ فعالیت داشت اما بعد از مدتی فعالیت هایش را در سبک موسیقی پاپ ادامه داد و هم اکنون در این سبک از موسیقی به عنوان یکی از خوانندگان حرفه ای شناخته می شود.

تهی در ابتدا امیر تتلو و رضا پیشرو در سبک موسیقی رپ فعالیت‌ های گسترده‌ ای را داشت اما بعد از مدتی که او به خارج از کشور مهاجرت کرد، فعالیت‌ هایش در این سبک از موسیقی کاهش پیدا کرد. در ادامه این مقاله اطلاعاتی از همسر حسین تهی و فعالیت های او در حوزه موسیقی و… بررسی می شود.

فهرست مقاله مخفی کردن فهرست
زندگینامه حسین تهی

زندگینامه حسین تهی

حسین تهی با نام سید حسین موسوی در سال ۱۳۶۷ و در بهمن ماه متولد شده است. بررسی هایی که در ارتباط با زندگی این شخص هنرمند انجام شده نشان می‌ دهد که او در ابتدا در سبک موسیقی رپ فعالیت گسترده ای را به همراه دیگر خوانندگان محبوب داشته و به عنوان یکی از رپر های نسل یک شناخته می شد. بعد از مدتی این خواننده فعالیت هایش را در سبک موسیقی رپ کاهش داد و فعالیت‌ های خود را در سبک موسیقی پاپ آغاز کرد.

تهی علاوه بر اینکه در حوزه خوانندگی فعالیت های گسترده را دارد سازهای مختلفی را هم می نوازد و در نواختن این ساز ها استعداد خاصی را دارد. سوالات مختلفی در ارتباط با این خواننده جوان پرسیده می شود که برخی از آن ها عبارتند از اینکه پدر حسین تهی اهل کجاست و مادر حسین تهی کیست، که می توانیم پاسخ این سوالات را با استفاده از سایت ویکی پدیا مشاهده کنیم. تهی هم اکنون در شهر لس آنجلس که در آمریکا قرار دارد زندگی می کند و در این کشور و دیگر کشور ها کنسرت های بیشماری را هم برگزار کرده است.

بهترین و جذاب ترین آهنگ های حسین تهی کدامند؟

همان طور که گفته شد این شخص هنرمند در ابتدا در سبک موسیقی رپ و بعد از آن فعالیت های خود را در سبک موسیقی پاپ ادامه داده است. او هم اکنون به عنوان خواننده پاپ شهرت بسیار خوبی را برای خود دارد به گونه ای که برخی از طرفداران او افراد خارجی هستند. با جستجو کردن عبارت های مختلفی مانند ریمیکس حسین تهی رادیو جوان، می‌ توانیم به بسیاری از ریمیکس های این خواننده که در سایت رادیو جوان وجود دارد دسترسی پیدا کنیم.

از بهترین و جذاب ترین آهنگ های حسین تهی که از گذشته تا کنون دارای محبوبیت بسیاری هستند می توانیم ای ایران، چطوری گل، با من میرقصی، مجلسی، تمومش کن، حله، پشت ابر، بامرام و… اشاره کنیم. حسین تهی اینستا را از سال های گذشته برای خود فعال کرده بود و برخی از موزیک ویدیو های خود را هم در پیج شخصی اش به اشتراک گذاشته است. در کنار این که این فرد توانسته آهنگ های بسیاری را به صورت تکی منتشر کند برخی از آهنگ های خود را هم در قالب آلبوم منتشر کرده که هر کدام از آن ها میزان دانلود بسیاری را هم داشته اند.

ای ایران

حسین تهی ای ایران را در سال ۲۰۲۲ و با همکاری 021kid منتشر کرد که از همان ابتدا هم این آهنگ به شهرت و محبوبیت او افزود. تهی که در کشور ایران متولد شده این آهنگ را در ارتباط با کشور خود خوانده و بازخورد خوبی را هم دریافت کرده است.

با من میرقصی

آهنگ با من میرقصی با همکاری این خواننده و سامی بیگی خوانده شده که در سال ۲۰۱۵ منتشر شد و هم از همان ابتدا هم میزان دانلود بالایی را داشت و در سایت های اینترنتی به عنوان یکی از آهنگ های پربازدید شناخته شد.

مجلسی

رضا پیشرو که یکی از رپر های فعال است با این خواننده در سال ۲۰۲۳ آهنگی با نام مجلسی را منتشر کرد که این آهنگ آن ها به سرعت از استقبال برخوردار شد و شهرت خوبی را برای این خواننده داشت‌.

تمومش کن

در سال ۲۰۲۳ تهی فعالیت‌ های بسیاری را داشت و یکی از آهنگ های زیبای او با نام تمومش کن توانست توجه بسیاری را به سمت خود جلب کند. اینطور به نظر می رسد که این آهنگ که با همکاری رضا پیشرو و عرفان و حسین خوانده شده دارای متن بسیار قوی است.

پشت ابر

آهنگی از این خواننده جوان که به تازگی منتشر شده و هم اکنون هم به عنوان یکی از آهنگ های محبوب و جذاب او شناخته می شود با نام پشت ابر است.

عکس های حسین تهی را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های حسین تهی را در کجا مشاهده کنیم؟

افرادی که بتوانند استعداد خود را در حوزه‌ های مختلفی نمایان کنند به شهرت و محبوبیت خوبی دست پیدا می‌ کنند که این خواننده هنرمند با وجود اینکه از سال‌ های بسیار گذشته در کشور ایران فعالیت می‌ کرد توانست در حوزه موسیقی به شهرت و محبوبیت خوبی دست پیدا کند. او با داشتن چنین شهرتی عکس ها و ویدیوهای فراوانی را هم از خود به اشتراک گذاشته که می توانیم آن ها را با مراجعه به پیج اینستاگرامی اش به صورت کامل و با کیفیت های خوبی مشاهده کنیم.

در کنار استفاده از اینستاگرام استفاده از گوگل به عنوان یکی از راه های مناسب برای مشاهده عکس های این خواننده به نظر می رسد که می توانیم در گوگل علاوه بر مشاهده عکس های این فرد به اطلاعات دیگری هم در ارتباط با او دسترسی پیدا کنیم. عکس هایی که از این شخص هنرمند منتشر شده بیشتر در کشور های خارجی است زیرا او از همان سال‌ های ابتدایی فعالیتش به کشور آمریکا مهاجرت کرده و فعالیت های خود را به صورت آزادانه در این کشور در حوزه موسیقی ادامه داده است.

آدرس صفحه رسمی حسین تهی در اینستاگرام چیست؟

اینستاگرام به عنوان یکی از اپلیکیشن های محبوب در سراسر جهان شناخته می‌ شود که افرادی که شهرت و محبوبیت خوبی را برای خود دارند در این شبکه مجازی فالوور های بسیاری را هم برای خود دارند. برای مشاهده آدرس صفحه رسمی سید حسین موسوی که ملقب به تهی است می توانیم تنها نام او را به صورت انگلیسی و یا فارسی در اینستاگرام جستجو کنیم و به پیجی از او که دارای تیک آبی است مراجعه کنیم. این خواننده محبوب دارای چند میلیون فالوور در این شبکه مجازی است که در برخی از مواقع لایو هایی را برگزار می‌ کند و به گفتگو با طرفداران خود می پردازد.

در هنگام مراجعه به اینستاگرام حسین تهی باید این موضوع را در نظر داشته باشیم که به پیج اصلی او مراجعه کنیم زیرا افرادی که طرفدار این خواننده هستند فن پیج هایی را برای او تشکیل داده‌ اند. در این شبکه مجازی افراد دیگری هم فعالیت می‌ کنند و آن ها می‌ توانند ویدیو ها و یا حتی عکس هایی را هم با فالوور های خود به اشتراک بگذارند و بازخورد هایی را نسبت به فعالیت خود دریافت کنند. تهی نه تنها در اینستاگرام بلکه در دیگر شبکه های مجازی مانند یوتیوب و کلاب هاوس هم فعالیت می کند.

فیت های برتر حسین تهی کدامند؟

فیت های برتر حسین تهی کدامند؟

این رپر معروف ایرانی علاقه بسیار زیادی به همکاری با سایر خوانندگان را دارد. این موضوع باعث شده تا به اکنون حسین تهی فیت‌ های بسیار جذاب و شنیدنی را با همکاری سایر رپران منتشر کند. حال در ادامه قرار است به برخی از فیت‌ های برتر این رپر بپردازیم به همین دلیل پیشنهاد می‌ کنیم همراه ما تا انتهای مطالب باشید.

فیت تهی و امیر تتلو

در پیرامون دوستی و همکاری امیر تتلو و تهی فراز و نشیب‌ های بسیار زیادی مشاهده می‌ شود. البته با این حال بهتر است بدانید این دو خواننده با همکاری یکدیگر تا به اکنون آهنگ‌ های بسیار جذاب و شنیدنی همچون: شکرت، هولش، حله و برخی دیگر را منتشر کرده اند.

فیت تهی و رضا پیشرو

رضا پیشرو یکی از رپران مشهور و پرطرفدار ایرانی است که حسین تهی تا به اکنون همکاری‌ های بسیار جذابی با رضا پیشرو داشته است. حال از محبوب‌ ترین و پرطرفدارترین فیت های این دو رپر می توان به: حله، تمومش کن، شکرت، بیبی اونم دوست منه و غیره اشاره کرد. خیلی از افراد بر این باورند که تهی با همکاری با رضا پیشرو توانسته به میزان شهرتش بیفزاید و محبوبیت بیشتری را بدست آورد.

فیت تهی و سامی بیگی

از دیگر همکاری‌ های برتر تهی می‌ توان به همکاری‌ اش با سامی بیگی یکی از خوانندگان مشهور ایرانی اشاره کرد. گفتنی است که مدتی قبل تهی به همراه سامی یک آهنگ مشترک به نام با من می‌ رقصی را منتشر کردند. این آهنگ با توجه به متن قوی و ریتم جذابی که داشت پس از انتشار مورد استقبال خیلی از مردم قرار گرفت و در خیلی از مهمانی‌ ها پلی شد.

این رپر کنسرتی هم برگزار کرده است؟

این رپر کنسرتی هم برگزار کرده است؟

خوانندگانی که در سبک های مختلفی فعالیت می کنند اگر استعداد خوبی را داشته باشند می توانند طرفداران بیشماری را هم برای خود داشته باشند که در هنگام برگزاری کنسرت های این افراد طرفداران آن ها هم در این کنسرت ها حضور پیدا می کنند. این رپر فعال از سال های اولیه فعالیتش به کشور های خارجی مهاجرت کرده و تاکنون کنسرت های فراوانی را هم در کشور های خارجی برگزار کرده که طرفداران ایرانی و خارجی او در این کنسرت ها حضور داشته اند.

برخی از حاشیه های در ارتباط با برگزاری کنسرت این رپر فعال وجود دارد که نشان می‌ دهد هنرمندان دیگری هم در کنسرت های این رپر حضور داشته اند اما تاکنون این خبر ها تکذیب و یا تایید نشده اند. افرادی که بخواهند در کنسرت های خوانندگان مشهور حضور پیدا کنند باید در ابتدا بلیط هایی را برای خود تهیه کنند که هزینه این بلیط ها با توجه به اینکه در چه جایگاهی قرار دارد می تواند متفاوت باشد. سایت های اینترنتی و شبکه‌ های مجازی مختلف در هنگام برگزاری کنسرت های حسین تهی اطلاعاتی را در اختیار کاربران مختلف قرار می‌ دهند و راهنمایی را برای دریافت بلیط برای کاربران قرار می دهند.

حسین تهی با کدام رپر ها همکاری کرده است؟

تهی یکی از خوانندگان بسیار محبوب ایرانی با وجود فعالیت‌ های خود در سبک موسیقی رپ و پاپ به چنان محبوبیتی دست پیدا کرده که توانسته با خوانندگان بزرگی در این حوزه همکاری داشته باشد. همکاری او با دیگر خوانندگان باعث شده که بتواند محبوبیت بیشتری را نسبت به قبل برای خود داشته باشند و این همکاری او بازخورد های خوبی را از سمت طرفدارانش داشته است. در کنار اینکه این خواننده جوان با رپر های بسیاری همکاری داشته توانسته با دیگر خوانندگانی که در سبک موسیقی پاپ هم فعالیت می کنند همکاری داشته باشد و با همکاری خود با این افراد آهنگ های زیبایی را هم منتشر کرده است.

تهی با رپر هایی مانند عرفان و رضا پیشرو و تتلو همکاری داشته که همکاری این خواننده با تتلو در سال های بسیار گذشته بوده که آن ها در اولین کار های خود با یکدیگر همکاری داشتند. همانطور که گفته شد علاوه بر اینکه او با رپر های فعال و با استعدادی همکاری داشته با دیگر خوانندگانی مانند سامی بیگی و مصطفی ججلی و اندی و 021kid و فرشید و… همکاری کرده است. همکاری او با بسیاری از خوانندگان نشان می‌ دهد که این خواننده جوان استعداد خوبی را در این حوزه دارد و با وجود داشتن چنین استعدادی توجه بسیاری از خوانندگان بزرگ را به سمت خود جلب کرده است.

این رپر کجا زندگی می کند؟

این رپر کجا زندگی می کند؟

در کشور ایران برای فعالیت رپر ها محدودیت های بیشماری وجود دارد که برخی از خوانندگان با وجود چنین محدودیت‌ هایی تصمیم می گیرند که به کشور های خارجی مهاجرت کنند و به صورت آزادانه فعالیت های خود را در کشورهای خارجی ادامه دهند. علت ایجاد محدودیت های مختلف برای فعالیت های رپر ها این است که آن ها نسبت به شرایط سیاسی و شرایط دولت خود انتقاداتی را دارند که این موضوع باعث می شود به آن ها لقب خوانندگان زیرزمینی را بدهند. تهی هم در ابتدا در سبک موسیقی رپ فعالیت می‌ کذد اما با مشاهده چنین محدودیت‌ هایی تصمیم به مهاجرت گرفته و هم اکنون در کشور آمریکا زندگی می کند.

حسین تهی هم اکنون در کشور آمریکا و در شهر لس آنجلس زندگی می کند که کنسرت های فراوانی را در این کشور و دیگر کشور های مختلف برگزار کرده و درآمد خوبی را هم از این راه برای خود به دست آورده است. با وجود اینکه هم اکنون این خواننده با استعداد در کشور آمریکا زندگی می کند اما حمایت بسیاری از افراد ایرانی را دریافت کرده است. در کشور آمریکا در کنار این خواننده، خوانندگان ایرانی دیگری هم زندگی می‌ کنند.

همسر حسین تهی کیست؟

یکی از موضوعاتی که برای خوانندگان معروف و با استعداد باعث ایجاد حاشیه های بی شماری می شود در ارتباط با همسر این افراد می باشد. طرفداران هر کدام از خوانندگان محبوب چه در کشور های خارجی و چه در کشور ایران می‌ خواهند اطلاعاتی را در ارتباط با همسر این افراد بدانند و سوالات بیشماری را هم در ارتباط با این موضوع از آن ها می پرسند. در ارتباط با همسر حسین تهی حاشیه‌ های فراوانی وجود دارد که برخی از این حاشیه ها نشان می دهد این خواننده جوان ازدواج کرده است و اما برخی دیگر از روابط عاشقانه او خبر می دهند.

با وجود چنین خبرهایی تا کنون این رپر واکنش خاصی را نسبت به این خبرها نداشته و تلاش کرده در شبکه های مجازی به گونه ای فعالیت داشته باشد که حاشیه های کمی در ارتباط با او به وجود آید. عکس هایی از این فرد به همراه زنان مختلفی منتشر شده که برخی از سایت‌ های اینترنتی ادعا کرده‌ اند که آن ها با یکدیگر روابط عاشقانه ای را دارند اما تا کنون صحت این خبر ها به صورت کامل مشخص نشده است. برای مشاهده اطلاعات بیشتری از این شخص فعال در حوزه موسیقی راه های مختلفی وجود دارد که یکی از آن ها مراجعه به سایت ویکی پدیا است که در این سایت اطلاعاتی از این فرد و روابط عاشقانه او منتشر شده است.

صحبت های حسین تهی در مورد امیر تتلو

صحبت های حسین تهی در مورد امیر تتلو

مدتی قبل سحر قریشی بازیگر سینمای ایران و هم چنین پارتنر سابق امیر تتلو دست به افشاگری در رابطه با این خواننده مشهور زد. سحر قریشی بیان کرده است که امیر تتلو رفتارهای زشت و غیرمعقولی با او داشته است. پس از آن حاشیه‌ های بسیار زیادی به وجود آمد و در نهایت امیر تتلو تحت فشار روانی قرار گرفت و به ایران بازگشت. حال این موضوع باعث شد تا خیلی از رپران و خوانندگان و سلبریتی‌ های معروف به حمایت از امیر تتلو بپردازند که یکی از این افراد تهی بوده است.

حسین تهی مدتی قبل در یکی از استوری‌ های خود در اینستاگرام به امیر تتلو و بازگشتش به ایران اشاره کرد. تهی در این باره بیان کرد هر چقدر هم در پیرامون دوستی و همکاری آن ها فراز و نشیب های زیادی بوده است. اما با این حال برای امیر تتلو آرزوی موفقیت می‌ کند و امیدوار است که او را آزاد کنند.

آهنگ های حسین تهی را چگونه دانلود کنیم؟

تهی تاکنون آهنگ های فراوانی را منتشر کرده که برخی از آن ها به عنوان آهنگ های محبوب و جذاب او شناخته می‌ شوند و میزان دانلود بسیاری را هم برای خود داشته اند. برای دانلود آهنگ های این فرد راه های مختلفی وجود دارد که یکی از این راه ها مراجعه به گوگل می باشد که کاربران در گوگل با مراجعه به سایت های معتبر می توانند هر کدام از آهنگ هایی که این خواننده از اولین سال‌ های فعالیت خود خوانده است را با کیفیت های مختلفی دانلود کنند.

در کنار استفاده از سایت های اینترنتی برای دانلود آهنگ های این شخص هنرمند کاربران می‌ توانند با مراجعه به تلگرام و چنل های موزیک به بسیاری از آهنگ های او دسترسی پیدا کنند. برخی از آهنگ هایی که این خواننده با همکاری با دیگر خوانندگان حرفه ای منتشر کرده از استقبال خوبی برخوردار شده به گونه ای که میزان دانلود بالایی را هم داشته اند. در کنار دانلود آهنگ های او می توانیم به بسیاری از موزیک ویدئوهایش دسترسی پیدا کنیم که برخی از این موزیک ویدئوهایش هم میزان دانلود خوبی را برای خود داشته اند.

چگونه می توان به موزیک ویدیوهای این رپر دسترسی داشت؟

در قسمت های قبلی به این موضوع اشاره شده که این خواننده با استعداد علاوه بر آهنگ های زیبا موزیک ویدیو های زیبایی را هم منتشر کرده است. راه های مختلفی برای دسترسی به موزیک ویدیوهای این رپر جوان وجود دارد که یکی از این راه ها استفاده از شبکه های مجازی مختلفی مانند یوتیوب است. یوتیوب به عنوان یکی از شبکه‌ های مجازی شناخته می‌ شود که کاربران بسیاری را در کشور های مختلف دارد و هر کدام از این کاربران می توانند ویدیوهایی را که مد نظر دارند را مشاهده کنند.

این رپر فعال در یوتیوب چنلی را برای خود طراحی کرده که در این چنل موزیک ویدیوهای خود را به اشتراک می گذارد و ما می توانیم هر کدام از آن ها را با کیفیت های بالایی برای خود دانلود و یا مشاهده کنیم. در این شبکه مجازی در کنار مشاهده موزیک ویدیوهای مختلف می توانیم میزان دانلود و یا بازدید هر کدام از این ویدیوها را هم به صورت کامل مشاهده کنیم. در کنار استفاده از یوتیوب برای مشاهده موزیک ویدیوهای این خواننده استفاده از گوگل و سایت های معتبر هم امکان پذیر است.

حسین تهی چه حاشیه هایی داشته است؟

حسین تهی چه حاشیه هایی داشته است؟

در ارتباط با حسین تهی حاشیه‌ های فراوانی در شبکه های مجازی وجود دارد که برخی از این حاشیه ها تکذیب شده‌ اند و برخی دیگر از آن ها توسط این فرد تایید شده اند. در هنگامی که این خواننده به کشور آمریکا مهاجرت کرد حاشیه هایی در ارتباط با وجود آمد که او با منتشر کردن ویدیویی از خود در ارتباط با مهاجرتش توضیح کاملی را داد. برخی از حاشیه هایی که برای افراد معروف به وجود می‌ آید می‌ تواند بر روی زندگی این افراد تاثیر بسیاری را داشته باشد.

از دیگر حاشیه هایی که برای او وجود دارد این است که او در ابتدا در سبک موسیقی رپ با تتلو همکاری خوبی را داشت اما در حال حاضر آن ها با یکدیگر درگیری هایی را دارند که این درگیری ها باعث شده که رابطه دوستی آن ها کمرنگ شود. همچنین به نظر می‌ رسد که ندا یاسی در شبکه های مجازی در یکی از ویدیو هایش میزان علاقه بسیاریش را به این خواننده اعلام کرده بود اما این فرد واکنش خاصی را نسبت به این موضوع نداشت.

با وجود اینکه به صورت طبیعی برای سلبریتی ها حاشیه های بسیاری به وجود می آید این خواننده فعال تلاش کرده که به گونه‌ ای در شبکه های مجازی فعالیت کند که کمترین حاشیه را در ارتباط با خود داشته باشد.

منابع درآمد حسین تهی کدامند؟

سید حسین موسوی که هم اکنون با لقب تهی شناخته می شود منابع درآمدی متفاوتی را دارد که با داشتن چنین منابع هم اکنون درآمد خوبی را برای خود دارد. از منابع درآمدی این فرد می توانیم به فعالیت هایش در حوزه موسیقی و برگزاری کنسرت های مختلف اشاره کنیم که از این راه ها به درآمد خوبی دست پیدا کرده است. او همچنین در اینستاگرام خود تبلیغات مختلفی را هم انجام می دهد که با انجام چنین تبلیغاتی از برندهای معتبر سرمایه بسیاری را دریافت کرده است. اینطور به نظر می رسد که در کنار این راه ها این شخص هنرمند از راه های دیگر هم درآمدی را برای خود دارد.

حسین تهی تاکنون آلبومی هم منتشر کرده است؟

در قسمت های قبلی هم به این موضوع اشاره شده که حسین تهی در کنار اینکه آهنگ های فراوانی را به صورت تکی منتشر کرده برخی از آهنگ های خود را هم در قالب آلبوم منتشر کرده است. از محبوب ترین آلبوم های او می توانیم به بغض و دورهمی و من بالام و… اشاره کنیم که در هر کدام از این آلبوم ها تعدادی تک آهنگ وجود دارد. آلبوم هایی که از این شخص منتشر شده مانند آهنگ های تکی او بازخورد خوبی را از سمت طرفدارانش داشته است.

ماجرای دوستی حسین تهی و آیسان اسلامی

مدتی است که شاهد دوستی عمیق و محکم بین حسین تهی و آیسان اسلامی هستیم. اگر در فضای مجازی همچون اینستاگرام فعالیت می‌ کنید قطعاً تا به اکنون نام آیسان اسلامی را شنیده اید و یا این که فعالیت‌ های او را دنبال می‌ کنید. آیسان اسلامی یکی از بلاگرهای معروف و سرشناس ایرانی است که تا به اکنون بارها بیان کرده است علاقه بسیار زیادی به خوانندگان به ویژه خوانندگان رپ دارد. حال این موضوع باعث شده است تا آیسان اسلامی با اکثر رپران مشهور ایرانی رفاقت خوبی را شروع کند.

ناگفته نماند که مدتی قبل آیسان اسلامی و تهی به واسطه اینستاگرام با یکدیگر آشنا شدند. حال این آشنایی تا جایی ادامه پیدا کرد که آیسان زمانی که برای تفریح به لس آنجلس سفر کرده بود به دیدار حسین تهی رفت. جالب است که بدانید در این دیدار تهی یک کلاه به آیسان هدیه داد این کلاه برای این بلاگر معروف بسیار ارزشمند بوده است.

حال این موضوع را هم باید افزود که در حال حاضر هر زمانی که آیسان اسلامی به لس آنجلس سفر می‌ کند به دیدار حسین تهی هم می‌ رود. هم چنین جالب است که بدانید مدتی قبل حسین تهی در یکی از آهنگ‌ های جدیدش به نام (اوه) از تیکه کلام این بلاگر استفاده کرد. به همین دلیل به آیسان پیشنهاد کرد تا این قسمت از آهنگش را او بخواند. آیسان نیز این پیشنهاد را قبول کرد و این قسمت از آهنگ تهی را خواند. این موضوع باعث شد تا آهنگ تهی به نام (اوه) از تعداد بازدید بیشتری برخوردار شود و مورد استقبال خیلی از طرفداران آیسان اسلامی نیز قرار گرفت.

بررسی ماشین های حسین تهی

گفتنی است که حسین تهی همانند خیلی از رپران دیگر علاقه‌ مند به ماشین‌ های لوکس، خاص و گران قیمت است. این موضوع باعث شده است تا او مدتی قبل در لس آنجلس یک ماشین بسیار خاص و منحصر به فرد را برای خود خریداری کند. بهتر است بدانید که ماشین تهی ساخت شرکت رضوانی آمریکا است و یک شاسی بلند معروف به (تانک)می باشد. ظاهر و قیمت ماشین حسین تهی نسبت به سایر خودروهای لوکس مانند بنز متفاوت است. تهی بر خلاف سایر رپران که معمولا بنز و رولز رویز را انتخاب می‌ کنند به سراغ یک ماشین متفاوت و سوپر لاکچری رفته است. تهی تانک مدل 2020 را خریداری کرده است.

فعالیت حسین تهی در یوتیوب به چه صورت است؟

بررسی فعالی تهی در یوتیوب

مدتی قبل حسین تهی یک چنل در یوتیوب برای خود راه‌ اندازی کرد. پس از آن او آدرس چنل یوتیوب خود را از طریق اینستاگرام با مخاطبان و طرفدارانش به اشتراک گذاشت و از آن ها درخواست کرد تا چنل یوتیوب او را هم دنبال کنند. حال گفتنی است که این روزها تهی چنل یوتیوب خود را به مرکز فعالیتش تبدیل کرده است. او هر چند وقت یکبار ویدیوهایی را در چنل یوتیوب خود آپلود می‌ کند. هم چنین این رپر تمام موزیک‌ های خود را نیز در چنل یوتیوبش آپلود می‌ کند و از مخاطبانش درخواست می‌ کند تا موزیک‌ های او را از طریق چنل یوتیوبش گوش کنند.

حال این موضوع باعث شده است تا تهی در مدت کوتاهی سابسکرایب‌ های بسیار زیادی را در یوتیوب به دست آورد. به همین دلیل اکثر ویدیوهایی که تهی تا به اکنون در چنل یوتیوب خود آپلود کرده است از بازدید بسیار بالایی برخوردار شده اند. این موضوع باعث شده است تا تهی از طریق یوتیوب و بازدید ویدیوهایش یک منبع درآمد عالی برای خود به وجود آورد.

پدر حسین تهی است؟

سید حسین موسوی که با نام هنری حسین تهی شناخته می‌ شود متولد سال 1367 در تهران است. گفتنی است که این رپر معروف در یک خانواده کاملاً ایرانی و ثروتمند به دنیا آمده و بزرگ شده است. برخی از منابع معتبر بیان کرده‌ اند که پدر این رپر از سهامداران کارخانه شکو پارس بوده و مادرش هم خانه‌ دار است. به همین دلیل می‌ توان این گونه بیان کرد که تهی در یک خانواده ثروتمند و مرفه به دنیا آمده که از همان دوران کودکی از لحاظ مالی دغدغه‌ ای نداشته است.

حال این موضوع را هم باید افزود که حسین تهی تا به اکنون در مورد پدرش با مخاطبان خود صحبتی نکرده و یا تصاویری از پدرش را منتشر نکرده است. به همین دلیل خیلی از افراد بر این باورند که تهی به این گونه قصد دارد تا پدرش را از حواشی و هیاهو دور نگه دارد. البته با این حال تهی تا به اکنون در صحبت‌ های خود از زحمت‌ هایی که پدرش برای او کشیده سپاسگزاری کرده است. هم چنین تهی بیان کرده است که رابطه بسیار خوبی با پدرش دارد. با این حال اطلاعات بیشتری در مورد پدر این رپر و یا حتی سایر اعضای خانواده او در دسترس نمی باشد.

اصالت حسین تهی به کجا باز می گردد؟

این روزها خیلی از افراد به ویژه مخاطبان و طرفداران تهی تمایل دارند تا بدانند که حسین تهی اصالتا اهل کجاست؟ در این باره بهتر است بدانید با این که این رپر معروف در تهران به دنیا آمده و در منطقه تهران پارس بزرگ شده است اما با این حال او اصالتاً لر می‌ باشد. هم چنین ناگفته نماند که تهی تا به اکنون بارها از اصالتش سخن گفته و به اصالت خود افتخار کرده است.

این موضوع را هم باید افزود که حسین تهی در چندین آهنگ خود به لر بودنش اشاره کرده است. به همین دلیل می‌ توانید هشتگ‌ های زیادی در رابطه با حسین تهی لره در اینستاگرام جستجو و مشاهده نمایید.

سوالات متداول

  1. آیا حسین تهی قصد بازگشت به کشور ایران را دارد؟

    حسین تهی هم اکنون در شرایط خوبی قرار دارد و تاکنون تصمیمی را برای بازگشت به کشور ایران اعلام نکرده است.

  2. آیا با حسین تهی مصاحبه انجام شده است؟

    با حسین تهی به عنوان یکی از خوانندگان محبوب ایرانی مصاحبه های بسیاری انجام شده است که در یوتیوب قابل مشاهده می باشد.

  3. حسین تهی فعالیت‌ های خود را در این حوزه از چه سالی آغاز کرده است؟

    فعالیت های حرفه ای این خواننده جوان از سال ۱۳۸۱ آغاز شده و تا کنون ادامه داشته است.

About Gamberon

شرط بندی حرفه ای را از سال 1396 شروع کرده ام. حالا در جایگاه یک راهنما در تلاشم تا با به اشتراک گذاشتن تجربیات خودم، قدم بزرگی در پیشرفت علاقه مندان به شرط بندی آنلاین بردارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *